Hoşgeldiniz!

gazoz kapağı

Şönille Kapak Yakalama Oyunu 02:23
Şönille Kapak Yakalama Oyunu 7.774 izlenme - 10 ay önce Bu oyunu oynarken ben bile çok eğlendim. Hatta bir ara gözümün önünde şönil, oyunun gelişimi nasıl desteklediğini anlatırken beni bir gülme tuttu ki sormayın. Anlatarak olmadı, o anı kesip yayınlayım hep beraber gülelim :D Bu oyun eğlence garantili? Üstelik renk, sayı kavramlarının kazanımını, vücut koordinasyonun ve dengeli hareketlerin gelişimini destekler. Çok güldürür, eğlendirir. Hazırlaması kolay, maliyeti düşüktür. O zaman geeeeel vatandaş oyuna geeeeel
Her Şeyle Gazoz Kapağı Açan Adam 04:09
Her Şeyle Gazoz Kapağı Açan Adam 4.149 izlenme - 2 yıl önce Açıkcası çok salakça bi video...Ama artık bi video atmam lazım bu yüzden saçma sapan bile olsa bunu atıyorum.İyi Seyirler!!!
Tatlı Kaçıklar - Tarumar ve Seksi Şempanze 00:46
Tatlı Kaçıklar - Tarumar ve Seksi Şempanze 4.920 izlenme - 3 yıl önce Bu dizinin en beğendiğim karakterlerinden tarumar abinin posta koymaları.Videonun sonunda başka bir videoya bağlanıyor galiba ama idare edin. Az da olsa nostaljik...
gazoz kapağı açma 00:30
gazoz kapağı açma 6.087 izlenme - 9 yıl önce pratik gazoz kapağı açma
20 Yılda 4 Bin Şişe 70 Bin Gazoz Kapağı Topladı 01:53
20 Yılda 4 Bin Şişe 70 Bin Gazoz Kapağı Topladı 256 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğunda köy kahvelerinde fıskiyeli havuzlarda soğutulan ancak maddi imkansız nedeniyle satın alamadığı gazozların şişe ve kapaklarını biriktiren Ankaralı mühendis Hasan Sönmezyurt (49), Türkiye'nin gazoz envanteri ve haritasını çıkarmaya hazırlanıyor. Sönmezyurt, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocukluğunda duyduğu özlem nedeniyle gazoz şişesi ve kapak koleksiyonu yapmaya başladığını söyledi. Türkiye'nin 50 ilini ve ilçelerini gezerek gazoz şişesi ve kapak topladığını belirten Sönmezyurt, elinde 70 bin gazoz kapağı ve 4 bin şişe bulunduğunu kaydetti. Gazoz imalathanelerine ait çeşitli belge, tabela, obje ile ahşap ve plastik kasaların da koleksiyonunda yer aldığını ifade eden Sönmezyurt, yüzlerce kasa dolusu meyve suyu, su, maden suyu, süt ve ayran şişesi ile binlerce kapağı artık evi almadığı için kiraladığı depolarda muhafaza ettiğini belirtti.
20 Yılda 70 Bin Gazoz Kapağı Topladı -  Ankaralı Hasan Sönmezyurt, 04:45
20 Yılda 70 Bin Gazoz Kapağı Topladı - Ankaralı Hasan Sönmezyurt, 82 izlenme - 2 yıl önce Gazoz kapakları detayı Koleksiyondaki kapaklardan detaylar Gazoz şişesi koleksiyonundan detaylar Koleksiyoncu Hasan Sönmezyurt ile röportaj - Çocukluğunda maddi imkansızlıklar nedeniyle istediği gazozu alamayan Ankaralı Hasan Sönmezyurt, içindeki bu hasretini gazoz kapağı ve şişelerinden oluşan koleksiyonla giderdi 20 yılda 70 bin gazoz kapağı ve 4 bin adet gazoz şişesi toplayan ve "Gazozcu Hasan" olarak anılan Sönmezyurt, Türkiye'nin gazoz envanteri ve haritasını çıkarmaya hazırlanıyor -Cem Yılmaz'ın "İftarlık Gazoz" filminin konsept danışmanlığını da yapan Sönmezyurt: "50 ili ilçeleriyle birlikte gezerek buralarda gazozla ilgili ne var ne yok araştırdım. Gazoz haritası ve envanterini çıkartmak için çalışıyorum.