Hoşgeldiniz!

Gazzeli Videoları İzle

Gazzeli Arap Van Damme - Volvo Reklamı 01:05
Gazzeli Arap Van Damme - Volvo Reklamı 459 izlenme - 2 yıl önce Jean Claude Van Damme'ın çok ses getiren volvo reklamının arap versiyonu. İzliyoruz.
Cepten Video Çekerken Sniper ile Vurulan Gazzeli 00:55
Cepten Video Çekerken Sniper ile Vurulan Gazzeli 134 izlenme - 2 yıl önce Yıkıntı bi yerde Gazzeli genç elindeki telefon ile "muhtemelen" yaşanılan zulmü çekmek istiyor. O sırada - İsrailli - askerler tarafından Sniper ile 2 kez vurularak öldürülüyor. Acı bir durum..
Gazzeli Çocuklar için Başından Aşağı Kum Dökmek (Altyazılı) 00:43
Gazzeli Çocuklar için Başından Aşağı Kum Dökmek (Altyazılı) 50 izlenme - 2 yıl önce Ürdünlü bu genç binevi popüler kültürün israil zulmü karşısındaki sessizliğini bu vide ile eleştirmiş... Son günlerde ünlü isimlerin de destek verdiği ALS hastalığına dikkat çekme kampanyası, Ürdünlü bir vatandaştan çok çarpıcı bir tepki geldi. ALS hastalarına destek olmak için başından aşağı buzlu su dökülerek yayılan kampanyayı eleştiren Ürdünlü genç, yayınladığı videoda Gazze'deki çocukların evlerinin başına yıkıldığı halde kimsenin onları anlamak için bir adım atmadığını söyledi. Başından aşağı bir kova moloz ve kum dökerek, İsrail'in bombaladığı Gazze'de yaşayan çocukların evlerinin başlarına yıkılmasına dikkat çekti. Ürdünlü genç meydan okumasını ise Arap dünyasının ünlü isimleri Recai el-Kavvas ve Ahmed el-Khalidi'ye yaptı.
Gazzeli Nur'dan Mektup 2014 (Hep Birlikte Beddua Ediyoruz) 05:46
Gazzeli Nur'dan Mektup 2014 (Hep Birlikte Beddua Ediyoruz) 35 izlenme - 3 yıl önce Amerikaya, İsraile Hep Birlikte Beddua Edelim. Keşke Elimizden Fazlası Gelse... Yerle Bir Etsek, Başlarına Geçirsek Dünyayı... Ama Buna Sadece Allahımızın Gücü Yeter, Bu Nedenle Bu Çalışmayı Dinleyen Kardeşlerim. Amerikaya, İsraile Beddualarınızı Yağdırın... Dularımıza Suçsuz, Çaresiz İnsanlarımız İçin Olsun...
Ahmet Rıfat Albuz : Tvnet - Gazzeli Balıkçılar Eylemde 12:57
Ahmet Rıfat Albuz : Tvnet - Gazzeli Balıkçılar Eylemde 4 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.