Hoşgeldiniz!

Gece Bekçisi Videoları İzle

Gece Bekçisi Fragman 01:21
Gece Bekçisi Fragman 6.200 izlenme - 3 yıl önce Gece Bekçisi Fragman
Uzaylıların Gece Bekçisini Türkçe Anonsla Tehdit Etmesi - Tire 04:57
Uzaylıların Gece Bekçisini Türkçe Anonsla Tehdit Etmesi - Tire 4.580 izlenme - 1 yıl önce Efendim gece bekçisinin açıklamaları aynen şu şekilde, başlıkta abartı yok: “Uzay gemisinin ışıklı merdivenlerinden metalik renkte parlak kıyafetler içinde 3 varlık tarlaya indi. O kadar şiddetli yağmur yağmasına rağmen yağmurdan hiç etkilenmiyorlardı. 5-10 dakika gemiden uzaklaşmadan tarlanın içinde dolaştılar. Tekrar gemiye binip havalandıktan sonra ise cesaretimi toplayıp, el fenerini yine uzay gemisine doğru yakıp söndürdüm. O esnada hiç beklenmedik bir şey oldu. Metalik bir ses ve bozuk bir Türkçe ile bana uzay gemisinden “ bizimle uğraşma seni yok ederiz” diye anonsla seslendikten sonra gökyüzünde hızla kayboldular. Çok korktum.”
[SFM/FNAF] Bonnie gece bekçisi :D 01:10
[SFM/FNAF] Bonnie gece bekçisi :D 383 izlenme - 1 yıl önce gece beklçesi bonnie!! :D
Gece bekçisi Lütfü vs Hurdacı (+18) 01:53
Gece bekçisi Lütfü vs Hurdacı (+18) 428 izlenme - 2 yıl önce Şaka anlayışımızın doruklarını zorlayan bir video, önce küfürle başlayıp sonra tekme ardından tokat ardından sarılma durumları ve akla gelen tüm küfürler, hepsi bir arada.
Gözleri Görmeyen Gece Bekçisi 01:11
Gözleri Görmeyen Gece Bekçisi 156 izlenme - 2 yıl önce Hassas davranmamız ve özen göstermemiz gereken engelli vatandaşlarımıza gereken değeri veremiyoruz. Hatta tam tersi empati eksikliği içinde olduğumuzdan absürdlük liginde hızla basamakları atlıyoruz. İşte yine böyle bir durum ve bunu açıklayan da bu engelli vatandaşımızın babası, yani oğlunun yüzde yüz görme engeli var ve belediyenin ona verdiği iş gece bekçiliği. Buyrun...
3x3 - Kısa Film 05:50
3x3 - Kısa Film 103 izlenme - 2 yıl önce Bir gece bekçisi ile temizlikçinin farklı zamanlarda yaptığı basketbol düellosunu eğlenceli bir dille anlatmaktadır. Gece bekçisi attığı her şutu baskete çevirir ve alaycı bakışlarla salondan uzaklaşır. Peki, temizlikçi genç buna nasıl cevap verecektir? Nuno Rocha’nın yönetmenliğini yaptığı ilk kısa film olan ve pek çok film festivali seçkisinde de yer almış olan 2009 yapımı 3x3, başarılı kurgusu ve uygun müziğiyle de ön plana çıkıyor.
Ali 02:08
Ali 78 izlenme - 9 yıl önce
Gece Bekçisi Kepçeyi Kullanmak İsteyince 10 Metrelik Uçuruma Düştü 01:00
Gece Bekçisi Kepçeyi Kullanmak İsteyince 10 Metrelik Uçuruma Düştü 1 izlenme - 1 yıl önce Çorum'da gece bekçisi 50 yaşındaki Neşet Yılmaz, taş ocağındaki kepçeyi çalıştırıp operatör gibi kullanmak isteyince, iş makinesi ile 10 metrelik uçurumdan yuvarlandı.
Mehmet Alınç - Gece Bekçisi (Full Albüm) 39:29
Mehmet Alınç - Gece Bekçisi (Full Albüm) 0 izlenme - 4 ay önce Taç Müzik