Hoşgeldiniz!

Gece Hattı Videoları İzle

su türkü seli 02:35
su türkü seli 3.988 izlenme - 9 yıl önce su türkü seli
Flash Tv Anchorman'i  Canlı Yayında Türban Takıyor. 00:14
Flash Tv Anchorman'i Canlı Yayında Türban Takıyor. 717 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Flash TV farkı, Gece Hattı Sunucusu Gökhan Taşkın canlı yayında türban taktı. Küçük Reha (Muhtar) olarak bilinen Gökhan Taşkın türban haberlerinden sıkılınca protesto amaçlı canlı yayının ortasında türban taktı.
Maç Heyecanı Tadında F16 Bombardımanı (Flash TV içerir) 03:09
Maç Heyecanı Tadında F16 Bombardımanı (Flash TV içerir) 280 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Flash TV klasiği ile karşınızdayız, bu sefer Geca Hattı programını sunan Gökhan Taşkın bize milli heyecan yaşatabilmek adına Arap spiker eşliğinde F16 pilotlarımızın hedefleri başarıyla vurmalarını göstermektedir, her hedef vurulduğunda "GOOOL" sesleriyle bizi coşturmaktadır...
Flash TV - Ekmekli Berkin Elvan Prostestosu 05:10
Flash TV - Ekmekli Berkin Elvan Prostestosu 229 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de yaptığı enteresanlıklarla tanıdığımız Gökhan Taşkın bu kez Berkin için ekmekli protesto yapıyor. Bugünlerde haber medyasında yapılan en samimi hareketlerden biri zannımca.
Flash Tv Haber Spikeri Canlı Yayında Buzlu Su Döktü 01:35
Flash Tv Haber Spikeri Canlı Yayında Buzlu Su Döktü 277 izlenme - 3 yıl önce Haber spikeri Mustafa Yenigün canlı yayında haber sunarken meydan okudu. Flash Tv'de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı dökme kampanyasına katıldı. Yenigün canlı yayını noktalamadan önce kampanyayla ilgili "asıl amacım" diyerek Als Derneği'nin bağış hesap numaralarını paylaştı.
Flash Tv Haberciliği - İsteyenin Bi Yüzü Kara Vermeyen Obama 04:25
Flash Tv Haberciliği - İsteyenin Bi Yüzü Kara Vermeyen Obama 316 izlenme - 2 yıl önce Daha evvelden haberleri türban takarak sunduğuna şahit olduğumuz Gökhan Taşkın bu kez daha dadaist, daha ekspresyonist, daha sürrealist bir üslupla karşımıza çıkıyor ve habercilikte bambaşka bir boyuta giriyor. Türkiye'nin tartışmasız en iyi televizyon kanalı Flash tv, gözümde artık daha da büyümüştür, seni seviyoruz Flash tv, iyi ki varsın gadasını yidiğim.
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:35
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 212 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı dökme kampanyasına katıldı. Yenigün canlı yayını noktalamadan önce kampanyayla ilgili "asıl amacım" diyerek Als Derneği'nin bağış hesap numaralarını paylaştı. Arından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fox Haber sunucusu Fatih Portakal ve ünlü müzik grubu Yeni Türkü'ye meydan okudu. Bakalım bu meydan okumaya nasıl yanıtlar gelecek.
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 01:35
Flash TV Haber Spikerinin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 164 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'de Gece Hattı haber programını sunan Mustafa Yenigün, ALS hastalığına farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan, dolu bir kova buzu başından aşağı döktü.