Hoşgeldiniz!

gece klubü

Dubai Oryantal Partisi 01:26
Dubai Oryantal Partisi 3.163 izlenme - 4 ay önce Dubai'de bir gece klubünde yapılmış oryantal partisi iyi seyirler..
Porcshe'ci Kızımız Gece Alemlerinde! 03:00
Porcshe'ci Kızımız Gece Alemlerinde! 1.574 izlenme - 4 yıl önce Babasının Porcshe U İle Hava Atan Kızımız Melda Saf Gece Alemlerinde..
20 erkekden 1 kadına taciz! ( Bu Görüntüler Konuşulur ) 03:00
20 erkekden 1 kadına taciz! ( Bu Görüntüler Konuşulur ) 1.561 izlenme - 6 yıl önce Hindistan'da gece kulübünden çıkan kadın 20 kişinin saldırısına uğradı.
Gece kulübünü basıp, kadınları kırbaçladılar! 01:51
Gece kulübünü basıp, kadınları kırbaçladılar! 981 izlenme - 4 yıl önce Peru'da yaşanan olayda yüzleri maskeli on erkek, Cajamarca'da yer alan Alondra adlı gece kulübünü bastılar. Gece kulübündeki kadınları kovalayan ve ellerindeki kırbaçlarla onlara vuran kabadayıların kimlikleri tespit edilemedi. Gece kulübü baskınından bir gün sonra, başka bir gece kulübüne daha giren kişiler, burada da ekipmanları ateşe verdi. Cajamarca'yı fahişelikten arındırmayı hedeflediklerini açıklayan kişiler, kendi çektikleri görüntüleri de basına verdiler. Bastıkları gece kulüplerindeki erkekleri yere yatırıp şınav çektiren kabadayılar, onları da kırbaçladılar.
Şanzelize Cafe Vs Rusya'da Bir Cafe 03:56
Şanzelize Cafe Vs Rusya'da Bir Cafe 647 izlenme - 3 yıl önce Karşılaştırmalı Edebiyat yapmış gibi olmasın ama, ülkemiz eğlence sektörünün kilometre taşlarından olan Şanzelize Cafe ile Rusya'da faaliyet gösteren bir cafenin kıyasıya mücadelesini izliyoruz. Batının iyi yanlarını alan cafe: Şanzelize Cafe !
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 02:53
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 297 izlenme - 4 yıl önce Merhaba Ben Melda, Paylaştığınız Porche Arabalı Kız, Namı Diğer Estetikli Kız Şımarık Kız Ve Kimbilir Daha Üzerime Kondurduğunuz O Adların Bir Çoğu. insanların Birbirilerini Tanımadan, Neyi Neden Yaptığını Bilmeden Direkt Olarak Ne Gördüysek Üzerine Yorumlar Yapabilecek Kadar Önyargılı Bir Toplumuz. insanoğlunun Zaafı Haline Gelmiş Ne Yazık Ki, İsterdim Ki Benim Özelim Ve Sevdiğim İnsanlar Arasında Kalsın Yıllardır Olduğu Gibi. facebook Profil Sayfamda Toplamda 130 Kişi Bulunmakta, Uzun Zamandır Bir Sürü Videolar Çekiyorum Ve Arkadaşım Zannettiğim Bir Takım İnsanlarla Paylaşıyorum Kendi Aramızda Eğleniyoruz. fakat Ne Yazık Ki Birisi Buradan Videoları Alarak Orada Burada Paylaşma Gereksinimi Duymuş,teşekkürler. bu Açıklamayı Yapıyorum Çünkü Yaptığınız Ağır Hakaretleri Ve İthamları Haketmiyorum Fakat Haklısınız Ben De Durumu Bilmeden Böyle Bir Videoyla Karşı Karşıya Kalsaydım bu Kişi Hakkında Pek Doğru Düzgün Şeyler Düşünmezdim. estetik Demişsiniz, Baba Parası Yiyor Demişsiniz Peki Bunlardan Size Ne? ve Daha Bir Çok Yorumlar Yapmışsınız, Hiçbir Şeyden Haberiniz Yokken, Sizi Neden Bu Kadar Yordu Bu Video ? biraz Da Oturup İçinizdeki Diğer İnsanı Sorgulamanızı Tavsiye Ederim. kimin Ne Kadar Aptal Olduğunu Sorgulamak Yerine, Hayatınıza Dair Daha Fazla Faydalı Şeyler Yapabilirsiniz. orada Yargılamanız Gereken Benim Sadece Orada Kurduğum Cümleler Ve Yaptığım Hareketler Olmalıyken Bunlar Sizi İlgilendirmez. ve Evet Keşke Para Dağıtıyor Olabilsemde Bir Çoğunuzun Da Karakterine, Kalbine Estetik Yaptırabilsem Belki Bir İşe Yarar. zengini Fakiri Gideceğimiz Yer Aynı, İnsanların Bu Dünyada Sadece Yaptığı İyilikler Kalıcak. bir İnsanı Gülümsetebilmenin Değerini Milyarlara Değişmem. durumu Dile Getirmeye Çalıştım Eğer Diğer Videoyu İzleyipte Kırılanlar,sinir Olanlar Varsa Da Onlardan Da Özürdilerim. sizler De Haklısınız Çünkü, Bilmiyordunuz Durumu. insanların Birbirlerini Daha Fazla Yıpratmadığı, Önyargıların Biraz Olsun Kırıldığı, Gerçekten Güvenebileceğimiz İnsanların Artması Dileğiyle. kendinize İyi Bakın.
Sinan Akçıl - Kavga Ayırmak İçin Damardan Girme 03:05
Sinan Akçıl - Kavga Ayırmak İçin Damardan Girme 300 izlenme - 3 yıl önce Yine içkinin su gibi aktığı , akarken şişede durduğu gibi durmadığı , ağızla içilmediği gecelerden biri. Ortalık karışıyor , düzen bozuluyor. Sahneden Sinan Akçıl yetişiyor ve damardan girerek ortalığı yatıştırmaya çalışıyor. İlkem , yurdumu ve milletimi özümden çok sevip alkışamaktır.
Seninki Kaç Basıyor - Öyle Bir Geçer Zaman Ki 01:48
Seninki Kaç Basıyor - Öyle Bir Geçer Zaman Ki 222 izlenme - 3 yıl önce Yayınlanmaya başladığı ilk günlerde rating rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman Ki, izleyici kitlesini kaybetmeye başlayınca senaristler de farklı yollara başvurmaya başladı.
TİMURTAŞ KUR-ANA İFTİRA ATMA MEYHANE DİSKO ALKOL FABRİKASI GECE KLUBÜ AÇAN MÜSLÜMANDEĞİLDIR KAFIRDIR 01:39
TİMURTAŞ KUR-ANA İFTİRA ATMA MEYHANE DİSKO ALKOL FABRİKASI GECE KLUBÜ AÇAN MÜSLÜMANDEĞİLDIR KAFIRDIR 82 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
gece klubü 01:00
gece klubü 330 izlenme - 10 yıl önce gece kulubüne gittiğinizde dam sorunu yaşayanlar için :d
Reina Saldırısını Düzenleyen Terörist Böyle Kaçmış! 01:30
Reina Saldırısını Düzenleyen Terörist Böyle Kaçmış! 28 izlenme - 1 yıl önce Ortaköy'de 39 kişinin öldüğü saldıryı gerçekleştiren teröristin olay yerinden uzaklaştıktan sonraki görüntülerine Habertürk TV ulaştı.
Reina Saldırısında Yaralanan ABD'li Ülkesine Dönerken Konuştu 00:53
Reina Saldırısında Yaralanan ABD'li Ülkesine Dönerken Konuştu 11 izlenme - 1 yıl önce Ortaköy'deki terör saldırısında yaralanan ABD'li William Jacob Raak, ülkesine dönerken konuştu. Ülkesine döndüğünde de önemli haber kanallarından NBC'ye konuşan Raak "Beni vurduğu zaman hiç kıpırdamadım. Sadece beni vurmasına izin verdim. İlk vurulduğumda yerde yatıyordum. Zaten vurulmuş insanlara ateş ediyordu." dedi.