Hoşgeldiniz!

gece klubü

Porcshe'ci Kızımız Gece Alemlerinde! 03:00
Porcshe'ci Kızımız Gece Alemlerinde! 1.488 izlenme - 2 yıl önce Babasının Porcshe U İle Hava Atan Kızımız Melda Saf Gece Alemlerinde..
Gece kulübünü basıp, kadınları kırbaçladılar! 01:51
Gece kulübünü basıp, kadınları kırbaçladılar! 856 izlenme - 3 yıl önce Peru'da yaşanan olayda yüzleri maskeli on erkek, Cajamarca'da yer alan Alondra adlı gece kulübünü bastılar. Gece kulübündeki kadınları kovalayan ve ellerindeki kırbaçlarla onlara vuran kabadayıların kimlikleri tespit edilemedi. Gece kulübü baskınından bir gün sonra, başka bir gece kulübüne daha giren kişiler, burada da ekipmanları ateşe verdi. Cajamarca'yı fahişelikten arındırmayı hedeflediklerini açıklayan kişiler, kendi çektikleri görüntüleri de basına verdiler. Bastıkları gece kulüplerindeki erkekleri yere yatırıp şınav çektiren kabadayılar, onları da kırbaçladılar.
20 erkekden 1 kadına taciz! ( Bu Görüntüler Konuşulur ) 03:00
20 erkekden 1 kadına taciz! ( Bu Görüntüler Konuşulur ) 923 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'da gece kulübünden çıkan kadın 20 kişinin saldırısına uğradı.
Şanzelize Cafe Vs Rusya'da Bir Cafe 03:56
Şanzelize Cafe Vs Rusya'da Bir Cafe 439 izlenme - 2 yıl önce Karşılaştırmalı Edebiyat yapmış gibi olmasın ama, ülkemiz eğlence sektörünün kilometre taşlarından olan Şanzelize Cafe ile Rusya'da faaliyet gösteren bir cafenin kıyasıya mücadelesini izliyoruz. Batının iyi yanlarını alan cafe: Şanzelize Cafe !
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 02:53
Melda Saf Anlatıyor - Basın Açıklaması 292 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Ben Melda, Paylaştığınız Porche Arabalı Kız, Namı Diğer Estetikli Kız Şımarık Kız Ve Kimbilir Daha Üzerime Kondurduğunuz O Adların Bir Çoğu. insanların Birbirilerini Tanımadan, Neyi Neden Yaptığını Bilmeden Direkt Olarak Ne Gördüysek Üzerine Yorumlar Yapabilecek Kadar Önyargılı Bir Toplumuz. insanoğlunun Zaafı Haline Gelmiş Ne Yazık Ki, İsterdim Ki Benim Özelim Ve Sevdiğim İnsanlar Arasında Kalsın Yıllardır Olduğu Gibi. facebook Profil Sayfamda Toplamda 130 Kişi Bulunmakta, Uzun Zamandır Bir Sürü Videolar Çekiyorum Ve Arkadaşım Zannettiğim Bir Takım İnsanlarla Paylaşıyorum Kendi Aramızda Eğleniyoruz. fakat Ne Yazık Ki Birisi Buradan Videoları Alarak Orada Burada Paylaşma Gereksinimi Duymuş,teşekkürler. bu Açıklamayı Yapıyorum Çünkü Yaptığınız Ağır Hakaretleri Ve İthamları Haketmiyorum Fakat Haklısınız Ben De Durumu Bilmeden Böyle Bir Videoyla Karşı Karşıya Kalsaydım bu Kişi Hakkında Pek Doğru Düzgün Şeyler Düşünmezdim. estetik Demişsiniz, Baba Parası Yiyor Demişsiniz Peki Bunlardan Size Ne? ve Daha Bir Çok Yorumlar Yapmışsınız, Hiçbir Şeyden Haberiniz Yokken, Sizi Neden Bu Kadar Yordu Bu Video ? biraz Da Oturup İçinizdeki Diğer İnsanı Sorgulamanızı Tavsiye Ederim. kimin Ne Kadar Aptal Olduğunu Sorgulamak Yerine, Hayatınıza Dair Daha Fazla Faydalı Şeyler Yapabilirsiniz. orada Yargılamanız Gereken Benim Sadece Orada Kurduğum Cümleler Ve Yaptığım Hareketler Olmalıyken Bunlar Sizi İlgilendirmez. ve Evet Keşke Para Dağıtıyor Olabilsemde Bir Çoğunuzun Da Karakterine, Kalbine Estetik Yaptırabilsem Belki Bir İşe Yarar. zengini Fakiri Gideceğimiz Yer Aynı, İnsanların Bu Dünyada Sadece Yaptığı İyilikler Kalıcak. bir İnsanı Gülümsetebilmenin Değerini Milyarlara Değişmem. durumu Dile Getirmeye Çalıştım Eğer Diğer Videoyu İzleyipte Kırılanlar,sinir Olanlar Varsa Da Onlardan Da Özürdilerim. sizler De Haklısınız Çünkü, Bilmiyordunuz Durumu. insanların Birbirlerini Daha Fazla Yıpratmadığı, Önyargıların Biraz Olsun Kırıldığı, Gerçekten Güvenebileceğimiz İnsanların Artması Dileğiyle. kendinize İyi Bakın.
Sinan Akçıl - Kavga Ayırmak İçin Damardan Girme 03:05
Sinan Akçıl - Kavga Ayırmak İçin Damardan Girme 234 izlenme - 2 yıl önce Yine içkinin su gibi aktığı , akarken şişede durduğu gibi durmadığı , ağızla içilmediği gecelerden biri. Ortalık karışıyor , düzen bozuluyor. Sahneden Sinan Akçıl yetişiyor ve damardan girerek ortalığı yatıştırmaya çalışıyor. İlkem , yurdumu ve milletimi özümden çok sevip alkışamaktır.
Seninki Kaç Basıyor - Öyle Bir Geçer Zaman Ki 01:48
Seninki Kaç Basıyor - Öyle Bir Geçer Zaman Ki 155 izlenme - 2 yıl önce Yayınlanmaya başladığı ilk günlerde rating rekorları kıran Öyle Bir Geçer Zaman Ki, izleyici kitlesini kaybetmeye başlayınca senaristler de farklı yollara başvurmaya başladı.
gece klubü 01:00
gece klubü 322 izlenme - 8 yıl önce gece kulubüne gittiğinizde dam sorunu yaşayanlar için :d