Hoşgeldiniz!

gece lambası

Tokatlanarak Çalışan Gece Lambası 00:38
Tokatlanarak Çalışan Gece Lambası 4.473 izlenme - 10 ay önce Popo şeklinde üretilen gece lambaları sadece şaplak atılarak çalışıyormuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
10TL'ye Gece Lambası Nasıl Yapılır 12:02
10TL'ye Gece Lambası Nasıl Yapılır 3.990 izlenme - 3 yıl önce Fakirin Eğlencesi 10 TL maliyeli gece lambası yapımı. Genel malzemeler led şerit , 12volt adaptör , ahşap mandal. Yapımını videoda gösteriyorum. Umarım beğenirsiniz ve sizde yapmaya çalışırsınız.
kitaptan gece lambası yapımı 01:07
kitaptan gece lambası yapımı 737 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/komedikulubu
Bulut Lamba Nasıl Yapılır 03:29
Bulut Lamba Nasıl Yapılır 670 izlenme - 3 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Sahte Arap bugün sizlere bulut lamba nasıl yapılır onu göstericek.Gerçi yaptıktan sonra pek buluta benzemesede yinede çocuk odaları yada gece lambası olarak kullanılabilen bu aydınlatma ürününü sizlerle paylaştım.
Yeni İcat 07:12
Yeni İcat 166 izlenme - 4 yıl önce Yeni İcat
Durbuldum Renk Değiştiren Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası 01:34
Durbuldum Renk Değiştiren Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası 122 izlenme - 4 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum'da
Dünya Görünümlü 6 Farklı Renge Sahip Gece Lambası 02:28
Dünya Görünümlü 6 Farklı Renge Sahip Gece Lambası 15 izlenme - 2 yıl önce Dünya Görünümlü 6 Farklı Renge Sahip Gece Lambası 6 Farklı renge sahip dünya görünümlü gece lambası ile yaşam alanınıza farklılık katın. İçerisindeki motoru sayesinde kendi etrafında dönebilen üzerindeki dünya haritası ile çok farklı bir gece lambası olmaya aday. Gece lambası olarak kullanımının haricinde aynı zamanda çok özel bir dekoratif üründür. Özellikle çocukların bayılacağı bu gece lambası ile çocuğunuzun odası hem farklı bir havaya bürünmüş olacak hemde üzerindeki dünya haritası sayesinde dünyayı öğrenmiş olacak. Ürün içerisinden iki ayrı yarım küre çıkmaktadır. Kürelerin birinin içi boş diğerinde ise dönüşünü sağlayan motor ve ışık işlemini gerçekleştiren mekanizma bulunmaktadır. Paket içeriğinde ışığın yanması için pil gelmektedir. Kürenin kendi ekseni etrafında dönmesi için bir adet kalem pil takmanız yeterlidir, kalem pil kutu içeriğine dahil değildir. Yarım küreleri birbirine sabitledikten sonra düz bir zemine bırakmanız yeterlidir.
Evinizde Fırtınalar Koparmaya Hazır mısınız? 00:57
Evinizde Fırtınalar Koparmaya Hazır mısınız? 7 izlenme - 10 ay önce Gece lambası olarak kullanabileceğiniz İnteraktif fırtına bulutları tasarlandı.