Hoşgeldiniz!

gece ve gündüz

knight and day fragmanı 2 02:25
knight and day fragmanı 2 15.569 izlenme - 7 yıl önce yalnız bir kadın olan june oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan june tesadüf eseri bir süper ajan olan milner ile karşılaşır. june milnerla tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. ne yaparsa yapsın tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.
gece ve gündüz fragman 02:02
gece ve gündüz fragman 4.312 izlenme - 8 yıl önce yalnız bir kadın olan june oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan june tesadüf eseri bir süper ajan olan milner ile karşılaşır. june milnerla tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. ne yaparsa yapsın tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.
Suriye Polisi 00:09
Suriye Polisi 946 izlenme - 3 yıl önce Bir bayram günü resmi geçit törenine katılan Suriye Motorsikletli polis timlerinin insanı dehşete düşüren harika gösterisi. Özgüven ve çelikleşmiş iradenin hoyratça dışavurumu
Black Eyed Peas - Someday 03:46
Black Eyed Peas - Someday 1.249 izlenme - 8 yıl önce tom cruise ile cameron diazın oynadığı gece ve gündüz knight and day filminde kullanılan someday adlı şarkı.
Dargeçit 04:57
Dargeçit 848 izlenme - 8 yıl önce
knight and day fragmanı 1 01:04
knight and day fragmanı 1 20 izlenme - 7 yıl önce yalnız bir kadın olan june oldukça sıradan bir yaşam sürüyordur. kız kardeşinin evliliği için hazırlık yapan june tesadüf eseri bir süper ajan olan milner ile karşılaşır. june milnerla tanışmalarının ardından bir dizi maceranın içine düşer. ne yaparsa yapsın tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.