Hoşgeldiniz!

gecelerin adamı

Serdar Ortaç - Vatan Borcu (1998) 06:06
Serdar Ortaç - Vatan Borcu (1998) 757 izlenme - 2 ay önce Türk pop müziğinin medah-ı iftiharlarından sevgili Serdar Ortaç'ın 1998 yılında Gecelerin Adamı albümünü çıkardıktan hemen sonra askerliği ile ilgili bazı iddalardan dolayı tutuklanmış ve sonrasında hapse girmişti.İşte tam bu dönemlerde yeni çıkan albümünde yer alan "Vatan Borcu" şarkısına bir klip hazırlanmıştı. O dönem Serdar Ortaç hapisteyken bu şarkısı sürekli televizyon ve radyo kanallarında çalardı. 90'larda yaşamış olan nerdeyse çoğunluğun hatırlayacağı o günlere bir nostalji yapmak ve bu şarkıyı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
 Serdar Ortaç -  Karagözüm - (1999) 04:39
Serdar Ortaç - Karagözüm - (1999) 1.080 izlenme - 2 yıl önce Serdar Ortaç'ı pek çoğumuz sevmeyiz fakat kendisi vakti zamanında Bilsem Ki,Kararsın Dünyam,İsmi Lazım Değil,Dert Gecesi,Padişah,Yar Ayrı Gayrın Mı Var,Mesafe,Mutsuzsun,Karagözüm,Yaz Yağmuru,Değmez ve Adam Gibi Yürekli Ol gibi gerçekten çok büyük şarkılara da imza atmıştır. Evet kendisi yıllardır basit şarkılarla kendini bugünlere getirmiş olsa da sırf şu bahsettiğim bir kaç şarkısı için saygı duymak gerekir. Yiğidi öldür hakkını yeme hesabı ... İşte Serdar Ortaç'ın böyle kalitelerinden şarkılarından biri olan,1998 yılında çıkmış Gecelerin Adamı albümünden Karagözlüm şarkısının klibidir. Bu şarkıyı nostaljik olmaktan öte sevdiği insanı üzüp pişman olan arkadaşlara armağan ediyorum. İyi nostaljiler.
geceler 02:25
geceler 85 izlenme - 7 yıl önce bülent ersoy
Dj M0ment- Gecelerin Adamı Remix 04:15
Dj M0ment- Gecelerin Adamı Remix 36 izlenme - 5 yıl önce Dj M0ment Yeni O.ç Reyiz Gecelerin Adamı muhammed Ön Farkıyla....