Hoşgeldiniz!

Geçerlilik Videoları İzle

Hollanda turist vizesi nasıl alınır? 01:33
Hollanda turist vizesi nasıl alınır? 36 izlenme - 1 yıl önce Hollanda turistik vizesi için geçerliliği olan bir pasaporta ihtiyaç duyulur. Pasaportun geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı ayı da kapsaması gerekir. Turistik seyahat için gereken standart belgelerin yanı sıra, uçak ve otel rezervasyonlarının da gösterilmesi gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Almanya turist vizesi nasıl alınır? 02:19
Almanya turist vizesi nasıl alınır? 29 izlenme - 1 yıl önce Almanya turistik vizesi için geçerliliği olan bir pasaporta ihtiyaç duyulur. Pasaportun geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı ayı da kapsaması gerekir. Turistik seyahat için başvuru esnasında uçak ve otel rezervasyonlarının da gösterilmesi gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İtalya turist vizesi nasıl alınır? 01:45
İtalya turist vizesi nasıl alınır? 5 izlenme - 1 yıl önce İtalya turistik vizesi için geçerliliği olan bir pasaporta ihtiyaç duyulur. Pasaportun geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı ayı da kapsaması gerekir. Turistik seyahat için gereken standart belgelerin yanı sıra, uçak ve otel rezervasyonlarının da gösterilmesi gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İngiltere turist vizesi nasıl alınır? 02:51
İngiltere turist vizesi nasıl alınır? 4 izlenme - 1 yıl önce İngiltere turist vizesi için geçerliliği olan bir pasaport gereklidir. Bu geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı aya kadardır. Diplomatik vizeye sahip olanlar vizeden muaftır. Tüm belgeler toplandıktan sonra online randevu alınıp, belgeler eksiksiz teslim edilmeli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."