Hoşgeldiniz!

geçirme

Vakit Geçirmeye Çalışan Kalecinin Dramı 00:15
Vakit Geçirmeye Çalışan Kalecinin Dramı 837.965 izlenme - 2 yıl önce Son derece profesyonelce vakit geçirmeye çalışan abimizin hatası ve sonucunda oluşan gol.
Facebook Çalma 07:53
Facebook Çalma 251.734 izlenme - 5 yıl önce Facebook Çalma
Facebook Şifre Kırma Programı İndir Yeni 2014 01:37
Facebook Şifre Kırma Programı İndir Yeni 2014 39.453 izlenme - 3 yıl önce FACEBOOK ÇALMA 0 ÇALIŞIYOR!!! VİDEO SONUNDA AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIP PROGRAMI İNDİRİN DENENMİŞTİR. http://turbobit.net/9cyjt09qoomb.html
Tankı Askerlerin Elinden Alan Vatandaşlar 00:12
Tankı Askerlerin Elinden Alan Vatandaşlar 7.197 izlenme - 2 yıl önce Akşam saatlerinde TSK içerisinde bir grup askerin darbe girişimine halktan sert tepki geldi.
Ali Avaz - Tuvalet Peçetesi 02:36
Ali Avaz - Tuvalet Peçetesi 13.888 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 02:06
Bülent Ecevit - Abdullah Öcalan Yakalandı Açıklaması 7.293 izlenme - 2 yıl önce Dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in, terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan'ın yakalanışını kamuoyuna duyurmak için 16 Şubat 1999 sabahı yaptığı duyuruyu izliyoruz. İyi seyirler.
Ali Avaz - Geçirme 03:17
Ali Avaz - Geçirme 6.747 izlenme - 6 yıl önce
Ali Avaz - Şişenin Tıpası 04:16
Ali Avaz - Şişenin Tıpası 3.226 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002
Ekipten Ayrılıyorum Yazdı !! - 1 Dk Whatsapp Ele Geçirme Challenge ! 13:13
Ekipten Ayrılıyorum Yazdı !! - 1 Dk Whatsapp Ele Geçirme Challenge ! 969 izlenme - 9 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Ozan kardeşim ile birlikte 1 DK Bilgisayar kontrol Challenge yapıyoruz ! Bu eğlenceli videoyu sonuna kadar sıkılmadan izleyeceğinize eminim :) Devamı için videoyu beğenmeyi unutmayın ! Ozan Berkil:https://www.youtube.com/user/ozanberkil ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ozan kardeşim ile birlikte 1 Dakika Whatsapp Ele Gerçirme Challenge yaptık !
Gonca Coşkun - Zamanını Geçirme 04:44
Gonca Coşkun - Zamanını Geçirme 4.432 izlenme - 5 yıl önce Gonca Coşkun - Zamanını Geçirme - Ağlatma - Türk Halk Müziği
Ali Avaz - Geçirme 03:17
Ali Avaz - Geçirme 1.883 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Rehberimi Sildi !! - 1 Dk Telefon Ele Geçirme Challenge ! 11:25
Rehberimi Sildi !! - 1 Dk Telefon Ele Geçirme Challenge ! 860 izlenme - 10 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda Ozan kardeşim ile birlikte 1 DK Bilgisayar kontrol Challenge yapıyoruz ! Bu eğlenceli videoyu sonuna kadar sıkılmadan izleyeceğinize eminim :) Devamı için videoyu beğenmeyi unutmayın ! Ozan Berkil:https://www.youtube.com/user/ozanberkil ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Ozan kardeşim ile birlikte 1 Dakika Bilgisayar Ele Gerçirme Challenge yaptık !
Ali Avaz - Adaletsiz Dünya 04:25
Ali Avaz - Adaletsiz Dünya 2.096 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002
Veterinere Git ve Yıllık Bakımım Geldi De ! - 1 Dakıka Kontrol Challenge ! (Sokakta 2) 07:01
Veterinere Git ve Yıllık Bakımım Geldi De ! - 1 Dakıka Kontrol Challenge ! (Sokakta 2) 554 izlenme - 6 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda sokakta 1 Dakika Vücüt kontrol challenge 2.bölümü ile karşınızdayız ! 1.bölüm kadar eğlenceli olan videoyu çekmemiz çok uzun sürdü fakat kaliteli hale getirmek için kısalttım daha fazlası için videoyu beğenmeyi ve bana Instagram'dan fikirlerinizi yazmayı unutmayın sizleri çok seviyorum #GereksizARMY! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda kuzenim ile birlikte sokakta 1 dakika kontrol challenge yaptık !
Ali Avaz - Zıkkım Yesinler 02:51
Ali Avaz - Zıkkım Yesinler 1.528 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Fetullah Gülen Devleti Ele Geçirme Planını Böyle Anlatmış 02:53
Fetullah Gülen Devleti Ele Geçirme Planını Böyle Anlatmış 695 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz askeri darbe girişimi sonrasında taraflı tarafsız herkesin aklındaki şüpheleri silen ve Fetullah Gülen cemaatinin terörist bir grup olduğu anlaşıldı. İşte Fetullah Gülen yıllar önce müritlerine devleti ele geçirme planlarını anlattığı video bugün internet aleminin en çok konuşulanları arasına girdi.
Eda Karaytuğ - Şu Yalan Dünyayı Aşksız Geçirme 04:43
Eda Karaytuğ - Şu Yalan Dünyayı Aşksız Geçirme 2.073 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Beste: Avni Anıl Güfte: İlkan San Makam: Hüzzam Usûl: Semâî Form: Şarkı ***** Şu yalan dünyayı aşksız geçirme Gönülden gönüle akıver gitsin Üzülme sevgilin terketti diye Sen de birisini yakıver gitsin Bir yaprak düşerse bir gül bitermiş Tanrı canı bize aşk için vermiş Biten sevgilerin adını anma Bir tatlı anıya katıver gitsin Unut unutanı boş yere yanma Aklını birine takıver gitsin Bir yaprak düşerse bir gül bitermiş Tanrı canı bize aşk için vermiş
Ali Avaz - Hanım'ın Saksısı 05:45
Ali Avaz - Hanım'ın Saksısı 1.490 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002
Yeşilçam Fon Müzikleri (35dk.) 35:47
Yeşilçam Fon Müzikleri (35dk.) 2.206 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz, eski yıllarda teknoloji günümüzdek gibi gelişmemiş idi. Ne bilgisayar vardı nede internet, bu yüzden herkes her istediğine ulaşamazdı. Bende o dönemlerde Türk filmlerinde çalan fon müziklerine bayılırdım. Ama nevar ki, her istediğimde bulamazdım, sadece film izlerken yararlanırdım. Bu yüzdende içimde çok büyük ukde kalmıştır. Şimdilerde teknolojiden oldukça yararlanıyorum. Sizlere derlediğim acizane 12 adet fon müziğini, tek çatı altında toplayarak sunuyorum.
Stüdyo Çalışanları Cinnet Geçirince :))) 00:25
Stüdyo Çalışanları Cinnet Geçirince :))) 3.849 izlenme - 9 yıl önce halay:)))
Ali Avaz - İmefe Delik Neremde 04:01
Ali Avaz - İmefe Delik Neremde 1.225 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002 ,Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Kalp Krizi Bulguları Nelerdir? 00:37
Kalp Krizi Bulguları Nelerdir? 1.175 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ali Soner Demir, kalp krizi hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği; deneyimli uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile her türlü kardiyak girişimin ve tedavinin uygulanabildiği bir merkez olarak hizmet vermektedir.Kalp krizi geçirmekte olan hastalara: Acil balon ve stent işlemi , Koroner anjiyografi ve kalp kateterizasyonu, Ritim bozukluğu olan hastalara elektrofizyolojik çalışma , ablasyon , intrakardiyak defibrilatör ve kalıcı pil takılması işlemleri, Mitral darlığının uygun vakalarda kapalı balon yöntemi ile açılması , Kalbinde delik olan hastalara kapalı yöntemle "delik kapama" işlemi, Ekokardiyografi , Eforlu EKG testi , 24 saat süreli ritim holter, 24 saat süreli tansiyon holter, İskemi araştırılması için myokard perfüzyon sintigrafisi, Koldan uygulanabilen, yatış gerektirmeyen koroner BT anjiyografi işlemleri uygulanmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Kalp krizi bulguları nelerdir? Kalp krizi bulguları aniden ortaya çıkan yaklaşık 20 dakikadan daha fazla süren şiddetli göğüs ağrısı veya göğüs yanması bulgularıdır. Göğüs ağrısı özellikle her iki göğsün ortasında yani kravat bölgesi dediğimiz alanda olur. Bazı hastalarda komple göğsü kaplayabilir. Bazı hastalarda sol göğüs bölgesinde başlayabilir ve bu sırada kalp krizi atlanabilir.
Ali Avaz - Antalya'nın Denizi 03:43
Ali Avaz - Antalya'nın Denizi 858 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002
Saçlarını Yıkayan İnsanları Hayatından Bezdiren Adam - 2 04:36
Saçlarını Yıkayan İnsanları Hayatından Bezdiren Adam - 2 380 izlenme - 2 yıl önce Önceki videodan yazın ortasında kırmızı mont giyip milleti şakalayan adam, gelen yorumlar üzerine bu sefer montunu çıkarmış. Fakat insanlara cinnet geçirme konusunda değişen bir şey yok... Şaka 1. bölüm: www.izlesene.com/video/saclarini-yikayan-insanlari-hayatindan-bezdiren-adam/9101213 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ali Avaz - Seçim - Nutuk 03:20
Ali Avaz - Seçim - Nutuk 717 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002
Ali Avaz - Manken Aşkım Light Aşkım 05:26
Ali Avaz - Manken Aşkım Light Aşkım 849 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Geçirme Çıkış Tarihi: 16.10.2002 Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Hababam Sınıfı Filminde Çalan Esrarengiz Melodi 00:57
Hababam Sınıfı Filminde Çalan Esrarengiz Melodi 646 izlenme - 2 yıl önce Duyunca Badi Ekrem'in cirit atma sahnesini hatırlayacağınız o esrarengiz müzik.Hababam sınıfı filminin müziklerini Melih Kibar üstlendiğine göre üstadın bir eseri olduğunu düşünüyorum yalnız emin de değilim kafa karıstırmak istemiyorum.Çok da güzel bir zil sesi olabilir aslında. Müzik hakkında bilgi sahibi olanlar bizleri bilgilendirirse çok mutlu olurum. Filmden alıntıdır. Not: Bulana veye getirene siteyi üstünü devrediyoruz.
Şişeden Yumurta Geçirme Deneyi 00:29
Şişeden Yumurta Geçirme Deneyi 631 izlenme - 6 yıl önce Şişeden Yumurta Geçirme Deneyi
Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir? 00:25
Boş Akbille Gişeden Nasıl Geçilir? 649 izlenme - 3 yıl önce Hep gavurlarda olacak değil ya bu tarz şehir efsaneleri, buyurun bizden de bir şehir efsanesi, boş akbille geçiş yapmak bakalım gerçek mi değil mi denemeler hemen başlasın.
Beyninin Ele Geçirildiğini Düşünen Kadın 08:11
Beyninin Ele Geçirildiğini Düşünen Kadın 351 izlenme - 3 yıl önce Nasa'nın ya da uydu sistemlerinin beynine girdiğini iddia eden, devletlerin sinyal istasyonu olarak kullandığı, % 100 IQ'lu dişi Einstein...