Hoşgeldiniz!

geçirmek

Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 01:35
Als Kampanyasına Katılalım Derken Gülmekten Kırıp Geçirdiler 50.041 izlenme - 2 yıl önce Als Hastalığı için düzenlenen kampanyaya destek vermeye çalışan insanların komik anları izleyenleri güldürdü. Birbirinden farklı insanların halleri...
Cumhuriyet Devleti Ele Geçirdi - İhsan Aktaş 01:57
Cumhuriyet Devleti Ele Geçirdi - İhsan Aktaş 4.772 izlenme - 2 ay önce Cumhuriyet'in devleti ele geçirdiğini ve cumhuriyet elitleri diye bir kavram olduğunu iddia eden İhsan Aktaş'ın açıklamaları...
Hülya Avşar Fenomen Teyzeyi Taklit Etti (Hafta Sonunu Kiminle geçirmek istersiniz?) 00:12
Hülya Avşar Fenomen Teyzeyi Taklit Etti (Hafta Sonunu Kiminle geçirmek istersiniz?) 2.258 izlenme - 8 ay önce Hülya Avşar Fenomen Teyzeyi Taklit Etti Ünlü sanatçı Hülya Avşar, sosyal medyanın yeni fenomeni teyzeyi taklit etti.
Sigorta Parası İçin Cinnet Geçiren Eleman 00:18
Sigorta Parası İçin Cinnet Geçiren Eleman 4.502 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz bu sigorta parası için arabaların önüne atlamalar felan Doğu Asya'da pek bi meşhur, bunun için millet kendini arabaların önüne atıyor, balkondan atlıyor gibi gibi. Bunun bir örneğini de dashcamden haberi olmayan bu arkadaş yaşatmış.
Halka Geçirme Oyuncağı 01:43
Halka Geçirme Oyuncağı 1.940 izlenme - 1 yıl önce Waterful Ring Toss diye bilinen, türkçe isim koymanın güç olduğu fakat herkesin zaten bildiği , günlerce uğraştığı , annelerin çocukları yemeğe 3-4 kez çağırmasına neden olan herkesin kendinden birşeyler bulabileceği çocukluğumuzun nadide oyuncaklarından bir tanesi.
Çizgi Filmde Cinsellik RTÜKü Harekete Geçirdi 00:34
Çizgi Filmde Cinsellik RTÜKü Harekete Geçirdi 1.651 izlenme - 2 yıl önce Uzmanlar, Planet Çocuk'ta yayınlanan 'Titeuf' isimli çizgi filmde cinselliğin konu alınmasına tepki göstererek RTÜK'ün kanala ceza vermesi gerektiğini savundu.
Hafta Sonunu Kiminle Geçirmek istersiniz? 00:07
Hafta Sonunu Kiminle Geçirmek istersiniz? 809 izlenme - 8 ay önce "Hafta sonunu kiminle geçirmek istersiniz?" sorusuna bomba bir cevap veren hanım teyze herkesi kahkahaya boğdu.
Flappy Bird'ü Anlatırken Sinir Krizi Geçiren Adam 01:42
Flappy Bird'ü Anlatırken Sinir Krizi Geçiren Adam 1.879 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların en lanet oyunu Flappy Bird'ü incelerken sinir krizi geçiren bir teknoloji blogu sahibiniz izliyoruz efendim. Fazla bir açıklamaya gerek yok. Normal şartlarda bu tür videoların sitede olmaması gerektiğini savunan biriyim ancak ben izlerken gülme krizine girdim.
Şahan Gökbakar - Dinleyiciye Geçirmek 00:45
Şahan Gökbakar - Dinleyiciye Geçirmek 896 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'ın hem araba kullanıp hem de espiri yapabilirim tezini hayata geçirme isteğiyle ortaya çıkarttığı bu videoyu sizinle paylaşmayı bir borç bilirim.
Hafta sonunu kiminle geçirmek istersiniz 00:37
Hafta sonunu kiminle geçirmek istersiniz 284 izlenme - 8 ay önce Hafta sonunu kiminle geçirmek istersiniz ____________@_________________xclas___________________________ Fenomen
Netcad / Eğri Geçirme Ve Topoğrafik Harita Yapımı 01:30
Netcad / Eğri Geçirme Ve Topoğrafik Harita Yapımı 741 izlenme - 2 yıl önce Alımı yapılan bir arazinin netcad ile topografik haritaya dönüştürülmesi. Videodaki projenin dosyasını http://bilgeinsan.net/gunlukler/netcad-egri-gecirme-ve-topografik-harita-yapimi linkinden indirebilirsiniz. Videoyu hazırlayan : bilgeinsan.net
Hafta Sonunu Kiminle Geçirmek istersiniz? 00:07
Hafta Sonunu Kiminle Geçirmek istersiniz? 282 izlenme - 8 ay önce "Hafta sonunu kiminle geçirmek istersiniz?" sorusuna bomba bir cevap veren hanım teyze herkesi kahkahaya boğdu.
Uzay Şövalyeleri (Saber Rider) 01:31
Uzay Şövalyeleri (Saber Rider) 660 izlenme - 1 yıl önce 1987 model çizgifilm. ülkemizde 90'ların başında yayınlandı. dört eleman vardı. ingiliz asizadesi olan saber rider robot ata binerdi, japon bebesi fireball yarış arabası kullanırdı, amerikalı kovboy colt küçük bir uzaygemisi kullanırdı, bir de fransız kızımız vardı. bütün elemanların kontrol ettiği büyük bir robot daha vardı. arkadaşarım en çok lider saber rider'ı severken ben kovboy colt'u severdim, attığını vururdu.
Çılgın Kız ve Üç Süper Adam (1973 - 65 dk) 01:05:17
Çılgın Kız ve Üç Süper Adam (1973 - 65 dk) 810 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen: Cavit Yürüklü Senaryo Yazarı: Volkan Kayhan Yapımcı: Müfit İlkiz Görüntü Yönetmeni: Orhan Kapkı Süre: 65 dk Tür: Fantastik, Macera Oyuncular: Levent Çakır, Emel Özden, Altan Bozkurt, Yeşim Yükselen, Hüseyin Sayar, Nubar Terziyan, Nuri Kırgeç, Mine Sun, Ahmet Karatop Konu: Üç süper adam bir kız ve robotların hikayesini izleyeceğiz. Binlerce robot dünyayı istila etmeyi planlamaktadır. Olaylar birbirini izler, filmin sonunda kısa devre yapan robot kendi robotu tarafından öldürülür filmde bazı erotik sahnelerde vardır. Nubar Terziyan'ın kötü adam rolünde karşımıza çıktığı nadir sinema filmlerindendir.
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 01:24:16
Yılmayan Şeytan - Mysterious Doctor Satan (1972 - 84 dk) 481 izlenme - 1 yıl önce Yönetmen: Yılmaz Atadeniz Senaryo Yazarı: Yılmaz Atadeniz Yapımcı: Yılmaz Atadeniz Görüntü Yönetmeni: Sertaç Karan Tür: Macera, Fantastik Süre: 84 dk Oyuncular: Kunt Tulgar, Mine Mutlu, Erol Taş, Muzaffer Tema, Erol Günaydın, Yalın Tolga, Tijen Doray, Muammer Gözalan, Zeki Sezer, Cango kemal, Mustafa Dik, Ahmet Karaca, Giray Alpan, Abdi Algül, Ali Demir, Erol Yeşilyaprak, Mehmet Yağmur, Agah Ün (Erol Taş seslendirmesi), Abdurrahman Palay (Kunt Tulgar seslendirmesi), Nevin Akkaya (Mine Mutlu seslendirmesi), Şener Şen (Zeki Sezer seslendirmesi), Pekcan Koşar (Erol günaydın seslendirmesi), Timuçin Caymaz (Muammer Gözalan seslendirmesi), Bülent Koral (Muzaffer Tema seslendirmesi), ihsan Özenç, Alez Koral (Tijen Doray seslendirmesi), Zafer önen (Cango Kemal seslendirmesi) Konu: Prof. Doğan'ın (Yalın Tolga) bulduğu "tangayt" madeni bilim adına çok büyük bir aşamadır. Bu maden sayesinde çeşitli araç ve gereçlere uzaktan kumanda edebilen bir cihaz tasarlamıştır. Bu buluşunu ilk kez arkadaşı Yılmaz'a (Muzaffer Tema) açıklar. Yılmaz, Oğlu Tekin (Kunt Tulgar), Tekin'in komik arkadaşı Bitik (Erol Günaydın) ve Prof. Doğan'ın kızı Sevgi (Mine Mutlu) de bu sırrı paylaşmaktadır. Bir gün Yılmaz oğlu Tekin'i yanına çağırıp yıllarca gizlediği bir sırrı ona açıklamak istediğini söyler: Tekin'in gerçek babası kendisi değil, çok yakın arkadaşı Adil'dir. Geçmişte adil, özel bir giysi giyip bakırbaş adıyla, kötülerle savaşan bir süper kahramandı ve Dr. Şeytan (Erol Taş) tarafından öldürülmüştü.* artık Tekin, yeni bakırbaş olarak, babasının yerine geçip kötülere ve Dr. Şeytan'a karşı mücadeleyi sürdürecektir.
Çuval Olayı  - 4 Temmuz 2003 02:19
Çuval Olayı - 4 Temmuz 2003 439 izlenme - 2 yıl önce 4 Temmuz 2003 günü Kuzey Irak'ın Süleymaniye kentinde karargâh kurmuş bulunan (bir binbaşı komutasında) 11 Türk Silahlı Kuvvetleri mensubunun ve Türkmen mihmandarlarının Irak'taki işgal kuvvetlerinin bir parçası olan Amerikan 173. Hava İndirme Tugayı'na bağlı askerlerce ve yanlarında peşmergelerin de bulunduğu bir ortamda, sürpriz bir baskın sonucu derdest edilmeleri ve başlarına çuval (kukuleta) geçirilmek suretiyle götürülüp 60 saat süresince alıkonuldu. ABD'nin sonradan özür dilediği belirtilmişse de, hadise Türkiye - ABD ilişkilerini derinden yaralamıştır. Operasyon için ABD'nin en önemli milli bayramı olan 4 Temmuz (Bağımsızlık Günü - Independence Day) tarihinin seçilmiş olması, günün Cuma'ye denk gelmesi, bu şartlarda konuyu süratle ve diplomatik tarzda çözüme kavuşturabilecek yetkili Amerikan makamlarına ulaşmanın uzun sürmesi ve Türk askerlerinin bu yüzden 60 saat gözaltında bekletilmeleri, Amerikan askerlerince küçük düşürücü kasıtlı hareketlere başvurulmuş olması, "Çuval hadisesi"nın bir provokasyon olduğu görüşlerinin dile getirilmesine sebebiyet vermiştir. 4 Temmuz 2003 11 Asker 11 Çuval.. Unutturma ! Birşey demiyorum artık yorumsuz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/135735/cuval-olayi-ne-notasi-muzik-notasi-mi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77217/abd-askerinin-basina-cuval-gecirmek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81575/abd-askerinin-kafasina-cuval-gecirmeye-calismak
Kendi Arabasına Kendi Binen Öküz 00:20
Kendi Arabasına Kendi Binen Öküz 308 izlenme - 2 yıl önce Nepal'li bu öküz görenleri hayrete düşünüyor! benzeri bir giriş yapmayacağım tabii ki. Elalemin öküzü bizim insanımızın çoğundan akıllı gibisinden bi gönderme de yapmayacağım. Öküz işte amk, kendi arabasını kendi takıyo. Tatava yapmamış, takmış geçmiş!
Allaha Emanet Ol Gardaş Diyen Sevgili Adayı Kız 00:28
Allaha Emanet Ol Gardaş Diyen Sevgili Adayı Kız 318 izlenme - 2 yıl önce Kendisini dışarı çıkaran çocuktan pek hoşlaşmayan kız bunu enteresan bir vücut diliyle anlatmış. Tokalaşıp "Allaha emanet ol gardaş, hacı ninemin ellerinden öperim" gibisinden bir hareket yapan kızı kınıyor, orta yerde kalakalan gencimizi ise sahiplenip alkışlarla yaşıyorum'a davet ediyorum. Yazıktır, günahtır arkadaş. Kafa tokuştursaydın bari...
Mahmut Tuncer - Geçirirsem Ne Verirsen? 03:59
Mahmut Tuncer - Geçirirsem Ne Verirsen? 187 izlenme - 1 yıl önce Mahmut, hacı bakkaldan eve dönerken aldığı ekmeğin yarısını yolda harcamış, gazetenin de "Hollandalı model Alanya'da sereserpe" haberini okurken kendinden geçip gazetenin o kısmını da yemiştir. Kurulan çadır kentin toplanan hidro elektriğini topraklama yapmak için manitasının yanına koşar. Bi iki hallense de abla işi yokuşa sürünce bu şahane müzikal için doğa adeta bir akm binasına dönüşüverir.
Kaçak Araçları Sınırdan Deve Sırtında Geçiriyorlar 01:08
Kaçak Araçları Sınırdan Deve Sırtında Geçiriyorlar 156 izlenme - 2 yıl önce Afganistan'dan Pakistan'a kaçak yollarla getirilen araçların ilginç görüntüsü ortaya çıktı. Parçalara ayrılmış kamyonet ve çeşitli araçların develerin sırtında dağlık gölgeden geçirilmesi ilginç görüntüler oluşturdu. Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta bir kullanıcının paylaştığı videoda, Afganistan'dan Pakistan'a deve sırtında gümrüksüz getirilen araçların görüntüsü yer alıyor. Develerin sırtında kamyonetten binek otomobiline kadar çeşitli araçlar ve araç parçaları var. Araçları develerin taşıyabilmesi için bir bir kaç parçaya ayrıldığı görülüyor. Bu ilginç görüntü sosyal paylaşım sitesinde bir günde 10 bin kişi tarafından paylaşıldı. Videonun açıklamasında ise "Afganistan'dan Pakistan'a araçların gümrük vergisi ödemeden nasıl getirildiği" yazısı yer alıyor.
Fifa'da Kaybedince Cinnet Geçiren Alman 01:39
Fifa'da Kaybedince Cinnet Geçiren Alman 116 izlenme - 1 yıl önce Çok fazla söze gerek yok. Allah akıl sağlığı versin diyoruz. Televizyona da yazık oldu.
Horoz Gibi Adam, Bizim Oranın Bütün Kızlarını Sıradan Geçirdi 01:19
Horoz Gibi Adam, Bizim Oranın Bütün Kızlarını Sıradan Geçirdi 198 izlenme - 1 yıl önce 70'lerin varoş kültürünü ve yaşantısını son derece başarılı bir şekilde yansıtan Sultan filminden düşündürücü bir sahne... "İyi ki biz evliyiz" repliğine söyleyecek bir kelime dahi bulamıyorum.
Tudors - Gömlek Krallığı 00:30
Tudors - Gömlek Krallığı 101 izlenme - 2 yıl önce Abi reklam çok ilgi çekici değil ama izlediğinde komediyi anlayabiliyorsan arada geçen kazık severim, geçiriyim, giydireyim, neyse arkadaşlar fazla uzatmadan izleyin.
Sivrisinek Kaşıntısını Geçirmek İçin 5 Doğal Yöntem 04:08
Sivrisinek Kaşıntısını Geçirmek İçin 5 Doğal Yöntem 94 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda başımızın belası sivrisinekler ısırdığında kaşıntıyı geçirmek için doğal yöntemler gösteriyoruz. Onlardan kurtulmak zor. Bari kaşıntısını geçirelim. Buz torbasından aspirin çözümüne 5 faydalı bilgi. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Sık Lan Sık! - Amirlerinin Zoruyla Biber Gazı Sıktırılan Polis 00:23
Sık Lan Sık! - Amirlerinin Zoruyla Biber Gazı Sıktırılan Polis 108 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep te meydana gelen olayda esnaf sanayi sitesinden dükkan alamadık diye eylem yapmış valiliğe yürümek istemiş ancak molotoflu teröriste gücü yetmeyen polisimizin gücü esnafa yetmiş ve de gaz sıkmak istemeyen bu polise de yetmiş tabi amirlerinin gücü. işsizlikten polisliğe mecbur kalıp da bu durumlara düşen tüm polisleri ayrı bir kenara koyunuz yorumlarda bence...
ABD Askerinin Kafasına Çuval Geçirmeye Çalışmak 01:02
ABD Askerinin Kafasına Çuval Geçirmeye Çalışmak 172 izlenme - 2 yıl önce Antalya'ya demir atan ABD uçak gemisinin askeri personeli çarşıya çıkmış, 7 gencimizde çuvallarını alıp peşlerine düşmüş. Kamerasıyla, polisiyle herkes tam kadro toplaşmış bu eylem için.
Sipariş Alırken Statik Şok Geçirmek 02:47
Sipariş Alırken Statik Şok Geçirmek 69 izlenme - 1 yıl önce Bu tarz videolarıyla tanıdığımız MagicofRahat'ın sipariş alırken statik şok geçirip çalışanları korkuttuğu anları hep beraber izleyelim.
Bacak Arasına Acımasızca Geçirmek 00:40
Bacak Arasına Acımasızca Geçirmek 163 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da Orlando Pirates forması giyen Mahamutsa, rakibi Thabiso Nkoana çok sert ve tehlikeli bir hareket yapar
Sıfır - Alo Tren Müdürlüğü Mü Alo Beyin Tramvayı Geçirmek İstiyorum 03:51
Sıfır - Alo Tren Müdürlüğü Mü Alo Beyin Tramvayı Geçirmek İstiyorum 305 izlenme - 5 yıl önce
Sokak Röportajları - Hayatınızda Yaptığınız En Büyük İyilik Nedir? 01:44
Sokak Röportajları - Hayatınızda Yaptığınız En Büyük İyilik Nedir? 85 izlenme - 1 yıl önce Bir teyzeyi karşıdan karşıya geçirmek mi yoksa sınavda arkadaşlarına kopya vermek mi? Sokak köpeklerinin karnını doyurmak mı, arkadaşlarına tost ısmarlamak mı? SokakRoportajlari.com iftiharla sunar; "Hayatınızda yaptığınız en büyük iyilik nedir?"