Hoşgeldiniz!

geçit

Hemzemin Geçitte Kaza ve Sakarlık Silsilesi 01:25
Hemzemin Geçitte Kaza ve Sakarlık Silsilesi 3.356 izlenme - 5 gün önce Vietnam, Bien Hoa şehrinde hemzemin geçite bariyer çekme esnasında, motosikletliler hem kargaşaya neden oluyor hem bir tanesi sakarlıkta level atlıyor efendim.
Sereflikoçhisar Belediyesi'nin Skandal Alt Geçidi 02:57
Sereflikoçhisar Belediyesi'nin Skandal Alt Geçidi 4.766 izlenme - 4 hafta önce Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde bir vatandaşın kaydettiği video büyük tartışma yarattı. Z.Ü adlı bölge sakininin çektiği videoda, Şereflikoçhisar Terminali’ne çıkan alt geçidin vahim durumu gözler önüne serildi.
Çin'in Mühendislik Harikası Döndürülebilen Üst Geçit Köprü 00:59
Çin'in Mühendislik Harikası Döndürülebilen Üst Geçit Köprü 3.564 izlenme - 3 hafta önce Çin'in Hubei eyaletinde bulunan Wuhan Şehrinde, alt tarafından hızlı tren yolunun geçtiği için farklı yöntem ile tren yoluna paralel olarak inşa edilen 17 bin tonluk döndürülebilen üst geçit.
Trabzon'da Görenleri Şaşırtan Üst Geçit 05:01
Trabzon'da Görenleri Şaşırtan Üst Geçit 7.216 izlenme - 6 ay önce Trabzon’un Akçaabat ilçesinde Karadeniz usulü üst geçitlere bir yenisi daha eklendi. Yaklaşık 400 metre uzunluğundaki üst geçidi kullanmak istemeyen vatandaşlar karayolunu kullanarak karşıya geçmeye çalışıyor.
Demirliklerden Geçmek İçin Tüm Zekasını Kullanan Adam 02:04
Demirliklerden Geçmek İçin Tüm Zekasını Kullanan Adam 4.821 izlenme - 7 ay önce Halinden de anlaşılacağı üzere sarhoş olan yarım akıllı abimiz geçidi bir çocuk tarafından keşfetmese demir çubukların gazabına uğrayabilirdi.
İlkay Akkaya - Geçit Ver Dağlar 03:51
İlkay Akkaya - Geçit Ver Dağlar 44.069 izlenme - 6 yıl önce
Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 00:24
Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 23.841 izlenme - 4 yıl önce Hemzemin Geçitte Uçan Jeep
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 18.354 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
SSCB - İlk ve Son Geçit Gösterileri (1945-1990) 03:39
SSCB - İlk ve Son Geçit Gösterileri (1945-1990) 4.921 izlenme - 1 yıl önce Video alıntıdır. SSCB'nin ilk ve son geçit törenlerini görüyorsunuz.
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 07:18
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 20.449 izlenme - 4 yıl önce Şiir'i Ümit İlter'e ait olan, usta tiyatrocumuz, Tuncel Kurtiz'in seslendirdiği, Grup Yorum çalışması. sözleri ise; "Geçit Yok..." Derine, hep derine kazıyor...
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 03:23
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 15.884 izlenme - 4 yıl önce Tuncel Kurtiz - Geçit Yok
3 Bin 300 Yıllık Gizli Geçit Bulundu 03:49
3 Bin 300 Yıllık Gizli Geçit Bulundu 3.375 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin "ilk milli kazı alanı" unvanına sahip olan Çorum Alacahöyük’te yapılan arkeolojik kazı çalışmaları esnasında yaklaşık 3 bin 300 yıllık gizli bir geçide ve Hitit dönemine ait olduğu sanılan bir insan iskeletine ulaşıldı. Geçmiş dönemlere ait yeni bilgilerin elde edilmesi ve tarihin aydınlatılması adına büyük öneme sahip olan gizli geçit ve insan iskeletinin görüntüleri de bir belgesel ile sunuldu. Alacahöyük'teki arkeolojik kazı çalışmaları sırasında arkeologların yaşadıkları, buluntuları nasıl değerlendirdikleri, Nuray Karadeniz'in çektiği “Tarihin İzinde” isimli belgesel ile anlatıldı. Belgesel çekimleri yapılırken yaklaşık 3 bin 300 yıllık gizli geçidin ve Hitit dönemine ait olduğu sanılan iskeletin görüntüleri de gözler önüne serildi. “Kazı arkeolojik açıdan ciddi bir önem taşıyor” Tarihin İzinde belgeselini diğer belgesellerden ayıran yönün kazı ekibinin dünyasını da anlatması olduğunu dile getiren Nuray Karadeniz, “Tarihin İzinde yirmi dakikalık bir belgeseldir. İlk bölümümüz olan Alacahöyük Türkiye’nin ilk milli kazı yapılan yeridir. Kazı ekibi orada gizli bir geçide ulaştı ve orada kazılar hala devam ediyor. Bu gizli geçidin üzerinde iskelete rastlanmış ve bizde bunu görüntüledik. Hitit Dönemi’ne ait herhangi bir iskelete rastlanmamış şu ana kadar Alacahöyük’te. Beylik Mezarları var ama onlar Hatti Dönemi’ne tarihleniyor. Hitit Dönemi’ne ait bu güne kadar iskelet bulunmadığı için bu kazı şuan arkeolojik açıdan ciddi bir önem taşıyor” diye konuştu. “Arkeoloji tarihinde yeni bir çığır açacak” Alacahöyük’te bulunan gizli geçidin önemini vurgulayan Karadeniz, “İskeletten alınan örnekler şu an incelemeye gönderilmiş, eğer bu Hitit Dönemi’ne ait bir iskelet ise bu arkeoloji tarihinde yeni bir çığır açacak. Eğer bulunan gizli geçit arkeologların düşündüğü yönde ilerleyecekse bu da arkeoloji tarihinde bir çığır açacak. Tarihin İzinde belgeseli Hitit döneminin arkeolojik dünyasında değişime neden olabilecek bir buluntunun görüntülerini almış oluyor” dedi. Kazı çalışmaları Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Ankara Üniversitesi tarafından yürütülüyor. Keşfedilen gizli geçidin üstünde bulunan iskeletin Hitit dönemine ait olup olmadığına dair incelemeler devam ederken, arkeologların bölgedeki çalışma süreleri uzatıldı.
Saykodelik Rus Kezopaçileri Natasha ve Polina'dan Taytlı Yanlama Şovu 02:46
Saykodelik Rus Kezopaçileri Natasha ve Polina'dan Taytlı Yanlama Şovu 8.492 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşı Natasha ile Twerk şovu yaparak bize yeşilçamın mükemmel danslarını hatırlatan Polina'nın keşkülünün jolemsi kıvamda dalgalanmasına rağmen anti-kalkış yaşayacaksınız. Her izleyen 9 kişiden 10'unun fiki bokuna kaçmaktadır. İzleyelim, Alkışlayalım....
ankara kızılay üst geçit apaçileri 01:09
ankara kızılay üst geçit apaçileri 10.407 izlenme - 8 yıl önce
Geçit Yok Türkçe Altyazılı Fragman 01:25
Geçit Yok Türkçe Altyazılı Fragman 12.909 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Johnny Knoxville gibi isimlerin yer aldığı Geçit Yok filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Hikmet Günsel - Dere Geçit Vermezse 01:02
Hikmet Günsel - Dere Geçit Vermezse 8.797 izlenme - 6 yıl önce
İstanbul'a Yapılacak 3 Katlı Tünel İhalesi 07:15
İstanbul'a Yapılacak 3 Katlı Tünel İhalesi 2.826 izlenme - 2 yıl önce İstanbulluların bir hayali daha gerçek oluyor. Dünyanın tek "3 Katlı Tüneli" İstanbul'a yapılıyor! 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli ile İstanbul'un bütün metroları birbirine entegre olacak, yolculuk süreleri kısalacak. İki kıta, dünyanın tek 3 Katlı Tüneli sayesinde hem kara yolu hem de demir yolu ile boğazın elli metre altında buluşacak.
Almanya'da Trafik Kültürü - Yaya Geçidi 02:13
Almanya'da Trafik Kültürü - Yaya Geçidi 4.549 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Almanya'da çekilmiştir arkadaşlar,video'da ise ışıksız bir yaya geçidi var ve yayalar yol'dan geçeceği sırada arabalar duruyor.Gerçekten trafik kültürü'nün ne kadar gelişmiş olduğunu görebiliyoruz bu video'da.Darısı Türkiye'ye diyelim.İyi seyirler.
Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı  00:36
Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı 2.905 izlenme - 2 yıl önce Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Işid Resmi Geçidi 01:38
Işid Resmi Geçidi 3.912 izlenme - 3 yıl önce Irak İam islam devletinin resmi geçitlerinden biri nereye gittikleri malum yeni bir şehadet şarkı ile bizlerle...
Troleybüsün Arkasına Asılmak 01:36
Troleybüsün Arkasına Asılmak 2.325 izlenme - 2 yıl önce Tamam kardeşim biz de çocukluğumuzda adada faytonun arkasına, Beyoğlu'nda tramvaya falan asıldık da, bu ne böyle, araba ile troleybüse asılınır mı? Bir de çocukların şanssızlığı anında kadraja giren polisten belli, arasan gelmez Rus polisi, saniyesinde olay yerinde bitiyor.
Yük Treni Kamyona Çarptı 01:04
Yük Treni Kamyona Çarptı 304 izlenme - 4 ay önce Rusya'da hemzemin geçide girişteki güvenlik bariyerinin arızalanması nedeniyle yaşanan kazada tren kamyona çarptı. Bir süre sürüklendikten sonra devrilen kamyondaki şoför yaralandı. Kazı anı bir araç kamerasına yansıdı.
Meksika Baronu El Chapo'nun Gizli Geçidi ve Sığınağı 02:20
Meksika Baronu El Chapo'nun Gizli Geçidi ve Sığınağı 2.983 izlenme - 3 yıl önce CNN International muhabiri 22 Şubat'ta yakalanıp tutuklanan Meksika'nın en ünlü baronlarından Joaquin 'El Chapo' Guzman'ın evine girip sonradan keşfedilen sığınağı ve gizli geçitlerini görüntüleme şansı bulmuş. Adamlar çok profesyonel agaaa. Dileyenler buradan resimlere ulaşabilir, çok iyiler.
Çok Pratik Tünel Yapımı 10:42
Çok Pratik Tünel Yapımı 3.199 izlenme - 2 yıl önce Milliyet haber de, Balkon daha fazla dayanamadı! adlı balkon çökmesi videosunu siteye atmak için ararken tam buldum dediğimde http://www.youtube.com/watch?v=vBAi_tYlBkg sağ tarafta bu videoyu gördüm. Daha ilginç olduğu kesin. Adamlar taşları lego gibi iç içe geçebilecek biçimde ve dizilişte ayarlayıp tünel yaptılar. Ve tam ben çöker lan o ne kadar dayanır derken üzerine dozer çıktı.
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 02:24
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 3.393 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore denilince ilk akla kominizm, nükleer denemeler ve savaş geliyor aklımıza. İşte karşınızda bütün dünyaya kafa tuttuğunu zanneden bu ülkenin çelimsiz ama düzenli ordusu.
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 03:11
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 5.137 izlenme - 2 yıl önce Tayo Tayo bir sevimli otobüs. Bir hızlı bir yavaş dolaşır o yollarda. Hem sıkışık hem karışık oysa bütün yollar korkutmaz onu. Hatta karanlık bir tünelde bile hiç korkmaz dostları yanındayken.İşte yeni bir gün birlikteyiz. Dört sevimli küçük otobüs bakın birbirine nasıl yardımcı oluyor. Çocuklarımıza teşekür etmesini ve sabretmesini öğretiyorlar.
Bu Yollardan Geçmek Yürek İster | Dünyanın En Tehlikeli 5 Yolu 03:05
Bu Yollardan Geçmek Yürek İster | Dünyanın En Tehlikeli 5 Yolu 1.199 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen asla bu yollarda araç kullanmak zorunda kalmak istemeyeceksiniz. Kaza yapmamanın şans olarak görüldüğü dünyanın en kötü ve tehlikeli yolları. 5. The Atlantic Road in Norway 4. South Yungas Road, Bolivia (the Death Road's counterpart) 3. Vitim River Crossing, Siberia 2. Road from Shyari to Ishtyari in India 1. The Himalayas, South Asia
Hollanda'da 55 Saatte Yapılan Alt Geçit 00:43
Hollanda'da 55 Saatte Yapılan Alt Geçit 397 izlenme - 8 ay önce Alt geçit yapmak 3 ay falan bizde, Hollanda AB ülkesi olduğu için normaldir yani alt geçitin ışık hızında olması
İstanbul Etfaiye Teşkilatının Şeref Stadında Yaptığı Gösteri (1949) 09:17
İstanbul Etfaiye Teşkilatının Şeref Stadında Yaptığı Gösteri (1949) 1.668 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Şeref Stadında İstanbul Etfaiye Teşkilatının yaptığı geçit töreni, zamanının itfaiye araçlarının tanıtımı ve yangın söndürme tatbikat videosu. Not: Videonun başında 45 saniyelik bir boşluk var.
Canan Başkaya - Dağlar Geçit Vermez 04:45
Canan Başkaya - Dağlar Geçit Vermez 3.583 izlenme - 6 yıl önce