Hoşgeldiniz!

Geçit Videoları İzle

SSCB - İlk ve Son Geçit Gösterileri (1945-1990) 03:39
SSCB - İlk ve Son Geçit Gösterileri (1945-1990) 4.815 izlenme - 4 ay önce Video alıntıdır. SSCB'nin ilk ve son geçit törenlerini görüyorsunuz.
İlkay Akkaya - Geçit Ver Dağlar 03:51
İlkay Akkaya - Geçit Ver Dağlar 44.049 izlenme - 5 yıl önce
Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 00:24
Hemzemin Geçitte Uçan Jeep 23.783 izlenme - 4 yıl önce Hemzemin Geçitte Uçan Jeep
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 07:18
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 20.304 izlenme - 4 yıl önce Şiir'i Ümit İlter'e ait olan, usta tiyatrocumuz, Tuncel Kurtiz'in seslendirdiği, Grup Yorum çalışması. sözleri ise; "Geçit Yok..." Derine, hep derine kazıyor...
3 Bin 300 Yıllık Gizli Geçit Bulundu 03:49
3 Bin 300 Yıllık Gizli Geçit Bulundu 3.247 izlenme - 8 ay önce Türkiye'nin "ilk milli kazı alanı" unvanına sahip olan Çorum Alacahöyük’te yapılan arkeolojik kazı çalışmaları esnasında yaklaşık 3 bin 300 yıllık gizli bir geçide ve Hitit dönemine ait olduğu sanılan bir insan iskeletine ulaşıldı. Geçmiş dönemlere ait yeni bilgilerin elde edilmesi ve tarihin aydınlatılması adına büyük öneme sahip olan gizli geçit ve insan iskeletinin görüntüleri de bir belgesel ile sunuldu. Alacahöyük'teki arkeolojik kazı çalışmaları sırasında arkeologların yaşadıkları, buluntuları nasıl değerlendirdikleri, Nuray Karadeniz'in çektiği “Tarihin İzinde” isimli belgesel ile anlatıldı. Belgesel çekimleri yapılırken yaklaşık 3 bin 300 yıllık gizli geçidin ve Hitit dönemine ait olduğu sanılan iskeletin görüntüleri de gözler önüne serildi. “Kazı arkeolojik açıdan ciddi bir önem taşıyor” Tarihin İzinde belgeselini diğer belgesellerden ayıran yönün kazı ekibinin dünyasını da anlatması olduğunu dile getiren Nuray Karadeniz, “Tarihin İzinde yirmi dakikalık bir belgeseldir. İlk bölümümüz olan Alacahöyük Türkiye’nin ilk milli kazı yapılan yeridir. Kazı ekibi orada gizli bir geçide ulaştı ve orada kazılar hala devam ediyor. Bu gizli geçidin üzerinde iskelete rastlanmış ve bizde bunu görüntüledik. Hitit Dönemi’ne ait herhangi bir iskelete rastlanmamış şu ana kadar Alacahöyük’te. Beylik Mezarları var ama onlar Hatti Dönemi’ne tarihleniyor. Hitit Dönemi’ne ait bu güne kadar iskelet bulunmadığı için bu kazı şuan arkeolojik açıdan ciddi bir önem taşıyor” diye konuştu. “Arkeoloji tarihinde yeni bir çığır açacak” Alacahöyük’te bulunan gizli geçidin önemini vurgulayan Karadeniz, “İskeletten alınan örnekler şu an incelemeye gönderilmiş, eğer bu Hitit Dönemi’ne ait bir iskelet ise bu arkeoloji tarihinde yeni bir çığır açacak. Eğer bulunan gizli geçit arkeologların düşündüğü yönde ilerleyecekse bu da arkeoloji tarihinde bir çığır açacak. Tarihin İzinde belgeseli Hitit döneminin arkeolojik dünyasında değişime neden olabilecek bir buluntunun görüntülerini almış oluyor” dedi. Kazı çalışmaları Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Ankara Üniversitesi tarafından yürütülüyor. Keşfedilen gizli geçidin üstünde bulunan iskeletin Hitit dönemine ait olup olmadığına dair incelemeler devam ederken, arkeologların bölgedeki çalışma süreleri uzatıldı.
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 03:23
Tuncel Kurtiz - Geçit Yok 15.108 izlenme - 4 yıl önce Tuncel Kurtiz - Geçit Yok
Saykodelik Rus Kezopaçileri Natasha ve Polina'dan Taytlı Yanlama Şovu 02:46
Saykodelik Rus Kezopaçileri Natasha ve Polina'dan Taytlı Yanlama Şovu 8.313 izlenme - 1 yıl önce Kız arkadaşı Natasha ile Twerk şovu yaparak bize yeşilçamın mükemmel danslarını hatırlatan Polina'nın keşkülünün jolemsi kıvamda dalgalanmasına rağmen anti-kalkış yaşayacaksınız. Her izleyen 9 kişiden 10'unun fiki bokuna kaçmaktadır. İzleyelim, Alkışlayalım....
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 01:09
Uygun Adım Yürüyen Rus Kadın Askerler 4.640 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki Rus kızı hayranlığından faydalanıp,eklemek istedim. Her biri maşallah birer dişi aslan diyeyim daha fazla yorum yapmayayım. Adımını şaşıran ya da ayak değiştiren yok.
ankara kızılay üst geçit apaçileri 01:09
ankara kızılay üst geçit apaçileri 10.401 izlenme - 7 yıl önce
Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı  00:36
Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı 2.891 izlenme - 11 ay önce Alt Geçitte Kız Arkadaşına Laf Atılan Çocuğun Cevabı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İstanbul'a Yapılacak 3 Katlı Tünel İhalesi 07:15
İstanbul'a Yapılacak 3 Katlı Tünel İhalesi 2.810 izlenme - 1 yıl önce İstanbulluların bir hayali daha gerçek oluyor. Dünyanın tek "3 Katlı Tüneli" İstanbul'a yapılıyor! 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli ile İstanbul'un bütün metroları birbirine entegre olacak, yolculuk süreleri kısalacak. İki kıta, dünyanın tek 3 Katlı Tüneli sayesinde hem kara yolu hem de demir yolu ile boğazın elli metre altında buluşacak.
Almanya'da Trafik Kültürü - Yaya Geçidi 02:13
Almanya'da Trafik Kültürü - Yaya Geçidi 4.341 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Almanya'da çekilmiştir arkadaşlar,video'da ise ışıksız bir yaya geçidi var ve yayalar yol'dan geçeceği sırada arabalar duruyor.Gerçekten trafik kültürü'nün ne kadar gelişmiş olduğunu görebiliyoruz bu video'da.Darısı Türkiye'ye diyelim.İyi seyirler.
Hikmet Günsel - Dere Geçit Vermezse 01:02
Hikmet Günsel - Dere Geçit Vermezse 8.759 izlenme - 5 yıl önce
Geçit Yok Türkçe Altyazılı Fragman 01:25
Geçit Yok Türkçe Altyazılı Fragman 11.652 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Johnny Knoxville gibi isimlerin yer aldığı Geçit Yok filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Troleybüsün Arkasına Asılmak 01:36
Troleybüsün Arkasına Asılmak 2.312 izlenme - 1 yıl önce Tamam kardeşim biz de çocukluğumuzda adada faytonun arkasına, Beyoğlu'nda tramvaya falan asıldık da, bu ne böyle, araba ile troleybüse asılınır mı? Bir de çocukların şanssızlığı anında kadraja giren polisten belli, arasan gelmez Rus polisi, saniyesinde olay yerinde bitiyor.
Işid Resmi Geçidi 01:38
Işid Resmi Geçidi 3.751 izlenme - 2 yıl önce Irak İam islam devletinin resmi geçitlerinden biri nereye gittikleri malum yeni bir şehadet şarkı ile bizlerle...
İstanbul Etfaiye Teşkilatının Şeref Stadında Yaptığı Gösteri (1949) 09:17
İstanbul Etfaiye Teşkilatının Şeref Stadında Yaptığı Gösteri (1949) 1.626 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Şeref Stadında İstanbul Etfaiye Teşkilatının yaptığı geçit töreni, zamanının itfaiye araçlarının tanıtımı ve yangın söndürme tatbikat videosu. Not: Videonun başında 45 saniyelik bir boşluk var.
Bu Yollardan Geçmek Yürek İster | Dünyanın En Tehlikeli 5 Yolu 03:05
Bu Yollardan Geçmek Yürek İster | Dünyanın En Tehlikeli 5 Yolu 1.053 izlenme - 1 yıl önce Muhtemelen asla bu yollarda araç kullanmak zorunda kalmak istemeyeceksiniz. Kaza yapmamanın şans olarak görüldüğü dünyanın en kötü ve tehlikeli yolları. 5. The Atlantic Road in Norway 4. South Yungas Road, Bolivia (the Death Road's counterpart) 3. Vitim River Crossing, Siberia 2. Road from Shyari to Ishtyari in India 1. The Himalayas, South Asia
Yolcu Treni Hemzemin Geçitte Kara Saplanan TIR'a Çarptı 01:42
Yolcu Treni Hemzemin Geçitte Kara Saplanan TIR'a Çarptı 1.224 izlenme - 1 yıl önce Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde hemzemin geçitte kara saplanan Tır'a yolcu treni çarptı. O anlar amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, kaza saat 11.30 sıralarında Veliköy hemzemin geçit üzerinde meydana geldi. İddiaya göre Veliköy’den Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi istikametine seyir halinde olan Mahmut Özdemir yönetimindeki 01 DN 904 çekici plakalı TIR, Veliköy Hemzemin Geçit'i üzerinden geçmeye çalışıyordu. Sürücü kara saplanan TIR'ı kurtarmaya çalışırken, o esnada karşı yönden gelen 81726 sefer sayılı yolcu treni duramayarak TIR'a feci şekilde çarptı. Ahmet Hamdi Bildirir ve Sendi Kurtuluş isimli makinistlerin kullandığı yolcu treninin hızını azaltması sayesinde olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Kazada Tır ve dorsesi kullanılamaz hale gelirken, trende de ufak çapta maddi hasar meydana geldi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı. =============================== Haber linki: http://www.iha.com.tr/haber-tren-tiri... İhlas Haber Ajansı Youtube kanalına Abone Ol: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Hesapları Websitesi: http://www.iha.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/iha.com.tr Twitter: https://twitter.com/ihacomtr Instagram: https://instagram.com/ihacomtr/ Google+ : https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında https://goo.gl/7KEVuX İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://goo.gl/DYHET4 ===============================
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 02:24
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 3.023 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore denilince ilk akla kominizm, nükleer denemeler ve savaş geliyor aklımıza. İşte karşınızda bütün dünyaya kafa tuttuğunu zanneden bu ülkenin çelimsiz ama düzenli ordusu.
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 03:11
Çizgi film - Tayo, Rogi, Nana ve Gani neden yolda kaldı 4.305 izlenme - 2 yıl önce Tayo Tayo bir sevimli otobüs. Bir hızlı bir yavaş dolaşır o yollarda. Hem sıkışık hem karışık oysa bütün yollar korkutmaz onu. Hatta karanlık bir tünelde bile hiç korkmaz dostları yanındayken.İşte yeni bir gün birlikteyiz. Dört sevimli küçük otobüs bakın birbirine nasıl yardımcı oluyor. Çocuklarımıza teşekür etmesini ve sabretmesini öğretiyorlar.
Osmaniye Kanlı Geçit Komando Bölüğü 02:06
Osmaniye Kanlı Geçit Komando Bölüğü 2.905 izlenme - 5 yıl önce komando olmak farli herşey vatan için çyk çavuş
Çok Pratik Tünel Yapımı 10:42
Çok Pratik Tünel Yapımı 1.852 izlenme - 2 yıl önce Milliyet haber de, Balkon daha fazla dayanamadı! adlı balkon çökmesi videosunu siteye atmak için ararken tam buldum dediğimde http://www.youtube.com/watch?v=vBAi_tYlBkg sağ tarafta bu videoyu gördüm. Daha ilginç olduğu kesin. Adamlar taşları lego gibi iç içe geçebilecek biçimde ve dizilişte ayarlayıp tünel yaptılar. Ve tam ben çöker lan o ne kadar dayanır derken üzerine dozer çıktı.
Kore Savaşı için Düzenlenen Geçit Töreni - 1950 03:12
Kore Savaşı için Düzenlenen Geçit Töreni - 1950 658 izlenme - 11 ay önce Görüntüler 1950 yılından: 2.Dünya Savaşı'nın bitişinden itibaren Batı bloğu ile ilişkiler geliştiren Türkiye, çeşitli yardım planlarıyla hızlı bir değişime girdi. Bu değişimin görüldüğü alanlardan biri de orduydu. Özellikle ABD, savaş sırasında ürettiği, savaş sonrasında da artık tüketim fazlası durumundaki askeri gereçleri, yeni dünya sisteminde yanına çekmek istediği ülkelere yardım olarak vermiştir. Görüntülerimiz British Pathe arşivinden, ordu Türkiye'nin Kore Savaşı'na katılmasından dolayı Ankara'da bir geçit töreni düzenlemekte. Amerikan jeepleri ve tanklar ilk dikkat çekenler..
Canan Başkaya - Dağlar Geçit Vermez 04:45
Canan Başkaya - Dağlar Geçit Vermez 2.679 izlenme - 5 yıl önce
Grup Orhun- Hatıra Kayıtlar 04:05
Grup Orhun- Hatıra Kayıtlar 1.353 izlenme - 3 yıl önce Geçit Yok - Dört Yanımız Hain Tuzakla Dolmuş Böldürtmeyiz Bilin Bu Vatan Bizim Yalan, Riya,soygun Siyaset Olmuş Oyununu Bozacak Kadrolar Bizim. Haydi Millet...
İstanbul'da Genç Kadını Üst Geçitte Araba Ezdi 01:54
İstanbul'da Genç Kadını Üst Geçitte Araba Ezdi 836 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da, e-5 karayolu maltepe'de geceyarısı 01.30 sıralarında yaşanan kazada, içinde 3 gencin bulunduğu otomobil aşırı sürat nedeniyle yol kenarındaki üst geçidin merdivenlerine çarparak hurdaya döndü. kazada otomobil sürücüsü mesut yılmaz ile yanında bulunan sinan sönmez hayatını kaybederken, arka koltuktaki semih ibiş ağır yaralandı. emniyet kemerini koltuğun arkasına bağlamışlar- aracı inceleyen bir polis memuru, "sürücü ile yanında oturan arkadaşı ikaz sinyal sesini kesmek için emniyet kemerlerini koltuğun arkasından geçirmişler. oysa kurallara uysalar ve emniyet kemerini bedenlerine taksalar belki hayatta kalabilirlerdi" dedi.
Dünyanın En Tehlikeli Yolu 5 - Stelvio Geçit Yolu (Trollstigen İtalya) 04:59
Dünyanın En Tehlikeli Yolu 5 - Stelvio Geçit Yolu (Trollstigen İtalya) 1.204 izlenme - 3 yıl önce Need For Speed tutkunları böyle dik virajlı yolları sever; ama burada gitmek pek de akıl karı değil. 2,7 km üzerinde İtalya Alpleri üzerinde bulunan bu yol şimdiye kadar birçok sürücünün korkulu rüyası olmuş.
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Kadın 01:39
Trenin Altında Kalmaktan Son Anda Kurtulan Kadın 74 izlenme - 1 ay önce Yeni Zelanda'da gerçekleşen olayda, hemzemin geçitten geçen kadın son anda gördüğü trenin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu. O anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Eşref Ziya-Dağlar Geçit Verin. 04:48
Eşref Ziya-Dağlar Geçit Verin. 2.968 izlenme - 8 yıl önce bağcılar İftar çadırı part 4