Hoşgeldiniz!

Geçmiş Günler Gelecek

X Men Geçmiş Günler Gelecek - Son Sahnesi 00:49
X Men Geçmiş Günler Gelecek - Son Sahnesi 118.477 izlenme - 4 yıl önce X Men Geçmiş Günler Gelecek filminin jenerikten sonra yayınlanan özel Sahnesi.
X-Men: Days of Future Past Fragmanı 02:17
X-Men: Days of Future Past Fragmanı 18.057 izlenme - 4 yıl önce X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men’i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
X-Men - Days of Future Past Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
X-Men - Days of Future Past Türkçe Altyazılı Fragmanı 10.344 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Jennifer Lawrance gibi isimlerin yer aldığı X-Men Days Of Future Past filminin fragmanı. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
X Men Geçmiş Günler Gelecek - Magneto Özel Fragman 01:00
X Men Geçmiş Günler Gelecek - Magneto Özel Fragman 4.007 izlenme - 4 yıl önce X Men Geçmiş Günler Gelecek - Magneto Özel Fragman
X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Mystique Saldırı Sahnesi 01:09
X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Mystique Saldırı Sahnesi 4.620 izlenme - 4 yıl önce X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminden Jennifer Lawrence'ın canlandırdığı Mystique karakterinin saldırı sahnesi. Bu sahnede üst düzey bir devlet görevlisi kılığına bürünen Mystique, toplantıyı dağıtıyor.
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past (2014) – Türkçe Dublajlı Fragmanı 02:29
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek – X-Men: Days of Future Past (2014) – Türkçe Dublajlı Fragmanı 5.470 izlenme - 4 yıl önce X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’ (X-Men: Days of Future Past) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayında! X-MEN: GEÇMİŞ GÜNLER GELECEK’te X-Men dünyasının tüm kahramanları, türlerinin hayatta kalabilmesi için iki farklı zaman boyutunda savaş verecek. X-Men üçlemesinin çok sevilen karakterleri, geleceğimizi kurtarmak için “geçmişi değiştirmek” zorunda kalacakları unutulmayacak bir mücadeleye girişecekler. Üstelik -X-Men: Birinci Sınıf’tan tanıdığımız- kendi gençlik halleriyle güçlerini birleştirerek… ‘X-Men: Geçmiş Günler Gelecek’ (X-Men: Days of Future Past) filminin Türkçe dublajlı fragmanı aşağıda yer almaktadır.
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragman 02:17
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragman 4.246 izlenme - 4 yıl önce X-Men: Days of Future Past 23 Mayıs'ta Sinemalarda. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
X-Men: Days of Future Past Trailer 2014 Movie - Official [HD] 02:19
X-Men: Days of Future Past Trailer 2014 Movie - Official [HD] 3.164 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Jennifer Lawrance gibi isimlerin yer aldığı X-Men Days Of Future Past filminin fragmanı. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
X-Men Days of Future Past Fragmanı 02:17
X-Men Days of Future Past Fragmanı 1.968 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Jennifer Lawrance gibi isimlerin yer aldığı X-Men Days Of Future Past filminin fragmanı. X-Men'ler zamanda yolculuk yapmak zorunda kalacaktır. Amaçları dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Gelecek bir zamanda, genlerinde X-Faktör adı verilen özel bir genle doğan ve kendilerine "mutan" denilen üstün özelliklere sahip insanlara karşı, Senatör Robert Kelly (Bruce Davison) bir mücadele başlatır. Kelly çalışırken durum; eski ve yeni mutanlar, Erik Lehnsherr, a.k.a. Magneto, ve Profesör Charles Xavier'i karşı karşıya getirir. Xavier (Patrick Stewart), mutanların barış içinde hayatlarını sürdürmeleri için çalışırken, Magneto (Ian McKellen) tam tersine, eline geçirdiği mutasyon hızlandırıcı silahı ile tüm insanları mutan yapmaya çalışır. Profesör Xavier, Magneto'yu durdurmak için "X-Men" adını verdiği özel bir mutan gurubu kurar. Bu sırada esrarengiz bir şekilde; ne geçmişi ne de hafızası olan agresif ve güçlü mutan Logan (Hugh Jackman), ve geç bir kız olan Roue de olaylara karışırlar...
X-men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:18
X-men: Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Altyazılı Fragmanı 1.837 izlenme - 4 yıl önce X-men: Geçmiş Günler Gelecek'te X-men'ler Zamanda Yolculuk Yapmak Zorunda Kalacaktır. Amaçları Dünyadaki Tüm Canlılar Üzerinde Evrensel Bir Etkisi Olacak Önemli Bir Tarihi Olayı Değiştirmektir.
X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Beast Özel Fragman 00:47
X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Beast Özel Fragman 608 izlenme - 4 yıl önce X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Beast Özel Fragman
X-Men Geçmiş Günler Gelecek Fragman 2 02:29
X-Men Geçmiş Günler Gelecek Fragman 2 322 izlenme - 4 yıl önce X-Men: Geçmiş Günler Gelecek Fragman 2
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - Fragmanı 02:17
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - Fragmanı 540 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Jennifer Lawrance gibi isimlerin yer aldığı X-Men Days Of Future Past filminin fragmanı. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
X-Men Days Of Future Past Fragmanı 02:17
X-Men Days Of Future Past Fragmanı 507 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Jennifer Lawrance gibi isimlerin yer aldığı X-Men Days Of Future Past filminin fragmanı.
X-Men Days of Future Past Fragman 02:17
X-Men Days of Future Past Fragman 401 izlenme - 4 yıl önce Hugh Jackman'ın başrollerinde yer aldığı X-Men Days of Future Past filminin resmi fragmanı. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men’i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
 X-Men - Days of Future Past - Geçmiş Günler Gelecek Fragmanı 02:16
X-Men - Days of Future Past - Geçmiş Günler Gelecek Fragmanı 380 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Hugh Jackman, Jennifer Lawrance gibi isimlerin yer aldığı X-Men Days Of Future Past filminin fragmanı. X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men'i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
Sinema: X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 02:29
Sinema: X-Men: Geçmiş Günler Gelecek 120 izlenme - 4 yıl önce Sinema: X-Men: Geçmiş Günler Gelecek X-Men: Geçmiş Günler Gelecek; Marvel çizgi romanı X-Men’den uyarlanan 7. Film olma özelliği taşıyor. Mutantların soylarının tükenmemesi için zamanda başlayan yolculukta, iki ezeli düşman olan Magneto ve Charles Xavier’ın mutantları kurtarmak için güç birliğine girmesiyle tek amaç; Sentinel’ler tarafından başlatılan vahşeti durdurmaktır. Wolverine, kendini iyileştirme özelliğine sahip olduğu için, bu yolculuğun yan etkilerinden kolayca sıyrılıyor, peki ya diğerleri? Trask Industries’in ürettiği Sentinel’lerin yapım aşamasında müdahale edip başarıya ulaşacaklar mı? Filmin yönetmen koltuğunda yine Bryan Singer oturuyor. Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu Süre: 131 dk Yönetmen: Bryan Singer Oyuncular: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Anna Paquin Senaryo: Simon Kinberg, Matthew Vaughn, Bryan Singer Yapımcı: Lauren Shuler Donner, Bryan Singer, Simon Kinberg, Hutch Parker
X-Men: Days of Future Past Fragmanı 02:18
X-Men: Days of Future Past Fragmanı 228 izlenme - 4 yıl önce X-Men zamanda yolculuk yapmak zorundadır. Amacı dünyadaki tüm canlılar üzerinde evrensel bir etkisi olacak önemli bir tarihi olayı değiştirmektir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu zorlu görevde X-Men’i yine bir sürü macera bekliyor. Filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapıyor ve başrollerini Jennifer Lawrence, Hugh Jackman ve Michael Fassbender paylaşıyor.
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek | Altyazılı Fragman 02:22
X-Men: Geçmiş Günler Gelecek | Altyazılı Fragman 90 izlenme - 4 yıl önce