Hoşgeldiniz!

geçmişin gölgesinde

american history x 2 fragmanı 02:25
american history x 2 fragmanı 37.836 izlenme - 6 yıl önce derek vinyard babası zenciler tarafından öldürülen bir neo-nazi'dir. bir gün arabasını soymaya çalışan üç zenciyi acımasızca öldürür ve tutuklanarak hapise gönderilir. derek hapiste kaldığı sürede ırkçı düşüncelerini sorgulamaya başlar ve iyilikle kötülüğün her ırkın içinde varolduğunu farkeder. kardeşi danny de ırkçı fikirler taşımaktadır ve yaşadıklarından ders alan derek hapisten çıkınca danny'ye doğru yolu göstermeye çalışacaktır.
american history x 1 fragmanı 02:25
american history x 1 fragmanı 2.740 izlenme - 6 yıl önce derek vinyard babası zenciler tarafından öldürülen bir neo-nazi'dir. bir gün arabasını soymaya çalışan üç zenciyi acımasızca öldürür ve tutuklanarak hapise gönderilir. derek hapiste kaldığı sürede ırkçı düşüncelerini sorgulamaya başlar ve iyilikle kötülüğün her ırkın içinde varolduğunu farkeder. kardeşi danny de ırkçı fikirler taşımaktadır ve yaşadıklarından ders alan derek hapisten çıkınca danny'ye doğru yolu göstermeye çalışacaktır.
''Hayat Sürekli Kızgın Yaşanmayacak Kadar Kısadır'' | Geçmişin Gölgesinde 02:11
''Hayat Sürekli Kızgın Yaşanmayacak Kadar Kısadır'' | Geçmişin Gölgesinde 285 izlenme - 2 yıl önce Babasının uyuşturucu satıcısı bir zenci tarafından öldürülmesinden sonra Derek faşist bir çetenin önemli bir üyesi haline gelmiştir. Babasının ölümünün intikamını bu örgütün, kendileri gibi olmayanlara karşı yaptığı saldırılar ve tacizlerle almaya çalışan Derek, bir gün, arabasını çalmaya çalışan iki zenciyi öldürür ve hapse girer. Bu süreçte küçük kardeşi Danny de ağabeyinin izinden gitmeyi seçer. Derek hapiste geçirdiği süre boyunca bambaşka bir adam olmuş, yaptığı hatalardan pişmanlık duymuştur. Artık bir “dazlak” değildir ve tek amacı kardeşini bu yanlış yoldan geri döndürmeye çalışmak olacaktır.
American History X - Kaldırım Sahnesi 02:32
American History X - Kaldırım Sahnesi 251 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın ırkcılık sorununa el atan filmden bi kare .. Aynısını Kurtlar Vadisi'nde Memati'den izleyebilirsiniz
Ezel - Geçmişin Gölgesinde 02:16
Ezel - Geçmişin Gölgesinde 150 izlenme - 5 yıl önce Ezel Dizisinden