Hoşgeldiniz!

Gel Bak

musluğu tak bana pardon gel bak bana  komik bir 00:45
musluğu tak bana pardon gel bak bana komik bir 4.338 izlenme - 7 yıl önce
Esma Kızılkan - Yıldızlara Basarak Gel Bak 00:15
Esma Kızılkan - Yıldızlara Basarak Gel Bak 140 izlenme - 6 ay önce Esma Kızılkan - Yıldızlara Basarak Gel Bak Şarkı Sözleri: Yıldızlara basarak gel, Bak salıncak kurdum aya. Umutlarla dolu yüzünde Ayrılık saklıymış bilemedim. Yıldızlara basarak gel, Bak salıncak kurdum aya. Umutlarla dolu yüzünde Ayrılık saklıymış bilemedim.
Avril Lavigne 04:03
Avril Lavigne 1.062 izlenme - 9 yıl önce yhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa görmeden izlemeden karar vermeyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn içinde çok güzelllllllllllllllllllllllllllllllllll avril resimleri varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr&%%&&%&%&%&%&%&%%&&%%&&%&%%&%&&%&%%&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&%&&%&%
Banu Gel Bakayım Buraya! 00:32
Banu Gel Bakayım Buraya! 327 izlenme - 2 yıl önce 'Gelsene kız canını hiç acıtmayacağım beraber hava alacağız' diyerek kandırlımak istenen bir çiçekti o. Fakat senarist sayesinde bu seferlik malum olaydan kurtalacaktır. Banu Alkan olmak kolay değildir. Umarım bu fikirde hem fikirizdir.
Gelene Bak Nebi  Tecelli 05:49
Gelene Bak Nebi Tecelli 229 izlenme - 9 yıl önce gelene bak nebi tecelli
Erkin Koray - Gel Bak Ne Söylicem 03:19
Erkin Koray - Gel Bak Ne Söylicem 59 izlenme - 2 yıl önce Erkin Baba'nın "bad trip" şarkısı. 1971 yılında yayınlanan bu güzide eser, bence türk müzik tarihinde de ayrı bir yere sahip. Tahminim odur ki Baba, şarkıyı kafa bir milyonken icra etmektedir ve triplere girmektedir. Müzik açısından da bence çağını yakalamış, 10 numero saykodelik bir eserdir. Dinliyoruz... He bu arada! sözlerini de yazayım tam olsun :) gel... gel... gel bak ne söyliycem!..
Tolga Burkay - Gel Bak (Official) 03:28
Tolga Burkay - Gel Bak (Official) 33 izlenme - 3 yıl önce Tolga Burkay - Gel Bak (Official)