Hoşgeldiniz!

gelen kutusu

hotmail süpür 01:54
hotmail süpür 882 izlenme - 7 yıl önce hotmail süpürle gelen kutunuzu kolayca tertemiz yapın tertemiz kalmasını sağlayın.
düzenli gelen kutusu 04:37
düzenli gelen kutusu 766 izlenme - 8 yıl önce gelen kutusundaki dağınıklıktan rahatlıkla kurtulun.
hotmail'le arkadaşlarınıza her an ulaşın 00:54
hotmail'le arkadaşlarınıza her an ulaşın 413 izlenme - 7 yıl önce messenger sohbet penceresiyle arkadaşlarınıza her an ulaşın gelen kutunuzu diğerlerine göre daha verimli kullanın.
aradığınızı kolayca bulun 02:08
aradığınızı kolayca bulun 436 izlenme - 8 yıl önce gelen kutunuzda aradığınızı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
gelen kutunuz tertemiz! 02:44
gelen kutunuz tertemiz! 413 izlenme - 8 yıl önce gelen kutunuz tertemiz olsun aradığınızı kolayca bulun bir çok işlemi çok daha kısa sürede yapın.
işlevsellik gelen kutunuzda 01:15
işlevsellik gelen kutunuzda 371 izlenme - 8 yıl önce active views diğer web sitelerinin içeriğini ve işlevselliğini gelen kutusuna taşıyor.
E-Mail `i Kim Buldu ? 02:27
E-Mail `i Kim Buldu ? 131 izlenme - 3 yıl önce Sürekli aklıma gelen ve araştırmaya vakit bulamadığım bir konuydu bu.E-Mail Yani Elektronik Postayı Kim Buldu ? Hem kendim öğrenmiş oldum hemde bunu sizlerle paylaşmak istedim.iyi seyirler. http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv e postayı kim buldu Elektronik posta ya da kısa adıyla e-mail, bilgisayar ağlarında kullanıcılarının birbirleriyle yazılı olarak haberleşmesini sağlayan bir yoldur. Bilgisayar ağlarının oluşturulma nedenlerinden biri, kişilerin, bir yerden diğerine (hızlı ve güvenli bir şekilde) elektronik ortamda mektup gönderme ve haberleşme isteğidir. E-posta (electronic mail, e-posta), bu amaçla kullanılan servislere verilen genel addır. E-postayı kim buldu? Tabii ki Ray Tomlinson! İletişim tarihinde devrim yapan elektronik postayı Ray Tomlinson adında MIT mezunu bir mühendis buldu. Tomlinson, ilk e-postayı 1971 yılında gönderdi. Tomlison, “E-posta toplumu değiştirmedi, sadece daha fazla iletişim kurmalarını sağladı” diyor. E-Postayı bulmasi dört-beş saatini almis. O süreyi de bir-iki haftaya yaymis ve Boş zamanlarinda uzerinde çalışmis. “E-Posta’nın babası” olarak tanımlanan Amerikalı mühendis Ray Tomlinson ilk e-postayı 1971 yılında Cambridge’de gönderdi. İlk mesajda ne yazdığını tam olarak hatırlamayan Tomlinson e-posta işaretini de “@” olarak seçen isim… Sadece 200 satırlık kodlardan oluşan ilk e-posta programı günümüzde kullanılan ve binbir çeşit özelliği bulunan programların atasıydı. “Programı test etmek için bir makineden diğerine bir mesaj gönderdim. Sanırım mesajda QWERTYIOP ya da ona benzer bir şey yazıyordu” diyen Tomlinson’un programından önce de bilgisayarlar arasında dosya transferini sağlayan programlar vardı ancak yetersizdi. Elektronik posta kaç yılında Türkiye’ye geldi? Elektronik posta Türkiye’ye, Türkiye Elektronik Posta Sistemi (TÜRKEP) ile 1993 yılında gelmiştir. Sistem, başlangıçta 5.000 kullanıcı kapasitesiyle hizmet vermeye başlamıştır
tüm hesaplarınızı yönetin 01:32
tüm hesaplarınızı yönetin 100 izlenme - 8 yıl önce birden çok e-posta hesabınızı tek bir yerden kolaylıkla yönetin.
Gelen Kutusu #3 08:35
Gelen Kutusu #3 24 izlenme - 2 yıl önce Abone olmayı unutmayın goo.gl/l0sNk1 Sizden gelenleri tüm hızıyla ve geri vites olmadan yapmaya devam ediyoruz :) Facebook sayfamızı beğenin http://fb.com/oyuntekno