Hoşgeldiniz!

gelin arabası

Binali Yıldırım Gelin Arabasının Önünü Kesti 01:20
Binali Yıldırım Gelin Arabasının Önünü Kesti 3.040 izlenme - 1 ay önce Başbakan Yıldırım'dan düğün konvoyu sürpriziBaşbakan Binali Yıldırım, otoyolda konvoyuyla yanlarından geçerken kendisine el sallayan yeni evli çifte sürpriz yaptı. Otoyolda konvoyunu durdurarak gelin ve damadın gelmesini bekleyen Başbakan, yeni evli çifte hediyesini vererek tebrik etti. Haliç Kongre Merkezi'nde katıldığı düğünden sonra Çekmeköy'deki programa gitmek için hareket eden Başbakan'ın konvoyu yolda bir düğün konvoyu ile karşılaştı. Başbakan kendisine el sallayan çifte selam verdi. Konvoyu D-100 Karayolu Okmeydanı Kavşağı TEM bağlantı yoluna geldiğinde durma talimatı veren Başbakan Yıldırım, aracından indi ve vatandaşlarla selamlaştı. Başbakan Yıldırım'ın niyeti sohbet ettiği bir esnafa, "Gelin arabası gelecek, onları bekliyorum" demesiyle belli oldu. Çok geçmeden gelin arabası ve düğün konvoyu yolda gözüktü. Yeni evli çifte sürpriz yapan Başbakan Yıldırım, konvoyu durdurdu. Genç çifti tebrik eden Yıldırım, gelin ve damada hediye verdi. Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Başbakan Yıldırım yeni evli çifti uğurladı. Başbakan Yıldırım da mahalle halkı ve esnafla görüşüp hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Kağıthane'den ayrıldı
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 01:52
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 2.753 izlenme - 1 ay önce Eline aldığı büyük taş parçasıyla gelin arabasının önünü kesen bu çinli adam verilen parayı beğenmediği için uzun süre yoldan çekilmedi.
mersinli ismail gelin arabası 06:59
mersinli ismail gelin arabası 71.637 izlenme - 7 yıl önce mersinli ismail gelin arabası
mersinli ismail - son mektup 03:12
mersinli ismail - son mektup 28.733 izlenme - 5 yıl önce son mektubu yazarken elin titremedimi. seni yaradan allah'ım merhamet vermedimi !!!
Komik Düğün Arabası Yazıları 01:35
Komik Düğün Arabası Yazıları 7.826 izlenme - 2 yıl önce Evlenecek çiftler düğünlerinin her yönü ile mükemmel olmasını isterler. Elbiseler, Gelinlik, düğün salonu, müzik, ikramlar, nikah şekeri, davetiyeler, gelin arabası… vb. birçok ayrıntılı düşünülmesi gereken husus vardır. Bunlardan birisi de gelin arabasıdır. Gelin arabasının seçimi: Örneğin muhteşem nostaljik eski model bir gelin arabası ile mükemmel bir tercih yapılabilir. Gelin Arabası süslemesi: Gelin arabası nostaljik bebek, tüller ve birbirinden güzel çiçekler ile süslenebilir. Gelin Arabası Yazıları: Gelin arabasının arasına yazılan yazılar da çiftler için mükemmel bir düğün için düşünülmesi gereken en önemli hususlardan biridir. Sadece klasik olarak “Evleniyoruz-Mutluyuz” yada “Just Married” yazmak yerine romantik, eğlenceli, komik, ilginç yada düğün çifti için anlamlı sözler de yazılarak gelin arabası ile de davetlilere güzel mesajlar verilebilir. Bu yazılar ile düğün çiftleri hem kendilerine güzel bir anı, hem de davetlilere anlamlı yada eğlenceli bir mesaj verebilir, hayatlarındaki en mutlu günlerine biraz daha renk katabilirler. Evlenecek çiftlerin tercih edebilecekleri gelin arabası sözleri aşağıdaki gruplardan birinden seçilebilir.
mersinli ismail gelin arabası (damar) 04:48
mersinli ismail gelin arabası (damar) 43.677 izlenme - 7 yıl önce mersinli ismail den gelin arabası damardan şırıngalı arabesk in kralı siirt li
Tem Otoyolunu Kapatıp Gelin Arabasıyla Drift Yaptılar 02:00
Tem Otoyolunu Kapatıp Gelin Arabasıyla Drift Yaptılar 250 izlenme - 1 ay önce Spor araba fotoğrafçısının düğünü TEM otoyolunda drift çılgınlığına dönüştü. TEM otoyolundaki trafiği kesen düğün konvoyu birbirinden lüks araçlarla dakikalarca drift yaptı. İstanbul’da TEM otoyolunda yaşanan drift çılgınlığı amatör kameraya yansıdı. Trafiği felç eden çılgınlık geçtiğimiz günlerde spor araba fotoğrafçısı Özcan Özer’in düğün konvoyunda yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Özer’in düğününde bir araya gelen drift severler birbirinden lüks araçlarla bir süre trafikte tur attı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinden Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçen düğün konvoyu TEM otoyolunu trafiğe kapattı. Yan yana durarak arkadan araçların gelişini engelleyen konvoydakiler aniden otoyolda drift yapmaya başladı. Gelin arabasının da katıldığı drift çılgınlığı dakikalarca sürdü. Kısa sürede uzun trafik kuyruğu oluşurken araçlarından inen sürücüler şaşkın bakışlarla drift yapan düğün konvoyunu izledi. Otoyolda bir süre drift yapan çılgın sürücüler bir süre sonra trafiği açarak yollarına devam etti. Amatör kameralara yansıyan görüntülerde düğün konvoyunun lüks araçlarla şehir turu attığı görülüyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü geçen konvoyun daha sonra aniden TEM otoyolunu trafiğe kapattıkları kameralara yansıyor. Görüntülerde aralarında gelin arabasının da bulunduğu birbirinden lüks onlarca aracın otoyolda dakikalarca drift yaptıkları görülüyor.
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 01:56
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 6.127 izlenme - 3 yıl önce Gaziantep'te, Tır Şoförlüğü Yapan 26 Yaşındaki Murat Tavşan 18 Yaşındaki Fatma Topallar İle Hayatını Birleştirmiş Gelin Arabası İse Alışılagelmişin Biraz Dışında. damat: Düğünden Önce Çalıştığım Firmanın Yetkililerinin De Onay Vermesiyle Tırın Çekicisini Gelin Arabası Yaptım. Düğün Günü Tırı Gelin Arabası Gibi Süsledim Ve Eşimi Kuaförden Aldım. Sokakta Görenler Cep Telefonlarıyla Bizi Görüntülediler. Hatıra Fotoğrafı Çektirmek İsteyen Bile Oldu Demiş
mersinli ismail - mesudmusun sevgilim 03:49
mersinli ismail - mesudmusun sevgilim 12.211 izlenme - 5 yıl önce istediğin oldumu ağlama yeterki sen.yalan dünyada giydirdin sırtıma kefen. yaradandan tek dilek diledim ben.ben ölsemde hep gül mesud ol sen !!!
mersinli ismail gelin arabası djreyhan yeni kılip 04:48
mersinli ismail gelin arabası djreyhan yeni kılip 10.434 izlenme - 7 yıl önce
Klasik Pembe Gelin Arabası 00:02
Klasik Pembe Gelin Arabası 1.938 izlenme - 1 yıl önce Klasik Pembe Gelin Arabası Kiralama Ankara Rezervasyon:0 543 854 17 27 Tüm araçlar ve fiyatlar için www.gelinarabamiz.com
mersinli ismail - gelin arabası 04:42
mersinli ismail - gelin arabası 10.885 izlenme - 5 yıl önce aklımı yitirdim çıldırdım sandım.dilim tutuldu gönlüme kan damlattın.gözlerim de mil yüreğimde kurşun yarası.şu gelen sevdiğimin gelin arabası
gelin arabası--yıldırım caner-süper 05:10
gelin arabası--yıldırım caner-süper 6.882 izlenme - 7 yıl önce damara devam
Kamyonu Gelin Arabası Yaptı 03:13
Kamyonu Gelin Arabası Yaptı 3.625 izlenme - 3 yıl önce İzmir'in Selçuk İlçesinde İlginç Bir Düğün Seronomisi Yaşandı. Damat, Gelini Almaya Gelin Arabası Gibi Süslenmiş Kamyonuyla Gitti.
Gelin Arabasının Düğün Salonuna Gelişi 02:26
Gelin Arabasının Düğün Salonuna Gelişi 2.351 izlenme - 3 yıl önce Taşköprü Bük Karşı Köyü (erkan)
En Yaratıcı Gelin Arabası Yazıları 02:43
En Yaratıcı Gelin Arabası Yazıları 1.619 izlenme - 2 yıl önce Düğün arabalarının arkasına yazılmış ilginç , ilgi çekici ve bir o kadarda komik yazılar. Yakında düğünü olan arkadaşlar faydalanabilir
mersinli ismail gelin arabası 04:27
mersinli ismail gelin arabası 6.124 izlenme - 7 yıl önce damar şarkı
Mersinli İsmail - Ayrıldık 03:55
Mersinli İsmail - Ayrıldık 2.352 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Gelin Arabası Çıkış Tarihi: 19.08.1992 Arabesk
Mersinli İsmail - Askerden Sevgiliye 05:05
Mersinli İsmail - Askerden Sevgiliye 2.314 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Gelin Arabası Çıkış Tarihi: 19.08.1992 Arabesk
Traktör Gelin Arabası Olursa 01:00
Traktör Gelin Arabası Olursa 77 izlenme - 1 ay önce Muş'ta ilginç bir düğün konvoyunun haberi var sırada. Dünya evine giren Emrah Koç, düğün töreni için, tarım işlerinde kullandığı traktörünü gelin arabası yaptı. Gelini aldıktan sonraysa, şehir turu attı. Vatandaşlar bu anları ilgiyle izledi.
Karacaören Köyü 02:04
Karacaören Köyü 2.509 izlenme - 4 yıl önce Karacaören Köyü
Yıldırım Caner - Gelin Arabası 05:13
Yıldırım Caner - Gelin Arabası 2.429 izlenme - 5 yıl önce
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 01:56
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 1.304 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep'te, tır şoförlüğü yapan 26 yaşındaki Murat Tavşan 18 yaşındaki Fatma Topallar ile hayatını birleştirmiş gelin arabası ise alışılagelmişin biraz dışında. Damat: Düğünden önce çalıştığım firmanın yetkililerinin de onay vermesiyle tırın çekicisini gelin arabası yaptım. Düğün günü tırı gelin arabası gibi süsledim ve eşimi kuaförden aldım. Sokakta görenler cep telefonlarıyla bizi görüntülediler. Hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen bile oldu demiş.
Tır Gelin Arabası Olursa 00:56
Tır Gelin Arabası Olursa 1.999 izlenme - 4 yıl önce Tır Gelin Arabası Olursa Gelin tıra bindi ya nasip dedi
mersinli ismail - ayrılmalıyız 04:30
mersinli ismail - ayrılmalıyız 3.259 izlenme - 5 yıl önce yazlarımız kurudu yağmur düşmez oldu. ağaçlar sarardı güller açmaz oldu.ırmaklar kesildi sular gelmez oldu. senden ayrılalı yüzüm gülmez oldu !!!
Bir Ankara Düğün Konvoyu Klasiği (BMW İçerir) 03:05
Bir Ankara Düğün Konvoyu Klasiği (BMW İçerir) 1.427 izlenme - 2 yıl önce Klasikleşen façalı Tofaşlarla birlikte Bmwlerin, Mersoların ele ayağa düşmesinden sonra Ankara düğünleri artık böyle siktiriboktan şovlara döndü, çakal kasasını alan geliyo, alan geliyo.
Mersinli İsmail - Gelin Arabası 04:24
Mersinli İsmail - Gelin Arabası 427 izlenme - 1 yıl önce "Alo Yanlış Numara" ve "Sevdiğim Kız Bana Abi Deyince" şarkılarından sonra kafamda bi ampul parladı. Lan dedim benim lise yıllarımda bi şarkı vardı neydi neydi neydi neydi derken.. Huzurlarınızda mersinli ismail !
mersinli ismail  gelin arabası 04:53
mersinli ismail gelin arabası 2.504 izlenme - 6 yıl önce harika bir damarrrrrr
Gelin Arabasının Önünü Kesen Çocuğu Dövmek 01:39
Gelin Arabasının Önünü Kesen Çocuğu Dövmek 1.173 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ta Milli Egemenlik Caddesi'nde kırmızı ışıkta duran gelin arabasının yanına gelen çocuklar para istemiş. Sonu böyle olumş. Damat da demiş kiiii; "Eşim, tanıştığımızdan bu yana hayalinin sıra dışı bir gelin arabası olduğunu söylerdi. Sıra dışı derken ortaya bu araba çıktı. Herkesin ilgisini çekti" demiş.
Gelin Arabası Seçerken Dikkat Edilecek 5 Şey! | Düğün.com 01:23
Gelin Arabası Seçerken Dikkat Edilecek 5 Şey! | Düğün.com 1.030 izlenme - 2 yıl önce Gelin arabanı seçerken bilmen gerekenleri izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-arabasi-secerken-dikkat-edilecek-5-sey-108 Gelin arabası; düğün günü hem ulaşımını sağlayacak hem de eğlenceli vakitlerinin şahidi olacak. Gelin konvoyu ile tur atarken ya da nikaha yetişirken yolda kalmak istemiyorsan ve göz alıcı bir araba ile seyahat etmek istiyorsan dikkat etmen gereken detayları net et ve seçimini öyle yap! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!