Hoşgeldiniz!

Gelin Arabası Videoları İzle

Damadı Araçtan İndirip Diz Çöktürdü 02:32
Damadı Araçtan İndirip Diz Çöktürdü 4.740 izlenme - 3 ay önce Adana’da gelin arabasını durduran ve damadı otomobilden indirerek diz çöktürüp havaya ateş açan şahıs polis tarafından yakalandı.
Mersinli İsmail - Son Mektup 03:12
Mersinli İsmail - Son Mektup 82.870 izlenme - 6 yıl önce son mektubu yazarken elin titremedimi. seni yaradan allah'ım merhamet vermedimi !!!
Traktöre Bağlı Süpürge Makinesinden Gelin Arabası Yapmak 05:56
Traktöre Bağlı Süpürge Makinesinden Gelin Arabası Yapmak 2.013 izlenme - 3 ay önce Eskişehir Sarıcakaya Belediyesi’nde görevli Ferhat Sarıoğlu, kullandığı traktöre bağlı süpürme makinasını gelin arabası yaptı. Şanlıurfa’dan gelin alarak kilometrelerce uzaklıkta yaşayacakları Sarıcakaya ilçesine gelen Ferhat Sarıoğlu, Düzköy mahallesindeki düğününe eşi Aysel Çokan Sarıoğlu ile birlikte traktör içinde konvoya katıldı. Ferhat Sarıoğlu’nu mutlu gününde Belediye Başkanı Faruk Güler ve mesai arkadaşları da yalnız bırakmadı. Traktör gelin arabası 7’den 70’e tüm davetlilerin beğenisini toplarken büyük ilgi çekti.
Mersinli İsmail Gelin Arabası 06:59
Mersinli İsmail Gelin Arabası 72.029 izlenme - 8 yıl önce mersinli ismail gelin arabası
Binali Yıldırım Gelin Arabasının Önünü Kesti 01:20
Binali Yıldırım Gelin Arabasının Önünü Kesti 3.126 izlenme - 9 ay önce Başbakan Yıldırım'dan düğün konvoyu sürpriziBaşbakan Binali Yıldırım, otoyolda konvoyuyla yanlarından geçerken kendisine el sallayan yeni evli çifte sürpriz yaptı. Otoyolda konvoyunu durdurarak gelin ve damadın gelmesini bekleyen Başbakan, yeni evli çifte hediyesini vererek tebrik etti. Haliç Kongre Merkezi'nde katıldığı düğünden sonra Çekmeköy'deki programa gitmek için hareket eden Başbakan'ın konvoyu yolda bir düğün konvoyu ile karşılaştı. Başbakan kendisine el sallayan çifte selam verdi. Konvoyu D-100 Karayolu Okmeydanı Kavşağı TEM bağlantı yoluna geldiğinde durma talimatı veren Başbakan Yıldırım, aracından indi ve vatandaşlarla selamlaştı. Başbakan Yıldırım'ın niyeti sohbet ettiği bir esnafa, "Gelin arabası gelecek, onları bekliyorum" demesiyle belli oldu. Çok geçmeden gelin arabası ve düğün konvoyu yolda gözüktü. Yeni evli çifte sürpriz yapan Başbakan Yıldırım, konvoyu durdurdu. Genç çifti tebrik eden Yıldırım, gelin ve damada hediye verdi. Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Başbakan Yıldırım yeni evli çifti uğurladı. Başbakan Yıldırım da mahalle halkı ve esnafla görüşüp hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Kağıthane'den ayrıldı
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 00:43
Gelin Almaya Kepçeyle Gitti 2.261 izlenme - 7 ay önce Balıkesir’in Edremit ilçesinde, kepçe operatörü damat, gelin almaya iş makinesiyle ile gitti. 7 kepçenin katıldığı gelin alayı büyük ilgi çekti. Kepçe operatörü Okay Akyol, düğün için değişik bir gelin arabası hazırladı. Okan Akyol, gelin almaya süslediği kepçe ve mesai arkadaşlarının 7 adet kepçesi ile konvoy yaparak gitti. Yolda gelin arabası yapılmış kepçeyi görenler şaşkınlık içinde kaldı. Gelin Melten Akyol’u anne evinden alan damat Okan Akyol kepçenin kova bölümüne binerek evlerine geldiler. Akyol çiftine damadın mesai arkadaşları da iş makineleri ile katılınca ilginç bir düğün konvoyu oluştu. Damat Okan Akyol, "İlk başta hanımın fikri idi. Meslekte kepçeci olduğu için bir ilke imza atalım dedik birlikte."dedi. Gelin Meltem Akyol ise "Çok değişik bir duygu idi. Tarif edilmez yaşanır" dedi.
Mersinli İsmail Gelin Arabası (Damar) 04:48
Mersinli İsmail Gelin Arabası (Damar) 43.747 izlenme - 8 yıl önce mersinli ismail den gelin arabası damardan şırıngalı arabesk in kralı siirt li
Komik Düğün Arabası Yazıları 01:35
Komik Düğün Arabası Yazıları 7.941 izlenme - 2 yıl önce Evlenecek çiftler düğünlerinin her yönü ile mükemmel olmasını isterler. Elbiseler, Gelinlik, düğün salonu, müzik, ikramlar, nikah şekeri, davetiyeler, gelin arabası… vb. birçok ayrıntılı düşünülmesi gereken husus vardır. Bunlardan birisi de gelin arabasıdır. Gelin arabasının seçimi: Örneğin muhteşem nostaljik eski model bir gelin arabası ile mükemmel bir tercih yapılabilir. Gelin Arabası süslemesi: Gelin arabası nostaljik bebek, tüller ve birbirinden güzel çiçekler ile süslenebilir. Gelin Arabası Yazıları: Gelin arabasının arasına yazılan yazılar da çiftler için mükemmel bir düğün için düşünülmesi gereken en önemli hususlardan biridir. Sadece klasik olarak “Evleniyoruz-Mutluyuz” yada “Just Married” yazmak yerine romantik, eğlenceli, komik, ilginç yada düğün çifti için anlamlı sözler de yazılarak gelin arabası ile de davetlilere güzel mesajlar verilebilir. Bu yazılar ile düğün çiftleri hem kendilerine güzel bir anı, hem de davetlilere anlamlı yada eğlenceli bir mesaj verebilir, hayatlarındaki en mutlu günlerine biraz daha renk katabilirler. Evlenecek çiftlerin tercih edebilecekleri gelin arabası sözleri aşağıdaki gruplardan birinden seçilebilir.
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 01:52
Gelin Arabasının Önünü Taşla Kesen Çinli 2.843 izlenme - 9 ay önce Eline aldığı büyük taş parçasıyla gelin arabasının önünü kesen bu çinli adam verilen parayı beğenmediği için uzun süre yoldan çekilmedi.
Genç Muavin Dünyaevine Otobüsüyle Girdi 04:41
Genç Muavin Dünyaevine Otobüsüyle Girdi 516 izlenme - 3 ay önce Manisa’da çocukluk yıllarından bu yana otobüs tutkunu olan genç, muavinliğini yaptığı yolcu otobüsünü süsleterek, gelin arabası yaptı. Davul ve zurna eşliğinde ‘gelin otobüsü’ ile hayat arkadaşını babaevinden alan genç muavin, konvoyla şehir turu attı. Manisa’nın Yunusemre ilçesinde dünyaevine giren Doğuş-Sebile Aksoy çiftinin düğünü ilginç görüntülere sahne oldu. Uzun yıllar şehirlerarası otobüslerde muavinlik yapan 24 yaşındaki Doğuş Aksoy, 4 yıldır birlikte olduğu Sebile Aksoy’a evlilik teklifinde bulundu. Kız arkadaşının teklifi kabul etmesinin ardından düğün hazırlıklarına başlayan damat Aksoy, muavini olduğu otobüsü gelin arabası yapmaya karar verdi. Düğüne saatler kala süslettiği otobüsün direksiyonuna geçen damat Aksoy, davul ve zurna eşliğinde Sebile Aksoy’un evine gitti. Hayat arkadaşı Sebile Aksoy’u, çocukluğundan bu yana tutkunu olduğu otobüsüyle baba evinden alan damat Doğuş Aksoy, gelini hostes koltuğuna oturtarak ilçe turu attı. Gelin otobüsüyle konvoy eşliğinde düğün salonuna giden genç çift, güzergah boyunca yol kenarındaki vatandaşlar ve sürücüler tarafından fotoğraflandı. Eşinin tam bir otobüs tutkunu olduğunu ve böyle bir sürpriz ile karşılaşabileceğini önceden tahmin ettiğini anlatan gelin Sebile Aksoy, çok mutlu olduğunu söyledi. Çocukluğundan beri en büyük hayalinin evleneceği zaman gelin arabası yerine otobüs süsletmek olduğunu söyleyen Doğuş Aksoy, “Otobüsçülük bizim ailede babadan gelen bir meslek. Beklentileri geri çevirmedik. Herkesin beklediği bir şeydi. Bugün çocukluğumdan beri olmasını istediğim hayalimi gerçekleştirdim” dedi.
Mersinli İsmail - Mesudmusun Sevgilim 03:49
Mersinli İsmail - Mesudmusun Sevgilim 12.279 izlenme - 6 yıl önce istediğin oldumu ağlama yeterki sen.yalan dünyada giydirdin sırtıma kefen. yaradandan tek dilek diledim ben.ben ölsemde hep gül mesud ol sen !!!
Mersinli İsmail - Gelin Arabası 04:42
Mersinli İsmail - Gelin Arabası 15.038 izlenme - 6 yıl önce aklımı yitirdim çıldırdım sandım.dilim tutuldu gönlüme kan damlattın.gözlerim de mil yüreğimde kurşun yarası.şu gelen sevdiğimin gelin arabası
Mersinli İsmail Gelin Arabası Djreyhan Yeni Kılip 04:48
Mersinli İsmail Gelin Arabası Djreyhan Yeni Kılip 10.447 izlenme - 8 yıl önce
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 01:56
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 6.177 izlenme - 4 yıl önce Gaziantep'te, Tır Şoförlüğü Yapan 26 Yaşındaki Murat Tavşan 18 Yaşındaki Fatma Topallar İle Hayatını Birleştirmiş Gelin Arabası İse Alışılagelmişin Biraz Dışında. damat: Düğünden Önce Çalıştığım Firmanın Yetkililerinin De Onay Vermesiyle Tırın Çekicisini Gelin Arabası Yaptım. Düğün Günü Tırı Gelin Arabası Gibi Süsledim Ve Eşimi Kuaförden Aldım. Sokakta Görenler Cep Telefonlarıyla Bizi Görüntülediler. Hatıra Fotoğrafı Çektirmek İsteyen Bile Oldu Demiş
Gelin Arabası--Yıldırım Caner-Süper 05:10
Gelin Arabası--Yıldırım Caner-Süper 6.885 izlenme - 8 yıl önce damara devam
Klasik Pembe Gelin Arabası 00:02
Klasik Pembe Gelin Arabası 1.977 izlenme - 2 yıl önce Klasik Pembe Gelin Arabası Kiralama Ankara Rezervasyon:0 543 854 17 27 Tüm araçlar ve fiyatlar için www.gelinarabamiz.com
Mersinli İsmail Gelin Arabası 04:27
Mersinli İsmail Gelin Arabası 6.203 izlenme - 7 yıl önce damar şarkı
Kamyonu Gelin Arabası Yaptı 03:13
Kamyonu Gelin Arabası Yaptı 3.666 izlenme - 4 yıl önce İzmir'in Selçuk İlçesinde İlginç Bir Düğün Seronomisi Yaşandı. Damat, Gelini Almaya Gelin Arabası Gibi Süslenmiş Kamyonuyla Gitti.
İtfaiye Aracından Gelin Arabası Oldu 01:44
İtfaiye Aracından Gelin Arabası Oldu 639 izlenme - 7 ay önce Mersin'de dünya evine giren bir çift, gelin arabası olarak itfaiye aracını tercih etti. İtfaiye aracının gelin arabası olduğunu fark edenler önce büyük bir şaşkınlık yaşarken, daha sonra araçlarının kornalarını çalarak çifte destek verdi. Mersin'de oturan ve dün akşam dünya evine giren 23 yaşındaki Sebiha Taşdemir ile 28 yaşındaki Yüksel Taşdemir çifti, gelin arabası olarak ilginç bir araç seçti. Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nda itfaiye eri olarak çalışan damat Yüksel Taşdemir, gelin arabasının itfaiye aracı olmasını istedi. Eşi tarafından da kabul görülen önerinin üzerine İtfaiye Daire Başkanı Arif Sayın ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'dan izin alındı. Bunun üzerin itfaiye aracı gelin arabası gibi süslendi. İtfaiye üniformasının üst kısmını damatlık ve gelinliğin üstüne giyen çift, gelin arabası gibi süslenen itfaiye aracı ile konvoy yaptı. Trafikte sirenleri çalıp tepe lambası yanan itfaiye aracını görenleri şaşkına çevirirken, genç çift meraklı bakışlar altında konvoylarına devam etti. Davul zurna eşliğinde itfaiye aracından inen gelin ve damat çevredekilerin de ilgi odağı olurken, çiftin görüntüsü çevredekilerde şaşkınlık ve tebessüm yarattı. "Yolda görenler duruma çok şaşırdı" Gelin arabasını her zaman farklı yapmak istediğini belirten damat Yüksel Taşdemir, "Eşimle bir arkadaş ortamında tanıştık. Yaklaşık 2,5-3 senedir arkadaşız. Bu senede artık ciddi düşünmeye başladık. Bugünde evlenmeye karar verdik. Her zaman itfaiyede arkadaşlarla sohbet ediyorduk. Düğünde ki arabayla ilgili sürekli biri bir şey söylüyorlardı ve hep lüks arabalardan bahsediliyordu. Bende itfaiye arabası olacağını söyledim. Düğün salonundaki misafirlerimizi bekletmeyelim, sirenleri açarız gideriz dedim. O şekilde karar verdik. Yolda görenler duruma çok şaşırdı. İlk başta kırmızı ışıkta siren filan çalmadık çünkü insanlar panikliyor. Sonradan herkes sola geçmeye başladı ve arabayı görenlerde kornaya basıp, konvoya girmeye başladı. Tanımadığımız insanlarda konvoy oluşturmaya başladı. Sağ olsun Burhanettin Kocamaz Başkanımız ve Arif Başkanımız izin verdi. Hatta onlarda çok memnun oldular. Onlara da çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. Gelin Sebiha Taşdemir da çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "Çok farklı bir heyecan kattı bana. İtfaiye Daire Başkanlığına çok teşekkür ediyorum. Bu ömrümün sonuna kadar çok güzel bir anı olarak kalacaktır" diye konuştu.
Gelin Arabasının Düğün Salonuna Gelişi 02:26
Gelin Arabasının Düğün Salonuna Gelişi 2.376 izlenme - 3 yıl önce Taşköprü Bük Karşı Köyü (erkan)
Mersinli İsmail - Ayrıldık 03:55
Mersinli İsmail - Ayrıldık 2.404 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Gelin Arabası Çıkış Tarihi: 19.08.1992 Arabesk
En Yaratıcı Gelin Arabası Yazıları 02:43
En Yaratıcı Gelin Arabası Yazıları 1.637 izlenme - 2 yıl önce Düğün arabalarının arkasına yazılmış ilginç , ilgi çekici ve bir o kadarda komik yazılar. Yakında düğünü olan arkadaşlar faydalanabilir
Mersinli İsmail - Askerden Sevgiliye 05:05
Mersinli İsmail - Askerden Sevgiliye 2.352 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Gelin Arabası Çıkış Tarihi: 19.08.1992 Arabesk
Yıldırım Caner - Gelin Arabası 05:13
Yıldırım Caner - Gelin Arabası 2.560 izlenme - 5 yıl önce
Karacaören Köyü 02:04
Karacaören Köyü 2.528 izlenme - 5 yıl önce Karacaören Köyü
Mersinli İsmail - Ayrılmalıyız 04:30
Mersinli İsmail - Ayrılmalıyız 3.618 izlenme - 6 yıl önce yazlarımız kurudu yağmur düşmez oldu. ağaçlar sarardı güller açmaz oldu.ırmaklar kesildi sular gelmez oldu. senden ayrılalı yüzüm gülmez oldu !!!
Mersinli İsmail - Gelin Arabası 04:24
Mersinli İsmail - Gelin Arabası 650 izlenme - 2 yıl önce "Alo Yanlış Numara" ve "Sevdiğim Kız Bana Abi Deyince" şarkılarından sonra kafamda bi ampul parladı. Lan dedim benim lise yıllarımda bi şarkı vardı neydi neydi neydi neydi derken.. Huzurlarınızda mersinli ismail !
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 01:56
Tırını Gelin Arabası Yapan Damat 1.431 izlenme - 3 yıl önce Gaziantep'te, tır şoförlüğü yapan 26 yaşındaki Murat Tavşan 18 yaşındaki Fatma Topallar ile hayatını birleştirmiş gelin arabası ise alışılagelmişin biraz dışında. Damat: Düğünden önce çalıştığım firmanın yetkililerinin de onay vermesiyle tırın çekicisini gelin arabası yaptım. Düğün günü tırı gelin arabası gibi süsledim ve eşimi kuaförden aldım. Sokakta görenler cep telefonlarıyla bizi görüntülediler. Hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen bile oldu demiş.
Tır Gelin Arabası Olursa 00:56
Tır Gelin Arabası Olursa 2.006 izlenme - 4 yıl önce Tır Gelin Arabası Olursa Gelin tıra bindi ya nasip dedi
Bir Ankara Düğün Konvoyu Klasiği (Bmw İçerir) 03:05
Bir Ankara Düğün Konvoyu Klasiği (Bmw İçerir) 1.584 izlenme - 3 yıl önce Klasikleşen façalı Tofaşlarla birlikte Bmwlerin, Mersoların ele ayağa düşmesinden sonra Ankara düğünleri artık böyle siktiriboktan şovlara döndü, çakal kasasını alan geliyo, alan geliyo.