Hoşgeldiniz!

gelin buketi

Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 05:52
Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 7.719 izlenme - 9 yıl önce Gelin buketi nasıl yapılır? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketinin-incelikleri-59 Gelin buketi seçiminde nelere dikkat etmek gerekir diye sorduk; Ege Soley önce sevdiğiniz, hayal ettiğiniz çiçekleri söyleyin dedi. Hangi çiçeği seçmek gerektiği, gelinlikle uyumun önemi, gelin buketinde seçilen çiçeklerle birlikte kullanılan diğer çiçekler gibi bir çok sorunun cevabını senin için öğrendik. Gelin buketi trendleri, mevsime mekana göre değişen bir sürü detayı öğrenmek için izlemeye başlayın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketini Alacağım Diye Salonu Yıkan Bekarlar 00:12
Gelin Buketini Alacağım Diye Salonu Yıkan Bekarlar 2.452 izlenme - 4 yıl önce Gelin çiçeğini attıktan sonra avizeye takılıyor ve evde kalmış kızlar hayatlarının savaşını veriyor.
Damat Yaka Çiçeği Nasıl Kullanılır? | Düğün.com 01:59
Damat Yaka Çiçeği Nasıl Kullanılır? | Düğün.com 1.583 izlenme - 8 yıl önce Yaka çiçeğinin önemini biliyor musun? Ya da hangi aksesuarlarla kullanacağını; izle ve öğrenmeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damat-yaka-cicegi-nasil-kullanilir-111 Damatlar aksesuar kullanmayı ne kadar sever tartışılır ama gelinleri ile mükemmel bir uum sağlayan yaka çiçeklerini mutlaka kullanmalılar. Gelin buketinin çiçekleri ile uyumlu aranjmanlarla yapılan yaka çiçekleri hem görünüm olarak şıklığını tamamlayacak hem de gelininle bir bütün olmanı sağlayacak. Üstelik maliyetinin neredeyse sıfır olduğunu da unutma! Yaka çiçeğini; kravat, papyon veya tek başına rahatça kullanabilirsin. Uzmanlar yalnızca papyonla kullanılmasını tavsiye etmiyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketi Nasıl Yapılır? 01:16
Gelin Buketi Nasıl Yapılır? 1.044 izlenme - 7 yıl önce Hobi ve el işi meraklılarına, harika "kendin yap" fikirleri MigrosTV'de! Üstelik kolay malzemeler, pratik fikirler ve çok şık sonuçlar alabileceğiniz önerilerle!
Ortalama Gelin Buketi Fiyatları Nedir? | Düğün.com 01:10
Ortalama Gelin Buketi Fiyatları Nedir? | Düğün.com 1.352 izlenme - 8 yıl önce Gelin el buketinin fiyatını neler belirliyor; ortalama fiyatlar nasıl değişiyor haydi izlemeye başla! Daha fazlası için; dugun.com/tv/ortalama-gelin-buketi-fiyatlari-nedir-112 Gelin çiçekleri gelinliği tamamlayan ve şıklığını ön plana çıkartacak o en güzel aksesuarlardan; üstelik çiçek atmak diye eğlenceli bir ritüel de var! Gelin buketinin fiyatları kullanılan çiçeğin cinsine göre değişiyor. Mevsim çiçeklerinden bir buket tercih etmen, taze çiçeklerin kullanımı veya gül, lityum gibi hangi çiçekleri kullanacağın önemli bir etken. Ayrıca tüller gibi süsleme malzemelerinin fiyatı çok fazla etkilemediğini de unutma! Gelin buketinin çok pahalı olduğunu da düşünme çünkü Düğün.com çiçek indirimleriyle yanında! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketinde Hangi Çiçekleri Kullanmalı? | Düğün.com 02:10
Gelin Buketinde Hangi Çiçekleri Kullanmalı? | Düğün.com 1.251 izlenme - 8 yıl önce Gelin el buketi için tercih edilmesi gereken çiçek cinsini senini için öğrendik; hemen izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketinde-hangi-cicekleri-kullanmali-113 Gelin buketini seçmek için heyecan içindesin ama hangi çiçekleri tercih etmen gerektiğini biliyor musun? Gelinlerin çiçek tercihi mevsim ve sevdiği çiçeklere göre değişse de düğün çiçeği firmalarının bu konuda önemli bir önerisi var. Eğer gelin buketinin düğün sonuna kadar deforme olmasını istemiyorsan ve düğünden sonra da saklamak istiyorsan tercih etmen gereken çiçek cinsi; gül! İstersen en sevdiğin renkte olsunlar, istersen düğün konseptine uygun renklerde kullan ama unutma; güller dış çekim anlarından düğün eğlencen bitene kadar sana heyecanın gibi taptaze eşlik edecekler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
 Gelin Buketi Nasıl Hazırlanır? | Düğün.com 02:49
Gelin Buketi Nasıl Hazırlanır? | Düğün.com 687 izlenme - 8 yıl önce Gelin el buketi hazırlanırken en önemli detayları öğrendik, izle ve el çiçeklerinin nasıl hazırlandığına dair ipuçlarını öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketi-nasil-hazirlanir-166 Gelin buketi için seçeceğin çiçekler ve buketinin nasıl olacağını etkileyen en önemli detaylar; düğün mevsimin, beğendiğin modeller ve düğün konseptin. İstediğin çiçeklerden yapılmış el buketinin en seveceğin hale gelmesi için nelerin önemli olduğunu profesyonellere sorduk, izle ve ilham al! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kış Gelinlerine Gelin Buketi Önerileri | Düğün.com 02:05
Kış Gelinlerine Gelin Buketi Önerileri | Düğün.com 391 izlenme - 8 yıl önce Kış gelini olacak adaylarımıza müjdeli haberlerimiz var! Kış düğünlerinin konseptine uygun, mevsim geçişlerinde kullanılan renkler ve aksesuarlar nelerdir izleyin ve öğrenin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kis-gelinlerine-gelin-buketi-onerileri-169 Kış gelini olacak adaylarımız için gelin el buketi nasıl olur, hangi çiçekler kullanılır, sonbaharın renk geçişlerini de kapsayan yeşiller ve bordolara sahip çiçekler ve konsepti tamamlamak için pamuk gibi hangi aksesuarlar kullanılıyor tek tek öğrendik. Profesyonel önerileri dinleyin ve gelin çiçeğiniz için ilhan alın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelinlik Tarzına Go?re Gelin Buketi Nasıl Hazırlanmalı? 02:38
Gelinlik Tarzına Go?re Gelin Buketi Nasıl Hazırlanmalı? 204 izlenme - 6 yıl önce Gelin buketi nasıl yapılır? MigrosTV'de izleyin.