Hoşgeldiniz!

gelin buketi

Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 05:52
Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 7.244 izlenme - 3 yıl önce Gelin buketi nasıl yapılır? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketinin-incelikleri-59 Gelin buketi seçiminde nelere dikkat etmek gerekir diye sorduk; Ege Soley önce sevdiğiniz, hayal ettiğiniz çiçekleri söyleyin dedi. Hangi çiçeği seçmek gerektiği, gelinlikle uyumun önemi, gelin buketinde seçilen çiçeklerle birlikte kullanılan diğer çiçekler gibi bir çok sorunun cevabını senin için öğrendik. Gelin buketi trendleri, mevsime mekana göre değişen bir sürü detayı öğrenmek için izlemeye başlayın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketi Nasıl Yapılır? 01:16
Gelin Buketi Nasıl Yapılır? 781 izlenme - 1 yıl önce Hobi ve el işi meraklılarına, harika "kendin yap" fikirleri MigrosTV'de! Üstelik kolay malzemeler, pratik fikirler ve çok şık sonuçlar alabileceğiniz önerilerle!
Gelinlik Tarzına Go?re Gelin Buketi Nasıl Hazırlanmalı? 02:38
Gelinlik Tarzına Go?re Gelin Buketi Nasıl Hazırlanmalı? 166 izlenme - 6 ay önce Gelin buketi nasıl yapılır? MigrosTV'de izleyin.
Damat Yaka Çiçeği Nasıl Kullanılır? | Düğün.com 01:59
Damat Yaka Çiçeği Nasıl Kullanılır? | Düğün.com 1.064 izlenme - 3 yıl önce Yaka çiçeğinin önemini biliyor musun? Ya da hangi aksesuarlarla kullanacağını; izle ve öğrenmeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/damat-yaka-cicegi-nasil-kullanilir-111 Damatlar aksesuar kullanmayı ne kadar sever tartışılır ama gelinleri ile mükemmel bir uum sağlayan yaka çiçeklerini mutlaka kullanmalılar. Gelin buketinin çiçekleri ile uyumlu aranjmanlarla yapılan yaka çiçekleri hem görünüm olarak şıklığını tamamlayacak hem de gelininle bir bütün olmanı sağlayacak. Üstelik maliyetinin neredeyse sıfır olduğunu da unutma! Yaka çiçeğini; kravat, papyon veya tek başına rahatça kullanabilirsin. Uzmanlar yalnızca papyonla kullanılmasını tavsiye etmiyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Ortalama Gelin Buketi Fiyatları Nedir? | Düğün.com 01:10
Ortalama Gelin Buketi Fiyatları Nedir? | Düğün.com 976 izlenme - 3 yıl önce Gelin el buketinin fiyatını neler belirliyor; ortalama fiyatlar nasıl değişiyor haydi izlemeye başla! Daha fazlası için; dugun.com/tv/ortalama-gelin-buketi-fiyatlari-nedir-112 Gelin çiçekleri gelinliği tamamlayan ve şıklığını ön plana çıkartacak o en güzel aksesuarlardan; üstelik çiçek atmak diye eğlenceli bir ritüel de var! Gelin buketinin fiyatları kullanılan çiçeğin cinsine göre değişiyor. Mevsim çiçeklerinden bir buket tercih etmen, taze çiçeklerin kullanımı veya gül, lityum gibi hangi çiçekleri kullanacağın önemli bir etken. Ayrıca tüller gibi süsleme malzemelerinin fiyatı çok fazla etkilemediğini de unutma! Gelin buketinin çok pahalı olduğunu da düşünme çünkü Düğün.com çiçek indirimleriyle yanında! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketinde Hangi Çiçekleri Kullanmalı? | Düğün.com 02:10
Gelin Buketinde Hangi Çiçekleri Kullanmalı? | Düğün.com 944 izlenme - 3 yıl önce Gelin el buketi için tercih edilmesi gereken çiçek cinsini senini için öğrendik; hemen izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketinde-hangi-cicekleri-kullanmali-113 Gelin buketini seçmek için heyecan içindesin ama hangi çiçekleri tercih etmen gerektiğini biliyor musun? Gelinlerin çiçek tercihi mevsim ve sevdiği çiçeklere göre değişse de düğün çiçeği firmalarının bu konuda önemli bir önerisi var. Eğer gelin buketinin düğün sonuna kadar deforme olmasını istemiyorsan ve düğünden sonra da saklamak istiyorsan tercih etmen gereken çiçek cinsi; gül! İstersen en sevdiğin renkte olsunlar, istersen düğün konseptine uygun renklerde kullan ama unutma; güller dış çekim anlarından düğün eğlencen bitene kadar sana heyecanın gibi taptaze eşlik edecekler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Yaz Gelinleri İçin Gelin Buketi Önerileri | Düğün.com 02:19
Yaz Gelinleri İçin Gelin Buketi Önerileri | Düğün.com 566 izlenme - 2 yıl önce Baharın ve yazın yüzlerce renk ve çeşitteki çiçeklerinden hangilerini kullanacaksınız? Eğer gelin çiçeğiniz için karar vermediyseniz öerilerimizden ilhan alın! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yaz-gelinleri-icin-gelin-buketi-onerileri-170 Her şeyden önce gelinlerin isteklerini önemseyen firmalar düğün konseptie en uygun yaz çiçekleri ile en özel gelin buketlerini hazırlıyor! Yaz sıcaklarına dayanacak kuru çiçeklerden ve her rengi olan limonyum, bir o kadar dayanıklı bitkilerden sukulentler yaz gelinlerinin buketlerinde en çok kullanılan çiçekler; sende izle ve ilham al! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Masanıza Şıklık Katacak Öneriler | Düğün.com 05:17
Masanıza Şıklık Katacak Öneriler | Düğün.com 943 izlenme - 3 yıl önce Düğününe büyüleyici bir hava katacak masa çiçeği nasıl olmalı, izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/masaniza-siklik-katacak-oneriler-58 Masa ortası çiçeğinin boyutu nasıl olmalı? Hangi çiçekler ve renkler kullanılmalı? Mevsimlere göre çiçek çeşitleri farklılık gösterir mi? Masa ortası çiçeği seçerken ihtiyacın olan tüm bilgiler... Düğün günü sürprizler ve istemediğin görüntülerle karşılaşma, hangi mevsimde düğün yapıyorsan çiçeklerinin taze ve dilediğin gibi olması için hangilerini seçmelisin öğrenmeye başla. Tabi çiçek çeşidinden vazo boyutlarına dikkat etmen gerekenleri örnek masa çiçeğimizden ilham alarak tasarlayabilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
 Gelin Buketi Nasıl Hazırlanır? | Düğün.com 02:49
Gelin Buketi Nasıl Hazırlanır? | Düğün.com 459 izlenme - 2 yıl önce Gelin el buketi hazırlanırken en önemli detayları öğrendik, izle ve el çiçeklerinin nasıl hazırlandığına dair ipuçlarını öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketi-nasil-hazirlanir-166 Gelin buketi için seçeceğin çiçekler ve buketinin nasıl olacağını etkileyen en önemli detaylar; düğün mevsimin, beğendiğin modeller ve düğün konseptin. İstediğin çiçeklerden yapılmış el buketinin en seveceğin hale gelmesi için nelerin önemli olduğunu profesyonellere sorduk, izle ve ilham al! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kış Gelinlerine Gelin Buketi Önerileri | Düğün.com 02:05
Kış Gelinlerine Gelin Buketi Önerileri | Düğün.com 226 izlenme - 2 yıl önce Kış gelini olacak adaylarımıza müjdeli haberlerimiz var! Kış düğünlerinin konseptine uygun, mevsim geçişlerinde kullanılan renkler ve aksesuarlar nelerdir izleyin ve öğrenin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kis-gelinlerine-gelin-buketi-onerileri-169 Kış gelini olacak adaylarımız için gelin el buketi nasıl olur, hangi çiçekler kullanılır, sonbaharın renk geçişlerini de kapsayan yeşiller ve bordolara sahip çiçekler ve konsepti tamamlamak için pamuk gibi hangi aksesuarlar kullanılıyor tek tek öğrendik. Profesyonel önerileri dinleyin ve gelin çiçeğiniz için ilhan alın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
19 Gül Gelin Buketi Modeli 00:40
19 Gül Gelin Buketi Modeli 55 izlenme - 10 ay önce Gelin el buketi vazgeçilmezlerimizden! Gelinliğini ve güzelliğini tamamlayacak gelin buketi güllerden olsun isteyen gelin adaylarına özel buket modellerini seçtik. Birbirinden farklı ve alternatif malzemeler eklenmiş gül gelin buketlerinden biri mutlaka gönlünü fethedecek, hemen izle ve ilham al!
Gelin Buketini Yakalamak İçin Çocuğundan Vazgeçen Kadın 00:24
Gelin Buketini Yakalamak İçin Çocuğundan Vazgeçen Kadın 160 izlenme - 2 yıl önce Gelin buketini yakalamak için kucağındaki çocukla kalabalık arasına karışan kadınının heyecandan kucağındaki çocuğu hiçe sayması.
Gelin Buketi Yapımında Hangi Aksesuarlar Kullanılır? | Düğün.com 02:44
Gelin Buketi Yapımında Hangi Aksesuarlar Kullanılır? | Düğün.com 171 izlenme - 2 yıl önce Gelin el buketinde çiçekler dışında hangi aksesuarlar kullanılıyor, buketi sarmak için kullanılar ipler ve eşarplar gibi hangi malzemelerle zenginleştiriliyor izleyin ve öğrenin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketi-yapiminda-hangi-aksesuarlar-kullanilir-171 Gelin buketiniz için çiçeklerinizi seçtiniz peki devamı? Hangi renk ve çiçekleri kullandığınızla birlikte gelin buketnizin nasıl sarılacağından ne ile sarılacağına kadar dikkat ettiğinizde mükemmel gelin buketine sahip olmanızı sağlayacak detayları öğrendik! Düğün konseptine uygun aksesuarların hazırlanıp buketinize eklendiğinde, damat mendiline uygun eşarplarla sarılan buketlerin şıklığına inanamayacaksınız! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketi ve Gelinlik Arasında Nasıl Bir Bağ Olmalı? | Düğün.com 01:42
Gelin Buketi ve Gelinlik Arasında Nasıl Bir Bağ Olmalı? | Düğün.com 162 izlenme - 2 yıl önce Düğünün en özel parçası gelinlik peki ona eşlik edecek gelin buketi! Gelinlik modelinizle gelin el çiçeğinizin uyumunu nasıl sağlarsınız uzmanlardan öğrendik! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketi-ve-gelinlik-arasinda-nasil-bir-bag-olmali-172 Birbirinden farklı gelinlik tasarımlarına özel gelin buketi tasarlayan profesyoneller; uyumu bazen denge ile bazen ise aykırı çizgilerle yakalıyor. Romantik bir gelinlik modelini dengeleyen buket daha sade olurken balık gelinlik modelinde ise eşlik eden buketin aynı oranda zarif olması dengeyi sağlıyor. Gelinliğin modeli kadar detaylarınında buketinizin renk ve aksesuarlarını etkilediğini unutmadan röportajımızı izleyip ilham alın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketi ile Düğün Teması Arasında Nasıl Bir Bütünlük Yaratılır? | Düğün.com 02:40
Gelin Buketi ile Düğün Teması Arasında Nasıl Bir Bütünlük Yaratılır? | Düğün.com 78 izlenme - 2 yıl önce Düğün konseptin; düğün süsleme çiçekleri ve damat yaka çiçeği tüm hepsiyle görsel bir şölene imza atacağın gelin buketine dair öneriler için hemen izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketi-ile-dugun-temasi-arasinda-nasil-bir-butunluk-yaratilir-167 Gelin buketi için seçeceğin çiçekler ve buketinin nasıl olacağını etkileyen en önemli detaylar; düğün mevsimin, beğendiğin modeller ve düğün konseptin. İstediğin çiçeklerden yapılmış el buketinin en seveceğin hale gelmesi için nelerin önemli olduğunu profesyonellere sorduk, izle ve ilham al! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Buketi Düğün Mekanı ile Uyumlu Olmalı mı? | Düğün.com 01:48
Gelin Buketi Düğün Mekanı ile Uyumlu Olmalı mı? | Düğün.com 77 izlenme - 2 yıl önce Düğün mekanı ve konseptine uygun buket kullanmak çok önemli; eğer belirgin bir konseptiniz varsa vurgularını gelin çiçeklerinize de yansıtmalısınız ancak uzmanlar en önemlisi gelinin istediği diyor! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketi-dugun-mekani-ile-uyumlu-olmali-mi-165 Bir balo salonunda evleniyor ama kır düğünü hayalinizi yaşamak istiyorsanız uzmanlar yanınızda! Her şeyden önce gelinin ne istediği önemli diyen profesyoneller düğün konseptine uygun gelin buketlerinin önemini gözettiklerini de belirtiyor. Bir balo salonu ile tekne düğününde kullanılan gelin çiçekleri ve buketin aksesuarları biraz farklı ve özellikle mekanın detaylarından tüyolar alıp bukete yansıtmak.. Gelin el buketiniz için önemli detayları izleyin ve öğrenin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Düğün Organizasyonunda Çiçeklerin Rolü | Düğün.com 02:54
Düğün Organizasyonunda Çiçeklerin Rolü | Düğün.com 58 izlenme - 2 yıl önce Bir düğünde gelin buketi dışında süslemelere dair çiçeklerin önemini uzmanlardan dinlemek için hemen izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-organizasyonunda-ciceklerin-rolu-168 Karşılama alanından, masa detaylarına ve hatta özel fotoğraf alanlarında kullanılan çiçeklerin ve buket detaylarının düğün süslemelerini tamamlamakta nasıl bir rolü var profesyonellere sorduk! Bütçeni düşündüğün kadar zorlamayan detaylarla düğününü dilediğin gibi çiçeklerle bezeyebilirsin. Haydi izle ve öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!