Hoşgeldiniz!

gelin çiçeği

Caner Gelin Çiçeğini Yakalamak İsterken Düştü 01:54
Caner Gelin Çiçeğini Yakalamak İsterken Düştü 8.188 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol’da: Caner çiçeği yakalamak isterken düştü Sevgi ve Çağrı’nın düğününde gelinin fırlattığı çiçeği yakalamaya çalışan Caner yere düştü.
Gelin Çiçeğini Atmanın Çılgın Yöntemi 02:23
Gelin Çiçeğini Atmanın Çılgın Yöntemi 5.016 izlenme - 5 yıl önce Gelin Çiçeğini Atmanın Çılgın Yöntemi
Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 05:52
Gelin Buketinin İncelikleri | Düğün.com 7.447 izlenme - 4 yıl önce Gelin buketi nasıl yapılır? Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-buketinin-incelikleri-59 Gelin buketi seçiminde nelere dikkat etmek gerekir diye sorduk; Ege Soley önce sevdiğiniz, hayal ettiğiniz çiçekleri söyleyin dedi. Hangi çiçeği seçmek gerektiği, gelinlikle uyumun önemi, gelin buketinde seçilen çiçeklerle birlikte kullanılan diğer çiçekler gibi bir çok sorunun cevabını senin için öğrendik. Gelin buketi trendleri, mevsime mekana göre değişen bir sürü detayı öğrenmek için izlemeye başlayın. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Çiçeği Attı Tutmak isteyen Kız Şoku Yaşadı 00:10
Gelin Çiçeği Attı Tutmak isteyen Kız Şoku Yaşadı 3.601 izlenme - 3 yıl önce Gelin çiçeği attı, tutmak isteyen kız şoku yaşadı İngeltere'de bir düğünde, gelin elindeki çiçeği arkadaşına doğru attı. Uğur getirdiğine inanılan çiçeği tutmaya çalışan kızın yanındaki partneri kızın çiçeği tutmaması için hamlede bulundu ve kız neye uğradığını şaşırdı.
Elinde Gelin Çiçeği ile Evlenme Teklifi Aldı 03:00
Elinde Gelin Çiçeği ile Evlenme Teklifi Aldı 2.602 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en tatlı çfti olmaya aday Newlyweds Tyler ve Chelsea çifti, kendi düğünlerinde başka bir aşka daha tanıklık etmek istemiş ve ortaya muhteşem bir teklif fikri çıkmış.
Alerjisi Yüzünden Düğünü Kabusa Dönene Gelin 01:36
Alerjisi Yüzünden Düğünü Kabusa Dönene Gelin 239 izlenme - 2 ay önce Gelin çiçeğine alerjisi olan zavallı gelinin en özel günü hastahanede bitti. Böylesine büyük bir talihsizlik olamazdı herhalde...
Gelinin Çiçeğini Tutarken Yere Çakıldı 00:35
Gelinin Çiçeğini Tutarken Yere Çakıldı 1.924 izlenme - 5 yıl önce Gelinin Çiçeğini Tutarken Yere Çakıldı
Gelin Çiçeği İle Kafa Yaran Gelin 00:13
Gelin Çiçeği İle Kafa Yaran Gelin 444 izlenme - 2 yıl önce Düğün bitimi ile birlikte gelin çiçeği yakalayanın bir sonraki evlenecek kişi olduğu söylenir.Ama bu durumdan sonra bu kızcağaz nasıl bir kısmet bulur acaba? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
gelin çiçeği kapma kavgası! 00:32
gelin çiçeği kapma kavgası! 1.665 izlenme - 8 yıl önce gelin çiçeği kapmak için değermi?
Masanıza Şıklık Katacak Öneriler | Düğün.com 05:17
Masanıza Şıklık Katacak Öneriler | Düğün.com 948 izlenme - 4 yıl önce Düğününe büyüleyici bir hava katacak masa çiçeği nasıl olmalı, izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/masaniza-siklik-katacak-oneriler-58 Masa ortası çiçeğinin boyutu nasıl olmalı? Hangi çiçekler ve renkler kullanılmalı? Mevsimlere göre çiçek çeşitleri farklılık gösterir mi? Masa ortası çiçeği seçerken ihtiyacın olan tüm bilgiler... Düğün günü sürprizler ve istemediğin görüntülerle karşılaşma, hangi mevsimde düğün yapıyorsan çiçeklerinin taze ve dilediğin gibi olması için hangilerini seçmelisin öğrenmeye başla. Tabi çiçek çeşidinden vazo boyutlarına dikkat etmen gerekenleri örnek masa çiçeğimizden ilham alarak tasarlayabilirsin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Çiçeğini Kapmak İsteyen Kızın Dramı 00:27
Gelin Çiçeğini Kapmak İsteyen Kızın Dramı 520 izlenme - 4 yıl önce Sadece gelin çiçeğini kapmak istemişti ancak...
Gelin Çiçeği Nasıl Yapılır? 01:49
Gelin Çiçeği Nasıl Yapılır? 249 izlenme - 2 yıl önce Hobi ve el işi meraklılarına, harika "kendin yap" fikirleri MigrosTV'de! Üstelik kolay malzemeler, pratik fikirler ve çok şık sonuçlar alabileceğiniz önerilerle!
Gelin Çiçeği Kapma Yarışında Kaza 00:09
Gelin Çiçeği Kapma Yarışında Kaza 242 izlenme - 3 yıl önce Gelin arkasını dönüp o geleneksel çiçek atma işlemini yaparken çiçeği kapmak isteyenler hırslı bir şekilde bekliyorlar. Çiçeği kapmak için birbirinin üzerine atlayan kadınlar çarpışıp yere düşüyor.
İzdivaçta Yarılan Bir Adet Kafa 00:59
İzdivaçta Yarılan Bir Adet Kafa 277 izlenme - 3 yıl önce Batı toplumlarından ithal edilen her elbiseyi üzerimize giymeye pek hevesliyiz. Şu an için düğünler kiliselerde yapılmıyor kutsal sıvılar içilmiyor. Bunun dışında yer alan gelenekler birebir var maşallah. İthal olarak alınan bir hurafeye göre gelinin attığı çiçeği kapan kocayı da kapar. Erkekler pek çiçek yakalama heveslisi olmasa gerek ki bunu yakalayanlar genelde kadındır. Ancak Türkiye'de bunun da b?ku çıkmış durumda. Amcalarımız, abilerimiz kısaca erkeklerimiz de bu geleneği mutasyona uğratıp çiçek yakalama yarışındalar. Onlara da koca Lütfen. Ancak işin tadı kaçınca yarılan başlar, çıkan gözler, çizilen kaşlar bu gidişle gırıla gidecek. Manzara Zuhal Topal'ın İzdivaçından...
Gelin Çiçeği İçin Çocuğunu Atan Anne 00:24
Gelin Çiçeği İçin Çocuğunu Atan Anne 124 izlenme - 3 yıl önce Gelinlerin çiçeklerini atmasıyla arkasındaki kişilerin tutmak için birbirini ezdiği anları görmüştük fakat bu kadarını ilk kez görüyoruz. Anne çiçeği tutabilmek için bebeğini kucağından bırakıveriyor.
Gelin Buketini Yakalamak İçin Çocuğundan Vazgeçen Kadın 00:24
Gelin Buketini Yakalamak İçin Çocuğundan Vazgeçen Kadın 164 izlenme - 3 yıl önce Gelin buketini yakalamak için kucağındaki çocukla kalabalık arasına karışan kadınının heyecandan kucağındaki çocuğu hiçe sayması.
Elinde Gelin Çiçeği ile Evlenme Teklifi Aldı! 03:00
Elinde Gelin Çiçeği ile Evlenme Teklifi Aldı! 128 izlenme - 3 yıl önce Roberta Mancino isimli profesyonel İtalyan paraşütçü(aynı zamanda model) gece karanlığında Panama'nın başkenti Panama City üzerinde wing suit yaptı. Go pro ile kaydedilen o anları izliyoruz...
Anadolu Köyünde Teksas Tadı Yakalamak 01:12
Anadolu Köyünde Teksas Tadı Yakalamak 125 izlenme - 3 yıl önce Türkan Şoray, Kartal Tibet ve Selçuk Ural'ın başrollerini paylaştıkları 1971 yapımı, köy-kent karşıtlığının hiç de özgün olmayan bir biçimde işlendiği, ancak yine de güzide bir Yeşilçam filmi "Gelin Çiçeği"... Bir karışıklık neticesi başka bir erkekle evlendiği gece, kendisini çıplak yatmakta olan Kartal Tibet'in yatağında bulan, buna karşın zinhar aralarında birşey geçmeyen köylü kızı Türkan'ın ağabeyleri, namüsait pozisyonda yakaladıkları şehirli müstakbel damadın peşindedir. İzleyeceğiniz sahnede, şehirli Kartal'ın kaçış macerası kötü bitecek; kendisi "İyi Kötü Çirkin" müziği eşliğinde elde kement, kafada fötr gelen ağabeylerin hışmına uğrayacak, bizon olmasa da boğa, öküz vb. geçen köy meydanında kahkahalar eşliğinde kıskıvrak yakalanacaktır. Filmin Anadolu bozkırında Western kafası yaşama gayreti burada da bitmeyecek, ilerleyen lakin burada sunmadığımız sahnelerde İstanbul'da Meksikalı bahçıvan, hippi esvaplı Türk-pop grubu vb. de senaryoya dahil olacaklardır.
erkekler ve evlilik 00:05
erkekler ve evlilik 277 izlenme - 8 yıl önce
Gelin Çiçeği Gazisi Olan Kız 00:28
Gelin Çiçeği Gazisi Olan Kız 43 izlenme - 1 yıl önce Düğün sonunda atılan gelin çiçeğini yakalamak isteyen genç düğünde kıza arkadan sarılarak yere düşüyor birde hiçbirşey olmamış gibi yanına geliyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...