Hoşgeldiniz!

gelin saçı

Dağınık Topuz Gelin Saçı Nasıl Yapılır 04:19
Dağınık Topuz Gelin Saçı Nasıl Yapılır 26.495 izlenme - 3 yıl önce Dağınık Topuz Gelin Saçı Nasıl Yapılır
Dağınık Gelin Saçı Nasıl Yapılır? 02:58
Dağınık Gelin Saçı Nasıl Yapılır? 4.211 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla makyaj ve saç videosu için http://www.makyajtelevizyonu.com
Buğulu Gelin Makyajı Nasıl Yapılır? | Düğün.com 02:36
Buğulu Gelin Makyajı Nasıl Yapılır? | Düğün.com 5.542 izlenme - 2 yıl önce Basit, hızlı ve kalıcı gelin göz makyajı ipuçları ve özel teknikleri öğrenmek istiyorsan hemen izlemeye başla! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/bugulu-gelin-makyaji-nasil-yapilir-128 Gelin makyajı aslında düğün günü hazırlıklarının uzun bir kısmını alır. Ama tek bir göz kalemi ile çok kısa sürede buğulu göz makyajının yapılabildiği gerçeği de şaşırtıcı! Buğulu göz makyajı hangi cilt ve yüz tipine uygulanır, kimlere daha çok yakışır... Profesyonellerden öğreneceğimiz çok şey var ama sen şimdi videomuzu izleyip buğulu göz makyajının kolayca nasıl yapıldığını ve kalıcığını sağlamak için ne yapmak gerektiğini öğrenmeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 04:03
Yüz Tipine Uygun Gelin Saçı Modeli Nasıl Belirlenir? | Düğün.com 5.456 izlenme - 2 yıl önce Yüz şeklinize uygun ve doğal görünümlü bir gelin başı modeli için mutlaka izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuz-tipine-uygun-gelin-saci-modeli-nasil-belirlenir-64 Saç tasarım duayeni Hakan Köse ve Yüz Bilimi Uzmanı Cemil İrez tüm püf noktalarıyla en doğal gelin saçı model, duvak seçimine kadar en merak edilen konuları aydınlatmak için düğün.com TV kameraları karşısına geçtiler. Özellikle doğal olmanın vurgusunu yapan uzmanları dinlemelisin; düğün saçı ve makyajı için dikkat etmen etmen gerekenlerin başında yüz şeklin ve duvağını nasıl kullanmak istediğin geliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Dağınık Topuz Gelin Saçı Modelleri 2014 - Tesettür Gelinlikler 03:17
Dağınık Topuz Gelin Saçı Modelleri 2014 - Tesettür Gelinlikler 4.256 izlenme - 3 yıl önce Dağınık Topuz Gelin Saçı Modelleri, Dağınık Topuz Modelleri, Topuz Saç Modelleri, Topuz Modelleri, Topuz Gelin Saç Modelleri, Gelin Saç Modelleri, Bayan Saç ...
Gelin Saçında Doğallığın ve Kalıcılığın Formülü | Düğün.com 07:16
Gelin Saçında Doğallığın ve Kalıcılığın Formülü | Düğün.com 3.717 izlenme - 2 yıl önce Düğünde saçınız hem doğal görünsün hem de saatlerce formu bozulmasın istiyorsanız, izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-sacinda-dogalligin-ve-kaliciligin-formulu-17 Saçlarını düğün günü değil, bir gün önce yıkaman gerektiğini biliyor musun? Peki, saçlarının daha sağlıklı görünmesi için önceden dip ve uçlara baz uygulamaları yapılması gerektiğini? Kırmızı halı trendleri, saçı doğal gösterme yöntemleri ve gelin saçında kalıcılığın püf noktalarını Mehmet Tatlı kuaförlerinden Alp Kavasoğlu anlatıyor. Söyleşimizi ve gelin saçı uygulamamızı izledikten sonra Mehmet Tatlı Kuaför'ü daha yakından tanıyıp, teklif almak için ; dugun.com/gelin-saci-ve-makyaji/istanbul/mehmet-tatli-kuafor "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelinler İçin Porselen Makyajın Sırları | Düğün.com 03:26
Gelinler İçin Porselen Makyajın Sırları | Düğün.com 1.852 izlenme - 1 yıl önce Gelin makyajında porselen makyaj uygulamasının aslı nedir, nasıl yapılır izle ve uzmanından öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelinler-icin-porselen-makyajin-sirlari-202 Son yılların trendi porselen makyaj değil porselen efekt makyaj! Su bazlı ürünler ve kalıcılığı, porselen efekt makyajının detayları ve gelin makyajına dair teknolojik detayları başarılı Make-up Artist Kürşat Akçebe'ye sorduk! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri 01:29
Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri 977 izlenme - 3 yıl önce Kır düğünü, son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bir düğün tarzıdır. Bahar ve yaz aylarının gelmesiyle düğünler artacak ve kır düğünü yapmayı düşünen bayanların gelin saçım nasıl olmalı? sorusu başlayacak. Kır düğününe uygun bir konseptte saçlar genelde doğal topuzlardan ve açık saçlardan oluşuyor. Gelin saçınızı bir çiçek yardımıyla hareketlendirebilirsiniz. Yani kır düğünü yapacaksanız abartılı gelin saçı modellerinden kaçının, oldukça sade ve doğal modeller tercih edin.
Gelin Makyajında Dudaklar Nasıl Ön Plana Çıkartılır? | Düğün.com 03:21
Gelin Makyajında Dudaklar Nasıl Ön Plana Çıkartılır? | Düğün.com 1.019 izlenme - 2 yıl önce Düğün günü dudaklarını daha ön plana taşımak isteyen gelin adayları bu röportajımızı kaçırmasınlar! Düğün fotoğraflarında ve videolarında dudak makyajı ile boy göstermek isteyen sevgili gelin adayları bu videomuz tam sizlik! Gelin makyajının püf noktalarından birisi olan dudak makyajı hakkında tüm merak ettiklerinizi ünlü make-up artist Erkan Uluç'a sorduk... EVLENDİRİRKEN EĞLENDİREN VİDEOLAR; dugun.com/tv/sac-ve-makyaj-videolari-c7 Makyaj Hakkında Daha Fazlası İçin; http://dugun.com/gelin-saci-ve-makyaji En İyi Saç & Makyaj Firmaları Burada; http://dugun.com/gelin-saci-ve-makyaji/istanbul Düğün planlamayla ilgili her şeyi bulabileceğiniz en büyük video platformu olan Düğün.comTV'de tüm bilmeniz gerekenler işin uzmanları tarafından anlatılıyor. İzleyin, fikir alın, düğününüzü kolaylıkla planlayın! Düğününüz için; mekan, organizasyon firması, gelinlik, damatlık, nikah şekeri, davetiye, gelin arabası, gelin saçı, gelin makyajı, düğün müziği, düğün fotoğrafçısı, düğün video çekim ekibi, gelin buketi ya da gelin ayakkabısı mı arıyorsunuz? Düğün.com TV röportajlarını izlemeden kararınızı vermeyin!
Düğün Saç Ve Makyajı Hazırlık Videosu 00:53
Düğün Saç Ve Makyajı Hazırlık Videosu 997 izlenme - 2 yıl önce Moda Hiltonda yapılan düğünün saç ve makyaj hazırlık videosu.. Videoyu izleyerek kendiniz için makyaj, saç ve dier detaylardan fikirler edinebilirsiniz.. Ayrıntılı makyaj ve saç örnekleri, ünlülerle makyaj üzerine söyleşiler için www.rifatyuzuaksmakeup.com'a göz atabilirsiniz..
Gelin Makyajında Pratik Göz Makyajı Yapmanın Püf Noktaları | Düğün.com 04:31
Gelin Makyajında Pratik Göz Makyajı Yapmanın Püf Noktaları | Düğün.com 635 izlenme - 1 yıl önce Gelin makyajında göz makyajının en pratik uygulaması nasıl olur izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-makyajinda-pratik-goz-makyaji-yapmanin-puf-noktalari-163 Ten renginden yüz şekline gelin makyajı yaptırırken kullanman gereken baz nasıl olmalı, ne kadar fondoten kullanman gerektiğini senin için öğrendik! Kusursuz gelin makyajı için detayları hemen öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Şafak Niler - Şafak Bayan Kuaförü 08:24
Şafak Niler - Şafak Bayan Kuaförü 1.285 izlenme - 3 yıl önce Şafak Bayan Kuaförü
Yuvarlak Yüz Şekline Uygun Gelin Makyajı | Düğün.com 03:17
Yuvarlak Yüz Şekline Uygun Gelin Makyajı | Düğün.com 676 izlenme - 2 yıl önce Instagram yarışmamızı kazanan gelin adayımız Dilde'nin makyajını izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuvarlak-yuz-sekline-uygun-gelin-makyaji-106 Ünlü make-up artisti Erkan Uluç ile gelin adayımız Dilde'ye yuvarlak yüzler için gelin makyajı uygulaması gerçekleştirdik. İzle ve yuvarlak bir yüz için makyaj detayları nasıl olmalı, neler yakışır fikir edin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Saçı ve Doğal Tonlarda Gelin Makyajı | Merve SEVİL 15:09
Gelin Saçı ve Doğal Tonlarda Gelin Makyajı | Merve SEVİL 374 izlenme - 12 ay önce ABONE OL butonuna basarak abone olabilirsiniz! Bugün size Doğal Gelin Makyajı ve basit gelin saçı yaptım. Sadelikten yana olan gelinlerin bu görünüşü seveceğini düşünüyorum. Umarım keyifle izlersiniz. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
Tığ İşi Tekniklerinin Yapımı 2 Örgüye Yeni Başlayanlar için 03:35
Tığ İşi Tekniklerinin Yapımı 2 Örgüye Yeni Başlayanlar için 463 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar sevgili arkadaşlar "Tığ İşi Tekniklerini" Çeşitli videolarımız da anlatmaya çalıştık ancak tığ işine yeni başlayan arkadaşlar için bir seri olarak videolar yapma kararı aldık, trabzan nasıl yapılır, gibi sorularınıza bu videolarımız ile cevap vermeye çalışacağız. Yine sorularınızı videoların altına yorum yaparak bizlere iletebilirsiniz. Canım Anne Com Ailesi olarak her örgü işine gönül verenlere elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz. Hepinize Kolay Gelsin. Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­---------------------- tığ işi, tığ işi yazma modelleri, tığ oyaları, iğne oyası, tığ işi bebek patikleri, tığ işi motifler, tığ işi battaniye, tığ işi örnekler, tığ işi örgü, örgü ikili trabzan yapımı, ikili trabzan nasıl yapılır, üçlü trabzan yapımı, tığ teknikleri, tığ teknikleri örnekleri, tığ işi teknikleri, resimli tığ teknikleri, dantel örmede tığ teknikleri, tığ teknikleri zayıflama, tığ teknikleri saç modelleri, tığ teknikleri gelin saçı, örgü teknikleri,
Kürşat Akcebe'den Gelin Makyajı Uygulaması | Düğün.com 04:55
Kürşat Akcebe'den Gelin Makyajı Uygulaması | Düğün.com 385 izlenme - 1 yıl önce Önce gözlerden başlayıp fondoteni sona bırakan Kürşat Akcebe'den gelin makyajının detaylarını uygulamalı olarak öğrenmek için hemen videomuzu izleyin! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kursat-akcebeden-gelin-makyaji-uygulamasi-201 Göz farını en başta uygulamalı çünkü far yüzüne düşebilir. Fondoteni; tekrar tekrar uygulamamak ve yüzünde yorgun bir ifade oluşmasını engellemek için en sona bırakmalısın. Düğün mekanının neresi olacağı ise mekan ışığına göre makyaj yapmayı gerektiriyor. Açık hava düğünlerinde gölgelendirmeyi az, kapalı mekan makyajı için ise yoğun olarak tercih edebilirsin. Gelin makyajına dair uzman görüşlerini ve makyaj ayrıntılarında neler yapmak gerektiği ise videonun devamında, izle ve fikir edin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Erkan Uluç Anlatıyor: Yüz Şekline Göre Gelin Makyajı Nasıl Yapılır? | Düğün.com 02:16
Erkan Uluç Anlatıyor: Yüz Şekline Göre Gelin Makyajı Nasıl Yapılır? | Düğün.com 302 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Make-Up artist Erkan Uluç Düğün.com TV takipçileri için anlatıyor; Gelin makyajı yaparken yüz yapısı ve cilt rengine göre makyaj nasıl yapılmalı izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/yuz-sekline-gore-gelin-makyaji-nasil-yapilir-162 Ten renginden yüz şekline gelin makyajı yaptırırken kullanman gereken baz nasıl olmalı, ne kadar fondoten kullanman gerektiğini senin için öğrendik! Kusursuz gelin makyajı için detayları hemen öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kare Yüz Şekline Uygun Gelin Makyajı | Düğün.com 03:10
Kare Yüz Şekline Uygun Gelin Makyajı | Düğün.com 346 izlenme - 2 yıl önce Yarışmamızı kazanan gelin adaylarından Müge'nin makyajını izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/kare-yuz-sekline-uygun-gelin-makyaji-104 Gelinlerimizden Müge'nin yüz şekli kare, eğer yüz tipin kareyse ve nasıl bir gelin makyajı uygulaman gerektiğini merak ediyorsan hemen izlemeye başla! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Gelin Saçı Modelleri 02:15
Gelin Saçı Modelleri 404 izlenme - 3 yıl önce Gelin Saçı Modelleri
Ses, Işık ve Görüntü Hizmetlerinde Ortalama Fiyatlar! | Düğün.com 01:47
Ses, Işık ve Görüntü Hizmetlerinde Ortalama Fiyatlar! | Düğün.com 208 izlenme - 1 yıl önce Uzmanlardan ses, ışık sistemlerinin ortalama fiyatlarını öğrendik. Firma araştırmalarına izlemeden başlamayın! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/ses-isik-ve-goruntu-hizmetlerinde-ortalama-fiyatlar-159 Profesyoneller diyor ki; siz ne istediğinizi bilin ama dikkat edin! Aldığınız ses ve ışık hizmetinin çok uygun olması ile çok pahalı olması arasında büyük farklar olabilir. Ne kadar iyi hizmet aldığınızı anlamanız için en az ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini hemen öğrenin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Bhldn'den Gelin Saçı Aksesuarları 00:57
Bhldn'den Gelin Saçı Aksesuarları 3 izlenme - 3 gün önce Romantik bir gelin olmak isteyen gelin adayları için en doğru adreslerden biri olan BHLDN'de taşlarla, boncuklarla, floral figürlerle süslenmiş çok güzel gelin saçı aksesuarları bulabilirsiniz.
Kısa Saça Kaynak Ve Gelin Başı 02:29
Kısa Saça Kaynak Ve Gelin Başı 220 izlenme - 1 yıl önce İlk işlem olarak çok kısa saça saç kaynak uygulamamızı Yüzde Yüz gerçek virgin saç kaynak kullanarak gerçekleştiriyor, daha saça gelin başı yapıyoruz. Gelin başı hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: http://www.atriumpariskuafor.com/gelin-basi/
Düğün Mekanına Uygun Ses ve Işık Hizmetleri Nasıl Olmalı? | Düğün.com 01:15
Düğün Mekanına Uygun Ses ve Işık Hizmetleri Nasıl Olmalı? | Düğün.com 162 izlenme - 1 yıl önce Düğün konseptini tüm detaylarıyla tamamladın peki konsepte uygunluğu için nasıl bir ses, ışık ve görüntü hizmeti seçmelisin izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/dugun-mekanina-uygun-ses-ve-isik-hizmetleri-nasil-olmali-160 Düğün mekanı ses ve ışık sistemleri için mutlaka en önemli ayırt edici detay! Bir balo salonu ile açık hava düğün mekanından; mekan büyüklüğüne kadar ışık ve görüntü hizmetlerinde dikkat edilmesi gerekenleri ve önemli unsurları uzmanlarından öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Şafak Bayan Kuaförü Modeller 1 09:34
Şafak Bayan Kuaförü Modeller 1 208 izlenme - 3 yıl önce 2013-2014 modellerimiz
Gelinler Saç Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 00:33
Gelinler Saç Modeli Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 116 izlenme - 1 yıl önce 2015 gelinlerine saç konusunda şöyle önerilerim olabilir? Bunlar yuvarlak hatlı gelinlerde daha çok gergin topuzları öneririm. Üçgen hatlı gelinlerde daha çok yarı toplu ve tepe topuzu şeklinde ama yanlar çok gergin değil biraz bol bırakılarak toplanan saçları öneririm. Daha çok yüz hatları alnı açık ve yüz hatları ön planda olan gelinlere de muhakkak topuz içerisinde dalgalı hareketler tarzında saçları öneririm.
Gelin Makyajında Kalıcı Ruj Uygulaması Nasıl Yapılır? | Düğün.com 02:44
Gelin Makyajında Kalıcı Ruj Uygulaması Nasıl Yapılır? | Düğün.com 120 izlenme - 1 yıl önce Gelin makyajını yaptırırken bütün gece kalıcı olacak bir ruj uygulamasını nasıl yapman gerektiğini uzmanlardan izle ve öğren! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/gelin-makyajinda-kalici-ruj-uygulamasi-nasil-yapilir-164 Dudak makyajında kalıcılığı yakalamanın sırrı önce dudak kalemi sonra ruj! Bardağa bile bulaşmayacak rujun sırrı ise video röportajımızda! Doğru renk seçimiyle önce kalemi uygulayıp ruju uygulayın yer ve elbette orantılı şekil verin! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Barkovizyon Gösterilerinde Son Trendler Neler? | Düğün.com 01:28
Barkovizyon Gösterilerinde Son Trendler Neler? | Düğün.com 80 izlenme - 1 yıl önce Ses, ışık sistemleri ile birlikte düğünlerin vazgeçilmezi barkovizyon gösterilerinin trendlerini izle ve öğren! Daha fazlası için: dugun.com/tv/barkovizyon-gosterilerinde-son-trendler-neler-158 Barkovizyon artık düğünlerin olmazsa olmazı! Düğününde barkovizyonun görsel bir şölene dönüşsün istiyorsan trendleri hemen öğren; teknolojik yenilikler, bütçeni sarsmadan düğüne gelemeyen misafirlerine bile yayın yapmanı sağlayan sistemler ile daha mükemmel bir düğünün sırlarını uzmanlardan öğren! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri 01:29
Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri 85 izlenme - 2 yıl önce Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri Daha fazlası ve takip etmek için www.izlesene.com/sacbakimi kanalında....
Son Moda Gelin Saçları - Pazar Sürprizi 06:37
Son Moda Gelin Saçları - Pazar Sürprizi 139 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; gelin adayları için son moda saç modelleri ekranlara geliyor.
Uğur Alevyılmaz Hair Design Sonbahar Kış 2012 2013 03:12
Uğur Alevyılmaz Hair Design Sonbahar Kış 2012 2013 252 izlenme - 4 yıl önce Uğur Alevyılmaz Hair Design Sonbahar Kış 2012 2013 Koleksiyon Backstage www.twitter.com/ualevyilmaz