Hoşgeldiniz!

geliş

Atatürk Havalimanı'nda Çöp Kutusuna Tuvaletini Yapan Kadın 00:24
Atatürk Havalimanı'nda Çöp Kutusuna Tuvaletini Yapan Kadın 7.805 izlenme - 10 ay önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Check In kısmında çekilen görüntüler izleyenleri şaşkına çevirdi. Bir anda pantolonunu indiren kadın çöp tenekesine tuvaletini yaptı.
Kane'nin Wwe Müziği 02:55
Kane'nin Wwe Müziği 30.596 izlenme - 7 yıl önce
Great Khali'nin Wwe Müziği 03:00
Great Khali'nin Wwe Müziği 16.625 izlenme - 7 yıl önce
Sin Cara'nın Wwe Müziği 01:05
Sin Cara'nın Wwe Müziği 12.814 izlenme - 7 yıl önce
Umaga'nın Wwe Müziği 03:05
Umaga'nın Wwe Müziği 6.981 izlenme - 7 yıl önce
Hornswoggle'nin Wwe Müziği 00:56
Hornswoggle'nin Wwe Müziği 3.770 izlenme - 7 yıl önce
Undertaker'ın Wwe Müziği 03:18
Undertaker'ın Wwe Müziği 3.668 izlenme - 7 yıl önce
Fidel Castro'nun Türkiye'ye Gelişi 01:09
Fidel Castro'nun Türkiye'ye Gelişi 1.570 izlenme - 3 yıl önce Küba devriminin önderlerinden büyük insan ve yaşayan efsane sevgili Fidel Castro'nun 1995 yılında Türkiye'ye gelişini gösteren nostaljik haberdir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
edge'nin wwe müziği 03:49
edge'nin wwe müziği 1.889 izlenme - 7 yıl önce
Sheamus'un Wwe Müziği 03:34
Sheamus'un Wwe Müziği 1.649 izlenme - 7 yıl önce
Ney Ve Piyano Düeti Ay Doğdu Üzerimize (Taleal Bedru Aleyna) Sufi Müzik - Tasavvuf Müziği 04:51
Ney Ve Piyano Düeti Ay Doğdu Üzerimize (Taleal Bedru Aleyna) Sufi Müzik - Tasavvuf Müziği 2.691 izlenme - 3 yıl önce Aydoğdu Üzerimize - Taleal Bedru Aleyna Ney ve Piyano ile Klasik İlahiler - En sevilen Son Tasavvuf Müziği Son Örnekleri Sevenler için Sufi müzik Dizisi Genç Piyanist Güneş Yakartepe, "Aydoğdu Üzerimize Taleal Bedru Aleyna " ilahisini Kuyruklu Piyano ile Çaldı ve Söyledi. Usta Neyzenimiz Ona eşlik etti. Peygamberimiz Mekke’den Medine’ye hicret ettiğinde yollarda onu gözleyen Medinelilerin, Peygamberimiz sav Efendimizi görünce hep bir ağızdan sevinçle söyledikleri ilahidir… SÖZLERİ: Taleal Bedru Aleyna Türkçe Sözleri Ay Doğdu Üzerimize Veda Tepesinden Şükür Gerekti Bizlere Allah'a Davetinden Sen Güneşsin Sen Aysın Sen Nur Üstüne Nursun Sen Süreyya Işığısın Ey Sevgili Ey Rasûl Ey Bizden Seçilen Elçi Yüce Bir Davetle Geldin Sen Bu Şehre Şeref Verdin Ey Sevgili Hoş Geldin Ey Rasûl Sana Söz Verdik Doğruluktan Ayrılamayız Sen Ey Esenlik Yıldızı Senin Sevginle Doluyuz 28 $ Ney Piyano Düeti Aydoğdu Üzerimize Taleal Bedru Aleyna Notası Not Neyzen İLAHİSİ İlahiler Piyanist Abdurrahman Önül Mehmet Emin Ay Doğdu Taleal bedru aleyna, Minseniyyatil veda. Vecebeş Şükrü aleyna, Madea lillahida. Eyyühel Meb üsü fiyha, Citebil emril muta, Cite şerreftel Medine, Merhaba ya hayrada. Ay doğdu Üzerimize, Veda tepelerinden. Şükür gerekti bizlere, Allah'a davetinden. Sen güneşsin sen aysın, Sen nur üstüne nursun, Sen süreyya ışığısın, Ey sevgili, ey Resul. 29.06.2015 günü Piyanist Güneş Yakartepe Müzik Piyano kanalına yüklediğim "0028 Ney Piyano Düeti Aydoğdu Üzerimize Taleal Bedru Aleyna Notası Not Neyzen İLAHİSİ İlahiler Piyan" başlıklı videoyu izleyin. NEY VE PİYANO Düeti Ay doğdu Üzerimize (TALEAL BEDRU ALEYNA) Sufi Müzik - TASAVVUF MÜZİĞİ Tasavvuf Müziği, Ney ve Piyano, Taleal Bedru Aleyna, Ay Doğdu Üzerimize, Sufi müzik, Piyano Hicri Hicret Güneş Sistemi Mekke Medineye Varış Geliş Arap Hac Arabistan Makamı Neylari Neyzen Konser Prova Piano Piyanist İlahisi İlahiler İlahi Ramazan İftar Yemeği Güneş Sistemi Hilal Sözleri Dinle Yusuf İslam İndir Arapça Türkçe Söz Uyarlama Mp3 Video Arapça Peygamber Yol Medineli Efendimizi Sevinç Söyle İlahi Makam Klasik İ En sevilen Son Tasavvuf Müziği Son Örnekleri Hicreti takvimi Karşılama deve
Batista'nın Wwe Müziği 04:40
Batista'nın Wwe Müziği 1.488 izlenme - 7 yıl önce
adım adım bir  civcivin meydana çıkışı 01:32
adım adım bir civcivin meydana çıkışı 1.592 izlenme - 7 yıl önce civcivin meydana geliş evreleri....
Hayalbaz Feat Umut Geliş 01:29
Hayalbaz Feat Umut Geliş 1.478 izlenme - 5 yıl önce Aşığım Duyunlan...!
Metin Tekin - Maça Geliş 00:08
Metin Tekin - Maça Geliş 844 izlenme - 3 yıl önce Futbolumuzun 80'li yıllarından bir kesit. Belli ki o yıllarda takım otobüsü sadece şehirler arası çalışıyormuş. Sarı Fırtına Metin Tekin'in elindeki poşete bakılırsa maça değil de tahlil sonuçlarını göstermek üzere hastaneye gelir gibi bir hali var...
Efsane George Hagi'nin Galatasaray'a Geliş Serüveni 02:12
Efsane George Hagi'nin Galatasaray'a Geliş Serüveni 654 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı futbolcu olan, hiçbir zaman napacağı kestirilemeyen, iki hamle sonrasını bile müthiş futbol zekası ile düşünebilen adam Hagi'nin Galatasaray'a nasıl geldiğini dinliyoruz. Bazı kafadan sakatlar da böyle bir büyük futbolcu ile Alex'i kıyaslıya dursun, diğer kesim de klasik Beşiktaşlı abartması ile Fernandes üzerinden olaya katılmaya çalışsın, tüm Dünya'nın kabul ettiği müthiş futbol ustasını bu tip adamlarla kıyaslamak futbola ihanettir.
Matt Hardy'nin Wwe Müziği 02:15
Matt Hardy'nin Wwe Müziği 974 izlenme - 7 yıl önce
Atatürk'ün İstanbul'a Gelişi - Sessiz (1927) 02:41
Atatürk'ün İstanbul'a Gelişi - Sessiz (1927) 359 izlenme - 3 yıl önce British Pathé eski kayıtları youtube a aktardı ve aralarında Türkiyenin de olduğu birsürü eski kayıt var . Bazıları sesli , bazıları sessiz . Arada bulduğum bir tanesini paylaşmak istedim . Kayıt 13 Nisan tarihinde eklenmiş yani çok yeni eğer ki bu videonun eski hali Türkiye ile paylaşılmadıysa ilk defa ortaya çıkan bir video Atatürk sanırım Ankara'dan istanbula geliyor . Fazla nostaljik video olmuş olabilir . Diğer videolar için : http://www.youtube.com/user/britishpathe İyi seyirler
Fantastik Dörtlü 04:36
Fantastik Dörtlü 634 izlenme - 8 yıl önce fantastİk dörtlü(müslüm gelİŞ)
4 Aylık Yawru Yere Geliş Mesafesi 01:08
4 Aylık Yawru Yere Geliş Mesafesi 643 izlenme - 9 yıl önce
Günübirlik Git-Gel Konya-Ankara Yapan Öğrenci 00:45
Günübirlik Git-Gel Konya-Ankara Yapan Öğrenci 661 izlenme - 3 yıl önce TCDD sitesinden gördüğüm kadarıyla gidiş dönüş Ankara Konya 50 tl ye geliyor, belli kampanyalar var mıdır bilmem ama her gün Konya - Ankara yapmanın bir kolaylık olduğunu anlatmak ayrı bir mevzu. Neyse hökümet iyi gidiy elhamdülillah.
Bersun'un Dünyaya Geliş Macerası... 00:54
Bersun'un Dünyaya Geliş Macerası... 287 izlenme - 6 yıl önce
Hayalbaz - Aşığım Duyulan (Feat Umut Geliş) 01:29
Hayalbaz - Aşığım Duyulan (Feat Umut Geliş) 167 izlenme - 4 yıl önce ne yaparsan yap yaşattıklarınla anılırsın...
Mustafa Sağyaşar - Ne Semtten Canım Bu Geliş 03:16
Mustafa Sağyaşar - Ne Semtten Canım Bu Geliş 371 izlenme - 6 yıl önce
Pasta Muzikleri 2016 00:43
Pasta Muzikleri 2016 90 izlenme - 2 yıl önce pasta müzikleri 2016-dugundavet.com
Sol Cekme 05:20
Sol Cekme 295 izlenme - 10 yıl önce arkinin konuşmaya dikkat edin'''!!!!
30 Dakika Sonra Ölecek Olsanız Ne Yapardınız? 10:12
30 Dakika Sonra Ölecek Olsanız Ne Yapardınız? 163 izlenme - 4 yıl önce Sözler Köşkü Sokak Röportajları Sözler Köşkü - Daha Fazlası İçin: https://www.facebook.com/SozlerKoskuizmir Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . http://youtube.com/user/sozlerkosku?sub_confirmation=1 Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Müslüm Geliş 02:40
Müslüm Geliş 96 izlenme - 8 yıl önce müslüm ve arkadaşları ve süper sözler
Hz. Mehdi (as)’ın gelişinin gerçekleşen yüzlerce alametinin belgeleriyle anlatıldığı Adnan Oktar 04:25
Hz. Mehdi (as)’ın gelişinin gerçekleşen yüzlerce alametinin belgeleriyle anlatıldığı Adnan Oktar 6 izlenme - 1 yıl önce Hz. Mehdi (as)’ın gelişinin gerçekleşen yüzlerce alametinin belgeleriyle anlatıldığı Adnan Oktar'ın yeni kitabı çıktı.
Hz. Mehdi (As)’ı Gelişine İnanmak Musevilik'te İmani Şarttır 02:44
Hz. Mehdi (As)’ı Gelişine İnanmak Musevilik'te İmani Şarttır 0 izlenme - 2 yıl önce Hz. Mehdi (as)’ı gelişine inanmak Musevilik'te imani şarttır.