Hoşgeldiniz!

Gelişen Videoları İzle

Efkan  Fulll 06:16
Efkan Fulll 34.848 izlenme - 8 yıl önce elinden gelenı ardına koyma,unutabılsem,ayrılmalıyız,
Samsunda Gelişen Mükemmel Ses 01:08
Samsunda Gelişen Mükemmel Ses 18.418 izlenme - 8 yıl önce
Samsunlu Efkan 06:16
Samsunlu Efkan 5.668 izlenme - 6 yıl önce by _starxx
GELİŞEN ŞEHRİMİZ! - Build Craft - Bölüm 3 31:43
GELİŞEN ŞEHRİMİZ! - Build Craft - Bölüm 3 1.126 izlenme - 1 yıl önce
Avuç İçine Sığar Hale Gelen Gelişen Teknoloji ile Şehirler 01:00
Avuç İçine Sığar Hale Gelen Gelişen Teknoloji ile Şehirler 205 izlenme - 5 ay önce Teknolojinin ve akıllı telefonların gelişmesi ile günümüzde artık bir avucun içine sığar hale geldi şehirler. Mobil uygulamalar günümüzde artık hemen hemen tüm imkanları bizlere sunuyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gelişen Türkiye - Cem Geyik 09:00
Gelişen Türkiye - Cem Geyik 822 izlenme - 3 yıl önce QNET PROMOSYON PAZARLAMA ve TUR.LTD.ŞTİ Genel Müdür'ü Cem Geyik'in katılımcı olarak yer aldığı TGRT HABER kanalında Gelişen Türkiye programında yayınlanacak programın şirketimizle ilgili bölüm.
Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş 04:32
Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş 5.646 izlenme - 8 yıl önce Kanal 7 Haber 11 yaşında 11 aleti çalan Müzik deha AnaHaber Küçük çocuk Müzisyen,minik,mini, Güneş Yakartepe kanal yedi HAFTASONU HABERLERİ Haftanın ve günün gelişen olayları, Hülya Seloni'nin sunumuyla Haftasonu Haberleri'nde. Meryem Yapıcı yamaha sax ve keman videos mp3 vaw saksofon muzik video topon top on kanald show you tube metacafe habercilik ciddi bir iş olmalı sanıyorum. bu ciddiyetin altını tüp, köşesini cep telefonu, soldaki bantı banka, sağdaki bantı hijyenik kadın bağı ile süslediklerine göre sanırım ciddiyet anlayışlarımız biraz farklı. Mer zaten neden dinlenir bu haber Küçük çocuk, eser,ana haber,Klarnet,çaldı, tv ,Canlı ,televizyon Küçük Müzisyen,minik,mini, Güneş yakartepe, Klip, Kral, Kraltv, Minik, Mp3, Nota,dahi,deha,yetenek,ufak,piyanist oplumda veya tabiatta meydana gelen çeşitli olay, durum ve görünümle ilgili bilgi ve duyurulara “haber”; bu haberlerin halka duyurulması amacıyla hazırlanan yazılara da “haber yazısı” denir. Haber yazıları, belli bir zamanda ve yerde olmuş olayları merakı giderecek düzeyde ayrıntılı ve anlaşılır bir dille aktarır. Haber yazılarında inandırıcılık, belgelere dayanma, olayı tüm boyutlarıyla aktarma, yansız davranma, okuyucunun farklı yorumlamasına imkân vermeyecek şekilde, açık ve anlaşılır bir dil ve üslupla aktarılması gibi unsurlara dikkat edilir. Duyulduğunda halk arasında heyecan yaratan haberlere sansasyonel haber denir. Doğru olmayan haberlere ise asparagas (uydurma) haber denir. Haber toplayan, haber yazan kişilere muhabir denir. Haber yazılarının özellikleri şunlardır: Haber yazılarının günlük ve önemli olması gerekir. Kolay anlaşılır; akıcı, açık ve duru olmalıdır. Haber yazıları toplumun büyük bir kısmını ilgilendirmelidir. Yazan kişi anlattıkları karşısında tarafsız kalmalı, yorumdan kaçınmalıdır. Yanlış anlaşılmalara yer verecek cümlelerden uzak durmalıdır. Anlatılanlar ilgi çekici olmalıdır. Haber planı, tersine dönmüş piramit diye bilinir. Tersine dönmüş piramitte, haberin giriş bölümünde olay birkaç cümle ile özetlenir. Gelişme bölümünde sözü uzatmadan gerekli ayrıntılar verilir. Sonuç bölümünde ise olayın etkisi, olaya el koyma anlatılır. Haber ilginç olmalıdır. Haberin başlığı da ilginç olmalı, başlığa gözü takılan okuyucu, gerisini okumak için can atmalıdır. Haber duyulmamış olmalıdır. Okuyucu duyduğu bir olayı ikinci kez okumaz. Haber önemli olmalıdır. Haberin ilgilendirdiği okuyucu kitlesi çok olmalıdır. Haber doğru olmalıdır. Muhabir haberi tarafsız yazmalı, habere yorum katmamalıdır. Yorum köşe yazarlarının işidir. Haber yazılarında, muhabir okuyucuyu haberle başbaşa bırakmalı, okuyucusuna kendi varlığını hissettirmemelidir. 5N 1K Özellikleri
Efkan 01:32
Efkan 1.695 izlenme - 8 yıl önce samsunda gelişen süper ses
Gelişen Teknoloji 04:22
Gelişen Teknoloji 926 izlenme - 4 yıl önce Gelişen Teknoloji
Samsundan Gelişen Ses 06:16
Samsundan Gelişen Ses 1.161 izlenme - 8 yıl önce
istem dışı gelişen olay 00:15
istem dışı gelişen olay 323 izlenme - 5 yıl önce
Efkan Samsunda Gelişen Mükemmel Ses 06:16
Efkan Samsunda Gelişen Mükemmel Ses 377 izlenme - 6 yıl önce
Emine Erdoğan New York'ta Gelişen Demokrasi Panelinde Konuştu 02:44
Emine Erdoğan New York'ta Gelişen Demokrasi Panelinde Konuştu 21 izlenme - 9 ay önce New York’ta düzenlenen ‘Büyüyen Türkiye, Gelişen Demokrasi’ panelinde bir konuşma yapan Emine Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimine bazı ülkelerin sessiz kalmasını eleştirerek, ‘Böyle zamanlarda, düşmanlarınızın ne yaptığından çok, dostlarınızın ne yaptığı önem kazanır. Nitekim dost bildiğimiz bazı ülkeler, bu açık darbe girişimini kınamakta dahi çekimser kalmışlardır’ dedi.
Artı Eksi Dünya  6.Bölüm / Hadislerle Son 30 Yılda Gerçekleşen Siyasi Gelişmeler 50:07
Artı Eksi Dünya 6.Bölüm / Hadislerle Son 30 Yılda Gerçekleşen Siyasi Gelişmeler 3 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/188245/Arti-Eksi-Dunya/Arti-Eksi-Dunya--6Bolum-/-Hadislerle-Son-30-Yilda-Gerceklesen-Siyasi-Gelismeler A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo