Hoşgeldiniz!

geliştirme

Kadın Spikerin Zor Anları! 00:48
Kadın Spikerin Zor Anları! 515.172 izlenme - 2 yıl önce Vücut geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilenirken kendini zor tuttu.
Kadın Spikerin Zor Anları! 00:34
Kadın Spikerin Zor Anları! 76.122 izlenme - 2 yıl önce Vucüt geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker yarışmacının kaslarından böyle etkileniyor...
Arnold Schwarzenegger'ın 17 Yaşından 69'a Kadar Değişimi 05:51
Arnold Schwarzenegger'ın 17 Yaşından 69'a Kadar Değişimi 3.802 izlenme - 1 ay önce 6 kez Dünya Vucüt Geliştirme şampiyonu olmuş ve bu spor dalının efsane ismi Arnold Schwarzenegger'ın 17-69 yaş aralığındaki değişimini gösteren güzel bir kolaj.
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 00:17
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 26.118 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde ''Hadi lan ordan öyle şeymi olur'' gibi tepkiler vermiştim ki hala şaşkınlığımı gizleyemiyorum ne yaptıda bu kadar geliştirdi kendini
Dünyanın en güçlü adamı 00:54
Dünyanın en güçlü adamı 37.419 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en güçlü adamı 8 tane araba lastiği kaldırıyor
Devasa Kol Kası Olan Adam 02:45
Devasa Kol Kası Olan Adam 28.584 izlenme - 3 yıl önce sadece kol ve üst bölge kaslarından oluşan değişik bir adam size kaslarının sırlarını açıklıyor.
zorlu antrenmanlar için vücut geliştirme motivasyon 03:06
zorlu antrenmanlar için vücut geliştirme motivasyon 47.130 izlenme - 5 yıl önce zorlu antrenmanlar için vücut geliştirme motivasyon
Dünyanın En Başarısız Vücut Geliştiricisi 01:27
Dünyanın En Başarısız Vücut Geliştiricisi 18.485 izlenme - 1 yıl önce Synthol kullanarak kendine yazık eden bir kardeşimiz orantısız şekilde şişen vücut uzuvları. Aramaya inanarak synthol'un zararlı hakkında bir çok vidyo bulabilirsiniz. Kullanmayın şu mereti
Aletsiz Vücut Geliştirme Hareketleri 12:16
Aletsiz Vücut Geliştirme Hareketleri 21.903 izlenme - 3 yıl önce Vücut Geliştirme Bu hareketleri yapmadan önce bir sağlık kuruluşuna danışmanız, zorluk çektiğiniz anda antrenmanı bırakmanız tavsiye edilir.
Big Biceps 01:20
Big Biceps 28.207 izlenme - 4 yıl önce Jason Borrego İs An Amazing Natural Bodybuilder. He's 5'10" Tall And Weighs Around 205lbs With 20" Arms. Here He's Doing Some Light Preacher Curls To Build T...
Bayanlar vücut geliştirme şampiyonası 15:05
Bayanlar vücut geliştirme şampiyonası 17.431 izlenme - 3 yıl önce
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 00:17
Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu 13.659 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde ''Hadi lan ordan öyle şeymi olur'' gibi tepkiler vermiştim ki hala şaşkınlığımı gizleyemiyorum ne yaptıda bu kadar geliştirdi kendini orasını bilemem ben bişi demiyorum yorum sizin..
Kol Kası Geliştirme Hareketleri Süper Set Antrenman Programı Vücut Geliştirme 07:23
Kol Kası Geliştirme Hareketleri Süper Set Antrenman Programı Vücut Geliştirme 15.905 izlenme - 3 yıl önce Kol kası geliştirme hareketleri antagonist süper set antrenman programı vücut geliştirme Evde yalnızca bir çift dambıl ile kollarınızı, pazularınızı büyütebilirsiniz. Tek idmanda kollarınızı şişirebilirsiniz. Ağırlık kullanımı size kalmış, videoda kullandıklarım 17,5 kilodur. 1. set bodyweighted triceps extension : 0:55 2. set reverse grip dumbbell biceps curl : 1:25 3. set overhead dumbbell triceps extension : 2:11 4. set hammer curl : 2:37 5. set kick back : 3:19 6. set dumbbell biceps curl : 4:26 7. set dumbbell skull crushers : 5:42 8. sat static curl (yanlışlıkla dumbbell biceps curl olarak başladım sonra static curl e geçtim) : 6:45 Evde kas çıkaran, kas büyüten, kas şişiren, hacim kazandıran, hızlı kas yapan, biceps, tirceps, kol hareketleri, antrenman, egzersiz, idman programı, dambıl hareketleri, kol çizme, hızlı kas şişirme, hızlı kas geliştirme, teknikleri, en hızlı kas şişiren çalışma
Kısa Sürede Kol Kası Geliştirme Sadece Dambıl ile 06:14
Kısa Sürede Kol Kası Geliştirme Sadece Dambıl ile 21.461 izlenme - 3 yıl önce Sadece Kol Kası İstiyorsan İzle ! Kol Kası İçin Gösterilen Püf Noktalar. Kısa Vede Etkilidir.. İyi Çalışmalar. DAha Fazlası İçin; https://www.facebook.com/pages/SARSU-Fitness-BODY/194749040728679
Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonası 2016 08:11
Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonası 2016 4.002 izlenme - 8 ay önce Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası, Avrupa Milli Takım seçmeleri İstanbul'da düzenlendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı Vücut Geliştirme ve Fitnes Federasyonu tarafından TÜYAP'taki Spor ve Aktif Yaşam Fuarı'nda düzenlenen şampiyonaya 400'den fazla sporcu katıldı. 14-17 Nisan tarihlerinde Spor Toto sponsorluğunda düzenlenen şampiyonada yarışmacılar en yüksek puanı alarak finale kalmak için mücadele verdi.
Spor Salonu Açıyorum - Hakan Fitness 01:44
Spor Salonu Açıyorum - Hakan Fitness 1.104 izlenme - 2 ay önce Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirip ankete katılırsanız sevinirim HakanFitness uygulaması iOS: appsto.re/tr/Xt1efb.i HakanFitness uygulaması ANDROID: https://goo.gl/N4WGMT Eskişehir'de açtığım spor salonumun adresi: Prof Dr Orhan Oğuz cad No: 44/A Tepebaşı Uygulama üzerinden açtığım ankete katılımarınızı bekliyorum. Uygulamada bulunan DUVAR özelliği ile diğer sosyal ağlara gerek kalmadan direkt olarak bana ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Abone Olun: https://goo.gl/m2mQqr Facebook: http://www.facebook.com/HakanFitness Twitter: https://twitter.com/HakanFitness Instagram: http://www.Instagram.com/hknfitness ? Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz
Evde Kısa Sürede Kol Vede Göğüs Kası Geliştirme Dambıl İle 06:47
Evde Kısa Sürede Kol Vede Göğüs Kası Geliştirme Dambıl İle 27.008 izlenme - 3 yıl önce Kısa Sürede Etkili Sonuç! Hem Kolay, Hemde Kısa Ve Etkili Mini Kol Göğüs Programı. İyi Çalışmalar..
Kadın Spikerin Zor Anları 00:27
Kadın Spikerin Zor Anları 12.302 izlenme - 2 yıl önce Düzenlenen vücut geliştirme yarışmasında kameralara ilginç görüntüler yansıdı. Erkek yarışmacının vücudundan çok fazla etkilenen bayan spiker, zor anlar yaşadı.
Göğüs Kası Geliştirme Hareketleri 12:05
Göğüs Kası Geliştirme Hareketleri 17.224 izlenme - 3 yıl önce Göğüs Kası Geliştirme Hareketleri
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 01:40
Down Sendromlu Gencin Vücut Geliştirme Azmi 5.869 izlenme - 1 yıl önce 22 yaşındaki Clarke, ABD Kentucky'de düzenlenen Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 5. olarak müthiş bir başarı hikayesine imza attı. Collin Clarke, down sendromunun bir hastalık olmadığını tüm dünyaya kanıtladı.
Vücut Geliştirme Uğruna Kolu Patlayan Adam 09:20
Vücut Geliştirme Uğruna Kolu Patlayan Adam 10.754 izlenme - 1 yıl önce Vücut geliştirme uğruna az daha kolundan olan bir adamın hikayesini izleyeceğiz. Yarışmada dereceye girebilmek uğruna sağlığını bozmayı göze alan bir insan. Kullandığı ilaçlar sonucunda enfeksiyon kapan bir adam ve kolunun zaman içinde aldığı halleri anlatan bir video. İyi seyirler.
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 05:17
Anormal Kas Şişirme İlacı Synthol 5.054 izlenme - 1 yıl önce Sağda solda balon gibi şişik kaslara sahip insanların resimlerini görünce ne yaptıklarına bir bakayım dedim ve youtube' da bu videoyla karşılaştım. Oldukça tehlikeli olan bu gereksiz ilacın Yolo(you live only once) yu motto olarak benimsemiş bu dejenere Brezilya gençliği üzerindeki etkisini, abimizin agresif anlatımıyla sunuyoruz. Bu abimizi duyup ne dediğini merak edecek kullanıcıların gönlü kalmasın diye dilim döndüğünce çevirmeye çalıştım. Birkaç cümleyi atladım. Hatam varsa affola. Adam da kraliyet İngilizcesini konuşmuyor zaten.
İleri Seviye - Evde Pazu Kaslarınızı Patlatacak Antrenman Programı 20:59
İleri Seviye - Evde Pazu Kaslarınızı Patlatacak Antrenman Programı 3.202 izlenme - 10 ay önce İleri Seviye - Evde Pazu - Biceps - Kol Kaslarınızı Patlatacak Şişirecek ve Geliştirecek Vücut Geliştirme Antrenman ve İdman Programı DİKKAT ! Lütfen videolarımızı bilgisayarınıza İNDİRMEYİNİZ. Direkt olarak İNTERNET üzerinden izleyiniz FACEBOOK - http://www.facebook.com/HakanFitness TWITTER - https://twitter.com/HakanFitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/hknfitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/sporevim Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz Evde pazu( biceps) yani kol kaslarınızı geliştirmek için uygulayacağınız antrenman programı videomuzda hareketlerden sıkılmamanız için hareketleri çeşitlendirdik. Ayrıca setlere göre farklı ağırlıklar kullandık. Bu ağırlıklar sizin için rehber olmalı.
( * ) Spor Salonu - ( Fitness & Body ) Vücut Geliştirme Antrenmanları ,,, ANKARA 06:23
( * ) Spor Salonu - ( Fitness & Body ) Vücut Geliştirme Antrenmanları ,,, ANKARA 258 izlenme - 3 hafta önce ( * ) Spor Salonu - Vücut Geliştirme Antrenmanları ( Fitness & Body ) ,,, Spor Salonumuzdaki Vücut geliştirme ( Fitness & Body ) çalışmalarından cep tlf.la çektiğim görüntüleri bu sporlara meraklı olan sporseverlere sunuyorum ,,, Cep tlf.Çekimleri : Tamer KAYA
Kadın Spiker, Erkek Yarışmacının Kaslarını Görünce Kendini Zor Tuttu 04:08
Kadın Spiker, Erkek Yarışmacının Kaslarını Görünce Kendini Zor Tuttu 5.756 izlenme - 2 yıl önce Vücut geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker, yarışmacının kaslarından etkilenirken kendini zor tuttu.
Vücut Geliştirme Motivasyon 01:18
Vücut Geliştirme Motivasyon 6.528 izlenme - 2 yıl önce Vücut Geliştirme Motivasyon müzikleri konuşmaları "Güncel videolardan haberdar olmak için www.izlesene.com/hakanfitness kanalına abone olabilirsiniz"
Komple Örnek Antrenman Programı ! - Fitness Ve Vücut Geliştirme - Kenzo Karagöz 10:30
Komple Örnek Antrenman Programı ! - Fitness Ve Vücut Geliştirme - Kenzo Karagöz 6.476 izlenme - 3 yıl önce KOMPLE ÖRNEK ANTRENMAN PROGRAMI ! - Fitness ve Vücut Geliştirme - KENZO KARAGÖZ
110 Kiloluk Akrobat ve Vücut Geliştirmeci Jujimufu 01:14
110 Kiloluk Akrobat ve Vücut Geliştirmeci Jujimufu 2.554 izlenme - 1 yıl önce 1.80 boyunda ve 110 kilogram olan bu abimiz devasa kütlesiyle taklalar atarak şaşırtıcı işler yapıyor.
Omuz Genişletme Hareketleri Büyütme Evde Vücut Geliştirme Kas Yapma Antrenmanı Egzersizleri 09:46
Omuz Genişletme Hareketleri Büyütme Evde Vücut Geliştirme Kas Yapma Antrenmanı Egzersizleri 9.071 izlenme - 3 yıl önce Evde yalnızca dumbbell kullanarak yapabileceğiniz bu videomuzda yalnızca omuz bölgesine yönelik bir çalışma yaptık. Bu antrenman programı ile daha iri şekilli omuz başlarına ve geniş omuzlara sahip olabileceğinizi düşünüyoruz. İdmanımız daha çok arka omuz ( rear deltoid ) bölgesine yönelik olup bundaki amacımızı bu bölgeyi geliştirmenin daha zor olması. 0:31 Warm up ( ısınma ) 7,5 kg ile 1:03 Arnold press 17,5 kg ile 1 set 12'şer tekrar 2:07 Palms in shoulder press 17,5 kg ile 1 set 12'şer tekrar 2:38 Dumbbell shoulder press 17,5 kg ile 2 set 10'ar tekrar 3:30 Dumbbell rare lateral raise 7,5 kg ile 2 set 10'ar tekrar 4:17 Dumbbell lateral raise 12,5 kg ile 4:38 Dips vücut ağırlığıyla 3'er set 10'ar tekrar Lateral raise ve dips hareketleri ile toplamda 6 set yapmış oluyoruz 5:25 Wide grip dumbbell upright row 12,5 kg ile 3 set 10'ar tekrar 5:51 Dumbbell lateral raise 7,5 kg ile 1 set 25 tekrar 6:35 Reverse grip dumbbell front raise 12,5 kg ile 1 set 10 tekrar ( sağ 10 sol 10 ) 7:35 Dumbbell front raise 12,5 kg ile 2 set 10'ar tekrar ( sağ 10 sol 10 ) 8:17 Dumbbell front raise 7,5 kg ile 1 set 25 tekrar ( sağ 25 sol 25 ) Geniş omuz nasıl yapılır, evde kas yapma, omuz kası geliştirme, omuz antrenmanı, hızlı kas geliştirme, evde omuz idmanı, omuz çalışma, omuz egzersizleri, kas yapma hareketleri, egzersizleri, dambıl hareketleri, omuz genişletme
( * ) Spor Salonu - Vücut Geliştirme Çalışmaları ( Fitness & Body ) ,,, 06:17
( * ) Spor Salonu - Vücut Geliştirme Çalışmaları ( Fitness & Body ) ,,, 261 izlenme - 3 hafta önce ( * ) Spor Salonu - Vücut Geliştirme Çalışmaları ( Fitness & Body ) ,,, Spor Salonumuzdaki Vücut geliştirme ( Fitness & Body ) çalışmalarından cep tlf.la çektiğim görüntüleri bu sporlara meraklı olan sporseverlere sunuyorum ,,, Cep tlf.Çekimleri Tamer KAYA