Hoşgeldiniz!

gelmek

Babaya şaka yaparken, babalara gelmek 00:06
Babaya şaka yaparken, babalara gelmek 332.707 izlenme - 3 yıl önce Babaya şaka yaparken, babalara gelmek
Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 08:51
Hipnozla Orgazm Olan Kız (Çığlık İçerir) 167.160 izlenme - 2 yıl önce Yeni Rastgeldim Ve Araştırdıkça Daha Çok İçerik Buldum Galiba İngiltere De Meslek Haline Gelmiş Bu Erotik Hipnozculuk En İlginçleri Ve Eğlendirenlerden Birini Yükledim. Sahte Olma İhtimali Vardır Belki.
Dansta Gaza Gelmenin Sonu 00:06
Dansta Gaza Gelmenin Sonu 105.035 izlenme - 3 yıl önce Dansta Gaza Gelmenin Sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 01:10
Lunaparkta Orgazm Olan Kız 16.561 izlenme - 2 yıl önce Ablamız biletini almış artık adı her ne ise lunaparktaki alete binmiştir. İlk başlarda hoş sohbet muhabbet derken dumanı verirler ve alet çalışmaya başlar.
250 gr Denince Akla Gelen İlk Şey 07:00
250 gr Denince Akla Gelen İlk Şey 8.139 izlenme - 11 ay önce 250 gr denilince akla gelen ilk şey.. Cevaplar şaşırtıcı değil..
Gezelim Görelim'de ''Göd''e Gelmek 00:44
Gezelim Görelim'de ''Göd''e Gelmek 4.486 izlenme - 12 ay önce Bu haftada Gezelim Görelimde Macaristanın nadide şehirlerinden biri olan Göd'deyiz. Göde geldikte güzel tatlarından mahrum kalmadık demek için sizleride Göd'e bekliyoruz.
Yılmaz Morgül'ün Bu Sıcaklarda Buz Gibi Gelecek Esprileri 00:40
Yılmaz Morgül'ün Bu Sıcaklarda Buz Gibi Gelecek Esprileri 5.218 izlenme - 1 yıl önce Efendim fazla diyecek bir şey yok, değerli ses sanatçımız Yılmaz Morgül'ün çekip sosyal medyada yayınladıkları videoları bir işsiz arkadaşımız birleştirmiş ve bu sıcaklarda buz etkisi yaratacak bir video ortaya çıkmış. İzleyelim...
5 Dakikaya Geliyorum 00:05
5 Dakikaya Geliyorum 8.422 izlenme - 2 yıl önce Harbiden Geldi
Ciguli Eşliğinde :)) 00:35
Ciguli Eşliğinde :)) 19.580 izlenme - 7 yıl önce gönderiyorum ok mi:)emeğe saygı teraziye tık
Ahmet Kaya - Sana Gelmek İstiyorum 05:11
Ahmet Kaya - Sana Gelmek İstiyorum 13.216 izlenme - 4 yıl önce ahmet kaya ölmedi kalbimizde yaşıyor dj-karacol@hotmail.com
Alkıştan Sonra Motorlu Adam Gaza Geldi ve Gazı Hiç Kesmedi 01:55
Alkıştan Sonra Motorlu Adam Gaza Geldi ve Gazı Hiç Kesmedi 11.291 izlenme - 4 yıl önce Alkıştan Sonra Motorlu Adam Gaza Geldi ve Rezil Oldu
Ceylan - Sana Gelmek İstiyorum 03:25
Ceylan - Sana Gelmek İstiyorum 7.041 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Stone ( İhtiyar )
Esengül - Sana Gelmek İstedim 04:16
Esengül - Sana Gelmek İstedim 5.961 izlenme - 5 yıl önce
Sedat Uçan - Kapına Geldim 06:27
Sedat Uçan - Kapına Geldim 3.224 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri Günah dolu bedenimle, Yüreğimde dikenimle, Dağlar gibi bu derdimle, Kapına geldim Sultanım. Kapına geldim dayandım, Senin aşkına boyandım, Öyle çok günahım var ki, Havar havar dedim yandım. *** Deli gibi yüreğimle, Yaşlar dolu gözlerimle, Şu biçare ellerimle, Kapına geldim Sultanım. Kapına geldim dayandım, Senin aşkına boyandım, Öyle çok günahım var ki, Havar havar dedim yandım. *** İçimdeki sırlarımla, Eski hatıralarımla, Menzil’deki yıllarımla, Kapına geldim Sultanım. Kapına geldim dayandım, Senin aşkına boyandım, Öyle çok günahım var ki, Havar havar dedim yandım. *** Geldim şu azgın nefsimle, Geldim aldığım dersimle, Ah diyen kısık sesimle, Kapına geldim Sultanım. Kapına geldim dayandım, Senin aşkına boyandım, Öyle çok günahım var ki, Havar havar dedim yandım. *** Ceddin Muhammed Nebi’dir, Sevgin yaraya merhem idir, Adın deryaya gemidir, Kapına geldim Sultanım. Kapına geldim dayandım, Senin aşkına boyandım, Öyle çok günahım var ki, Havar havar dedim yandım.
Uçan Bendir 01:30
Uçan Bendir 2.100 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda, Kayseri'de bir sema gösterisi sonunda uçan bir bendire ve ardından havalanan bendirzen abiye odaklanacağız. Olay 1:00'dan sonra gerçekleşmekte. Havada durdu, şahitleri var.
Karadayı - Baba Bugün Sana Gelmek İstiyorum (Karadayı) 02:58
Karadayı - Baba Bugün Sana Gelmek İstiyorum (Karadayı) 5.644 izlenme - 4 yıl önce Karadayı 21. Bölüm - Nazif Tahliye Sahnesi Karadayı - Baba Bugün Sana Gelmek İstiyorum (Karadayı) Sözleri: Baba bugün hava ne bulanıktır Yüreğim başı yanıktır Dokunmayın ahumşular Arkadaşıma yazıktır Hey, dağlar hey Hey yollar hey Sana gelmek istiyorum Kovma beni dergâhından Gelip görmek istiyorum Kovma beni yar kapından Vurma canan yaralıyam Ben bir bahtı karalıyam Dost elinden yaralıyam Dileğimi eyle kabul Gel derdime bir çare bul Sen canansın ben de bir kul Kovma beni yar kapından Vurma canan yaralıyam Ben bir bahtı karalıyam Dost elinden yaralıyam
Vine Türkiye - Kopya Çekerken Hocayla Gözgöze Gelmek. 00:06
Vine Türkiye - Kopya Çekerken Hocayla Gözgöze Gelmek. 2.666 izlenme - 2 yıl önce
Ayakkabı 30 Kuruşa Nasıl Su Geçirmez Hale Gelir? 03:44
Ayakkabı 30 Kuruşa Nasıl Su Geçirmez Hale Gelir? 1.779 izlenme - 2 yıl önce Ayakkabı 30 Kuruşa Nasıl Su Geçirmez Hale Gelir?
ahmet kaya baba bugun sana gelmek isdıyorum 05:23
ahmet kaya baba bugun sana gelmek isdıyorum 3.149 izlenme - 5 yıl önce
Ciğer Yerken İmana Gelmek - Vedat Milor (Fransızca İçerir) 02:00
Ciğer Yerken İmana Gelmek - Vedat Milor (Fransızca İçerir) 1.579 izlenme - 1 yıl önce Şarabı koklamadan içmeyen, içerken kendinden geçen, eti yağlı ve az pişmiş sevdiğini bildiğimiz Vedat Milor'un, Edirne ciğeri yerken nasıl imana geldiğini izliyoruz. Bi an yemekten sonra yemek duası da yapacak diye endişelenmedim değil...
Dans Ederken Gaza Gelmek 00:16
Dans Ederken Gaza Gelmek 1.580 izlenme - 3 yıl önce Tatlı kızımın küçük kız kardeşine verdiği dans dersi başlarda çok güzel gidiyor.. 02.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Dans Ederken Gaza Gelmek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öksüz Mustafa - Sana Gelmek İstiyorum 03:51
Öksüz Mustafa - Sana Gelmek İstiyorum 3.289 izlenme - 5 yıl önce
Bir Erkeğin Başına Gelebilecek En Kötü Şaka 01:15
Bir Erkeğin Başına Gelebilecek En Kötü Şaka 1.892 izlenme - 2 yıl önce Bir Erkeğin Başına Gelebilecek En Kötü Şaka
taner olgun gelmek istiyorum 04:28
taner olgun gelmek istiyorum 2.854 izlenme - 6 yıl önce taner olgun-gelmek istiyorum
Hayalhan - Cürmüm İle Geldim Sana 05:47
Hayalhan - Cürmüm İle Geldim Sana 1.302 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri : Ey rahmeti bol padişah, Cürmüm ile geldim sana, Ben eyledim hadsiz günah, Cürmüm ile geldim sana. *** Subhan Allah, Rahman Allah, Tüm dertlere derman Allah, Ben eyledim hadsiz günah, Cürmüm ile geldim sana. *** Senden utanmadım heman, Ettim hata gizli ayan, Vurma yüzüme el aman, Cürmüm ile geldim sana. Subhan Allah, Rahman Allah, Tüm dertlere derman Allah, Ben eyledim hadsiz günah, Cürmüm ile geldim sana. *** Senin adın Gaffar iken, Ayıp örtücü Settar iken, Kime gidem sen var iken, Cürmüm ile geldim sana *** Subhan Allah, Rahman Allah, Tüm dertlere derman Allah, Ben eyledim hadsiz günah, Cürmüm ile geldim sana.
Crowd Surfing Tacizi - Katy Perry 00:32
Crowd Surfing Tacizi - Katy Perry 1.589 izlenme - 2 yıl önce Şarkıcıların genelde konser sonlarında yaptıkları 'Crowd Surfing', yani bir anda kalabalığın üzerine atlamaları herzaman istenilen sonuçları doğurmuyor tabi, tıpkı bu görüntülerde katy perrynin başına geldiği gibi.
Atletico Madrid, İzmir'e Geldi 02:10
Atletico Madrid, İzmir'e Geldi 1.008 izlenme - 2 yıl önce Geliri Soma'daki maden faciasında hayatını kaybedenlerin ailesine bağışlanacak müsabakada yarın Galatasaray karşılaşacak İspanya Birinci Futbol Ligi'nin son şampiyonu Atletico Madrid İzmir'e geldi.
Bahçeli Gaza Gelirse 00:21
Bahçeli Gaza Gelirse 1.759 izlenme - 3 yıl önce Bahçeli Gaza Gelirse
Dizi Çekiminde Gaza Gelen Yardımcı Oyuncu 00:43
Dizi Çekiminde Gaza Gelen Yardımcı Oyuncu 856 izlenme - 1 yıl önce Sakarya Fırat dizisinde gaza gelip aniden Cüneyt Arkın'a dönüşen oyuncu. Ulan Al Pacino yapınca alkış bizden biri yapınca auuuv.
G-Max'te Orgazma Kadar Varıp Gelen Kadın 01:08
G-Max'te Orgazma Kadar Varıp Gelen Kadın 1.198 izlenme - 2 yıl önce Kadınları tatmin etmek zordur. Neyden tatmin oldukları da bir çok kitaba, bilimsel teze konu oldu. İşte o olayı başka yerde yerine getirmiş bi ablamız.