Hoşgeldiniz!

gelmeyin üstüme

Yusuf Harputlu - Gelmeyin Üstüme 04:53
Yusuf Harputlu - Gelmeyin Üstüme 5.723 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: FeLek Derde, Ara vermez. Dert Katar, Derdim Üstüne. Kar Günese, Sira Vermez. Varma Üstüme, Üstüme. Kar Günese, Sira Vermez. Varma Üstüme, Üstüme. Üstüme Kar, Bas Üstüme. GeLmeyin Benim Üstüme. Canimdan Can, KopardiLar Oy Oy. GeLmeyin Benim Üstüme. Beni Yardan AyirdiLar. Varmayin Benim Üstüme. DaLdan Düsen, Yaprak Gibi. KurumuSum, Toprak Gibi. Göz YasLarim, Irmak Gibi. Yagar, Üstüme üstüme. Göz YasLarim, Irmak Gibi. Yagar Üstüme, üstüme. Üstüme Kar, Bas Üstüme. GeLmeyin Benim Üstüme. Canimdan Can, KopardiLar Oy Oy. GeLmeyin Benim Üstüme. Beni Yardan AyirdiLar. Varmayin Benim Üstüme. Üstüme Kar, Bas Üstüme. GeLmeyin Benim Üstüme. Canimdan Can, KopardiLar Oy Oy. GeLmeyin Benim Üstüme. Beni Yardan AyirdiLar. Varmayin Benim Üstüme.
@cengiz Kurtoğlu Gelmeyin Üstüme@altaycimbomaslan Kanalı@ 03:40
@cengiz Kurtoğlu Gelmeyin Üstüme@altaycimbomaslan Kanalı@ 5.158 izlenme - 7 yıl önce gelmeyin üstüme sakın gelmeyin dostu arkadaşı kırarım bugün gözümde anılar canlandı yine @cengiz kurtoğlu gelmeyin üstüme@altaycimbomaslan kanalı@
Gelmeyin Üstüme (Bülent Ersoy | Cengiz Kurtoğlu | Niran Ünsal) 08:40
Gelmeyin Üstüme (Bülent Ersoy | Cengiz Kurtoğlu | Niran Ünsal) 5.362 izlenme - 4 yıl önce Gelmeyin Üstüme - Bülent Ersoy | Cengiz Kurtoğlu | Niran Ünsal
İbrahim Erkal 05:28
İbrahim Erkal "varmayın Üstüme" Meseleci06 5.110 izlenme - 8 yıl önce
Çetin Han - Geceler Gelmeyin Üstüme 04:36
Çetin Han - Geceler Gelmeyin Üstüme 1.960 izlenme - 6 yıl önce
Yusuf Harputlu Gelmeyin Üstüme 04:53
Yusuf Harputlu Gelmeyin Üstüme 1.101 izlenme - 6 yıl önce Tahsin aydın
Deniz Şamdereli - Gelmeyin Üstüme 03:44
Deniz Şamdereli - Gelmeyin Üstüme 681 izlenme - 6 yıl önce
Paylaşılamayan Erkek Cengiz Kurtoğlu 01:50
Paylaşılamayan Erkek Cengiz Kurtoğlu 456 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini ve senaristliğini Yusuf Önal'ın üstlendiği,başrolünde Cengiz Kurtoğlu olan gelmeyin üstüme filminden bir kesit.
Cengiz Kurtoğlu - Katil Karı (Ayar İçerir) 01:37
Cengiz Kurtoğlu - Katil Karı (Ayar İçerir) 366 izlenme - 3 yıl önce 1986 tarihinde çekilmiş olan Gelmeyin Üstüme adlı filmde Cengiz Kurtoğlu, eşine kürtaj yapıldığını ve eşinin bir daha anne olamayacağını öğrendiği esnada müsterih olamaz ve kayınvalidesine, kayınpederine ve eşi de bonus olmak üzere inanılmaz bir ayar verir ve ortalığı yıkar geçer. Filmde namuslu, dürüst bir karakteri canlandıran Cengiz Kurtoğlu bu durum karşısında rolünün hakkını epeyce vermiş görülmektedir. Ayar sırasında sorgu ve suhalleri hiç aksatmadan, höt dediğinde mekânı tek celsede boşaltabilen Cengiz abimizi ayakta alkışlıyorum.
Adnan Şenses - Gelmeyin Üstüme 04:19
Adnan Şenses - Gelmeyin Üstüme 333 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Dönme Sevgilim Çıkış Tarihi: 17.02.1994 Arabesk
Bedduası Işık Hızında Tutan Teyze 00:53
Bedduası Işık Hızında Tutan Teyze 240 izlenme - 3 yıl önce Ya yukarıyla arası çok iyi, ya da özel güçleri olan teyzemizin, "başka bir şey dileseymişim olacakmış" tadında sonic bedduası. Bey amca kalp krizi geçirirken ise, her kalp krizi geçiren insana uygulanacak; sallama, çekiştirme, sarsma, kafa atma gibi ilk yardım teknikleri ise hayat kurtarıcı nitelikte.
Karamsarrapci  Gelmeyin Üstüme 03:19
Karamsarrapci Gelmeyin Üstüme 251 izlenme - 9 yıl önce süper dinleyin
nsahtekar gelmeyin üstüme  salihlirap.. 02:01
nsahtekar gelmeyin üstüme salihlirap.. 166 izlenme - 8 yıl önce n-sahtekar gelmeyin üstüme salihlirap..
Adnan Şenses -  Gelmeyin Üstüme 04:19
Adnan Şenses - Gelmeyin Üstüme 12 izlenme - 11 ay önce