Hoşgeldiniz!

gemma

Gemma Arterton - Efsane Memeli Röportaj 02:02
Gemma Arterton - Efsane Memeli Röportaj 60.425 izlenme - 2 yıl önce Hollywoodun parlayan memelerinden Gemma Arterton un bi ödül almadan önce konuşmasına şahitlik edeceğiz kameramanın da hakkını vermek lazım
Sexy Gemma Atkinson 01:31
Sexy Gemma Atkinson 143.974 izlenme - 9 yıl önce sexy gemma atkinson
Gemma Atkinson 01:49
Gemma Atkinson 117.362 izlenme - 9 yıl önce anlatmaya gerek varmı? İzleyin yeter.
Bir Vampir Hikayesi Türkçe Altyazılı Fragmanı 01:53
Bir Vampir Hikayesi Türkçe Altyazılı Fragmanı 25.785 izlenme - 4 yıl önce 2013 ABD yapımı fantastik film Byzantium (Bir Vampir Hikayesi) filminin türkçe altyazılı fragmanı. Vampirle Görüşme'yi yaratan ekiple, Oscar Ödüllü yönetmen Neil Jordan'ı tekrar bir araya getiren BİR VAMPİR HİKAYESİ/ BYZANTIUM, son dönemin gözde genç yeteneklerinden Gemma Arterton ve Saoirse Ronan'ı başrollere taşıyor. 200 yıldır insan kanıyla beslenen gizemli bir kadın olan Clara işlediği bir cinayetin ardından kızı Eleanor'la beraber bir kıyı kasabasına sığınır. Ancak onlar için artık hiçbir yer güvenli değildir çünkü ölen kişi Clara'ya daha önce ölüm fermanı veren ve senelerdir hesaplaşmayı bekleyen "Kardeşlik" adında bir vampir topluluğunun üyesidir. Striptizcilik yapan Clara, Noel ile tanışır ve onun Byzantium adlı pansiyonunda kalmaya başlarlar. Eleanor ise, yeni arkadaş edindiği Frank'ten etkilenerek ona ölümcül sırlarını anlatır. Bu bilginin kasabada yayılmasıyla Clara ve Eleanor, kaçmaya çalıştıkları karanlık geçmişleriyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Sıra dışı atmosferiyle dikkat çeken filmin görüntü yönetmenliğinde Bafta ödüllü Sean Bobbitt imzası bulunuyor. Bir Vampir Hikayesi 29 Kasım'da sinemalarda!
Gemma Bovery Fragman 01:21
Gemma Bovery Fragman 7.837 izlenme - 4 yıl önce Gemma BoveryGemma Bovery
Gemma Bovery (2015) Fragman 01:47
Gemma Bovery (2015) Fragman 5.617 izlenme - 3 yıl önce Gemma Bovery filminin fragmanı yayınlandı! Martin, Gustave Flaubert hayranı eski bir Parislidir. Norman kasabasında pastane işleten Martin, bir İngiliz çiftin kendisine yakın bir çifliğe taşındığını öğrenir. Üstelik bu çift isimlerini birer Flaubert kahramanı olan Gemma ve Charles Bovery’den almıştır. Sadece ismen değil yaşayış ve hal tavırları olarak da dikkat çekicidirler. Yönetmenliğini Anne Fontaine’nin üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda Fabrice Luchini, Gemma Arterton ve Jason Flemyng yer alıyor. Gemma Bovery, 17 Temmuz 2015 tarihinde sinemalarda!
Devil's Pass Fragman 01:25
Devil's Pass Fragman 7.342 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Gemma Atkinson, Matt Stokoe, Richard Reid gibi isimlerin yer aldığı Devil's Pass filminin resmi fragmanı.
Their Finest (2016) Fragman 02:22
Their Finest (2016) Fragman 1.664 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı Their Finest filminin fragmanı. Gemma Arterton, Sam Claflin, Bill Nighy gibi oyuncular filmde yer alıyor.
100 Streets (2016) Fragman 01:44
100 Streets (2016) Fragman 2.019 izlenme - 1 yıl önce 2016 yapımı 100 Streets filminin fragmanı. Filmin başrolünde Idris Elba ve Gemma Arterton yer alıyor. Jim O'Hanlon filmi yönetiyor.
Hansel ve Gretel Fragmanı 01:41
Hansel ve Gretel Fragmanı 3.680 izlenme - 4 yıl önce Umursamaz bir delikanlı olan Eun-soo, arabayla annesinin evine giderken yolda kaza yapar. Uyandığında, gizemli bir kızla tanışır, ve kızın, ormanın orta yerinde peri masalından çıkmış gibi duran evine götürülür. Orada Eun-soo, kız ve onun asla büyümeyen kardeşleriyle birlikte hapsedilir. Kısa bir süre sonra ise; o evi ziyaret eden veya o evde kalan yetişkinleri, gizemli ve hatta korkunç bir sonun beklediğini öğrenir. Daha şok edici olansa, bu acımasız ölümlerin çocuklar tarafından detaylıca çizilip masal kitabı haline getirilmesidir. Korku içindeki Eun-soo bir çıkış bulmaya çalışır, fakat ev kaçışı olmayan bir orman tarafından çevrilmiştir. Ve sonra Eun-soo, kendi hikayesinin anlatıldığı ve vahşi bir sonu olan bir kitap bulur!
Runner Runner Fragman 02:30
Runner Runner Fragman 2.314 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Gemma Arterton, Ben Affleck, Justin Timberlake gibi isimlerin yer aldığı Runner Runner filminin resmi fragmanı.
Yarım Kalan Şarkı Türkçe Altyazılı Fragman 02:25
Yarım Kalan Şarkı Türkçe Altyazılı Fragman 866 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Film Festivali'nde izleyen herkesi büyüleyen Unfinished Song Yarım Kalan Şarkı'nın başrollerinde efsanevi oyuncular Terence Stamp, Vanessa Redgrave ve güzel oyuncu Gemma Arterton yer alıyor. Aksi ve huysuz Arthur, kanserle boğuşan çok sevdiği karısı Marion'un ısrarıyla yerel bir koroya katılır. Arthur, karısının neden böyle alışılmadık bir koroda aptal şarkılar söylemek istediğini anlayamaz. Koronun genç ve güzel şefi Elizabeth, tüm gruba yaşam sevgisi ve enerji aşılarken, Arthur kendisine hiçbir şey için geç olmadığını ispatlayacaktır. İngiliz Bağımsız Film Ödüllerinde üç dalda aday olan film için Celine Dion, 2013 sonunda çıkacak albümünde yer alacak "Unfinished Songs" şarkısını kaydetti.
1954 Dünya Kupası - Franco Gemma - Türkiye & İspanya 01:52
1954 Dünya Kupası - Franco Gemma - Türkiye & İspanya 464 izlenme - 3 yıl önce 1954 İsviçre Dünya Kupası'na katılmamızı sağlayan 2-2'lik İspanya maçı ve Franco'nun kurayı çekme hikayesi...
İngiliz Şarkıcı Gemma Collins Sahneden Düştü 01:59
İngiliz Şarkıcı Gemma Collins Sahneden Düştü 23 izlenme - 4 ay önce İngiliz şarkıcı Gemma Collins, BBC ödül töreninde sahnede gizli bir kapağın açılması sonucu yere düşmüş.
Yarım Kalan Şarkı / Unfinished Song - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:25
Yarım Kalan Şarkı / Unfinished Song - Türkçe Altyazılı Fragmanı 340 izlenme - 4 yıl önce 2012 yapımı dram ve komedi türlerindeki Yarım Kalan Şarkı ( Unfinished Song) 'nın fragmanı. İstanbul Film Festivali'nde izleyen herkesi büyüleyen UNFINISHED SONG / YARIM KALAN ŞARKI'nın başrollerinde efsanevi oyuncular Terence Stamp, Vanessa Redgrave ve güzel oyuncu Gemma Arterton yer alıyor. Aksi ve huysuz Arthur, kanserle boğuşan çok sevdiği karısı Marion'un ısrarıyla yerel bir koroya katılır. Arthur, karısının neden böyle alışılmadık bir koroda aptal şarkılar söylemek istediğini anlayamaz. Koronun genç ve güzel şefi Elizabeth, tüm gruba yaşam sevgisi ve enerji aşılarken, Arthur kendisine hiçbir şey için geç olmadığını ispatlayacaktır. İngiliz Bağımsız Film Ödüllerinde üç dalda aday olan film için Celine Dion, 2013 sonunda çıkacak albümünde yer alacak "Unfinished Songs" şarkısını kaydetti.
Byzantium - Bir Vampir Hikayesi Türkçe Altyazılı Fragman 3 01:53
Byzantium - Bir Vampir Hikayesi Türkçe Altyazılı Fragman 3 309 izlenme - 4 yıl önce 2013 ABD yapımı fantastik film Byzantium (Bir Vampir Hikayesi) filminin türkçe altyazılı fragmanı. Vampirle Görüşme'yi yaratan ekiple, Oscar Ödüllü yönetmen Neil Jordan'ı tekrar bir araya getiren BİR VAMPİR HİKAYESİ/ BYZANTIUM, son dönemin gözde genç yeteneklerinden Gemma Arterton ve Saoirse Ronan'ı başrollere taşıyor. 200 yıldır insan kanıyla beslenen gizemli bir kadın olan Clara işlediği bir cinayetin ardından kızı Eleanor'la beraber bir kıyı kasabasına sığınır. Ancak onlar için artık hiçbir yer güvenli değildir çünkü ölen kişi Clara'ya daha önce ölüm fermanı veren ve senelerdir hesaplaşmayı bekleyen "Kardeşlik" adında bir vampir topluluğunun üyesidir. Striptizcilik yapan Clara, Noel ile tanışır ve onun Byzantium adlı pansiyonunda kalmaya başlarlar. Eleanor ise, yeni arkadaş edindiği Frank'ten etkilenerek ona ölümcül sırlarını anlatır. Bu bilginin kasabada yayılmasıyla Clara ve Eleanor, kaçmaya çalıştıkları karanlık geçmişleriyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Sıra dışı atmosferiyle dikkat çeken filmin görüntü yönetmenliğinde Bafta ödüllü Sean Bobbitt imzası bulunuyor. Bir Vampir Hikayesi 29 Kasım'da sinemalarda!
Bir Vampir Hikayesi – Byzantium – 3. Türkçe Altyazılı Fragmanı 01:53
Bir Vampir Hikayesi – Byzantium – 3. Türkçe Altyazılı Fragmanı 303 izlenme - 4 yıl önce 2013 ABD yapımı fantastik film Byzantium (Bir Vampir Hikayesi) filminin türkçe altyazılı fragmanı. Vampirle Görüşme'yi yaratan ekiple, Oscar Ödüllü yönetmen Neil Jordan'ı tekrar bir araya getiren BİR VAMPİR HİKAYESİ/ BYZANTIUM, son dönemin gözde genç yeteneklerinden Gemma Arterton ve Saoirse Ronan'ı başrollere taşıyor. 200 yıldır insan kanıyla beslenen gizemli bir kadın olan Clara işlediği bir cinayetin ardından kızı Eleanor'la beraber bir kıyı kasabasına sığınır. Ancak onlar için artık hiçbir yer güvenli değildir çünkü ölen kişi Clara'ya daha önce ölüm fermanı veren ve senelerdir hesaplaşmayı bekleyen "Kardeşlik" adında bir vampir topluluğunun üyesidir. Striptizcilik yapan Clara, Noel ile tanışır ve onun Byzantium adlı pansiyonunda kalmaya başlarlar. Eleanor ise, yeni arkadaş edindiği Frank'ten etkilenerek ona ölümcül sırlarını anlatır. Bu bilginin kasabada yayılmasıyla Clara ve Eleanor, kaçmaya çalıştıkları karanlık geçmişleriyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Sıra dışı atmosferiyle dikkat çeken filmin görüntü yönetmenliğinde Bafta ödüllü Sean Bobbitt imzası bulunuyor. Bir Vampir Hikayesi 29 Kasım'da sinemalarda!
Byzantium Fragman 2 02:13
Byzantium Fragman 2 296 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Saoirse Ronan, Gemma Arterton, Caleb Landry Jones gibi isimlerin yer aldığı Byzantium filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
Byzantium Fragman 01:47
Byzantium Fragman 306 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Gemma Arterton, Saoirse Ronan ve Jonny Lee Miller'ın yer aldığı Byzantium filminin resmi fragmanı.
Dj Ötzi Gemma Bier Trinken Remix 05:01
Dj Ötzi Gemma Bier Trinken Remix 417 izlenme - 8 yıl önce ///ahmet esen///engingeceler/// hierapolis1981@hotmail.com
Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days 04:06
Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days 111 izlenme - 3 yıl önce Above & Beyond - "Counting Down The Days" feat. Gemma Hayes (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me Time is like a memory leaving lovers by your side It only lets you keep the past alive in your mind All I feel is silence now Taking over, taking over, taking over All I see is black clouds of doubt Taking over, taking over, taking over I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me Time is like a memory leaving lovers by your side It only lets you keep the past alive in your mind All I feel is silence now Taking over, taking over, taking over I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Above & Beyond feat. Gemma Hayes "Counting Down The Days" (Official Video) UK trio Above & Beyond release their latest single 'Counting Down The Days'. Taken from their Billboard dance number #1 album 'We Are All We Need', 'Counting Down The Days' is also Above & Beyond’s first track to feature the vocals of Mercury Music awards nominee Gemma Hayes. "We first came across Gemma through a bootleg mix that found its way on to our Group Therapy radio show ," said the band's Jono Grant. "Coming from a folk background, her voice has an honesty and emotion to it that really stood out from the pack and felt a perfect match for this song co-written with Victoria Horn." Set against a laidback summer groove, Gemma's hazy vocal tones perfectly capture the melancholia of the drifting relationship on the Radio Edit. A tried and tested favourite from their headline sets across the globe everywhere from L.A. Forum to London's Brixton Academy, Above & Beyond's Club Mix is a high energy affair that showcases the immediacy and emotion of a peak time A&B set in style. Now available on Beatport. CREDITS: Director, DoP & Editor Kenlon Clark Production Company Green Glow Films Producer Kevin Lee Executive Producer Alec Eskander
İngiliz Aktris Gemma Atkinson ,CristianoRonaldo ile Geçirdiği Akşamın Detaylarını Anlattı 01:32
İngiliz Aktris Gemma Atkinson ,CristianoRonaldo ile Geçirdiği Akşamın Detaylarını Anlattı 45 izlenme - 2 yıl önce İngiliz aktris Gemma Atkinson, Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile 2007'de birlikte geçirdikleri akşamın ilginç ayrıntılarını anlatırken "Sadece dizi izledik." dedi.
Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days 04:06
Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days 75 izlenme - 3 yıl önce Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me Time is like a memory leaving lovers by your side It only lets you keep the past alive in your mind All I feel is silence now Taking over, taking over, taking over All I see is black clouds of doubt Taking over, taking over, taking over I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me Time is like a memory leaving lovers by your side It only lets you keep the past alive in your mind All I feel is silence now Taking over, taking over, taking over I've been counting down the days and the nights Since you last said that you love me And it's cold here in the shadows with no light Since you last said that you love me Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/nefer26medya
Unfinished Song Fragman 02:30
Unfinished Song Fragman 84 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Terence Stamp, Gemma Arterton, Vanessa Redgrave , Christopher Eccleston gibi isimlerin yer aldığı Unfinished Song filminin resmi fragmanı.
Büyük Kumar Fragman 02:17
Büyük Kumar Fragman 68 izlenme - 4 yıl önce Justin Timberlake, okulu için kullanması gereken tüm parasını, online poker oynanan yasadışı bir kumar sitesinde oynadığı oyunlar için harcar. Her şey yolunda giderken yaptığı bir hata, borç batağına sürüklenmesine ve belalı site yöneticisine borçlanmasına neden olur.
Beat Service Feat Gemma Pavlovic - Masquerade 08:22
Beat Service Feat Gemma Pavlovic - Masquerade 45 izlenme - 6 yıl önce