Hoşgeldiniz!

Genç Adam Videoları İzle

Kız Arkadaşını Sarhoş Eden Genç 01:23
Kız Arkadaşını Sarhoş Eden Genç 7.249 izlenme - 2 yıl önce Genç adam kız arkadaşını sarhoş ettikten sonra bakın sonunda ne yapıyor.O son cümleyle tüm erkeklere vereceği müthiş dersi izliyoruz. Son olarak şunu sormadan edemiyorum kaldı mı la böyle adamlar?
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 5.875 izlenme - 3 yıl önce Genç kızların yanına giden genç "oyunu kaybedersem tokat atacaksınız kazanırsam öpücük vereceksiniz" dedi. Taş,kağıt, makas oyununu hepiniz biliyorsunuz. Arkadaşlarla bir kafede oturduğunuzda kahveyi gidip alacak kişiyi seçmek için ve benzeri şeylerde kullanılan yarı kura yarı oyun olan bu yöntemi Amerika'lı bir genç lehine çevirmiş. Genç kızların yanına gidip taş,kağıt,makas oynamayı teklif eden gencin kuralı kendisi kaybederse kızlar kendisine Tokat atacak ama kazanırsa kızlar O'nu öpecek.
Kendi Kendini Smaçlayan Çocuk 00:29
Kendi Kendini Smaçlayan Çocuk 4.836 izlenme - 4 yıl önce Phoneix Suns'ın devre arası smaç yarışmasında trambolinden sıçrayıp smaç basmaya çalışan taraftar hızını alamayıp kendini potaya smaçladı
Şansını Çok Zorlayan Adam 00:23
Şansını Çok Zorlayan Adam 2.663 izlenme - 4 yıl önce Defalarca denediği jimnastik hareketlerinde her seferinde başarısız olan genç adam sonunda kendisini yaralamayı başardı.
Kız Arkadaşı Kayalıklardan Düşerken Verdiği Tepki Tartışma Yarattı 00:33
Kız Arkadaşı Kayalıklardan Düşerken Verdiği Tepki Tartışma Yarattı 383 izlenme - 10 ay önce Genç adamın uçurum kenarından düşen sevgilisine verdiği tepkiye gelen eleştiriler, sosyal medyada çığ gibi büyüyor. Uçurumun kenarından denize atlamak üzere olan çiftin yaşadığı sıra dışı anların görüntüsü o kadar ilgi çekti ki, kısa bir sürede viral haline geldi. Kimliği açıklanmayan kadın, kayalıklardan denize doğru atlamaya karar verdiği sırada dengesini yitirdi. Genç kadın, düşmemek için erkek arkadaşının ayak bileğini tutmaya çalıştı fakat sevgilisinin ayağını geri çekmesi üzerine suya düştü. Sosyal paylaşım sitesi Reddit’te yayınlanan bu görüntülerden sonra pek çok kişi, sevgilisi uçurumdan düşen adamın umursamaz tavırlarına sinirlendi. Video görüntülerine yorum yapan bazı kullanıcılar, uçurumdan düşen kadının başına gelen durumun hayati risk taşıdığını ve erkek arkadaşının tutumunun hayatına mâl olabileceğini ifade etti. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise adama destek vererek, aynı durumda benzer bir tepki vereceklerini ifade etti. İngiliz basınına yansıyan haberlerde, oldukça yüksek bir noktadan aşağı düşen kadının akıbetinin bilinmediği belirtildi.
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 01:20
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 1.309 izlenme - 2 yıl önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu. Genç olan adam ayağa fırlayıp yaşlı adama ardı ardına yumruklar indirdikten sonra, bu kez tekmesini kullandı. Aldığı darbelerle kendinden geçen yaşlı adam bayıldı.
Savaşın Ortasında Piyano Çalan Adam 03:41
Savaşın Ortasında Piyano Çalan Adam 1.103 izlenme - 3 yıl önce Piyanist filmi gerçek oldu. Suriye'deki savaşın ortasında piyano çalıp şarkı söyleyen gönüllü gençlik kampı üyeleri kendilerine hayran bıraktı ve biz de hem hayretle hem de ilgiyle izliyoruz. Savaş sanata engel değil... ( )28\1\2014 :
Dünyanın En Sinir Bozucu Adamı 01:33
Dünyanın En Sinir Bozucu Adamı 1.489 izlenme - 4 yıl önce Yerinde duramayan adam, insanları sinirlendirmekte bir numara...
çakma düet ) 03:13
çakma düet ) 1.685 izlenme - 8 yıl önce çakma düet )
Tek Yumrukla Nakavt Oldu  00:32
Tek Yumrukla Nakavt Oldu 110 izlenme - 11 ay önce Rusya’da aşırı hız yapan araçtakilere, bir yaya tepki gösterdi. Bunun üzerine araçtakiler aşağı inerken, içlerinden biri tepki gösteren genç adama yumruk attı. Şahıs aldığı darbeyle yere yığılırken o anlar başka bir aracın kamerasına saniye saniye yansıdı.
Yaşlı Adam Genç Adamı Böyle Dövdü 01:46
Yaşlı Adam Genç Adamı Böyle Dövdü 367 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da halk otobüsünün içinde gergin dakikalar
Süper Otomobilleri Böyle Test Etti 00:43
Süper Otomobilleri Böyle Test Etti 228 izlenme - 2 yıl önce Milyon dolarlık süper spor otomobilleri test eden genç adamın videolarında, yolcusu kendisinden çok daha fazla ilgi çekiyor...
Şov Yapmak İsterken Ölümden Döndü! 00:47
Şov Yapmak İsterken Ölümden Döndü! 14 izlenme - 1 ay önce Nerede çekildiği belli olmayan görüntülerde genç adam arkadaşlarına şov yapmak için arabanın üzerinden geçmesine razı oldu. Bunun için ince bir tahtayı kullanan genç adam ölümden döndü.
Denge Kaybettiren Yumruk 00:52
Denge Kaybettiren Yumruk 219 izlenme - 3 yıl önce Liseli her yerde liselidir. Önce atarlandı, daha sonra sağlam bir yumruk yedi ve dengesini kaybetti.
Sevgilisinden, Genç Adama Korkunç Şaka 03:52
Sevgilisinden, Genç Adama Korkunç Şaka 210 izlenme - 2 yıl önce Genç kız sevgilisine şaka yapayım derken olayı biraz abartıyor ve tuvalet kağıdına biber gazı sıkıp, genç adamın can çekişmesine neden oluyor.
Metro İle Duraktan Durağa Koşarak Yarışan Eleman 02:02
Metro İle Duraktan Durağa Koşarak Yarışan Eleman 333 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşımızın cesaretini tebrik etmemek gerek. Umarım video sahte değil ve üzerinde oynama yapılmamıştır. Eğer böyle bir şeyi başardıysa güzel bir işe imza atmış demektir. Metronun bir durağında inen bu eleman öbür durağa kadar metro ile koşarak yarışıyor. Tam zamanında metroya yetişen adam metro içindekilerden alkış almayı da ihmal etmiyor. Helal olsun. İzleyelim..
Kız Arkadaşının Örümcek Korkusu Eğlencesi Oldu 01:00
Kız Arkadaşının Örümcek Korkusu Eğlencesi Oldu 79 izlenme - 11 ay önce Örümcek korkusu olan sevgilisine sürekli şaka yapıp korkutan genç adam bu anları videoya kaydetti. Genç kızın korku dolu anları ise sosyal medyada en çok izlenen videolardan biri oldu.
Genç  235 Kilo Çikolata Dolu Küvete Girdi 01:36
Genç 235 Kilo Çikolata Dolu Küvete Girdi 107 izlenme - 1 yıl önce Küvetin içine doldurduğu 235 kilogram çikolatayla eğlenceli dakikalar geçiren genç adam, videosunu internet ortamında paylaştı.
Arabayı Kaldıran Genç 00:23
Arabayı Kaldıran Genç 373 izlenme - 4 yıl önce Arabayı Kaldıran Genç
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 01:20
Yumruklarıyla Yaşlı Adamı Bayıltan Genç 166 izlenme - 3 yıl önce Londra'daki metroda ikili arasında sözlü başlayan tartışma ardından kavgaya dönüştü. Yaşlı adam yanındaki genç olana tokat ve yumruk atmaya başlayınca olanlar oldu. Genç olan adam ayağa fırlayıp yaşlı adama ardı ardına yumruklar indirdikten sonra, bu kez tekmesini kullandı. Aldığı darbelerle kendinden geçen yaşlı adam bayıldı.
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı  01:31
Genç Kız Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı 71 izlenme - 2 yıl önce Hong Kong'da çekildiği belirtilen görüntülerde bir genç kız, kendisine yalvarıp, ayaklarına kapanan genç adama tekmeler ve tokatlar savurdu...
Cesaretiyle Carrie Underwood'un Dikkatini Çeken 12 Yaşındaki Genç Adam! 00:51
Cesaretiyle Carrie Underwood'un Dikkatini Çeken 12 Yaşındaki Genç Adam! 176 izlenme - 5 yıl önce Cesareti ve girişkenliği ile, Carrie Underwood'un dikkatini çeken 12 yaşındaki genç adam, tüm erkekleri kıskandırarak Carrie Underwood'u öpmeyi başardı..
241) Genç Adam, Sen! - Yalova Üniversitesi- Nureddin YILDIZ 37:47
241) Genç Adam, Sen! - Yalova Üniversitesi- Nureddin YILDIZ 67 izlenme - 1 yıl önce Sosyal Doku Vakfı & Derneği -Web sitelerimiz: l sosyaldoku.com l sosyaldoku.tv l fetvameclisi.com l ailehayati.com l gencdoku.com l nureddinyildiz.kim l tahlilyayinlari.com - Video kanallarımız: ll youtube.com/sosyaldokudernegi ll youtube.com/nurettinyildiz ll vimeo.com/sosyaldokuvideo ll dailymotion.com/sosyaldoku ll soundcloud.com/nureddinyildiz - Sosyal ağlarımız: * twitter.com/nurettinyildiz * facebook.com/nureddinyildiz *.twitter.com/sosyaldoku * facebook.com/sosyaldoku * linkedin.com/in/sosyaldoku * google.com/+sosyaldoku * facebook.com/fetvameclisicom * twitter.com/fetvameclisicom * facebook.com/ailehayati * twitter.com/ailehayati * facebook.com/gencdokudergi * twitter.com/gencdokudergi * facebook.com/elifelifdergisi * twitter.com/elifelifdergisi * instagram.com/sosyaldoku - Sohbetlerimizin tümüne ulaşmak için: ll sosyaldoku.tv Google Group'a abone olmak için: https://groups.google.com/forum/?hl=t...
Genç Adam 4 Pitbull ile Kaykay Yaptı 01:19
Genç Adam 4 Pitbull ile Kaykay Yaptı 66 izlenme - 3 yıl önce 4 pitbull ile kaykayla kayan genç adamın inanılmaz hızı kameraya anbena kaydedildi. Dört pitbull ile kaykay yapan adam izleyenleri hayrete düşürdü. Tasmalarında tuttuğu 4 dört pitbull hızlıca koşunca kaykay üzerindeki genç inanılmaz bir hız yaptı.
Ey Genç Adam Bu Düstur Sana Emanet 02:21
Ey Genç Adam Bu Düstur Sana Emanet 76 izlenme - 3 yıl önce Ey genç adam, bu düstur sana emanet olsun: Ötelerden habersiz nizama lanet olsun!..
Çok Konuşan Kız Arkadaşını Böyle Susturdu 00:42
Çok Konuşan Kız Arkadaşını Böyle Susturdu 53 izlenme - 2 yıl önce Kız arkaşının çok konuşmasından rahatsız olan genç adam ilginç bir yol buldu. Son zamanların moda akımı genç kızı susturmak için yeterli oldu.
Trambolin yardımıyla basket atmak! 00:45
Trambolin yardımıyla basket atmak! 60 izlenme - 4 yıl önce Trambolin yardımıyla basket atan genç çılgına döndü.