Hoşgeldiniz!

gençler

Rocco Sıkışeker “yelkenli” 00:20
Rocco Sıkışeker “yelkenli” 957.678 izlenme - 3 yıl önce Bir üniversite bahçesinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco Sıkışeker “mancınık” 00:19
Rocco Sıkışeker “mancınık” 861.729 izlenme - 3 yıl önce Bir üniversite amfisinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco Sıkışeker “tekerlek” 00:17
Rocco Sıkışeker “tekerlek” 763.824 izlenme - 3 yıl önce Bir üniversite kantininde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Elektrikli Tele İşeyerek Çarpılmak! 00:48
Elektrikli Tele İşeyerek Çarpılmak! 718.066 izlenme - 4 yıl önce Elektrikli tele işeyen Ergen fena çarpıldı.
Çılgın Köylülerin Yöresel Dansı (Manisa) 00:30
Çılgın Köylülerin Yöresel Dansı (Manisa) 468.013 izlenme - 2 yıl önce Manisa nın hırkalı köyünün gençleri sıçarım böyle sıcaga deyip kendilerini müzigin ritmine bırakmışlar...zıptı çıktı zıpıttı çıktı..
Allah Belanızı Vermeye Emi 02:54
Allah Belanızı Vermeye Emi 426.017 izlenme - 7 yıl önce Gençlerimiz, Eğlencenin Dozunu Biraz fazla Kaşırmış Olmalı, Baksanıza Hepsi Birbirinden Maharetli, Gerçek Oryantallere Taş Çıkartır Cinsten :) facebook - Arapça Müzik Sevenlerin Mekanı
 Ateş Eden Gençlerin İnanılmaz Kazası 03:58
Ateş Eden Gençlerin İnanılmaz Kazası 257.609 izlenme - 3 yıl önce Atış talimi yapan gençler görülmedik kazalarla karşılaşınca, izleyenleri gülme krizine soktu. Acemi atıcıların başına gelenler izleyenleri kahkahaya boğdu. Özellikle kadınlar tabanca ve tüfekle atış yapmaya kalkınca başlarına gelmedik kalmadı. Kimi yere devrildi kimi az kalsın kendini vuracaktı.
Böyle Kavga Görülmedi 00:25
Böyle Kavga Görülmedi 218.352 izlenme - 4 yıl önce Sokak ortasında kavga eden iki grubun ilginç kavgası izleyenleri kahkahaya boğdu. Gençler birbirlerine vuramadı ama yerden de kalkamadılar.
Konya Meydanda Coşan Suriyeli Gençler 01:00
Konya Meydanda Coşan Suriyeli Gençler 25.654 izlenme - 5 ay önce Yer Türkiye Selçuklarının Başkenti Konya Suriyeli gençler halay çekiyor.Aynı performansı Suriye'de er meydanında yiğitlik yaparken de bekleriz efem. iyi seyirler. ALLAH sonumuzu #Hayır etsin.
Kaydırak İşini Abartan Gençler 00:58
Kaydırak İşini Abartan Gençler 125.378 izlenme - 4 yıl önce Kaydırak İşini Abartan Gençler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şişe Çevirmece 04:03
Şişe Çevirmece 39.133 izlenme - 1 yıl önce Aynı evde yaşayan dört arkadaş canları sıkılınca akılarına şişe çevirmece oynama gelir lakin cam şişe bulamadıkları için pet şişeyle oynarlar bu arada oyun esnasında ses gidince oyunun nerelere kaydığını da anlıyoruz bu arada pet şişe de bulunan sıvı nedir sirke mi yağ mı
Türkiye'nin En Dayanıklı ve Kaslı Çocuğu 05:45
Türkiye'nin En Dayanıklı ve Kaslı Çocuğu 80.987 izlenme - 3 yıl önce Son sahneye dikkat
Müzik ile Kendinden Geçen Kekeler 00:30
Müzik ile Kendinden Geçen Kekeler 3.847 izlenme - 1 ay önce Açık havanın vermiş olduğu özgüven ile kendinden geçen yurdum insanını izliyoruz. Dayı da yerinde çok cool oynuyor yalnız :)
Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana 01:10
Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana 92.928 izlenme - 3 yıl önce Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana..
Partiyi Abartıp Sapıklık Yapıp Alaya Başvuran Amerikan Gençleri 00:58
Partiyi Abartıp Sapıklık Yapıp Alaya Başvuran Amerikan Gençleri 21.225 izlenme - 1 yıl önce Partiyi Abartıp Sapıklık Yapıp Alaya Başvuran Amerikan Gençleri Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vodafone'dan Gençlere Acayip Bir Kıyak Cep Özgür 00:49
Vodafone'dan Gençlere Acayip Bir Kıyak Cep Özgür 103.785 izlenme - 7 yıl önce vodafone'un bir süre önce gençler için sunduğu cep özgür tüm hızı ile devam etmekte yaşın tutuyorsa şöyle araştır bir bak avantajlı olduğunu göreceksin
Mustafa Yıldızdoğan Haydi Gençler 03:01
Mustafa Yıldızdoğan Haydi Gençler 135.116 izlenme - 10 yıl önce mustafa yıldızdoğan abimden süper bir Şarkı
genç kız oyun oynarsa:)) 01:23
genç kız oyun oynarsa:)) 152.015 izlenme - 8 yıl önce genç kız oyun oynarsa
Köpek Dövüştüren Gençler 02:24
Köpek Dövüştüren Gençler 4.576 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da pitbull cinsi köpeği başka bir köpekle dövüştüren gencin, cep telefonuyla çektiği görüntüler vatandaşların büyük tepkisine neden oldu.Görüntülerde pitbull cinsi köpek, kurt cinsi sokak köpeğinin üzerine bırakılıyor ve sokak köpeği uzun süre pitbull cinsi köpeğin ağzından kurtarılamıyor.
Kadir İnanır Götürüyor 01:36
Kadir İnanır Götürüyor 63.857 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Lüks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası..
Gençler alkol var mı ? 00:06
Gençler alkol var mı ? 53.964 izlenme - 4 yıl önce
Sene Boyunca Toplanılan Notlarla Mezuniyet Kutlamak 01:51
Sene Boyunca Toplanılan Notlarla Mezuniyet Kutlamak 2.612 izlenme - 2 ay önce Bir çoğumuz ''abi mezun olup tüm ders notlarını yakacam'' diyerek hayıflanıyoruz. Peki mezun olunca ne oluyor? Hepsi çöp. Liseden mezun olan gençlerin en güzel ve en iç ferahlatan mezuniyet kutlamasını izliyoruz...
Engelli Asansörünü Parçaladılar 01:01
Engelli Asansörünü Parçaladılar 9.237 izlenme - 9 ay önce Asansörün içini parçalayan gençler, kendilerini saniye saniye görüntüleyen kamerayı da kırdıktan sonra idrarlarını yaptı. Kamera görüntülerinde engelliler ve yaşlılar için yaptırılan asansöre binen gençlerin sopalarla kamerayı kırmaları yer alıyor. Gençlerin asansöre yaklaşık 5 bin lira zarar verdiği öğrenildi.
Gençlere Taş Çıkartan Yaşlı Teyzelerden Spor 02:28
Gençlere Taş Çıkartan Yaşlı Teyzelerden Spor 4.322 izlenme - 4 ay önce Sokaklardaki spor parklarını muhteşem bir şekilde değerlendiren iki minnoş teyzeleri izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Oktay Kaynarca’nın 28 Yıl Önceki Görüntüleri Ortaya Çıktı 03:36
Oktay Kaynarca’nın 28 Yıl Önceki Görüntüleri Ortaya Çıktı 3.041 izlenme - 3 ay önce Şimdilerde ise 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde 'Hızır' karakterine hayat veren Oktay Kaynarca'nın 28 yıl önce TRT'de rol aldığı diziden bir kesit yayınlandı.
Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 03:02
Bizim Gençler Yılmaz Yılmaz 40.225 izlenme - 5 yıl önce bizim gençler yılmaz yılmaz
Horon Oynayarak Fenerium Mağazasına Girmek 01:39
Horon Oynayarak Fenerium Mağazasına Girmek 3.377 izlenme - 3 ay önce Trabzonspor taraftarları Fenerbahçe'nin mağazası olan Fenerium'un önünde fotoğraf çekilmek istedi. Fenerium mağazısı çalışanları ise fotoğraf çekiminin yasak olduğunu söyledi ve olanlar oldu. Fotoğraf çekiminin yasak olmasını öğrenen bordo-mavili taraftarlar telefonlarıyla video kaydederek horon eşliğinde Fenerium mağazasının içine girdiler.
Caddebostan'da Perili Köşke Gizlice Giren Gençler 09:17
Caddebostan'da Perili Köşke Gizlice Giren Gençler 6.699 izlenme - 11 ay önce TERKEDİLMİŞ PERİLİ KÖŞKÜ KEŞFETME Merhaba Arkadaşlar...Yepyeni video ile karşınızdayız...Bu video bir tırmanış değil sadece Keşif yani kültür adı ''Urban Exploration'' terkedilmiş yada kullanılmamakta olan yerleri gezip içerisini keşfediyorsun.Bizimde bu maceradaki aslında baya zamandır üzerinde düşündüğümüz yerdi bu yer.Adı ''Perili Köşk''diye geçiyor kimse ne olup ne bittiğini hiç bilmiyor.Sanırım 1990'dan beri kullanılmamakta burası ve durumunun ne olduğu hakkında net bir bilgi yok.Koridorlarda yürürken içerilerde garip bir uğultu vardı ve nerden geldiğini birtürlü çözememiştik.Fakat garip olan durumlardan biri şudur ki duvarda gördüğümüz gazete yakın bir tarihe ait'ti ve yakın tüpü oldukça yepyeniydi sakın çok yakın bir zamanda koyulmuş biri sürekli ilgilenmekte buraya ama adı lanetli olarak adlandırılan biryere kim girsin ki? Bu macera serüveni ile sizleri başbaşa bırakıyorum.Yeni macera dolu videolar görmek için kanalımıza abone olmayı unutmayın)
Binali Yıldırım'dan Tekbir Getiren Gençlere: Hayrola Sefere mi Gidiyoruz? 02:28
Binali Yıldırım'dan Tekbir Getiren Gençlere: Hayrola Sefere mi Gidiyoruz? 8.105 izlenme - 11 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası gündeme gelen idam talebine ilişkin olarak, "Türk adaleti hesap soracak. Kimsenin yaptığı yanına kalmayacak. İdam bir sefer ölümdür ama ölümden daha büyük ölümler var onlar için" dedi. Yıldırım, konuşması sırasında tekbir getiren gençlerle, "Hayrola sefere mi gidiyoruz?" diye şakalaştı.
Zilli Dediğin Böyle Oynar 02:53
Zilli Dediğin Böyle Oynar 61.259 izlenme - 6 yıl önce