Hoşgeldiniz!

gençler

Çılgın Köylülerin Yöresel Dansı (Manisa) 00:30
Çılgın Köylülerin Yöresel Dansı (Manisa) 464.490 izlenme - 6 ay önce Manisa nın hırkalı köyünün gençleri sıçarım böyle sıcaga deyip kendilerini müzigin ritmine bırakmışlar...zıptı çıktı zıpıttı çıktı..
Rocco SıkıŞeker “Yelkenli” 00:20
Rocco SıkıŞeker “Yelkenli” 957.318 izlenme - 2 yıl önce Bir üniversite bahçesinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco SıkıŞeker “Mancınık” 00:19
Rocco SıkıŞeker “Mancınık” 861.566 izlenme - 2 yıl önce Bir üniversite amfisinde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
Rocco SıkıŞeker “Tekerlek” 00:17
Rocco SıkıŞeker “Tekerlek” 763.761 izlenme - 2 yıl önce Bir üniversite kantininde geçen filmde gençler, Rocco SıkıŞeker ile hayatlarına eğlence katıyor.
 Ateş Eden Gençlerin İnanılmaz Kazası 03:58
Ateş Eden Gençlerin İnanılmaz Kazası 254.291 izlenme - 2 yıl önce Atış talimi yapan gençler görülmedik kazalarla karşılaşınca, izleyenleri gülme krizine soktu. Acemi atıcıların başına gelenler izleyenleri kahkahaya boğdu. Özellikle kadınlar tabanca ve tüfekle atış yapmaya kalkınca başlarına gelmedik kalmadı. Kimi yere devrildi kimi az kalsın kendini vuracaktı.
Allah Belanızı Vermeye Emi 02:54
Allah Belanızı Vermeye Emi 418.433 izlenme - 5 yıl önce Gençlerimiz, Eğlencenin Dozunu Biraz fazla Kaşırmış Olmalı, Baksanıza Hepsi Birbirinden Maharetli, Gerçek Oryantallere Taş Çıkartır Cinsten :) facebook - Arapça Müzik Sevenlerin Mekanı
Metal Boruyla Kavgaya Gelip Dayak Yemek 00:51
Metal Boruyla Kavgaya Gelip Dayak Yemek 10.309 izlenme - 2 ay önce Sözleşip kavga eden iki genç neden kavga etmişlerdir kız,para yada başka bir şey hep oluyo bu genç kavgaları adam gibi arkadaş olmayı beceremiyolar******
Kaydırak İşini Abartan Gençler 00:58
Kaydırak İşini Abartan Gençler 125.142 izlenme - 2 yıl önce Kaydırak İşini Abartan Gençler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türkiye'nin En Dayanıklı ve Kaslı Çocuğu 05:45
Türkiye'nin En Dayanıklı ve Kaslı Çocuğu 79.489 izlenme - 2 yıl önce Son sahneye dikkat
Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana 01:10
Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana 89.043 izlenme - 1 yıl önce Oğlun Beni İstiyor Çatla Patla Kaynana..
Kadir İnanır Götürüyor 01:36
Kadir İnanır Götürüyor 56.625 izlenme - 1 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Lüks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası..
enver yilmaz -- hele gel 05:23
enver yilmaz -- hele gel 210.224 izlenme - 7 yıl önce enver yilmaz hele gel ankara aktepelİ gençler
Ak Partili ile Milli Görüşcü Gençlerin Tartışması 10:30
Ak Partili ile Milli Görüşcü Gençlerin Tartışması 4.185 izlenme - 1 ay önce İşte siyasi atışma bu olmalı kavgasız gürültüsüz adam tek başına kaç kişiye karşı partisini savundu,işte soluksuz izleyeceğiniz televizyondaki siyasi atışmalarına taş çıkartacak atışma iyi seyirler
vodafone'dan gençlere acayip bir kıyak cep özgür 00:49
vodafone'dan gençlere acayip bir kıyak cep özgür 103.731 izlenme - 6 yıl önce vodafone'un bir süre önce gençler için sunduğu cep özgür tüm hızı ile devam etmekte yaşın tutuyorsa şöyle araştır bir bak avantajlı olduğunu göreceksin
Gençler alkol var mı ? 00:06
Gençler alkol var mı ? 53.943 izlenme - 2 yıl önce
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 01:11
Trabzon'a Fenerbahçe Logolu Araba İle Girmenin Sonu 10.650 izlenme - 5 ay önce Malumunuz Trabzonda Fenerbahçeye karşı bir soğukluk var 2010-2011 şikeli sezonundan beri Rizeli arkadaşımızda gezmeye Trabzona gelmek istemiş fakat arabasının arkasında fenerbahçe logosu var gördüğünüz gibi bunu gören Trabzonlu arkadaşımızda ona bir ders vermek istemiş izliyoruz.
genç kız oyun oynarsa:)) 01:23
genç kız oyun oynarsa:)) 151.316 izlenme - 7 yıl önce genç kız oyun oynarsa
mustafa yıldızdoğan haydi gençler 03:01
mustafa yıldızdoğan haydi gençler 131.525 izlenme - 8 yıl önce mustafa yıldızdoğan abimden süper bir Şarkı
enver yılmaz bilemedim 04:08
enver yılmaz bilemedim 49.394 izlenme - 5 yıl önce
bizim gençler yılmaz yılmaz 03:02
bizim gençler yılmaz yılmaz 37.441 izlenme - 4 yıl önce bizim gençler yılmaz yılmaz
Roman Gençlerle Makaraya Dönüşen Sokak Roportajı 07:30
Roman Gençlerle Makaraya Dönüşen Sokak Roportajı 3.971 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada oldukça ünlenen EhliSünnettv muhabiri bu sefer Bandırmalı roman gençlere denk gelmiş ve ortaya eğlenceli bir video çıkmış.
Bizim Gençler - Yılmaz Yılmaz Remix Fidan 03:54
Bizim Gençler - Yılmaz Yılmaz Remix Fidan 21.535 izlenme - 2 yıl önce Bizim Gençler - Yılmaz Yılmaz Remix Fidan
Asi Gençler - Kadir İnanır & Coşkun Göğen 04:00
Asi Gençler - Kadir İnanır & Coşkun Göğen 4.606 izlenme - 3 ay önce Kadir İnanır'ın Asi Gençler Filmindeki Uzun Saçları. Savaş (Kadir İnanır) İffet adlı genç bir bayanı evlenme vaadi ile kandırıp parasını almaktan yargılanmaktadır. İffet’in avukatı Avni, mahkemeye yeterli bir kanıt sunamayınca Savaş serbest bırakılır. Yücel (Salih Güney) ise, derslerinden başka bir şey görmeyen ve okulunu bitirmek için çabalayan bir öğrencidir. Okul arkadaşı Meral’e (Nilgün Atılgan) aşıktır. Filmin Adı: Asi Gençler Yönetmen: Artun Yeres Oyuncular: Kadir İnanır, Nilgün Atılgan Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1972
Gençlerden Ders Alınacak Eylem 01:03
Gençlerden Ders Alınacak Eylem 4.131 izlenme - 5 ay önce AK Parti Trabzon Gençlik Kolları üyeleri, Bodrum'da kaçakları taşıyan tekne ve botun batması sonucu hayatını kaybedenler için Karadeniz sahiline uzandı. Kaşüstü Plajı'nda bir araya gelen yaklaşık 20 kişilik AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, Suriyeli çocuğun üzerinde bulunan kırmızı tişört ve lacivert pantolondan giyerek buradaki sahile uzandı.
hatay crew - sokakta gençler 03:02
hatay crew - sokakta gençler 27.308 izlenme - 5 yıl önce
Mustafa Yıldızdoğan - Haydi Gençler 03:02
Mustafa Yıldızdoğan - Haydi Gençler 28.222 izlenme - 4 yıl önce
Evsiz İnsanlardan Gençlere Tavsiyeler 03:38
Evsiz İnsanlardan Gençlere Tavsiyeler 3.721 izlenme - 5 ay önce Bütün hayatlarını kendilerinin önünde geçiren genç insanlara, her şeyini kaybetmiş ya da hiçbir zaman hiç bir şey sahibi olamamış insanlardan daha iyi kim tavsiye verebilir?
Esma Serisi - Allah Temiz mi? 04:02
Esma Serisi - Allah Temiz mi? 1.759 izlenme - 2 ay önce İnsandaki küçük hücrelerden büyük galaksilere, yıldızlara kadar gördüğümüz bu temizlik faaliyetini kim yapıyor? 4 dk'da tefekkür için izlemenmesi gereken bir çalışma.. Yorum bırakarak ve paylaşarak daha çok kişiye erişmesine destek olabilirsiniz.
Askerlik Kısalınca Gençler Askerlik Şubelerine Akın Etti 00:56
Askerlik Kısalınca Gençler Askerlik Şubelerine Akın Etti 13.558 izlenme - 2 yıl önce Askerlik süresinin 12 aya indirilmesi üzerine askere gidecek olan gençler askerlik şubelerine akın etti.
Kürt Gençlerden Demirtaş'ı Kızdıracak Klip 02:39
Kürt Gençlerden Demirtaş'ı Kızdıracak Klip 1.279 izlenme - 4 ay önce Sosyal medyada milyonlarca kez tıklanan bu video Demirtaş'ı çok kızdıracak cinsten 'Aferin Selho Sana' nakaratı ile hazırlanan klipte, Kürt gençler Ankara'yı hedef alan kanlı saldırıdan 7 Haziran seçimlerindeki tutumuna kadar birçok konuya, besteledikleri şarkıya çektikleri kliple tepki gösterdi. NİNİNİNİNİNİNİNİNİNİNİNİNİ HALKI ALDIN YANINA, SÖZÜN BARIŞTAN YANA HASRET KALDIK HUZURA AFERİN SILHO SANA HERKES EVDE ANLATIR BİNBİRTÜRLÜ MASALLAR ÇOCUKLAR BOMBA ATAR YAZIK BE SILHO SANA NAKARAT ; NİNİNİNİNİNİNİNİNİNİİNİNİNİNİN NİNİNİNİNİNİNİNİNİİNNİNİNİNİ DOLAŞTIN MEYDANLARI GETİRİCEN BARIŞI AĞLATTIN ANA BACI YAZIK BE SILHO SANA ELEKTRİK YOK SU YOK FATURA DERDİ DE YOK BABAMIN YÜZÜ GÜLDİ AFERİN SILHO SANA NAKARAT ; WIRWIRWRIWIRWIRIWRIWRIWIRWR DIRIDIDIDIRIRIRIRIRIRIRIRIRIRIRI KEPENKLER KAPATILDİ BABAM EVE KAPANDİ ANNEM NE MUTLU ŞİMDİ AFERİN SILHO SANA FIRINLAR KAPATİLDİ EKMEKLER SATILMADİ EVDE PASTA YAPILDİİİİ AFERİN SILHO SANA İNDİDİRİNİNİNİNİNİNİNİNİNİNİ OKULLARI YAKTIRDİN SÖZLÜ YOK YAZILİ YOOĞ DERS VEREN ÖGRETMEN YOĞ AFERİN SILHO SANA SOKAKA ÇIKILMİYO ************* ( NE DİYO LA ) AFERİN SILHO SANA DIRDIRIDIRIRIRIRIRIIR TIN TIN TIN TIN ABİN DAĞDA SEN BAĞDA SEHİRE İNDİ KAVGA YORULDUK YETHEER SILHO HENDEKLER ATLAMAKLA BARAJI AŞMAM DEDİN DİYARBEKİR MEYDANDA HALKINI KURBAN ETTİN HELAL KE SILHO SANA IDIRIDIDIDIOQWHEIOQHWEQWHEQWEQW BİR OY ALMAK ADINA BARIŞA ATIN BOMBA ***(BELİRSİZ ) DİYARBAKIRDA HELAL KE SILHO SNA ANKARA MEYDANINDA KIYDIN ONLARCA CANA ATOM BOMBASİNİ AT İKTİDAROL KOLAYCA ATOM BOMBASINI AT İKTİDAR OL KOLAYCA QWIOHIOEQWHEIOQWJHEIOQHWEIOQWHEIOHQWEOIH­­QWIONQWEINE