Hoşgeldiniz!

Gençleşme Videoları İzle

Ameliyatsız İple Yüz Germe (Örümcek Ağı Tekniği) 30 Dakikada 10 yaş gençleşme 05:04
Ameliyatsız İple Yüz Germe (Örümcek Ağı Tekniği) 30 Dakikada 10 yaş gençleşme 2.958 izlenme - 2 yıl önce 30 Dakikada ameliyatsız 10 yaş gençleştiren "İple Ameliyatsız Yüz Asma" ( Örümcek Ağı ) tekniği ile ilgili bütün merak edilenleri anlattı.
Botoks Nedir? Botoks Nasil Yapilir ? 01:43
Botoks Nedir? Botoks Nasil Yapilir ? 536 izlenme - 2 yıl önce Bayan estetik Cerrah Op.Dr Melike Erdim en yeni uygualama yöntemleriyle Botoks Nedir ve Botoks Nasıl Yapılır anlatıyor.
Gençlik Maskesi 08:37
Gençlik Maskesi 526 izlenme - 2 yıl önce Yaşmaya Ve Sütten Yapılan 5 Yaş Gençleştiren Cilt Maskesi
Örümcek Ağı Estetiği - Estetik International 07:54
Örümcek Ağı Estetiği - Estetik International 275 izlenme - 2 yıl önce Bir televizyon programına katılarak burun başta olmak üzere, yüzüyle alakalı sorunlarından bahseden Gamze Kıran, Op. Dr.Bülent Cihantimur’un gerçekleştirdiği bir dizi estetik uygulamayla hayalini kurduğu yeni yüzüne kavuştu. http://estetikinternational.com.tr/ga...
1 Saatte Gençleştiren Yöntem 06:04
1 Saatte Gençleştiren Yöntem 37 izlenme - 11 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
DETOKS RUHSAL VE BEDENSEL ARINMA 02:22
DETOKS RUHSAL VE BEDENSEL ARINMA 140 izlenme - 3 yıl önce Ayak detoks cihazının nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Kilo problemi olanlar , sigara ve alkol tüketenler , stresli yoğun hayatı olanların vücutlarında oluşan toksinlerden kurtulmalarını sağlayan son teknoloji.Bu harika cihaz ile toksinleri kolayca atın..
Eşi Tarafından Aldatılan Yarışmacı Model 20 Yaş Nasıl Gençleşti - Benim Kuaförüm 54:16
Eşi Tarafından Aldatılan Yarışmacı Model 20 Yaş Nasıl Gençleşti - Benim Kuaförüm 6 izlenme - 5 ay önce Sunuculuğunu Benan Bal'ın yaptğı Benim Kuaförüm'de kuaförler hiç tanımadıkları birini 3 saat içerisinde tepeden tırnağa baştan yaratıyor. Saçtan makyaja, kıyafetten takıya her detay değişiyor.
Somon Dna’sı Tedavisiyle Gençleşme Nasıl Sağlanır? 00:53
Somon Dna’sı Tedavisiyle Gençleşme Nasıl Sağlanır? 19 izlenme - 2 yıl önce Cilt altına enjekte edilen somon DNA'sı, onarıcı etki sağlayarak kırışıklıkları yok eder. Cildin nem oranının artmasını sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sağlık Kontrolü 25 Şubat 2017 Cumartesi 46:32
Sağlık Kontrolü 25 Şubat 2017 Cumartesi 3 izlenme - 2 ay önce Sağlık Kontrolü güvenilir doktorlar ve doğruluğu kanıtlanmış tıbbi bilgilerle hayatınıza sağlık katmaya devam ediyor. Leyla Ataman bu hafta Dr. Sema Karaoğlu ile sivilce tedavisi, Prof. Dr. Meltem Akay ile kemik iliği nakli, Dr. Funda Demir İm ile ameliyatsız gençleşme ve Doç. Dr. Yusuf Durlu ile göz sağlığını konuştu.
Göz Çevresinin Gençleşmesi İçin Sadece Göz Kapağı Estetiği Yeterli Mi? 00:57
Göz Çevresinin Gençleşmesi İçin Sadece Göz Kapağı Estetiği Yeterli Mi? 17 izlenme - 2 yıl önce Göz çevresinin gençleşmesi için göz kapağı estetiği tek başına yeterli olmaz. Kaz ayakları, elmacık kemiklerinde ve kaşlardaki düşüklük kombine girişimlerle düzeltilmeli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."