Hoşgeldiniz!

Gençliğin Videoları

Hasan Dursun - İşte Gidiyor Gençliğim 05:59
Hasan Dursun - İşte Gidiyor Gençliğim 22.044 izlenme - 4 yıl önce Hasan Dursun - İşte Giidiyor Gençliğim ilahisi
Fakülte (gençliğin yeni internet dizisi) 01:53
Fakülte (gençliğin yeni internet dizisi) 2.122 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/fakultedizi - Fakülte (gençliğin yeni internet dizisi)
Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında 04:05
Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında 1.661 izlenme - 5 yıl önce
Bu Rezil Gençliğin İçinde Yaşamaktan Utanıyorum Fa 07:14
Bu Rezil Gençliğin İçinde Yaşamaktan Utanıyorum Fa 1.291 izlenme - 8 yıl önce ßu rezil gençliğin İçinde yaşamaktan utanıyorum fatİh...
Rafet El Roman - Gençliğin Gözyaşı (1995 - 42 dk) 42:00
Rafet El Roman - Gençliğin Gözyaşı (1995 - 42 dk) 224 izlenme - 2 yıl önce 1995 yılında ilk Amerika şarkısıyla tanıdığımız daha sonradan Sorma Neden, Seni Seviyorum, Affetmem, Elimde Değil ve Bugün Anladım gibi bir çok efsane şarkılara imza atmış sevgili Rafet El Roman'ın efsane ve ilk albümüdür . Albümün ilk parçası Seni Seviyorum , sevdiğimize sevdiğimizi itiraf edemediğimizde ya da sevgilimize sevgimizi göstermek için bire bire bir şarkıdır . Şarkı çıktığı zaman uzun bir dönem bir çok sevenlerin duygularına tercüman olmuştur . Albümün ikinci parçası Sorma Neden , her dinleyişte bir defa daha yıkan , ağlatan ve bir sigara yaktıran muhteşem bir şarkıdır . Söyleyemediğimiz cümleleri , boğazımızda düğünlenmiş sözcükleri , eski günleri düşünürken , maziye dönerken , kaybettiğimiz aşkları hatırlarken , giden sevgiliyi özlerken ve hala içimizde fırtınalar eserken dinleyip tekrar tekrar insanı yıkan bir şarkıdır . Albümün üçüncü şarkısı Macera Dolu Amerika , Rafet El Roman'ı bizle tanıştıran asıl şarkıdır . Albümün ilk klibi olan Amerika şarkısı o dönemde büyük bir hit olmuş ve nasıl Tarkan'ın Şımarık şarkısı dünya çapında tuttuysa bu şarkı da dünya çapında bir o kadar tutmuş ve efsane olmuştur . Albümün dördüncü şarkısı Sen ve Ben , Rafet El Roman'ın gizli kalmış ama muhteşem slowlarından birtanesidir . Israrla dinlenilmesi gerekır . Albümün beşinci şarkısı Yaşa Çiftçi , yine Rafet El Roman'ın gizli kalmış ama muhteşem bir altyapısı olan çiftçiler için yapılmış güzel ve eğlenceli şarkılarından birtanesidir . Albümün altıncı şarkısı Şu Hayatta , özellikle 90'larda yaşamış bir çok kişinin hatırlayabileceği bir dönem çok beğenilmiş bir şarkıdır . Albümün yedinci şarkısı Bilemem İnsanlar Ne Yapar , Rafet El Roman'ın gizli kalmış şarkılarından güzel bir şarkıdır . Albümün sekizinci şarkısı Baba Ocağında , Rafet El Roman'ın ailesinden ayrı kaldığı zamanlarda yazdığı bir şarkıdır . Albümün dokuzuncu şarkısı Leyla , Rafet El Roman'ın klasik olmuş , 90'ların o güzel , masum ve sevgi dolu zamanlarını hatırlatan muhteşem bir şarkısıdır . Albümün son şarkısı Gençliğin Gözyaşı , Rafet El Roman'ın belki de yaptığı en iyi şarkıdır . Şarkının hüzünlü melodisi , piyano solosu ve Rafet El Roman'ın şarkının sonunda söylediği " Dün sabah seni affetim . İnsanoğlu yaşam dedim . " sözüyle insanı bir kez daha yıkan , yiten aşklarımıza , giden sevdiklerimize , gençliğimizde hesaplaşamadığımız ve içimize attığımız bütün duygularımızla , acılarımızla hesaplaşmak için bire bir şarkıdır . Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim . İyi dinlemeler .
Hasan Dursun - Gençliğin Son 05:59
Hasan Dursun - Gençliğin Son 191 izlenme - 3 yıl önce İlahi Sözleri: Ak düşer siyah saçına, Gör neler gelir başına, Güvenme bu genç yaşına, işte gidiyor gençliğin. Tutamazsın geçip gider, Bir anda yok olup biter, Evin barkın makber eder, İşte gidiyor gençliğin. Bak gidiyor yavaş yavaş, Hep aynı kalmıyor yaş, Yanlız nefsin ile savaş, İşte gidiyor gençliğin. Ağlama göz yaşını sil, Bu gençlik kalıcı değil, Hak’ka kul ol Hak’ka eğil, İşte gidiyor gençliğin.
Rafet El Roman - Leyla 03:49
Rafet El Roman - Leyla 116 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman'ın asıl soyadı yaşdutmuş.O El beni yıllardır düşündürür neyse hadi.Rafet El Romanın 1995 yılında çıkarttığı 'Gençliğin Gözyaşı' isimli albümden enfes 'Leyla' şarkısı.Töreye ithafen yazılmış parça Leyla diye sevgili yapıp kavuşamayasımı getirir böyle de duygusalım ben.Hadi keyifle dinleyin..90lar ekolünün en sağlam koruyucusu alkışlarla yaşıyorum
Ahmet Alagöz & Djmerih 00:50
Ahmet Alagöz & Djmerih 512 izlenme - 9 yıl önce gençliğin anadoludan çıkan sesi
teck don.. xd 00:19
teck don.. xd 92 izlenme - 7 yıl önce
Şu Hayatta Rafet El Roman 05:01
Şu Hayatta Rafet El Roman 91 izlenme - 5 yıl önce
Gençliğin Başladığı Yer 03:42
Gençliğin Başladığı Yer 57 izlenme - 7 yıl önce
Streetboys 03:38
Streetboys 70 izlenme - 8 yıl önce
Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında 04:05
Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında 55 izlenme - 4 yıl önce Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında
Gençliğin Doğru Tarihi Öğrenmesini İstemiyorlar! 04:47
Gençliğin Doğru Tarihi Öğrenmesini İstemiyorlar! 15 izlenme - 4 yıl önce Gençliğin Doğru Tarihi Öğrenmesini İstemiyorlar!
Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında 04:04
Rafet El Roman - Gençliğin İlkbaharında 6 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Sürgün Çıkış Tarihi: 26.05.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri (lyrics): Birgün yaralı ve yorgun Kapına yığılıp kalırsam Hala kırgın da baksam Sen aldırma ne olursun Kal desen kalamam gidiyorum Gençliğin baharında En verimli çağımda En güzel yaşımda Hüzünlere esir oldum Hayat gözümüzde kaldı Yaşanan yüzümüzde duruyor Acılar sinmiş sesimize Anılar leke tutmuş içimizde Unut desen unutamam gidiyorum
Gençliğin Doğru Tarihi Öğrenmesini İstemiyorlar 04:47
Gençliğin Doğru Tarihi Öğrenmesini İstemiyorlar 7 izlenme - 4 yıl önce Gençliğin Doğru Tarihi Öğrenmesini İstemiyorlar!!!
Gençliğin Başbuğun anlattığı Osmanlıdan gelen devlete ve dine sahip çıkma ruhuyla yetiştirilmesi 01:42
Gençliğin Başbuğun anlattığı Osmanlıdan gelen devlete ve dine sahip çıkma ruhuyla yetiştirilmesi 0 izlenme - 2 yıl önce Gençliğin Başbuğun anlattığı Osmanlıdan gelen devlete ve dine sahip çıkma ruhuyla yetiştirilmesi gerekir.