Hoşgeldiniz!

Gençlik Kolları

Hollanda'yı Portakal Sıkarak Protesto Etmek 01:03
Hollanda'yı Portakal Sıkarak Protesto Etmek 3.815 izlenme - 1 yıl önce İZMİT'te Hollanda'yı protesto etmek için biraraya gelen Ak Partili gençler, portakal sıkıp, suyunu içti.
Ak Parti Gençlik Kollarından Başbakan Davutoğlu'na sürpriz 02:16
Ak Parti Gençlik Kollarından Başbakan Davutoğlu'na sürpriz 3.160 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti Gençlik Kollarından Başbakan Davutoğlu'na sürpriz AK Parti Gençlik Kolları, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hazırladıkları yeni bir reklam filmi ile sürpriz yaptı.
Türkiye'ye Barış Getirme Taktikleri 10:16
Türkiye'ye Barış Getirme Taktikleri 1.919 izlenme - 2 yıl önce #Muhalefeti ele geçirin #PKK olayını fazla dillendirmeyin! #tayyip nefretinden faydalanın #Gezi'nin Enerjisini Kullanın #Sol Literatürün nimetlerinden yararlanın. #Üniversiteler bizim kalemizdir #STK'ları ele geçirin #Sürekli Eylem yapın #Üniversite Öğrencilerini iyi kullanın #Yurtdışında "Faşist Türkiye" algısı yaratın
Eynesil Gençlik 03:06
Eynesil Gençlik 3.309 izlenme - 5 yıl önce 7. Feshane Giresun Günleri Eynesil Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları
Bursa Niksarlılar Derneği Gençlik Kolları Semah Ek 06:10
Bursa Niksarlılar Derneği Gençlik Kolları Semah Ek 4.626 izlenme - 9 yıl önce bursa niksarlılar derneği gençlik kolları semah ekibi (Şehitler köyü)
Kılıçdaroğlu'na 'CHP Oy Verilecek Parti Değil' Demek 07:20
Kılıçdaroğlu'na 'CHP Oy Verilecek Parti Değil' Demek 795 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk kanalına konuk olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir gencin "CHP oy verilecek parti değil ancak, AKP gitsin diye veriyoruz." ifadesini işitince hem şaşırdı, hem de canı sıkıldı.
Akpli Çocukların CHP Seçim Bürosu Tacizi 03:20
Akpli Çocukların CHP Seçim Bürosu Tacizi 1.135 izlenme - 3 yıl önce Olayın tam olarak nerde geçtiğini bilmiyorum zaten, pek de önemi yok. Önemli olan bu çocukların kim tarafından kullanıldığı. Bu çocuklar tahiminimce oy kullanacak yaşta değiller. Elinde akp bayrağı, kafasında mhp bantı nereye çeksen oraya zıplayacak tipler. Birisi yada birileri "alın bayrakları gidin oraya" demiş. Daha sonra nedense tokatlayarak müdehale etme gereği duymuşlar. Neden sonra gelen polis ise sanki "ben bunları olyalarım siz uzayın" der gibi. Ama asıl soru: "amaç ne?" olmalı.
Cem Uzan'ın Mitigleri - 2004 Yerel Seçim (Genç Parti Geliyor) 50:47
Cem Uzan'ın Mitigleri - 2004 Yerel Seçim (Genç Parti Geliyor) 682 izlenme - 3 yıl önce Cem Uzan'ın halkı bağrına bastığı, sevgi selleriyle karşılandığı seçim mitinglerinden kesitler. Türk halkı, kolları sıvalı beyaz gömleğiyle gönüllere kazınan fantastik bir dönem yaşadı. Yılların, tavuklu pilavı gösterdiği, yarım ekmek arası döner ile halk-başkan ilişkisinin güçlendiği güzel ama bir o kadar ironik bir dönemdi. İmar bankası yüksek faiz ile miting alanları ise telsim kontör ile şenlenirken akın akın mitinglere yarış başlardı. Bu gerçeküstü dönemin en ilginç evrelerinden biri ise her pazar star gazetesiyle verilen büyük boy Cem Uzan posteriydi. Sonuçta bu politika yüzde 7.3 lük oy oranı ile meyvesini verdi. Ne de olsa ne demişler, hızlı giden atın boku seyrek olurmuş.
Saadet Partisi Gençlik Kolları - 300 Sparta 00:38
Saadet Partisi Gençlik Kolları - 300 Sparta 511 izlenme - 3 yıl önce çorum, elazığ vs bilimum anadolu ağızlarıyla hollywood filmlerini madara etme geleneğimizin taze bir devamı olarak siyasi partiler tarafından dublajlanması, türk milleti'nin eşsiz bir millet olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.
Portakal Bıçaklamak Suretiyle Hollanda'yı Protesto Etmek 05:12
Portakal Bıçaklamak Suretiyle Hollanda'yı Protesto Etmek 116 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, İzmit'te Antikkapı Restoran'da yapılacak toplantı öncesi Hollanda'yı protesto etti. 'Faşist Hollanda' ve 'Faşist Rutte' yazılı dövizler açan grup, portakal bıçakladı, portakal sıkıp suyunu içti.
Refahiye gençlik kolları vadi tv de 21:34
Refahiye gençlik kolları vadi tv de 389 izlenme - 6 yıl önce Refahiye gençlik kolları vadi tv de
Kenger Gençlik Kolları Slayt Gösterisi 11:25
Kenger Gençlik Kolları Slayt Gösterisi 662 izlenme - 8 yıl önce kenger gençlik kolları slayt gösterisi
CHP Hükümetine Karşı Mitinge Gelen Bacılar - Kazlıçeşme 00:30
CHP Hükümetine Karşı Mitinge Gelen Bacılar - Kazlıçeşme 319 izlenme - 3 yıl önce AKP Kartal gençlik kollarından CHP hükümetine mesaj vermeye gelen bacılarımız, Chp hükümetinin artık istifa etmesi lazım.
Çankırı Gençlik Başken Tv De Yaren Meclisine Giriş 01:34
Çankırı Gençlik Başken Tv De Yaren Meclisine Giriş 514 izlenme - 9 yıl önce Yaren Meclisine Giriş
Bahçelievler Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları 08:28
Bahçelievler Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları 521 izlenme - 5 yıl önce Bahçelievler Trabzonlular Derneği Gençlik Kollarının Düzenlemiş Olduğu Horon Gecesinde Kemençe Dinletisi.kemençede ekin Uzunlar feridun Aykut gençlik Kolları Başkanı
Erdoğan'a Hakaret Ettiği İçin Gözaltına Alınan 16 Yaşındaki Çocuk 03:24
Erdoğan'a Hakaret Ettiği İçin Gözaltına Alınan 16 Yaşındaki Çocuk 284 izlenme - 3 yıl önce CHP Gençlik Kolları'nın Konya'da düzenlediği Kubilay'ı anma töreninde basın açıklaması yapan 16 yaşındaki M. E. A. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle okuduğu lisede gözaltına alındı. Çıkartıldığı 1. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.
IMFnin Cenaze Namazını Kılmak - İzmir Akp Gençlik Kolları 01:26
IMFnin Cenaze Namazını Kılmak - İzmir Akp Gençlik Kolları 343 izlenme - 3 yıl önce İzmir Ak Parti Gençlik Kolları, Türkiye'nin IMF'ye borcunun sıfırlanması nedeniyle Konak Meydanı'nda toplanarak IMF'nin cenaze namazını kılmışlar efenim. Neyse ne diyelim Allah akıl fikir versin, rahmet eylesin...
Toroslar Ak Gençlik 20:49
Toroslar Ak Gençlik 158 izlenme - 4 yıl önce Ak Parti Toroslar Gençlik Kolları 2013-2014
özgür filistin için 00:47
özgür filistin için 265 izlenme - 8 yıl önce özgür filistin için mavi marmara gönüllüleri bahçelievler'de
Ak parti pursaklar gençlik kolları başkanımız özgür karabıyık başbakana şiiri 03:12
Ak parti pursaklar gençlik kolları başkanımız özgür karabıyık başbakana şiiri 273 izlenme - 6 yıl önce Ak parti pursaklar gençlik kolları başkanımız özgür karabıyık başbakanımıza yazmış olduğu şiirini başbakanımızı havalimanında karşılarken okudu..
Profesör Ümit Özdağ - Barış Sürecini Değerlendirmek 03:59
Profesör Ümit Özdağ - Barış Sürecini Değerlendirmek 161 izlenme - 3 yıl önce Profesör Ümit Özdağ, AKP Gençlik kolları başkanının sorusunu cevaplıyor ve ona soru sorduğuna pişman ediyor. Versay barışını (Barışlara son veren barış) örnek gösteriyor. Balık hafızalı milletimize olan biteni hatırlatıyor.
Öğrencilerin Cemaat Yurdundan Atılması Olayının Aslı 02:29
Öğrencilerin Cemaat Yurdundan Atılması Olayının Aslı 140 izlenme - 3 yıl önce Yine dejavu olduk.. Bir kaç gün önce basılan yurt ve dışarı atılan öğrenciler haberi de mizansen çıktı. Hem müslüman hem yalancı. Hem kel hem fodul. Ben hangisine şaşıracağıma şaşırdım. Gerçi tapeler konusundaki hassasiyeti bilinen adminlerle bu video zor paylaşılır ama hele bir deneyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177873/cemaatin-yurttan-attigi-ogrenciler
Ak Parti Yeni Reklam Filmi | Genç Kal Dünyayı Değiştir 01:32
Ak Parti Yeni Reklam Filmi | Genç Kal Dünyayı Değiştir 108 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi için hazırladığı reklam filmi çok konuşulacak. Filmde, genç kalmanın yaşla veya fiziksel görünüşle ilgili olmadığının altı çiziliyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Zafer-Merve Çubukçu Çiftinin Nikah Şahitliğini Yaptı 01:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan Zafer-Merve Çubukçu Çiftinin Nikah Şahitliğini Yaptı 92 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukçu ile Merve Ünal'ın nikah şahitliğini yaptı. Erdoğan, Tarabya Köşkü'nden akşam saatlerinde konvoy eşliğinde çıkarak, Etiler'deki Le Meridien Oteli'ne geldi. Eski AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukçu ile Merve Ünal'ın nikah törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, genç çiftin şahitliğini yaptı. Zafer-Merve Çubukçu çiftinin geçen ay sözlenip nişan yüzüğü taktıkları öğrenildi.
Rize - Muhalif Basını Tehdit Etmek 03:55
Rize - Muhalif Basını Tehdit Etmek 111 izlenme - 3 yıl önce Rize'nin muhalif haber sitesi olan Halk53, Akp'liler tarafından böyle engelleniyor. Söz konusu olay, Akp ve Diyanet çadırının yan yana kurulması. Diyanet çadırından Akp çadırına, insanların üye olmaları için yönlendirildiği iddiaları dolaşıyor. O alanda Mhp İl Başkanı Yardımcısı ile röportaj yaparken Akp Gençlik Kolları mensupları geliyor ve tartışmanın ucu tehdide kadar varıyor. İlgili haber: http://www.halk53.com/haber/215-olay-haber-sitesinin-yanindayiz
Ak Parti Beylikdüzü Gençlik Kolları İlçe Başkanı Zafer Albayrak 01:08
Ak Parti Beylikdüzü Gençlik Kolları İlçe Başkanı Zafer Albayrak 89 izlenme - 3 yıl önce AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI İLÇE BAŞKANI ZAFER ALBAYRAK AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI GENÇLİK KOLLARI 2.OLAĞAN KONGRE'Sİ SONRASINDA AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI İLÇE BAŞKANI ZAFER ALBAYRAK İLE YAPTIĞIMIZ ROPÖRTAJ Cesur Haber:Gökhan Gülmez
Ak Gençlik 05:00
Ak Gençlik 75 izlenme - 4 yıl önce Ak Parti Konya Ereğli Gençlik Kolları
Sayın Başbakanımız Bucak Ziyareti 01:28
Sayın Başbakanımız Bucak Ziyareti 202 izlenme - 7 yıl önce bucak belediyesi ziyareti çıkışı oğuzhan sipsi şeker naneli şeker ikramı
AK Parti Muş Gençlik Kolları Eski Başkan Yardımcısı Ferhat Yalvaç CHP Parti Sözcüsü Tezcan Hakkında. 02:11
AK Parti Muş Gençlik Kolları Eski Başkan Yardımcısı Ferhat Yalvaç CHP Parti Sözcüsü Tezcan Hakkında. 9 izlenme - 5 ay önce AK Parti Muş Gençlik Kolları Eski Başkan Yardımcısı Ferhat Yalvaç CHP Parti Sözcüsü Tezcan hakkında suç duyurusunda bulunduMUŞ - AK Parti Muş Gençlik Kolları Eski Başkan Yardımcısı Ferhat Yalvaç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakarette bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Parti Sözcüsü...
Niğdeli Hakan 03:44
Niğdeli Hakan 89 izlenme - 7 yıl önce takıl bana hayatın renklensin fazla takılma gökkuşağına dönersin !!!