Hoşgeldiniz!

gençlik ve spor bakanı

Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 03:04
Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 511 izlenme - 11 ay önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, Gaziantepsporlu futbolcu Muhammet Demir ile şarkıcı Murat Kekilli, gençlerle bir araya geldi. Gazikent Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programın moderatörlüğünü yapan TRT Spikeri Ersin Düzen, proje kapsamında hayatlarında önemli adımlar atmış kişilerle öğrencileri buluşturduklarını söyledi
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 682 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 02:37
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 671 izlenme - 12 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek. Bununla ilgili hiçbir şekilde müsamaha gösteremeyiz, göstermeyeceğiz" dedi. Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki bir restoranda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 495 izlenme - 9 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 04:43
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 606 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir günlük ziyaret için Berlin'e geldi.
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 03:01
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 238 izlenme - 11 ay önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bursa'daki engelli sporcuların antrenman ve deplasman maçlarına rahat gidebilmesi amacıyla "Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi" kapsamında tasarlanan "Engelli sporcu otobüsü", il müdürlüğüne verildi.
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 00:47
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 540 izlenme - 4 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, önce Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’i ardından da Yakutiye ilçesindeki Taş Mağazalar semtindeki esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Daha sonra Palandöken Gençlik Merkezi’ne geçen Bakan, sınıfları gezdi ve bilgisayar öğretmenliği yapan ve kendisine müdürüm diyen Hüda Bucuğa’ya, “Sen buranın müdürü müsün? Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor olursun” diye konuştu.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 245 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 02:21
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 245 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 10 izlenme - 3 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, bakanlık bünyesindeki 245 personelin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, NTV’de katıldığı programda, FETÖ ile irtibatlı kamu personeline yönelik yürütülen çalışmaları değerlendirdi. Kılıç, “2 bin 100 kişiyi daha önce zaten görevden almıştık. Bugün itibarıyla da 245 kişi görevden uzaklaştırıldı.” dedi. Görevden daha önce alınan üst kademe yöneticiler hakkında gerekli işlemlerin yapıldığını hatırlatan Bakan Kılıç, “Tabi bu, burada bitecek bir şey değil. Bahsettiğimiz, bizim bağlı kurum kuruluşlarımız içerisindeki memur kadrosundan. Daha önce alınan üst kademe yöneticileri hakkında gerekli işlemler yapılmıştı. Bugün itibarıyla da 245 kişi açığa alınmış durumda.” diye konuştu. Bakanlığa bağlı kredi yurtlar kurumunun kapasitesinin 280 binden 525 bine çıktığına dikkati çeken Kılıç, şunları kaydetti: “Bu örgütün kullanmış olduğu, işletmiş olduğu, yakını olan, her neyse, bunlarla iş birliği içerisinde olan evlere, yurtlara gitmemeleri konusunda öğrencilerimizi uyarmıştık. İşte burada onların oralara gitmemeleri için yaptığımız bu hamlenin ne kadar doğru olduğunu bir kere daha gördük. Bir yandan tasfiye bir yandan da bu noktadaki çalışmalara hiçbir şekilde geri durmayarak en hızlı şekilde devam edeceğiz.”
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 00:29
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 58 izlenme - 2 yıl önce Sessiz sinema oyununda oldukça başarılı olabilir bence sayın bakan. özellikle hayırlı olsunu tarifi mesela ben sesini duymasam da hemen çakarım yani o kadar iyi. Bilezik gibi oturturum gibi manası da çıkabilir yalnız kullanılan yer iyi seçilmeli...
Suat Kılıç tencere tava çalanlarla dalga geçti 01:53
Suat Kılıç tencere tava çalanlarla dalga geçti 80 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç dün Antalya Stadyumu'nun temel atma töreninde konuştu.
Bakan Kılıç: Düşüncelerini Ortaya Koyabilen Gençlerimizi Yetiştirmek İçin Çalıştık 06:04
Bakan Kılıç: Düşüncelerini Ortaya Koyabilen Gençlerimizi Yetiştirmek İçin Çalıştık 17 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Gençliği dizayn etmeye çalışanların aksine mümkün olduğu kadar ufku açık, farklılıkları bir araya getirebilen, düşüncelerini ortaya koyabilen gençlerimizi yetiştirmek için çalıştık" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Gençliği dizayn etmeye çalışanların aksine mümkün olduğu kadar ufku açık, farklılıkları bir araya getirebilen, düşüncelerini ortaya koyabilen gençlerimizi yetiştirmek için çalıştık" dedi.
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın Karabük'te 01:32
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın Karabük'te 4 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın'ın temaslarından detaylar Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın'ın Avrupa Duatlon Şampiyonası'na katılacak milli sporcu Umut Çavuşoğlu ile sohbeti Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın Karabük'te Boynukalın, Avrupa Duatlon Şampiyonası'na katılacak milli sporcu Çavuşoğlu ile bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Adnan Boynukalın, Avrupa Duatlon Şampiyonası'na katılacak milli sporcu Umut Çavuşoğlu ile bir araya geldi.
Kılıç: 02:14
Kılıç: 10 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "Gençlerimize yapılan yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır ama bu, bugünden yapmamız gereken yatırımdır"BURSA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Gençlerimize yapılan yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır ama bu, bugünden yapmamız gereken yatırımdır" dedi.
Suat Kılıç: 19 Mayıs Konser Kutlamaları İptal 01:42
Suat Kılıç: 19 Mayıs Konser Kutlamaları İptal 21 izlenme - 3 yıl önce Gençlik Ve Spor Bakanlığı 19 Mayıs Kutlamaları Çerçevesinde Verilecek Tüm Konser Kutlamaları İptal Etti.
Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç: Cumhurbaşkanı Seçimi - Düzce 04:07
Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç: Cumhurbaşkanı Seçimi - Düzce 11 izlenme - 2 yıl önce Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç: Cumhurbaşkanı Seçimi - Düzce
Bakan Kılıç, 03:37
Bakan Kılıç, 8 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Muğla'da- Bodrum'da gerçekleştirilen organ bağışı kongresine katılan Bakan Kılıç: Organ nakliyle ilgili gençlere yönelik bilgilendirme çalışmaları yapacağız"- Kılıç, kongrede organ nakliyle yeniden sağlığına kavuşan doktor babasıyla bir araya geldiMUĞLA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Organ nakliyle ilgili gençlere yönelik bilgilendirme çalışmaları yapacağız" dedi.
Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç, Düzce'de 07:34
Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç, Düzce'de 7 izlenme - 2 yıl önce Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç, Düzce'de
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın 01:59
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın 1 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Boynukalın'ın Kardemir Karabükspor kulübü ziyareti Boynukalın'ın Kardemir Karabükspor ile antrenmana çıkması Boynukalın'ın Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokuluna giderek, öğrencilerle bir araya gelmesi Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, PTT 1. Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Kardemir Karabükspor Kulübü'nü ziyaret ederek, takımın antrenmanına katıldı.
Kılıç - ODTÜ Yerleşkesinde Yaşanan Gerginlik 04:19
Kılıç - ODTÜ Yerleşkesinde Yaşanan Gerginlik 1 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın konuşması Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: - "(ODTÜ yerleşkesinde yaşanan gerginlik) Bu ülkede, bu milletin artık bu şekilde birbirine düşürülemeyeceğini çok iyi anlasınlar.