Hoşgeldiniz!

gençlik ve spor bakanı

Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 03:04
Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 519 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, Gaziantepsporlu futbolcu Muhammet Demir ile şarkıcı Murat Kekilli, gençlerle bir araya geldi. Gazikent Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programın moderatörlüğünü yapan TRT Spikeri Ersin Düzen, proje kapsamında hayatlarında önemli adımlar atmış kişilerle öğrencileri buluşturduklarını söyledi
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 706 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 02:37
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 671 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek. Bununla ilgili hiçbir şekilde müsamaha gösteremeyiz, göstermeyeceğiz" dedi. Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki bir restoranda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 04:43
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 608 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir günlük ziyaret için Berlin'e geldi.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 513 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 00:47
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 613 izlenme - 5 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, önce Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’i ardından da Yakutiye ilçesindeki Taş Mağazalar semtindeki esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Daha sonra Palandöken Gençlik Merkezi’ne geçen Bakan, sınıfları gezdi ve bilgisayar öğretmenliği yapan ve kendisine müdürüm diyen Hüda Bucuğa’ya, “Sen buranın müdürü müsün? Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor olursun” diye konuştu.
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Adıyaman'da 02:58
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Adıyaman'da 6 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak Adıyaman'daADIYAMAN - Gençlik ve Spor Osman Aşkın Bak, AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Olağan Kongresine katılmak üzere Adıyaman'a, geldi.
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 03:01
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 241 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bursa'daki engelli sporcuların antrenman ve deplasman maçlarına rahat gidebilmesi amacıyla "Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi" kapsamında tasarlanan "Engelli sporcu otobüsü", il müdürlüğüne verildi.
Samsun'da Olimpiyat Coşkusu (Ek Görüntü) 09:04
Samsun'da Olimpiyat Coşkusu (Ek Görüntü) 50 izlenme - 7 ay önce - Samsun'da olimpiyat coşkusu (Ek görüntü) 6 kıta ve 97 ülkeden 3 bin 105 sporcunun katıldığı 23.Yaz Deaflympics Samsun 2017 açılış töreni büyük bir coşku ile yeni 19 Mayıs Stadyumu'nda yapılıyorSAMSUN - Samsun'un ev sahipliği yaptığı dünyanın 3. büyük spor organizasyonu olan 23.
Bakan'dan Cenk Tosun'un Everton'a Transferi İçin Açıklama 03:21
Bakan'dan Cenk Tosun'un Everton'a Transferi İçin Açıklama 11 izlenme - 2 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Süper Lig şampiyonluk yarışı ve Cenk Tosun'un Everton'a transferi hakkında konuştu.
Deaflympics Samsun 2017'ye Muhteşem Açılış 09:04
Deaflympics Samsun 2017'ye Muhteşem Açılış 36 izlenme - 7 ay önce Deaflympics Samsun 2017'ye muhteşem açılışSAMSUN - Türk spor tarihinin ve Deaflympics tarihinin en yüksek katılımlı organizasyonu 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, yeni Samsun 19 Mayıs Stadyumu'ndaki görkemli açılış seremonisiyle resmen start aldı.
Sporda 08:36
Sporda "Engel Tanımayanlar" Bir Araya Geldi 3 izlenme - 3 hafta önce - Sporda "Engel Tanımayanlar" bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: "Engelli sporuna yatırım yapan ülkelerin başında geliyoruz"ANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Ülkemizde engelli sporlarda başarıda inanılmaz bir artış var.
Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Gençlerle Basketbol Oynadı 03:00
Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Gençlerle Basketbol Oynadı 3 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Bak, gençlerle basketbol oynadıADIYAMAN - Gençlik ve Spor Osman Aşkın Bak, AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Olağan Kongresine katılmak üzere geldiği Adıyaman'da, gençlerle basketbol oynadı.
Gençlik ve Spor Bakanı Bak: 04:41
Gençlik ve Spor Bakanı Bak: "Kimse Türklere Meydan Okumasın" 1 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Bak: "Kimse Türklere meydan okumasın"TOKAT - Tokat'ta partisinin gençlik kolları kongresine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak 15 Temmuz'dan hemen sonra başlatılan Fırat Kalkanı Operasyonu, sonrasında da Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonu'ndaki...
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 00:29
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 67 izlenme - 3 yıl önce Sessiz sinema oyununda oldukça başarılı olabilir bence sayın bakan. özellikle hayırlı olsunu tarifi mesela ben sesini duymasam da hemen çakarım yani o kadar iyi. Bilezik gibi oturturum gibi manası da çıkabilir yalnız kullanılan yer iyi seçilmeli...
Spor Bakanı Osman Aşkın, Cedi Osman'a Meydan Okudu 00:50
Spor Bakanı Osman Aşkın, Cedi Osman'a Meydan Okudu 2 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın, basketbol oynarken görüntüsünü paylaşarak Cleveland Cavaliers'ta forma giyen Cedi Osman'a meydan okudu. Cedi, "Yeri siz seçin." dedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Bak: 05:45
Gençlik ve Spor Bakanı Bak: "Aklımızı Asla Kiraya Vermeyelim, Milletimiz İçin Kullanalım" 1 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Bak: "Aklımızı asla kiraya vermeyelim, milletimiz için kullanalım" "Sınırlarımızda Terör devletlerinin kurulmasına asla müsaade etmeyiz"ADIYAMAN – Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Kendimizi iyi yetiştirelim, araştıralım, soruşturalım, aklımızı asla kiraya...
Gençlik ve Spor Bakanı Bak - Bağımlılıkla Mücadele 02:36
Gençlik ve Spor Bakanı Bak - Bağımlılıkla Mücadele 2 izlenme - 1 ay önce Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) tarafından bu yıl 54'üncüsü düzenlenen seminer başladı.
Suat Kılıç tencere tava çalanlarla dalga geçti 01:53
Suat Kılıç tencere tava çalanlarla dalga geçti 83 izlenme - 5 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç dün Antalya Stadyumu'nun temel atma töreninde konuştu.
Hisapp' ile Her Yerde Spor Yapılabilecek 04:12
Hisapp' ile Her Yerde Spor Yapılabilecek 11 izlenme - 9 ay önce - 'HisApp' ile her yerde spor yapılabilecek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "İnanıyorum ki daha sağlıklı, zinde ve dinamik nesillerin yetiştirilmesinde önemli bir yer alacak bu aplikasyon"ANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 'HisApp' mobil uygulamasının tanıtımını yaptı.
Bakan Osman Aşkın Bak Maç Yaptı 03:12
Bakan Osman Aşkın Bak Maç Yaptı 2 izlenme - 2 ay önce - Bakan Osman Aşkın Bak maç yaptı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: "Zaman zaman futbol oynamalıyız"RİZE - Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak memleketi Rize'de bazı programlara katıldıktan sonra akşam saatlerinde Zincirli Köprü köyünde halı sahada İl Başkanı Muhammet Avcı ve parti...
Spor Bakanlığına Akif Çağatay Kılıç'ın Yerine Osman Aşkın Bak Geldi 00:43
Spor Bakanlığına Akif Çağatay Kılıç'ın Yerine Osman Aşkın Bak Geldi 8 izlenme - 7 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Yeni Gençlik ve Spor Bakanı, bir dönem Güreş Federasyonu Başkanlığı yapan Rizeli Osman Aşkın Bak oldu.
Bakan Bak, Gençlerle Basketbol Oynadı 04:00
Bakan Bak, Gençlerle Basketbol Oynadı 3 izlenme - 3 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, kendisini maça davet eden gençlerle basketbol oynadı.
Yeni Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Erdoğan'ı Tanıdım, Hayatım Değişti 01:56
Yeni Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Erdoğan'ı Tanıdım, Hayatım Değişti 7 izlenme - 7 ay önce Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, geçmiş dönemde "Erdoğan mahallemizin futbol takımında oynuyordu. Bana sporculuğu sevdiren en önemli kişidir." demişti.
Bakan Bak: 04:52
Bakan Bak: "2024 Avrupa Şampiyonası'nı Hak Ediyoruz" 1 izlenme - 4 hafta önce - Bakan Bak: "2024 Avrupa Şampiyonası'nı hak ediyoruz"İSTANBUL - Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 2024 Avrupa Şampiyonası'nı başarıyla gerçekleştireceklerine inandığını ve bu organizasyonu Türkiye'de yapmayı hak ettiklerini belirtti.
15 Temmuz Gazileri Darbe Gecesi Yaşadıklarını Anlattı 01:41
15 Temmuz Gazileri Darbe Gecesi Yaşadıklarını Anlattı 9 izlenme - 10 ay önce Kilis'te, Gençlik ve Spor Bakanlığının "Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar" projesi kapsamında düzenlenen programda, 15 Temmuz gazileri, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında yaşadıklarını anlattı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Etti 04:50
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Etti 8 izlenme - 9 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i ziyaret ettiANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Gençlik ve Spor Haftası" vesilesiyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
Bakan Bak Sahaya Çıktı 05:19
Bakan Bak Sahaya Çıktı 1 izlenme - 1 ay önce - Bakan Bak sahaya çıktıİSTANBUL - Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, sosyal medyadan kendisine ulaşan İdil 1937 Spor altyapısındaki gençlerin daveti üzeri sahaya çıktı.
Gençlik ve Spor Bakanı Bak - Türkiye'nin Euro 2024 Adaylığı 04:16
Gençlik ve Spor Bakanı Bak - Türkiye'nin Euro 2024 Adaylığı 1 izlenme - 1 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) adaylığına ilişkin, Türkiye'nin organizasyon kabiliyeti, mevcut tesisleri ve gelişen yapısıyla pek çok organizasyonu başarıyla yapacak nitelikte olduğunu belirterek, "Biz orada şanslıyız.
Bakan Osman Aşkın Bak, Tff 2. ve 3. Lig Kulüplerinin Başkanlarıyla Bir Araya Geldi 02:49
Bakan Osman Aşkın Bak, Tff 2. ve 3. Lig Kulüplerinin Başkanlarıyla Bir Araya Geldi 1 izlenme - 1 ay önce - Bakan Osman Aşkın Bak, TFF 2. ve 3. Lig kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldiANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, TFF 2. ve 3. Lig kulüplerinin başkan ve temsilcileri ile bir araya geldi.