Hoşgeldiniz!

Gençlik Ve Spor Bakanı Videoları İzle

Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 03:04
Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 514 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, Gaziantepsporlu futbolcu Muhammet Demir ile şarkıcı Murat Kekilli, gençlerle bir araya geldi. Gazikent Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programın moderatörlüğünü yapan TRT Spikeri Ersin Düzen, proje kapsamında hayatlarında önemli adımlar atmış kişilerle öğrencileri buluşturduklarını söyledi
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 691 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 02:37
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 671 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek. Bununla ilgili hiçbir şekilde müsamaha gösteremeyiz, göstermeyeceğiz" dedi. Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki bir restoranda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 513 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 04:43
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 608 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir günlük ziyaret için Berlin'e geldi.
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 03:01
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 241 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bursa'daki engelli sporcuların antrenman ve deplasman maçlarına rahat gidebilmesi amacıyla "Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi" kapsamında tasarlanan "Engelli sporcu otobüsü", il müdürlüğüne verildi.
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 00:47
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 569 izlenme - 4 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, önce Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’i ardından da Yakutiye ilçesindeki Taş Mağazalar semtindeki esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Daha sonra Palandöken Gençlik Merkezi’ne geçen Bakan, sınıfları gezdi ve bilgisayar öğretmenliği yapan ve kendisine müdürüm diyen Hüda Bucuğa’ya, “Sen buranın müdürü müsün? Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor olursun” diye konuştu.
İşitme Engelliler Olimpiyatları'na Sayılı Günler Kaldı 06:39
İşitme Engelliler Olimpiyatları'na Sayılı Günler Kaldı 5 izlenme - 2 hafta önce - İşitme Engelliler Olimpiyatları'na sayılı günler kaldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Tarihin en geniş katılımlı organizasyonu olmaya adayız" "Turnuvada ilk kez olimpiyat köyü olacak" "Türkiye prestijli organizasyonlarda marka haline geldi" "Son olimpiyatlarda 7.
Bakan Kılıç: 05:57
Bakan Kılıç: "15 Temmuz'un Cevabı 16 Nisan'da Verilecek" 4 izlenme - 2 hafta önce Bakan Kılıç: "15 Temmuz'un cevabı 16 Nisan'da verilecek""15 Temmuz darbe girişiminin en büyük cevabını ve tokadını 16 Nisan günü halk oylamasında sandıkta vereceğiz"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz darbe girişiminin en büyük cevabını ve tokadını 16 Nisan günü...
Omü'de 42. Yıl Coşkusu 04:44
Omü'de 42. Yıl Coşkusu 5 izlenme - 3 hafta önce OMÜ'de 42. yıl coşkusu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "OMÜ ilk 5'te olmalı"SAMSUN - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesikuruluşunun 42. yıldönümü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı törenle kutlandı.
Bakan Kılıç'tan Agit'e: 01:52
Bakan Kılıç'tan Agit'e: "İşinize Bakın" 2 izlenme - 1 hafta önce Bakan Kılıç'tan AGİT'e: "İşinize bakın" "Sizin ülkelerinizde ırkçılık almış başını gidiyor.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: 06:41
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Sandık Sonucu Çıktıktan Sonra Mızmızcılık Yapmanın... 1 izlenme - 3 gün önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Sandık sonucu çıktıktan sonra mızmızcılık yapmanın anlamı yok" "Biz sandıkta çıkan sonucu gördük"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Tekkeköy, Canik, Terme ve Çarşamba ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Bakan Kılıç: 04:07
Bakan Kılıç: "Kılıçdaroğlu, Havalimanından Çıkarken Tanklar Çekildi" 2 izlenme - 1 hafta önce Bakan Kılıç: "Kılıçdaroğlu, havalimanından çıkarken tanklar çekildi" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: " 'O da (Kılıçdaroğlu'da) onlardandı (FETÖ'cülerdendi) herhalde' " "Kontrollü olan Kemal Kılıçdaroğlu"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Temmuz darbe...
Bakan Kılıç: 03:53
Bakan Kılıç: "(Rotterdam Belediye Başkanı Abutalip) Bir An Önce Istifa Et" 6 izlenme - 1 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "6-7 seçim kaybedip de koltuğunda oturan adam mı tek adamdır?
Bakan Kılıç: 10:04
Bakan Kılıç: " Avrupa En Büyük Cevabı Sandıkta Alacak" 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Kılıç: "Avrupa en büyük cevabı sandıkta alacak" İsmi Recep Tayyip Erdoğan olan gencin sorusu programa damga vurdu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Türk vatandaşlarımız Avrupa'ya cevabını sandıkta verecek" "ABD, İdlib olayına silahla karşılık verdi ama yeterli değil"...
Kılıç: 01:54
Kılıç: "Galatasaray Yönetim Kurulu, Ivedi Şekilde Bu Kararı Düzeltmelidir" 3 izlenme - 4 hafta önce - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın GS ilgili kararı açıklamalarıSAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray Genel Kurulu'nda alınan kararla ilgili açıklamalarda bulundu.
Bakan Kılıç: 01:31
Bakan Kılıç: "Yeni Stadyum Hazır, En İyi Çim Samsun'da" 3 izlenme - 4 hafta önce - Bakan Kılıç: "Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsun'da"SAMSUN - Samsun'da esnaflarla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Samsunspor'un yeni stadyumu hazır. En iyi çim Samsun'da.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: 07:27
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Statlar 400 Günde Biter" 2 izlenme - 3 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Statlar 400 günde biter"İZMİR - İzmir'deki profesyonel spor kulübü başkanları ve yöneticileriyle buluşan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İzmir'in inşaatlar için iklim avantajının bulunduğunu ve 12 ay çalışılabileceğini kaydederek, "Bu...
Bakan Kılıç: 07:01
Bakan Kılıç: "Ankara'ya Yeni Stat İçin Düğmeye Basmış Durumdayız" 4 izlenme - 1 ay önce - Bakan Kılıç: "Ankara'ya yeni stat için düğmeye basmış durumdayız" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Başkent'in tam ortasında yapacağımız bu stadyum sadece bir stadyum değil, aynı zamanda bir spor merkezi olacak" "Kapasitesi 45 bin olarak belirlendi, mimari açıdan bizim...
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 00:29
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 62 izlenme - 2 yıl önce Sessiz sinema oyununda oldukça başarılı olabilir bence sayın bakan. özellikle hayırlı olsunu tarifi mesela ben sesini duymasam da hemen çakarım yani o kadar iyi. Bilezik gibi oturturum gibi manası da çıkabilir yalnız kullanılan yer iyi seçilmeli...
Bakan Kılıç - Hollanda'nın Skandal Tavrı ve Feyzioğlu'nun Hollanda'daki Konuşması 04:30
Bakan Kılıç - Hollanda'nın Skandal Tavrı ve Feyzioğlu'nun Hollanda'daki Konuşması 3 izlenme - 1 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Hollanda'nın skandal tavrı ile ilgili, "Hadi bakalım şimdi mahkemelere gideceğiz, göreceğiz.
Kılıç: 02:47
Kılıç: "'mahalle Tipi Kompleks' Olarak Adlandırdığımız 1800 Tesis Yaptık" - Istanbul 1 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, son 1,5 yıl içinde futbol, basketbol ve voleybol branşının yapıldığı 1800 "mahalle tipi kompleksler" inşa ettiklerini söyledi.
Bakan Kılıç: 08:56
Bakan Kılıç: "Millet Sandıkta Karar Veriyor" 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Kılıç: "Millet sandıkta karar veriyor"İSTANBUL - Gençlik ve Spor Başkanı Akif Çağatay Kılıç, "Parlamenter sistemde milletin iradesi sandığa oradan meclise yansıyacaktır.
15 Temmuz Gazileri Darbe Gecesi Yaşadıklarını Anlattı 01:41
15 Temmuz Gazileri Darbe Gecesi Yaşadıklarını Anlattı 3 izlenme - 2 hafta önce Kilis'te, Gençlik ve Spor Bakanlığının "Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar" projesi kapsamında düzenlenen programda, 15 Temmuz gazileri, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında yaşadıklarını anlattı.
Bakan Akif Çağatay Kılıç, 02:48
Bakan Akif Çağatay Kılıç, "Emniyet Teşkilatı Hainlerin Karşısında Dimdik Durdu" 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Akif Çağatay Kılıç, "Emniyet teşkilatı hainlerin karşısında dimdik durdu"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz hain darbe gecesinde o hainlerin karşısında dimdik duran emniyet teşkilatımız oldu" dedi.
Bakan Kılıç: 01:36
Bakan Kılıç: "Chp Her Şeye 'Hayır' Diyor" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Kılıç: "CHP her şeye 'hayır' diyor"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP'nin her şeye 'hayır' dediğini söyledi.
Bakan Kılıç: 06:25
Bakan Kılıç: " Euro 2024'ün Türkiye'de Olması İçin En İyi Çalışmayı Yapacağız Ve Sonucunu Da... 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Kılıç: "Euro 2024'ün Türkiye'de olması için en iyi çalışmayı yapacağız ve sonucunu da alacağız" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: (Tuncay Özkan'ın Trabzon'daki konuşması ile ilgili) "CHP'liler artık vatandaşlara hakaret etme noktasında" "Bizim derdimiz millete hizmettir"...
Bakan Kılıç: 10:04
Bakan Kılıç: "16 Nisan'da Sandıktan Çıkacak Sonuç En Büyük Ankettir" 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Kılıç: "16 Nisan'da sandıktan çıkacak sonuç en büyük ankettir" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "(CHP'li Bozkurt'un sözlerine karşılık) Bu kafayla milletvekilliği yapılmaz. O kafayla Samsun yolunu da bulamaz o.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç - 2017 Defolimpik Oyunları'na Doğru 03:27
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç - 2017 Defolimpik Oyunları'na Doğru 1 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türkiye'nin prestijli organizasyonlara ev sahipliği yapma noktasında bir marka ülke haline geldiğini söyledi.
Bakan Kılıç'tan Ordu'ya Stadyum Müjdesi 02:36
Bakan Kılıç'tan Ordu'ya Stadyum Müjdesi 1 izlenme - 2 hafta önce - Bakan Kılıç'tan Ordu'ya stadyum müjdesi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "2018'in sonunda Ordu'ya stadyumunu kazandıracağız"ORDU - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bünyesinde spor ve toplantı salonları, ticari ve sosyal alanlarla bir spor çekim merkezi olabilecek nitelikte...