Hoşgeldiniz!

Gençlik Ve Spor Bakanı Videoları İzle

Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 03:04
Gaziantep'te Tecrübe Konuşuyor 514 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, Gaziantepsporlu futbolcu Muhammet Demir ile şarkıcı Murat Kekilli, gençlerle bir araya geldi. Gazikent Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programın moderatörlüğünü yapan TRT Spikeri Ersin Düzen, proje kapsamında hayatlarında önemli adımlar atmış kişilerle öğrencileri buluşturduklarını söyledi
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 03:56
Bakan Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü 695 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın fotoğrafçısı havuza düştü.
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 02:37
Bakan Kılıç: 'Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek' 671 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dopingde 'sıfır tolerans' politikamız devam edecek. Bununla ilgili hiçbir şekilde müsamaha gösteremeyiz, göstermeyeceğiz" dedi. Bakan Kılıç, Atakum ilçesindeki bir restoranda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı.
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 02:46
Akif Çağatay Kılıç Uluslararası Futbol Zirvesi' nde Konuştu! 513 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" dedi. Kulüpler Birliği Vakfı tarafından gerçekleştirilen "Futbol Zirvesi", İstanbul'da başladı. Açılış konuşmasını yapan Kılıç, bu organizasyonda sadece Türkiye'de değil dünyada da futbolun nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda fikirlerin ortaya konacağına inandığını belirterek, "Medeniyetlerin bir araya geldiği İstanbul'da ve ülkemizde, tüm spor camiasına katkı verecek fikirlerin, yine İstanbul'da müzakere edildikten sonra dünyaya açılacağına inanıyorum" dedi. Kulüplerin mali durumuyla ilgili konunun önemli olduğunu vurgulayan Kılıç, "Türkiye'deki futbol kulüplerinin mali yapısıyla ilgili ciddi bazı emareler var. Gelecekte bununla ilgili bazı sıkıntılı konular olabilir. Olmaması için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden bunun çalışmasına başladık ama yasal altyapıyı oluşturarak yapmalıyız. Kulüpler yasası... Bizim bunu çok profesyonel anlamda çalışarak, şu anda geldiği noktadan artık son halini vererek, yasal altyapısını iyi kurarak ileriyi görmemiz gerekiyor. Tüm paydaşlarla yoğun çalışma içindeyiz. Bu yasal altyapılar oturmadan zaten gelecekle ilgili adımlardan bir şey elde edemeyiz" diye konuştu. UEFA kriterlerinin uygulanması konusundaki zorunluluğu hatırlatan Bakan Kılıç, bu noktaya gelmeden işi halletmek istediklerini vurgulayarak, "Dünyanın birçok ülkesinde kulüpler sıkıntılarla karşı karşıya gelmiştir. Önemli olan altyapıyı sağlam oluşturup, kuralları doğru koyup, elde edilen gelirlerin doğru şekilde harcanmasını sağlamak" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da sporun içinden geldiğini vurgulayan Kılıç, "Başbakanlığı döneminde futbol oynadığını ve goller attığını hatırlatmak istiyorum. Futbol ve sporun içinde olan, yakından takip eden, desteklemek amacıyla ciddi çalışmalar yapan Cumhurbaşkanımız var. Spor camiası içinde olan herkesle bir arada olarak, sporumuzu daha iyi günlere taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. Buradan çıkacak sonuçların spor camiasına hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 04:43
Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Berlin'de 608 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, bir günlük ziyaret için Berlin'e geldi.
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 00:47
Kendisine Müdürüm Diyen Öğretmeni Böyle Azarladı 578 izlenme - 5 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, önce Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’i ardından da Yakutiye ilçesindeki Taş Mağazalar semtindeki esnafı ziyaret ederek sohbet etti. Daha sonra Palandöken Gençlik Merkezi’ne geçen Bakan, sınıfları gezdi ve bilgisayar öğretmenliği yapan ve kendisine müdürüm diyen Hüda Bucuğa’ya, “Sen buranın müdürü müsün? Bakanla müdürü karıştırırsan biraz zor olursun” diye konuştu.
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 03:01
Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi 241 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Bursa'daki engelli sporcuların antrenman ve deplasman maçlarına rahat gidebilmesi amacıyla "Spor İçin Engel Tanımıyoruz Projesi" kapsamında tasarlanan "Engelli sporcu otobüsü", il müdürlüğüne verildi.
Bakan Kılıç'ın Bayırbucak Türkmeniyle Renkli Diyaloğu Kahkahaya Neden Oldu 03:01
Bakan Kılıç'ın Bayırbucak Türkmeniyle Renkli Diyaloğu Kahkahaya Neden Oldu 5 izlenme - 1 hafta önce Bakan Kılıç'ın Bayırbucak Türkmeniyle renkli diyaloğu kahkahaya neden olduBİTLİS – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Bayırbucak Türkmeni sanatçılarından Adil Şan'ın renkli diyaloğu kahkahaya neden oldu.
Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis'te 05:28
Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis'te 4 izlenme - 1 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis'teBİTLİS - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Bitlis kardeş şehir buluşması kapsamında Bitlis'e geldi.
Hisapp' ile Her Yerde Spor Yapılabilecek 04:12
Hisapp' ile Her Yerde Spor Yapılabilecek 9 izlenme - 1 ay önce - 'HisApp' ile her yerde spor yapılabilecek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "İnanıyorum ki daha sağlıklı, zinde ve dinamik nesillerin yetiştirilmesinde önemli bir yer alacak bu aplikasyon"ANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 'HisApp' mobil uygulamasının tanıtımını yaptı.
Bakan Kılıç Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 04:01
Bakan Kılıç Bayram Namazını Samsun'da Kıldı 1 izlenme - 19 saat önce Bakan Kılıç bayram namazını Samsun'da kıldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bayram Namazını Samsun'daki Gürbüz Camiinde kıldı ve vatandaşlarla bayramlaştıSAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bayram Namazını Samsun'daki Gürbüz Camiinde kıldı ve vatandaşlarla bayramlaştı.
Bakan Kılıç Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu 01:37
Bakan Kılıç Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu 1 izlenme - 23 saat önce Bakan Kılıç sel bölgesinde incelemelerde bulunduSAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Samsun'un Çarşamba Ovası'ndaki sel bölgesini gezdi, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Bakan Kılıç: 04:00
Bakan Kılıç: "Biz Birliğin, Beraberliğin ve Kardeşliğin Partisiyiz" 1 izlenme - 1 gün önce Bakan Kılıç: "Biz birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin partisiyiz"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti olarak birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin partisi olduklarını söyledi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Etti 04:50
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i Ziyaret Etti 8 izlenme - 1 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Anıtkabir'i ziyaret ettiANKARA - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Gençlik ve Spor Haftası" vesilesiyle Anıtkabir'i ziyaret etti.
Bakan Kılıç: 06:11
Bakan Kılıç: "Milli Takımda Bayrağımızın Altında Birleşelim" 3 izlenme - 2 hafta önce - Bakan Kılıç: "Milli takımda bayrağımızın altında birleşelim" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Süper Kupa Finali'nin Samsun'da oynanmasında fiziki bir engel yok" "Güneydoğu ve Doğu'da spor organizasyonları yapılacak" "Sporcu Köyü ilk kez Samsun'da yapılacak" "Stadı daha...
Spor Bakanı Kılıç, 15 Temmuz Şehitlerinin Yakınları ve Gazileri ile Bir Araya Geldi 05:24
Spor Bakanı Kılıç, 15 Temmuz Şehitlerinin Yakınları ve Gazileri ile Bir Araya Geldi 1 izlenme - 5 gün önce Spor Bakanı Kılıç, 15 Temmuz şehitlerinin yakınları ve gazileri ile bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Bu millet, ilelebet bir oldu, beraber oldu.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Iğdır'da 03:20
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Iğdır'da 2 izlenme - 2 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Iğdır'daIĞDIR - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Iğdır'a geldi.
Omü'de 42. Yıl Coşkusu 04:44
Omü'de 42. Yıl Coşkusu 7 izlenme - 3 ay önce OMÜ'de 42. yıl coşkusu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "OMÜ ilk 5'te olmalı"SAMSUN - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesikuruluşunun 42. yıldönümü Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın da katıldığı törenle kutlandı.
Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti 02:37
Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti 2 izlenme - 3 hafta önce Bakan Kılıç Milli sporcuları ziyaret ettiBOLU - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Bolu'da kampta olan milli sporcuları kaldıkları otelde ziyaret etti.
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 00:29
El Yordamıyla İletişim - Suat Kılıç 62 izlenme - 3 yıl önce Sessiz sinema oyununda oldukça başarılı olabilir bence sayın bakan. özellikle hayırlı olsunu tarifi mesela ben sesini duymasam da hemen çakarım yani o kadar iyi. Bilezik gibi oturturum gibi manası da çıkabilir yalnız kullanılan yer iyi seçilmeli...
15 Temmuz Gazileri Darbe Gecesi Yaşadıklarını Anlattı 01:41
15 Temmuz Gazileri Darbe Gecesi Yaşadıklarını Anlattı 5 izlenme - 2 ay önce Kilis'te, Gençlik ve Spor Bakanlığının "Tecrübe Konuşuyor, İçimizdeki Kahramanlar" projesi kapsamında düzenlenen programda, 15 Temmuz gazileri, Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimi sırasında yaşadıklarını anlattı.
İşitme Engelliler Olimpiyatları'na Sayılı Günler Kaldı 06:39
İşitme Engelliler Olimpiyatları'na Sayılı Günler Kaldı 5 izlenme - 3 ay önce - İşitme Engelliler Olimpiyatları'na sayılı günler kaldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Tarihin en geniş katılımlı organizasyonu olmaya adayız" "Turnuvada ilk kez olimpiyat köyü olacak" "Türkiye prestijli organizasyonlarda marka haline geldi" "Son olimpiyatlarda 7.
Bakan Kılıç: 03:53
Bakan Kılıç: "(Rotterdam Belediye Başkanı Abutalip) Bir An Önce Istifa Et" 6 izlenme - 3 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "6-7 seçim kaybedip de koltuğunda oturan adam mı tek adamdır?
Bakan Kılıç: 05:57
Bakan Kılıç: "15 Temmuz'un Cevabı 16 Nisan'da Verilecek" 4 izlenme - 2 ay önce Bakan Kılıç: "15 Temmuz'un cevabı 16 Nisan'da verilecek""15 Temmuz darbe girişiminin en büyük cevabını ve tokadını 16 Nisan günü halk oylamasında sandıkta vereceğiz"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "15 Temmuz darbe girişiminin en büyük cevabını ve tokadını 16 Nisan günü...
Bakan Kılıç 81 İl ve Kıbrıs'tan Gelen Gençleri Kabul Etti 06:20
Bakan Kılıç 81 İl ve Kıbrıs'tan Gelen Gençleri Kabul Etti 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Kılıç 81 il ve Kıbrıs'tan gelen gençleri kabul etti.
Suat Kılıç tencere tava çalanlarla dalga geçti 01:53
Suat Kılıç tencere tava çalanlarla dalga geçti 81 izlenme - 4 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç dün Antalya Stadyumu'nun temel atma töreninde konuştu.
Bakan Kılıç, Spor ve Kültür Şenliği'nde Konuştu 04:29
Bakan Kılıç, Spor ve Kültür Şenliği'nde Konuştu 3 izlenme - 2 ay önce - Bakan Kılıç, Spor ve Kültür Şenliği'nde konuştu İSTANBUL - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 1. Spor ve Kültür Şenliği'nde konuştu.
Bakan Kılıç: 07:01
Bakan Kılıç: "Ankara'ya Yeni Stat İçin Düğmeye Basmış Durumdayız" 4 izlenme - 3 ay önce - Bakan Kılıç: "Ankara'ya yeni stat için düğmeye basmış durumdayız" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Başkent'in tam ortasında yapacağımız bu stadyum sadece bir stadyum değil, aynı zamanda bir spor merkezi olacak" "Kapasitesi 45 bin olarak belirlendi, mimari açıdan bizim...
Bakan Kılıç: 04:07
Bakan Kılıç: "Kılıçdaroğlu, Havalimanından Çıkarken Tanklar Çekildi" 3 izlenme - 2 ay önce Bakan Kılıç: "Kılıçdaroğlu, havalimanından çıkarken tanklar çekildi" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: " 'O da (Kılıçdaroğlu'da) onlardandı (FETÖ'cülerdendi) herhalde' " "Kontrollü olan Kemal Kılıçdaroğlu"SAMSUN - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 15 Temmuz darbe...
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 245 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 02:21
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: 245 Personel Görevden Uzaklaştırıldı 13 izlenme - 11 ay önce Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, bakanlık bünyesindeki 245 personelin görevden uzaklaştırıldığını açıkladı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, NTV’de katıldığı programda, FETÖ ile irtibatlı kamu personeline yönelik yürütülen çalışmaları değerlendirdi. Kılıç, “2 bin 100 kişiyi daha önce zaten görevden almıştık. Bugün itibarıyla da 245 kişi görevden uzaklaştırıldı.” dedi. Görevden daha önce alınan üst kademe yöneticiler hakkında gerekli işlemlerin yapıldığını hatırlatan Bakan Kılıç, “Tabi bu, burada bitecek bir şey değil. Bahsettiğimiz, bizim bağlı kurum kuruluşlarımız içerisindeki memur kadrosundan. Daha önce alınan üst kademe yöneticileri hakkında gerekli işlemler yapılmıştı. Bugün itibarıyla da 245 kişi açığa alınmış durumda.” diye konuştu. Bakanlığa bağlı kredi yurtlar kurumunun kapasitesinin 280 binden 525 bine çıktığına dikkati çeken Kılıç, şunları kaydetti: “Bu örgütün kullanmış olduğu, işletmiş olduğu, yakını olan, her neyse, bunlarla iş birliği içerisinde olan evlere, yurtlara gitmemeleri konusunda öğrencilerimizi uyarmıştık. İşte burada onların oralara gitmemeleri için yaptığımız bu hamlenin ne kadar doğru olduğunu bir kere daha gördük. Bir yandan tasfiye bir yandan da bu noktadaki çalışmalara hiçbir şekilde geri durmayarak en hızlı şekilde devam edeceğiz.”