Hoşgeldiniz!

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Türkiye'nin ilk ekolojik stadında son rötuşlar 04:51
Türkiye'nin ilk ekolojik stadında son rötuşlar 792 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı iş birliğinde Sivas'ta yapımına başlanan Türkiye'nin ilk ekolojik stadında, çimlerin serimine başlandı. Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Salim Kılıç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, stadyumdaki çalışmalarda sona doğru yaklaşıldığını söyledi. Çimlerin serilmeye başlandığını ve hafta sonu bu işlemin tamamlanacağını belirten Kılıç, "Müteahhit firma yıl sonuna bitirmeyi hedefliyor
Milli sporcular tecrübelerini anlattı 02:01
Milli sporcular tecrübelerini anlattı 367 izlenme - 2 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, milli rallici Burcu Çetinkaya ve milli karateci Enes Erkan, Kahramanmaraş'ta tecrübelerini paylaştı. Kahramanmaraş Gençlik Merkezi'nde gençlerle bir araya gelen Çetinkaya ve Erkan, Türkiye'de ve dünyada yakaladıkları başarı dolu hayat hikayelerini aktardı. Milli sporcu Çetinkaya, yaptığı konuşmada, kadın sporcular olarak erkeklerle mücadele verdiklerini söyledi
Hedef 350 gençlik merkezi inşa etmek 01:52
Hedef 350 gençlik merkezi inşa etmek 331 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, "Şu anda 205 gençlik merkezimiz var, 179'u inşa halinde. Önümüzdeki yıllarda bu sayıyı 350'ye çıkaracağız" dedi. Özçelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bakanlık olarak profesyonel sporların yanında amatör sporlara da destek olmaya çalıştıklarının altını çizdi.
E-Game Show GSB Nusrat ve E-Spor Özel Bölüm 2 11:19
E-Game Show GSB Nusrat ve E-Spor Özel Bölüm 2 314 izlenme - 3 yıl önce E-Game Show 2015 Ankara'da T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Huzeyfe YILMAZ ile sizler için çok özel bir röportaj gerçekleştirdik. GSB Bilgi İşlem Dairesi oyunu Nusrat ve E-Spor'un ülkemizdeki geleceği hakkında çok özel bilgiler edindik. E-Game Show röportajlarımız devam edecek. Abone olmayı unutmayınız. Website : http://turkishplayer.com/ Facebook :https://www.facebook.com/TurkishPlayerTP Twitter : https://twitter.com/TurkishPlayerTP Google+ : https://plus.google.com/1079904983831...
Gelin Spor Yapalım Tek Galibi Dostluk Olsun 03:29
Gelin Spor Yapalım Tek Galibi Dostluk Olsun 169 izlenme - 3 yıl önce Son dönemde artan şiddet olaylarına karşı duyarlılık oluşturmak isteyen Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç, yıldız sporcuların özel beste bir şarkı ile bir araya gelmesini sağladı. Bakanlığımızın hazırladığı klip ve kamu spotunda Türk sporunun yıldızları bir araya geldi ve sanatçıları kıskandıracak bir klipte rol aldı. Dostluğun ve sporun birleştiriciliğini anlatan klipte; Atletico Madrid'te top koşturan milli futbolcularımız Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nun yanı sıra Semih Kaya, İbrahim Toraman, Tolga Zengin, Mehmet Topal gibi futbolcularımız yer aldı. Karateden H.Seyda Burucu, Cimnastikten Göksu Üçtaş, Güreşten Rıza Kayaalp, Dağcılıktan Tunç Fındık, Sualtı Sporlarından, Şahika Ercümen, Otomobil Sporlarından Burcu Çetinkaya, Basketboldan Kerem Tunçeri, Tugba Palazoğlu, Tekvandodan Bahri Tanrıkulu, Voleyboldan Neslihan Darnel, Atletizmden Aslı Çakır Alptekin,Gamze Bulut, Motosiklet Sporlarından Kenan Sofuoğlu, Tekerlekl Sandalye Basketbolundan Özgür Gürbulak, Bülent Yılmaz, Snowboard ve Otomobil Sporlarından Çiçek Güney de klipte şarkıcılara taş çıkartacak bir performans ortaya koydu.
Fenerbahçeli Salih ile Kralsın Selahi karşı karşıya! 00:39
Fenerbahçeli Salih ile Kralsın Selahi karşı karşıya! 327 izlenme - 5 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a ''Kralsın'' diyerek milyonların sevgilisi haline gelen Marmarisli Selahi Varol ile Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan bir reklam filminde bir araya geldi.
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 00:39
Küçük Selahi'yle Kamu Spotu - Vaaay Kralsın, Yaparsın 266 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a "Aslansın, kaplansın" diyerek medyada ve sitemizde kendine yer bulan küçük Selahi, yine aynı bakanlığın tanıtım videosunda yer almış. Videoda da "Vaaay kralsın, yaparsın" diyen küçük Selahi'nin performansını izliyoruz.
Düzköy Kampı İşaret Dili Klibi 03:16
Düzköy Kampı İşaret Dili Klibi 113 izlenme - 4 yıl önce
Şike Konulu Kamu Spotu 00:45
Şike Konulu Kamu Spotu 117 izlenme - 3 yıl önce TC gençlik ve spor bakanlığının hazırlattığı şikeye yönelik olan kamu spotunda ibrahim kutluay, ömer onan ve metin tekin oynamaktadır. şike yapmayın beyler ayıp oluyor.
Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası 01:00
Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası 133 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Güreş şampiyonasından görüntüler Güreş: Minikler Türkiye Şampiyonası- Minik erkekler müsabakası, Kahramanmaraş'ta başladı Minikler Türkiye Güreş Şampiyonası serbest stil müsabakaları Kahramanmaraş'ta başladı.
Ünlü Futbolcular, Cezaevinde Genç Mahkumlarla Buluşacak 01:59
Ünlü Futbolcular, Cezaevinde Genç Mahkumlarla Buluşacak 32 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı, ünlü futbolcuları 8 Aralık'ta Elazığ'daki genç mahkumlarla görüştürecek.
Saha Zeminlerine 03:39
Saha Zeminlerine "Bilimsel" Yaklaşım 111 izlenme - 3 yıl önce Saha zeminlerine "bilimsel" yaklaşım- Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu bünyesinde açılan ve Türkiye'de ilk olan "Çim Alan Tesis ve Yönetimi" programı ilk mezunlarını bu sene verecek- Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Küçükerbaş: "Mezunlarımızın özellikle Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait futbol sahalarında göreve başlamaları için bir protokol yapma çalışmaları sürüyor" ALİ KORKMAZ - Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Erhan Vecdi Küçükerbaş, yüksekokulları bünyesinde bünyesinde açılan "Çim Alan Tesis ve Yönetimi" programı mezunlarının Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait futbol sahalarında çalışmaları için bir protokol yapma çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.
Bakanlık, Bodrum'daki Atletizm Skandalı İçin Soruşturma Başlattı 01:57
Bakanlık, Bodrum'daki Atletizm Skandalı İçin Soruşturma Başlattı 26 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bodrum'da çıta yerine su borusu, minder yerine yatak kullanılan atletizm yarışmalarında yaşananlarla skandallarla ile ilgili soruşturma başlattı.
2016-2017 Okullararası Kros Yarışması 01:24
2016-2017 Okullararası Kros Yarışması 32 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Atletizm Federasyonu'nun krosu teşvik etmek amacıyla düzenlediği 2016-2017 Okullararası Kros Yarışması, Muğla'nın Bodrum ilçesinde 20 okuldan yaklaşık 250 öğrencinin katılımıyla yapıldı.
Hayatını Kaybeden Kantar'ın İsmi Spor Salonuna Verilecek 02:12
Hayatını Kaybeden Kantar'ın İsmi Spor Salonuna Verilecek 62 izlenme - 3 yıl önce Hayatını kaybeden Kantar'ın ismi spor salonuna verilecek- Erzurum'da lenf kanseri sonucu hayatını kaybeden buz hokeyi antrenörü Ömer Kantar'ın isminin yaşatılması için Gençlik ve Spor Bakanlığı'na yazı yazılarak, imza kampanyası başlatıldı- Buz Hokeyi Erzurum İl Temsilcisi Tosunoğlu: "Şu ana kadar 400 imza toplandı.
Osman Aşkın Bak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Görevini Devraldı 06:11
Osman Aşkın Bak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Görevini Devraldı 12 izlenme - 9 ay önce Osman Aşkın Bak, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini devraldıANKARA - Akif Çağatay Kılıç, Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini Osman Aşkın Bak'a devretti.
RoboGenç'te Bir Gece 03:44
RoboGenç'te Bir Gece 44 izlenme - 3 yıl önce RoboGenç, T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Gençlik Projelerini Destekleme programı kapsamında desteklediği bir eğitim projesidir. Bu videoda RoboGenç projesinin tanıtımı için hazırlanılmıştır, video "metinin Müzede Bir Gece" filminden esinlenerek yazıldığını düşünüyorum. Detaylı bilgi için www.robogenc.com
Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası 02:47
Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası 46 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası Ayvalık'ta yapıldı. Türkiye Üniversiteler Kros Şampiyonası Ayvalık'ta yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Üniversiteler Kros Şampiyonası Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yapıldı. Küçükköy Mahallesi Sarımsaklı Plajlarında özel olarak hazırlanan Kros Parkurunda yapılan şampiyonada erkeklerde 20 üniversitenin, bayanlarda ise 19 üniversitenin sporcuları mücadele etti.Ayrıca ferdi olarak bayanlarda 7, Erkeklerde 10 sporcu yarıştı. 116 erkek, 109 bayan olmak üzere toplam 225 atlet, birinci olabilmek için kıyasıya mücadele etti.Yarışmaları tamamlayan bazı bayan sporcular fenalık geçirirken, bazılarının da ayaklarının arkasının kanadığı görüldü. Sağlık ekipleri bu sporculara anında müdahale etti.
Yurt Dışına Kaçan Sporcular İçin Bakanlık Harekete Geçti 01:23
Yurt Dışına Kaçan Sporcular İçin Bakanlık Harekete Geçti 3 izlenme - 2 ay önce Gençlik ve Spor Bakanlığı, federasyonlardan gri pasaportu ile son 4 yılda yurt dışına çıkan sporcuların isimlerini istedi. Araştırma sonunda FETÖ bağlantısı olanlar spordan men edilecek.
Oyuncusunu Kuma Gömen Antrenör Savaş Yılmaz'a Soruşturma 01:25
Oyuncusunu Kuma Gömen Antrenör Savaş Yılmaz'a Soruşturma 54 izlenme - 3 yıl önce Plajda kuma gömdüğü sporcuların üzerlerine köpek salan Anadolu Ateşi Spor Kulübü'nün antrenörü Savaş Yılmaz hakkında soruşturma başlatıldı.
Kış Kampı 02:32
Kış Kampı 33 izlenme - 3 yıl önce Osmaniye'de "Kış Kampı" Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen 5 dönemlik kış kampının ilki Osmaniye'de başladı.
Bakanlık, Volkan Demirel Krizi İçin 2 Müfettiş Görevlendirdi 01:02
Bakanlık, Volkan Demirel Krizi İçin 2 Müfettiş Görevlendirdi 42 izlenme - 3 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye - Kazakistan maçı sonrasında güvenlik görevlilerinin gazetecileri darp etmesiyle alakalı olarak 2 müfettiş atandığını duyurdu.
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 02:12
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 60 izlenme - 4 yıl önce Rıza Kayaalp, en büyük hedefinin olimpiyatlarda altın madalya kazanmak ve güreş hayatı boyunca zirvede kalmak olduğunu söyledi.
Türkiye Bocce Şampiyonası 01:57
Türkiye Bocce Şampiyonası 43 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Bocce Şampiyonası- Şampiyona, Ankara'nın Kazan ilçesinde final müsabakalarıyla tamamlandı Türkiye Bocce Şampiyonası, Ankara'nın Kazan ilçesinde sona erdi.
5. İslami Dayanışma Oyunları'nın Tanıtım Videosu 02:18
5. İslami Dayanışma Oyunları'nın Tanıtım Videosu 8 izlenme - 1 yıl önce İstanbul, 2021 yılında 5. İslami Dayanışma Oyunları'na ev sahipliği yapacak. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, resmi twitter hesabından organizasyon için hazırlanan tanıtım videosunu yayınladı.
Plajda Öğrencilerin Üzerine Köpek Salan Hokey Antrenörüne Soruşturma 01:25
Plajda Öğrencilerin Üzerine Köpek Salan Hokey Antrenörüne Soruşturma 26 izlenme - 3 yıl önce Öğrencilerini plajda kuma gömerek üzerlerine köpek salan Hokey antrenörü Savaş Yılmaz hakkında 'eziyet etmek" suçundan soruşturma başlatıldı.
Türk Futbolunun Ünlü İsimleri, Gençlerle Halı Sahada Maç Yaptı - 01:48
Türk Futbolunun Ünlü İsimleri, Gençlerle Halı Sahada Maç Yaptı - 19 izlenme - 4 yıl önce Türk Futbolunun Ünlü İsimleri, "Futbol Ustaları Geleceğin Yıldızlarıyla Buluşuyor" Projesi Kapsamında, Hakkari'de Gençlerle Halı Sahada Maç Yaptı.
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 02:12
Rıza Kayaalp: 'Zirvede Kalmak İstiyorum' 33 izlenme - 4 yıl önce Rıza Kayaalp, en büyük hedefinin olimpiyatlarda altın madalya kazanmak ve güreş hayatı boyunca zirvede kalmak olduğunu söyledi.
Yüzme: Anadolu Yıldızlar Ligi 02:52
Yüzme: Anadolu Yıldızlar Ligi 18 izlenme - 3 yıl önce Yüzme: Anadolu Yıldızlar Ligi- Adıyaman'da düzenlenen yarı final müsabakalarında 8 ilden 300 sporcu mücadele ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Güneydoğu ve Doğu Anadolu grubu yüzme yarı final müsabakaları Adıyaman'da başladı.
Malatya Stadı'nda Sona Doğru 02:48
Malatya Stadı'nda Sona Doğru 6 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı iş birliğinde yapılan, iç ve dış cephesinde kayısıyı andıran obje ve renklerin kullanılacağı 25 bin seyirci kapasiteli Malatya Stadı'nın yüzde 95'i tamamlandı.