Hoşgeldiniz!

Genel Başkan

Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker'in TRT Seçim Konuşması 09:45
Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Cem Toker'in TRT Seçim Konuşması 4.366 izlenme - 1 yıl önce Sempatikliği ve halkla samimi olmasıyla gönlümüzü kazanan Liberal Demokrat Partisi Genel Başkanı Cem Toker'in TRT seçim konuşmasını sizlerle paylaşmak istedim. Siz de izleyip kararınızı ona göre verin. Hastasıyız Toker başgan...
SSK Hastaneleri İtirafı - A Takımı - Kemal Kılıçdaroğlu (1998) 05:54
SSK Hastaneleri İtirafı - A Takımı - Kemal Kılıçdaroğlu (1998) 2.349 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, SSK Genel Müdürü olduğu 1998 yılında Savaş Ay'ın sunduğu A Takımı programına katılmıştı. Programda SSK hastanelerinin içler acısı durumu konuşulmuştu. 90'lı yıllarda Türkiye sağlık skandallarıyla gündeme gelen SSK hastanelerini konuşuyordu. Kılıçdaroğlu, 1998 yılında SSK hastanelerinin içler acısı haliyle ilgili ATV'de yayınlanan A Takımı programına katılmış ve bakın nasıl bir savunma yapmıştı? Mikrofonu nasıl tutmuştu?
Fatih Erbakan SP Genel Başkan Adaylığı Konuşması | 23 Nisan 2014 14:57
Fatih Erbakan SP Genel Başkan Adaylığı Konuşması | 23 Nisan 2014 2.430 izlenme - 2 yıl önce 4 Mayıs 2014 Pazar Günü yapılacak Saadet Partisi büyük kongresi öncesi Fatih Erbakan adaylığını açıkladı.
edirne-genel başkan yardımcısı bülent didinmez 03:48
edirne-genel başkan yardımcısı bülent didinmez 2.903 izlenme - 7 yıl önce edirne-genel başkan yardımcısı bülent didinmezden açıklama
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Tarihi Sözler 03:18
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Tarihi Sözler 81 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hacı Bektaş Veli’yi Anma etkinliklerinde yaptığı konuşmada, insana duyulan sevginin temelini adaletin oluşturduğunu belirterek, “Hacı Bektaş Veli, hatalardan arınmanın yolunun özeleştiriden geçtiğini bizlere öğretmiştir. Sorunları nefretle ve öfkeyle değil, sevgi ve adaletle çözmüştür” dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu EZAN Okunmadan Orucunu Açtı 00:35
Kemal Kılıçdaroğlu EZAN Okunmadan Orucunu Açtı 574 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu EZAN Okunmadan Orucunu Açtı
Numan Kurtulmuş Katır Sırtında 03:24
Numan Kurtulmuş Katır Sırtında 511 izlenme - 3 yıl önce Adıyaman'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Nemrut Dağına katır sırtında çıktı.
Devlet Bahçeli'den Sosyal Medya Pozu 01:52
Devlet Bahçeli'den Sosyal Medya Pozu 140 izlenme - 1 yıl önce Devlet Bahçeli seçim bürosu açılışında aşka gelmiş ve de tesbihi ile yüzüğü ile bu bu poz da sosyal medyada dolaşsın deyip capscilere özel poz vermiş.
Rasim Ozan Adnan Keskin Kavgası 11:16
Rasim Ozan Adnan Keskin Kavgası 301 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Tvde Rasim Ozan Adnan Keskin Kavgası Beyaz TV'de ekrana gelen Dinamit Masası programında gergin anlar yaşandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin Haberleri">Adnan Keskin'in telefonla yayına katıldığı programda Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı diyaloglar yayına damgasını vurdu. Halktv'de canlı yayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin Haberleri">Adnan Keskin Ankara'da Aylin isimli bir genç kızın genç kadın panzerin altında kaldığını iddia etmişti. Rasim Ozan Kütahyalı ise bu iddianın doğru olmaması halinde bu söylemleri yapan insanların “Şerefsiz” olduğunu söyledi. Rasim Ozan Kütahyalı'nın bu sözleri sonrası canlı yayına bağlanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Keskin Haberleri">Adnan Keskin canlı yayında Rasim Ozan Kütahyalı ile tartıştı. Tansiyonun tavan yaptığı programda Rasim Ozan Kütahyalı ve Ümit Zileli arasında da gergin anlar yaşandı. İşte Rasim Ozan Kütahyalı ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin arasında yaşanan o gergin diyaloglardan bazıları; Adnan Keskin: Sensin şerefsiz Rasim Ozan Kütahyalı: Terbiyesizlik yapma.. Provakatörün kralı sensin! Adnan Keskin: Ben şerefsiz değilim…O lafı söyleyen şerefsizdir. Rasim Ozan Kütahyalı:Özür dile yoksa yargıya hesap vereceksin! İç savaş mı istiyorsunuz.. İnsanlar birbirini öldürsün mü istiyorsunuz. Gerçekse helal olsun diyeceğim ama bu yalansa şerefsizliktir, provokasyondur. Adnan Keskin: Rasim Ozan'ı muhatap kabul etmiyorum. Rasim Ozan uşaklığına devam etsin Rasim Ozan Kütahyalı:Esas uşak sensin. Suriye uşağı sensin. Vatan haini sensin. Yalancı, haysiyetsiz. İnsanları sokağa döktün. Türk Milletinden özür dileyeceksin.
Gürsel Tekin ile Nihat Doğan'ın Halay Çekmesi - Flash Tv 01:00
Gürsel Tekin ile Nihat Doğan'ın Halay Çekmesi - Flash Tv 189 izlenme - 2 yıl önce Nihat Doğan'ın sunduğu Ramazan programına konuk olan Gürse Tekin, Nihat Doğan'ın gazıyla halaya girişiyore, Flash Tv sponsorluğunda izleyelim
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan’ı Kabul Etti 00:26
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan’ı Kabul Etti 171 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Bbp Genel Başkan Yardımcısı Yanar 02:21
Bbp Genel Başkan Yardımcısı Yanar 133 izlenme - 2 yıl önce Bbp Genel Başkan Yardımcısı Haşim Yanar, "Ekmeleddin Bey'i İstiklal Marşı'nı Bilmemekle İtham Eden Sayın Başbakan, Çok Değil Bakın 2009'lu Yıllarda Aslında İstiklal Marşı'nın Okunmaması Yönünde Kanaat Sahibi Bir Kişi" Dedi.
Muharrem İnce: Sayın Genel Başkan Hemen İstifa Etmelidir 03:00
Muharrem İnce: Sayın Genel Başkan Hemen İstifa Etmelidir 119 izlenme - 2 yıl önce Basın toplantısı düzenleyen CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisini topa tutup, Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağırdı.
Muharrem İnce CHP Genel Başkalığına adaylığını açıkladı (9 Kasım 2015) 21:37
Muharrem İnce CHP Genel Başkalığına adaylığını açıkladı (9 Kasım 2015) 46 izlenme - 11 ay önce AVRUPA TÜRK GAZETESİ TV (ATGtv) Haberin ayrıntılarını okuyun. http://avrupaturkgazetesi.com/chp-genel-baskan-adayi-muharrem-ince-kilicdaroglu-basarisiz-oldu
Genel Başkan Davutoğlu'nun Teşekkür Konuşması 09:18
Genel Başkan Davutoğlu'nun Teşekkür Konuşması 91 izlenme - 2 yıl önce Bin 245 Delegenin Oy Kullandığı Ak Parti 1'nci Olağanüstü Kongresi'nde Ak Parti Genel Başkanı Seçilen Ahmet Davutoğlu Teşekkür Konuşması Yaptı. işte Davutoğlu'nun Konuşmasından Satırbaşları: sayın Cumhurbaşkanımıza Ayrıca Teşekkür Ediyorum "sayın Cumhurbaşkanım, Değerli Divan, Dava Arkadaşlarım Hepinizi Saygıyla Muhabbetle Selamlıyorum. Teşekkür Ve Minnetlerimi Bir Kez Daha İfade Etmek İstiyorum. Allah Bu Sorumluluğun Gerekeğini Yapabilme Gücü Versin. Sayın Cumhurbaşkanımıza Ayrıca Teşekkür Etmek İstiyorum, Bana Güç Vermektedir. ilk Kez Böyle Bir Devir Teslim Yapıldı bugün Ve Yarın Türk Demokrasi Tarihinde İlk Defa Böylesine Devir Teslim Olmadı, Hiç Bir Farklı Görüş Ve Farklı İzlenim Olmadan Tam Bir Birlik Beraberlikte Bir Devir Teslim Oldu. Ak Parti Bugün, Ahlak Ve Erdem Siyasetiyle Farkını Ortaya Koymuştur. ayrıca Yarın Türk Demokrasi Tarihinde İlk Defa Aynı Partiden Gelen Aynı Görüşten Gelen İki Cumhurbaşkanı Arasında Devir Teslim Yapılacak. Sayın Abdullah Gül, Yarın Halkımız Tarafından Doğrudan Seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a Devir Teslimi Yapacaktır. atatürk İle İnönü Aynı Partiden Olmalarına Rağmen Devir Teslim Törenleri Bukadar Beraberlik İçinde Sorunsuz Gerçekleşmemişti. 2015-2019 Altın Ölçeğinde Değerli Bir Dönem 2019 Yılına Kadar Altın Ölçeğinde Değerli Bir Dönem Olacak. Tüm Temel Sorunlarımızı Anayasa Başta Olmak Üzere 2015-2019 Yılları Arasında Reformlarımızı Gerçekleştireceğiz. birlikte Ter Döktük bugün Bir Sıcakta Yoğun Bir Terlemeye Rağmen Yine Bizleri Terk Etmedikleri İçin Teşekkür Ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Birlikte Terleyip Birlikte Terlyeceğiz Demişti, Birlikte Ter Döktük. "
Kılıçdaroğlu : Erdoğan O İki Ayyaşı Açıkla 01:53
Kılıçdaroğlu : Erdoğan O İki Ayyaşı Açıkla 128 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu: Erdoğan O İki Ayyaşı Açıkla Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan In Dün Yaptığı İki Tane Ayyaş Açıklamasına Sert Cevap Verdi.
İstanbul Alperen Ocakları Genel Başkanı- Fsm Tv 29:29
İstanbul Alperen Ocakları Genel Başkanı- Fsm Tv 74 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Alperen Ocakları Genel Başkanı- fsmtv.net Canlı Yayın
Emre Arkan (Erzurum) 02:59
Emre Arkan (Erzurum) 208 izlenme - 7 yıl önce muhsin yazıcıoğlunun helikopter görüntüleri
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Kosova'da 06:02
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Kosova'da 81 izlenme - 3 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yunanistan ve Makedonya temasları ardından Kosova'ya geldi. Mustafa Desteci, Kosovalı Türk Partiler...
Dp Genel Başkanı Gültekin Uysal 00:33
Dp Genel Başkanı Gültekin Uysal 46 izlenme - 2 yıl önce Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Demokrasiyi merkeze alan bir anlayışla, parlamenter demokratik rejimiyle beraber geleceğini kuşatacak bir siyasi iklimi Türkiye'de buluşturma mecburiyetimiz var" dedi.
Hdp Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş, Paris'te 01:50
Hdp Genel Başkanı Ve Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş, Paris'te 56 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, İsrail'in Gazze'le karadan ve havadan saldırılarını kınadıklarını belirterek, Filistin hallkının yanında olduklarını söyledi.
BBP Genel Başkanı Destici 01:03
BBP Genel Başkanı Destici 14 izlenme - 8 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Basın toplantısında detaylar Destici'nin açıklamaları BBP Genel Başkanı Destici: "Kılıçdaroğlu, önce Sezgin Tanrıkulu'na sahip çıksın, ondan sonra açıklama yapsın, bana göre. Anamuhalefet partisinin terörle mücadele duruşu net değil, net bir duruş ortaya koyması lazım" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, anamuhalefet partisinin terörle mücadelede duruşunun net olmadığını belirterek, "Kılıçdaroğlu önce Sezgin Tanrıkulu'na sahip çıksın ondan sonra açıklama yapsın.
Chp Genel başkan yardımcısı Amasya'da 04:31
Chp Genel başkan yardımcısı Amasya'da 50 izlenme - 4 yıl önce Chp Genel başkan yardımcısı Amasya'da
 CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu: 05:06
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Böyle Bir Yapıyı Askeri Darbeler Döneminde Bile Görmedik" 8 izlenme - 5 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Belediye Başkanları Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "Böyle bir yapıyı askeri darbeler döneminde bile görmedik.
İlk Başörtülü Belediye Başkan Adayı Belli Oldu 03:51
İlk Başörtülü Belediye Başkan Adayı Belli Oldu 47 izlenme - 3 yıl önce İlk Başörtülü Belediye Başkan Adayı Belli Oldu Bbp Genel Başkanı Mustafa Destici, Yerel Seçimler Öncesinde İlk Başörtülü Belediye Başkan Adayını Kamuoyuna Du...
Ahmet Davutoğlu: Genel Başkanın Değişmesi Daha Doğru 03:26
Ahmet Davutoğlu: Genel Başkanın Değişmesi Daha Doğru 6 izlenme - 6 ay önce Ahmet Davutoğlu: Genel başkanın değişmesi daha doğru Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde yaptığı açıklamada neden görevini bıraktığını anlattı. GENEL BAŞKAN DEĞİŞİKLİĞİNİ UYGUN GÖRDÜM Eskilerin bir sözü vardır. Yoldan çok yol arkadaşları... Ben yol arkadaşlarımın benimle olduğundan emin olmak isterim. Bu bağlamda son MKYK'da yaşananların, parti usulleri bakımından benim için önemli olmasa da refik açısından doğru olmadığına kanaat getirdiğim için, bütün dostlarımızla ve cumhurbaşkanıyla yaptığımız görüşmelerde refik değişmektense, genel başkan değişikliğindeki doğruluk bende hasıl oldu. MKYK ve diğer kurulların değişmesi parti içinde değişik yorumlara neden olacaktı. O yüzden kongrede aday olmayacağım
Ömer Çelik'ten Haritalı Anlatım 04:04
Ömer Çelik'ten Haritalı Anlatım 10 izlenme - 8 ay önce Terör operasyonlarına ilişkin konuşan Ömer Çelik, "YPG mesajı almazsa daha büyük karşılık verilir" dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, Habertürk'te Suriye'de yaşananlara ilişkin soruları yanıtladı. Çelik, terör örgütlerine yönelik düzenlenen operasyonların nedenini harita üzerinden anlattı. 4 MADDEDE SURİYE HARİTASI Ömer Çelik, düzenlenen operasyonların neden gerekli olduğunu şu maddelerle çıkladı; * Ulusal güvenliğimiz açısında tedbirdir. * Halep'le olan insani yardım koridorunun açık olması bakımından gereklidir. * YPG'nin sınır komşumuz olmasını engellemek için. * Türkiye'nin oldu bittiyle bir savaş durumuyla karşı karşıya kalmaması için alınması gereken zorunlu tedbirdir.
Bbp Genel Başkanı Mustafa Desticinin Şok Yalanı Ortaya Çıktı 05:00
Bbp Genel Başkanı Mustafa Desticinin Şok Yalanı Ortaya Çıktı 22 izlenme - 2 yıl önce Bbp ı Mustafa Desticinin Şok Yalanı Ortaya Çıktı
kocadon genel başkan adayı 03:29
kocadon genel başkan adayı 41 izlenme - 6 yıl önce kocadon genel başkan adayı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki 02:39
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki 8 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Teröre bulaşan bir elin parmakları kadar olan art niyetli belediye başkanı için bütün belediyeler cezalandırılmaz. Art niyetli belediyelere bakarak yasa yapılmaz"- "İş makinelerinin, itfaiyelerin valilikler emrine verilmesi veya belediye başkanlarının görevden alınarak, yerlerine kayyum atanması gibi netleşmiş olan bir konu yok" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Teröre bulaşan bir elin parmakları kadar olan art niyetli belediye başkanı için bütün belediyeler cezalandırılmaz. Art niyetli belediyelere bakarak, yasa yapılmaz" dedi.