Hoşgeldiniz!

Genel Başkanı

Meral Akşener'in Hafızalarda Yer Eden Çıkışları 09:33
Meral Akşener'in Hafızalarda Yer Eden Çıkışları 3.490 izlenme - 2 yıl önce 'Hükümet gibi kadın' sözünün birebir karşılığı olan şu anda da MHP genel başkanı adayı olan Meral Akşener'in geçmişte yaptığı çıkışları izliyoruz.
Kılıçdaroğlu: 04:56
Kılıçdaroğlu: "Tarım Açısından Türkiye Bağımsız Bir Devlet Değil" 8 izlenme - 1 hafta önce - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Roman Sünnet Düğününe Katıldı 07:21
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Roman Sünnet Düğününe Katıldı 135 izlenme - 8 ay önce CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Roman sünnet düğününe katıldı CHP'nin Roman Milletvekili Özcan Purçu'nun oğlunun sünnet töreninde 'Bir mecalim var' şarkısı Kılıçdaroğlu'na uyarlandıİZMİR - İZMİR CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin ilk Roman Milletvekili Özcan Purçu'nun oğlu Ayberk'in...
Binali Yıldırım Resmen Genel Başkan Seçildi 01:21
Binali Yıldırım Resmen Genel Başkan Seçildi 488 izlenme - 2 yıl önce AK Parti'de tek aday olarak gidilen kongrede Binali Yıldırım resmen genel başkan seçildi. AK Parti kongresinde Genel Başkanlık seçimi sonuçlandı ve Binali Yıldırım 1405 delegenin oyunu alarak Erdoğan ve Davutoğlu'nun ardından AK Parti'nin üçüncü genel başkanı seçildi.
Kılıçdaroğlu - Çiftlik Bank 05:26
Kılıçdaroğlu - Çiftlik Bank 25 izlenme - 2 ay önce - Salondan genel detay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda konuştu.
24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri ve Fıfex'in Basın Toplantısı Gerçekleştirildi 09:44
24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri ve Fıfex'in Basın Toplantısı Gerçekleştirildi 81 izlenme - 7 ay önce - 24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri ve FIFEX'in basın toplantısı gerçekleştirildi TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber: "54 ülkede çalışma imkanı sunulan bir proje" FIFEX Etkinlik Koordinatörü Alper Akalın: "Futbol ekonomisi Türkiye'de 5 kat artarak önemli bir hacme...
Hdp Eş Genel Başkan Yardımcısı Tutuklandı 00:52
Hdp Eş Genel Başkan Yardımcısı Tutuklandı 161 izlenme - 2 yıl önce TOKAT’ta, terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Alp Altınörs tutuklandı. Tokat Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör operasyonu kapsamında 3 gün önce Ankara’da gözaltına alınan HDP Eş Genel Başkan yardımcısı Alp Altınörs dün gece adliyeye sevk edildi. Yapılan sorgu işleminin ardından mahkemeye sevk edilen HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Alp Altınörs, HDP Tokat İl Eşbaşkanı Kadir Akkaya, HDP Merkez İlçe Başkanı Erdal Bektaş ile N.Ş.,E.Ç., M.V.Y. ‘terör örgütüne üye olmak’ ve ‘terör örgütüne eleman temin etmek’ suçlarından tutuklandı.
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 02:35
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 424 izlenme - 4 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu kullandığı Ankara'daki Arjantin İlkokulunda halkta büyük bir heyecan olduğunu ve herkesin demokrasi şölenine katılmak için sandık başına geldiğini ifade etti.
10:18
"Umudu Ol” Yardım Gemisi Somali’ye Uğurlandı 121 izlenme - 12 ay önce Un, şeker, ilaç ve çocuk maması yüklü 13 bin tonluk Sebat adlı yardım gemisi, Mersin Taşucu Limanı’ndan törenle uğurlandı. Somali'nin bütün bölgelerine gidecek yardımlar 3 milyon kişinin bir aylık gıda ihtiyacını karşılayacak.
Kılıçdaroğlu'nun 06:35
Kılıçdaroğlu'nun "Yoksulluktan" Dediği Kadının, Mirasyedi Kocası Yüzünden İntihar Ettiği Ortaya... 37 izlenme - 6 ay önce - Kılıçdaroğlu'nun "yoksulluktan" dediği kadının, mirasyedi kocası yüzünden intihar ettiği ortaya çıktı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdardoğlu 2012 yılında Adana'da yoksulluktan intihar ettiğini söylediği Emine Akçay'ın, kocasının eşine miras arsa ve evi satarak hayat kadınlarıyla yediği,...
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 11:13
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 348 izlenme - 7 yıl önce http//sionvadisi.net/
CHP'nin 36. Olağan Kurultayı Kılıçdaroğlu'nun Açış Konuşmasıyla Başladı 04:56
CHP'nin 36. Olağan Kurultayı Kılıçdaroğlu'nun Açış Konuşmasıyla Başladı 26 izlenme - 4 ay önce CHP'nin 36. Olağan Kurultayı Kılıçdaroğlu'nun açış konuşmasıyla başladı Kılıçdaroğlu, konuşmasının ilk bölümünü geçirdiği rahatsızlığın ardından yurt dışında tedavi gören eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve tutuklu Milletvekili Enis Berberoğlu'na ayırdı CHP Genel Başkanı Kemal...
Devlet Bahçeli Başkanlık Sistemi İçin Neler Demişti İzleyin 03:13
Devlet Bahçeli Başkanlık Sistemi İçin Neler Demişti İzleyin 61 izlenme - 1 yıl önce OKEYAZRAM.COM - Devlet Bahçeli Başkanlık Sistemi İçin Neler Demişti Lütfen Videomuzu Sonuna Kadar İzleyin | Başkanlık Sistemi ve Devlet Bahçeli Yorumu | Başkanlık Sistemi İçin Bahçeli Önceleri Ne Diyordu Şimdi Ne Diyor | Devlet Bahçeli Neden Başkanlık Sistemi İçin U Dönüşü Yaptı.
DSP Genel Başkanı Aksakal: Bülent  Ecevit'in Yanında Dersimli Kemal'e Rastlamadım 01:27
DSP Genel Başkanı Aksakal: Bülent Ecevit'in Yanında Dersimli Kemal'e Rastlamadım 119 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında ‘Bülent Ecevit’in çırağıyım’ sözü üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal “Ecevit’in yanında Dersimli Kemal diye birine rastlamadım. Ecevit’in kendisini kabul etmemiş” dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: 08:51
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bugünden 84'ü Söylemeyeyim, Çünkü 85'in Heyecanı Kalmayacaktır" 28 izlenme - 7 ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Bugünden 84'ü söylemeyeyim, çünkü 85'in heyecanı kalmayacaktır"ANKARA - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Yemin nedir bilmeyen, yeminleri bozan, bozmaya kalkan ne bizdendir, ne de bu millete dost ve samimidir.
31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması 10:19
31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması 107 izlenme - 3 yıl önce 31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması (SEÇİM KONUŞMASI) - 31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması (SEÇİM KONUŞMASI)
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Amasya'da 01:31
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Amasya'da 88 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Amasya'da
 Kontrolsüz teknoloji tehlikesi 01:49
Kontrolsüz teknoloji tehlikesi 76 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı ve Çocuk Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Mücahit Öztürk, akıllı telefonlar ile diğer teknolojik araçların sınırsız ve denetimsiz kullandırılmasının çocuklarda davranış bozukluğuna neden olabildiğini belirtti.
Selahattin Özdemir Den ,chp Genel Başkanı ,kemal Kılıçtaroğlu'na Şarkı 06:40
Selahattin Özdemir Den ,chp Genel Başkanı ,kemal Kılıçtaroğlu'na Şarkı 197 izlenme - 6 yıl önce Arabeskçi sanatçıdan CHP'ye şarkılı jestADANA - Arabeskçi sanatçı Selehattin Özdemir, CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu'na hitaben 'Kemal Kılıçtaroğlu işte budur budur diyor' adlı bir şarkı yaptı.Davos Zirvesi'nde 'One Minute' diyerek çıkış yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a şarkı yapar...
Binali Yıldırım'dan Teşekkür Konuşması 01:12
Binali Yıldırım'dan Teşekkür Konuşması 63 izlenme - 2 yıl önce Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, partililere teşekkür konuşması yaptı. Yıldırım, "Bu kongremiz, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, kardeşliğin, birliğin, lidere olan sadakatin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur" dedi. AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi sona erdi. Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, oy kullanma işleminin sona ermesinin ardından teşekkür konuşması yaptı. Partililer tarafından coşkuyla karşılanan Yıldırım, "Sayın Divan, değerli yol arkadaşlarım. Böylesine büyük, onurlu bir görevi şahsıma layık gören siz değerli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Sizlere, AK Parti'nin yeni genel başkanı olarak bana emanet ettiğiniz bu mukaddet bayrağı asla yere düşürmeyeceğime söz veriyorum. Rabbim, bu ağır sorumluluğun, bu büyük emanetin gereğini yapma kudretini hepimize nasip eylesin. Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde sizin gibi yol arkadaşlarımla birlikte omuz omuza yürümekten büyük bir şeref duyuyorum. Yolumuz zor ama aydınlık bir yoldur. Geleceğimiz aydınlıktır. Bu kutsal emanete aynı derecede sahibi, sorumlusu, takipçisi olan büyük Türkiye hedefine hep birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Kutlu yolculuğumuz hayırlı uğurlu olsun. Yolumuz milletin sesi, partimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın yoludur. Bugünkü kongreden, bu salonu hınca hınç dolduran, salona sığmayıp onbinlerce yol arkadaşımızın katıldığı bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Yurt içinden, yurt dışından gelerek bu demokrasi şöleninde bu coşkuyu bizlerle paylaşan misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Türkiye'nin en doğusundan en batısına kadar AK Parti için gece günüz demeden çalışan bütün kardeşlerime, gönül veren vermeyen herkese, aziz milletime şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu: 03:43
Kılıçdaroğlu: "( Fetö Davaları) Parası Olan Dayısı Olan Serbest, Garibanlar Yatıyor" 5 izlenme - 2 ay önce - Salondan genel detay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda konuştu.
genel başkan 04:13
genel başkan 179 izlenme - 9 yıl önce a partisinin genel başkanı
Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Cezaevine Konuldu 00:32
Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Cezaevine Konuldu 30 izlenme - 2 yıl önce Terör soruşturması kapsamında tutuklanan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Edirne F Tipi Cezaevine konuldu.
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 22:31
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 141 izlenme - 6 yıl önce
Kılıçdaroğlu: 05:02
Kılıçdaroğlu: "(Hakim ve Savcı Kura Töreni) Sizin Ne İşiniz Var Ayakta?" 4 izlenme - 2 ay önce - Salondan genel detay CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda konuştu.
Kemal Kılıçdaroğlu: 07:54
Kemal Kılıçdaroğlu: "Ordumuzun Afrin'de Yaptığı Harekatı İlk Günden Bu Yana Destekledik" 6 izlenme - 3 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu: "Ordumuzun Afrin'de yaptığı harekatı ilk günden bu yana destekledik" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Enis Berberoğlu hapisanede esir konumunda" "Evrakların sahte olmadığı ortaya çıktı" "Beni takip et Erdoğan.
Hdp Eş Genel Başkanı Buldan 01:19
Hdp Eş Genel Başkanı Buldan 2 izlenme - 1 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, partisinin cumhurbaşkanı adayına ilişkin, "Biz HDP olarak artık son toplantılarımızı karar mekanizmalarımızda yapıyoruz ve bu son toplantılarla birlikte adayımızı en kısa zamanda Türkiye toplumuna açıklayacağız." dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması 01:15
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması 46 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Hastaneden genel görünüm MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya'nın hastanden çıkışı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un hastane önünde bekleyişi - MHP İstanbul ve Ankara İl Başkanları ile bazı partililer, hastaneye gelerek Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında bilgi aldı MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, anjiyo olan Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü hastaneye geldi.
Selahattin Demirtaş: 03:11
Selahattin Demirtaş: "Üç Parti Birleşip Anayasayı Değiştirmeye Karar Verdikten Sonra Bizim Yapacağım 41 izlenme - 2 yıl önce Parti binası önünden detay -Demirtaş'ın gelişi ve açıklamaları HDP MYK toplantısı Eş Genel Başkan Demirtaş: "(Dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda muhalefetin desteği) Bariz bir intikam alma, siyasi öç alma girişiminin bu kadar iştahla desteklenmesi büyük bir hatadır" "Açıkça anayasaya bir aykırı teklifin sorgusuz, sualsiz destekleneceğini ifade etmiş olmaları doğrusu şaşırtıcıdır" "Üç parti birleşip anayasayı değiştirmeye karar verdikten sonra bizim yapacağımız bir şey yok. Yapacağımız tek şey bu gerici, kinci, siyasi intikam için anayasaya aykırı değişikliği bile göze alan anlayışa karşı dik durmak" HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, AK Parti'nin dokunulmazlık teklifine TBMM Genel Kurulu'nda muhalefet partilerinin destek vereceğini açıklamalarına ilişkin, "Bariz bir intikam alma, siyasi öç alma girişiminin bu kadar iştahla desteklenmesi büyük bir hatadır.
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edebali Basın Toplantısı-2 18:01
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edebali Basın Toplantısı-2 67 izlenme - 4 yıl önce Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edebali Basın Toplantısı - 2