Hoşgeldiniz!

Genel Başkanı

Meral Akşener'in Hafızalarda Yer Eden Çıkışları 09:33
Meral Akşener'in Hafızalarda Yer Eden Çıkışları 3.332 izlenme - 5 ay önce 'Hükümet gibi kadın' sözünün birebir karşılığı olan şu anda da MHP genel başkanı adayı olan Meral Akşener'in geçmişte yaptığı çıkışları izliyoruz.
Binali Yıldırım Resmen Genel Başkan Seçildi 01:21
Binali Yıldırım Resmen Genel Başkan Seçildi 487 izlenme - 5 ay önce AK Parti'de tek aday olarak gidilen kongrede Binali Yıldırım resmen genel başkan seçildi. AK Parti kongresinde Genel Başkanlık seçimi sonuçlandı ve Binali Yıldırım 1405 delegenin oyunu alarak Erdoğan ve Davutoğlu'nun ardından AK Parti'nin üçüncü genel başkanı seçildi.
DSP Genel Başkanı Aksakal: Bülent  Ecevit'in Yanında Dersimli Kemal'e Rastlamadım 01:27
DSP Genel Başkanı Aksakal: Bülent Ecevit'in Yanında Dersimli Kemal'e Rastlamadım 116 izlenme - 7 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında ‘Bülent Ecevit’in çırağıyım’ sözü üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan DSP Genel Başkanı Önder Aksakal “Ecevit’in yanında Dersimli Kemal diye birine rastlamadım. Ecevit’in kendisini kabul etmemiş” dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 02:35
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 420 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu kullandığı Ankara'daki Arjantin İlkokulunda halkta büyük bir heyecan olduğunu ve herkesin demokrasi şölenine katılmak için sandık başına geldiğini ifade etti.
Binali Yıldırım'dan Teşekkür Konuşması 01:12
Binali Yıldırım'dan Teşekkür Konuşması 53 izlenme - 5 ay önce Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, partililere teşekkür konuşması yaptı. Yıldırım, "Bu kongremiz, ne kadar büyük bir aile olduğumuzu, kardeşliğin, birliğin, lidere olan sadakatin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur" dedi. AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi sona erdi. Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, oy kullanma işleminin sona ermesinin ardından teşekkür konuşması yaptı. Partililer tarafından coşkuyla karşılanan Yıldırım, "Sayın Divan, değerli yol arkadaşlarım. Böylesine büyük, onurlu bir görevi şahsıma layık gören siz değerli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Sizlere, AK Parti'nin yeni genel başkanı olarak bana emanet ettiğiniz bu mukaddet bayrağı asla yere düşürmeyeceğime söz veriyorum. Rabbim, bu ağır sorumluluğun, bu büyük emanetin gereğini yapma kudretini hepimize nasip eylesin. Ülkemizin içinde bulunduğu zor günlerde sizin gibi yol arkadaşlarımla birlikte omuz omuza yürümekten büyük bir şeref duyuyorum. Yolumuz zor ama aydınlık bir yoldur. Geleceğimiz aydınlıktır. Bu kutsal emanete aynı derecede sahibi, sorumlusu, takipçisi olan büyük Türkiye hedefine hep birlikte emin adımlarla yürüyeceğiz. Kutlu yolculuğumuz hayırlı uğurlu olsun. Yolumuz milletin sesi, partimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın yoludur. Bugünkü kongreden, bu salonu hınca hınç dolduran, salona sığmayıp onbinlerce yol arkadaşımızın katıldığı bu kongrenin gerçekleşmesinde emeği geçen bütün kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Yurt içinden, yurt dışından gelerek bu demokrasi şöleninde bu coşkuyu bizlerle paylaşan misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Türkiye'nin en doğusundan en batısına kadar AK Parti için gece günüz demeden çalışan bütün kardeşlerime, gönül veren vermeyen herkese, aziz milletime şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Saldırı İle İlgili Konuştu 00:47
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Saldırı İle İlgili Konuştu 15 izlenme - 2 ay önce NTV canlı yayınına bağlanan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu "Şu an güvenli bölgedeyim. Endişelenmeye gerek yok" açıklamasını yaptı.
 Kontrolsüz teknoloji tehlikesi 01:49
Kontrolsüz teknoloji tehlikesi 73 izlenme - 9 ay önce Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Başkanı ve Çocuk Ergen Psikiyatristi Prof. Dr. Mücahit Öztürk, akıllı telefonlar ile diğer teknolojik araçların sınırsız ve denetimsiz kullandırılmasının çocuklarda davranış bozukluğuna neden olabildiğini belirtti.
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 11:13
saadet partisi genel başkanı profdrmustafa kamalak trt seçim özel'de! 345 izlenme - 5 yıl önce http//sionvadisi.net/
31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması 10:19
31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması 98 izlenme - 12 ay önce 31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması (SEÇİM KONUŞMASI) - 31 Ekim 2015 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Propaganda Konuşması (SEÇİM KONUŞMASI)
Selahattin Demirtaş: 03:11
Selahattin Demirtaş: "Üç Parti Birleşip Anayasayı Değiştirmeye Karar Verdikten Sonra Bizim Yapacağım 40 izlenme - 6 ay önce Parti binası önünden detay -Demirtaş'ın gelişi ve açıklamaları HDP MYK toplantısı Eş Genel Başkan Demirtaş: "(Dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda muhalefetin desteği) Bariz bir intikam alma, siyasi öç alma girişiminin bu kadar iştahla desteklenmesi büyük bir hatadır" "Açıkça anayasaya bir aykırı teklifin sorgusuz, sualsiz destekleneceğini ifade etmiş olmaları doğrusu şaşırtıcıdır" "Üç parti birleşip anayasayı değiştirmeye karar verdikten sonra bizim yapacağımız bir şey yok. Yapacağımız tek şey bu gerici, kinci, siyasi intikam için anayasaya aykırı değişikliği bile göze alan anlayışa karşı dik durmak" HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, AK Parti'nin dokunulmazlık teklifine TBMM Genel Kurulu'nda muhalefet partilerinin destek vereceğini açıklamalarına ilişkin, "Bariz bir intikam alma, siyasi öç alma girişiminin bu kadar iştahla desteklenmesi büyük bir hatadır.
Mustafa Kamalak'tan Veda Mesajı 02:14
Mustafa Kamalak'tan Veda Mesajı 3 izlenme - 3 gün önce Saadet Partisi Genel Başkanı olarak son kez basın toplantısı düzenleyen Mustafa Kamalak, "Partimizin ilkelerinden asla taviz vermediğimi zannediyorum." dedi, helallik istedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Amasya'da 01:31
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Amasya'da 87 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Amasya'da
Selahattin Özdemir Den ,chp Genel Başkanı ,kemal Kılıçtaroğlu'na Şarkı 06:40
Selahattin Özdemir Den ,chp Genel Başkanı ,kemal Kılıçtaroğlu'na Şarkı 191 izlenme - 5 yıl önce Arabeskçi sanatçıdan CHP'ye şarkılı jestADANA - Arabeskçi sanatçı Selehattin Özdemir, CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu'na hitaben 'Kemal Kılıçtaroğlu işte budur budur diyor' adlı bir şarkı yaptı.Davos Zirvesi'nde 'One Minute' diyerek çıkış yapan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a şarkı yapar...
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması 01:15
MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Anjiyo Olması 26 izlenme - 9 ay önce Görüntü Dökümü : Hastaneden genel görünüm MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya'nın hastanden çıkışı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz'un hastane önünde bekleyişi - MHP İstanbul ve Ankara İl Başkanları ile bazı partililer, hastaneye gelerek Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında bilgi aldı MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ve Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, anjiyo olan Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin tedavi gördüğü hastaneye geldi.
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 22:31
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 139 izlenme - 5 yıl önce
genel başkan 04:13
genel başkan 179 izlenme - 8 yıl önce a partisinin genel başkanı
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edebali Basın Toplantısı-2 18:01
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edebali Basın Toplantısı-2 61 izlenme - 3 yıl önce Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edebali Basın Toplantısı - 2
Kılıçdaroğlu'ndan 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı 00:20
Kılıçdaroğlu'ndan 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı 58 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaklaşan Sevgililer Günü için bir mesaj yayınladı.
Bahçeli'ye Şans Öpücüğü 00:45
Bahçeli'ye Şans Öpücüğü 43 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İzmir programına tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda esnafla kapvaltı yaparak başlamış. Bahçeli kahvaltı yaparken 11 yaşındaki zihinsel engelli Yusuf Kerim Yılmaz, yüzünü elleriyle okşayarak yanağından öpmüş Bahçeli'yi. Çocuğun masumiyetine hayran kaldım. Bahçeli'de sevimli insan malum. İnşallah uğurlu gelir bu öpücük seçimlerde bahçeliye.
Hdp Eş Genel Başkan Yardımcısı Tutuklandı 00:52
Hdp Eş Genel Başkan Yardımcısı Tutuklandı 3 izlenme - 1 ay önce TOKAT’ta, terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Alp Altınörs tutuklandı. Tokat Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör operasyonu kapsamında 3 gün önce Ankara’da gözaltına alınan HDP Eş Genel Başkan yardımcısı Alp Altınörs dün gece adliyeye sevk edildi. Yapılan sorgu işleminin ardından mahkemeye sevk edilen HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Alp Altınörs, HDP Tokat İl Eşbaşkanı Kadir Akkaya, HDP Merkez İlçe Başkanı Erdal Bektaş ile N.Ş.,E.Ç., M.V.Y. ‘terör örgütüne üye olmak’ ve ‘terör örgütüne eleman temin etmek’ suçlarından tutuklandı.
Devlet Bahçeli Soruları Cevapladı: 01:50
Devlet Bahçeli Soruları Cevapladı: "adaylar İçerisinde Tek Ülkücü Koray Aydın Beydir" 7 izlenme - 5 ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gazetecilerin sorularını cevaplaması TBMM - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazetecilerin sorularını cevapladı.
 Kemal  Kılıçdaroğlu: Düşük Profilli, Bıyıklı Birisini Seçtiler 01:36
Kemal Kılıçdaroğlu: Düşük Profilli, Bıyıklı Birisini Seçtiler 6 izlenme - 5 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Binali Yıldırım'ın genel başkanlığa seçilmesini yorumladı: "Düşük profilli, bıyıklı birisini seçtiler. Adı Milyonali..."
Tarafsız Bölge - 15 Ekim 2014 Çarşamba 02:08:22
Tarafsız Bölge - 15 Ekim 2014 Çarşamba 31 izlenme - 2 yıl önce Kobani ve çözüm sürecindeki son durumu nasıl değerlendiriyor? Türkiye’nin Suriyeli muhaliflere eğitim desteği için ne diyor? HSYK seçimleri ve yeni güvenlik paketini nasıl yorumluyor? Ahmet Hakan sordu; CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye’nin IŞİD ile mücadelesinde gelinen süreci ve gündemin önemli başlıklarını Tarafsız Bölge’de yorumladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Binali Yıldırım'ın ortak açıklaması 19 07 2016 12:51
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Binali Yıldırım'ın ortak açıklaması 19 07 2016 4 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başbakan Binali Yıldırım'ın ortak açıklaması 19 07 2016
Sağlık Sen Genel Başkanı Tokat Şubesini Ziyaret Etti! 12:52
Sağlık Sen Genel Başkanı Tokat Şubesini Ziyaret Etti! 28 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Sen Tokat Şubesini Ziyaret Eden Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş Gündeme Dair Önemli Açıklamalarda Bulundu.
Kılıçdaroğlu İstifa Edecek mi? 00:48
Kılıçdaroğlu İstifa Edecek mi? 9 izlenme - 12 ay önce 1 Kasım 2015 seçimleri sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu istifa soruları üzerine, 'Bizim kurultay sürecimiz devam ediyor. Bizim oyumuz arttı fakat biz kendimizi başarılı görmüyoruz. Başarının ölçüsü iktidar olmaktır.' dedi. 1 Kasım 2015 seçimleri sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açıklama yaptı. Kısa bir açıklama yapan Kılıçdaroğlu,' Biz milli iradeye saygılıyız. CHP'de yaşanan değişim kararlılıkla devam edecektir. Her yurttaşın can ve mal güvenliği önemlidir. Bugüne kadar hep mazlumun yanında olduk. Topluma hukukun üstünlüğünü anlatmak mazlumun yanında olmaktır. Bu ülkeye demokrasiyi getiren CHP'dir. Hukukun üstünlüğünü savunan parti de CHP'dir. Yurttaşlarım kaygı duymasın.' ifadelerini kullandı.
Selahattin Demirtaş, Hdp Genel Merkezinde Açıklamalarda Bulundu 2 10:05
Selahattin Demirtaş, Hdp Genel Merkezinde Açıklamalarda Bulundu 2 6 izlenme - 8 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş partisinin HDP Genel Merkezinde açıklamalarda bulundu
Kılıçdaroğlu 10 binlerle Gençlik Marşı'nı okudu 02:14
Kılıçdaroğlu 10 binlerle Gençlik Marşı'nı okudu 6 izlenme - 5 ay önce CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Kemala Kılıçdaroğlu öncülüğünde Güvenpark'tan Anıtkabir'e 19 Mayıs Atatürk'ü Anma yürüyüşü gerçekleştirildi. CHP lideri daha sonra parti otobüsünden vatandaşlarla beraber Gençlik Marşı'nı okudu.
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 01:07
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 6 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ'ın konuşması HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "Türkiye halkları özgürlüğe, barışa, demokrasiye kavuşuncaya kadar yürümeye devam edeceğiz" HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Türkiye halkları özgürlüğe, barışa, demokrasiye kavuşuncaya kadar yürümeye devam edeceğiz" dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:43
Kılıçdaroğlu: "Dilek Doğan'ın Nasıl Öldürüldüğüne Tanık Olduk" 6 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detay, - Katılımcılardan detay, - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması, TBMM - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'na konuştu.