Hoşgeldiniz!

genel merkez

Youtube Genel Merkezine Silahlı Saldırı Olayı 06:58
Youtube Genel Merkezine Silahlı Saldırı Olayı 421 izlenme - 3 hafta önce YOUTUBE GENEL MERKEZİNE SİLAHLI SALDIRI OLAYI Bu olay ülkemizde de benzer olayları tetiklemez umarım. Instagram: http://instagram.com/muratenginekn Facebook: https://facebook.com/BuModNeModu Twitter: https://twitter.com/MuratEnginEkin İşbirlikleri için: muratabigf@creator.st
CHP Genel Merkezi için Dua Etmek - Erol Taşın 01:18
CHP Genel Merkezi için Dua Etmek - Erol Taşın 1.202 izlenme - 2 yıl önce Chp sevdalısı bir vatandaşımız. Onun adı EROL TAŞ. Mübarek lkandil gecesi CHP merkezine girmek için yaptığıı duanın karşılığını aldımı bilinmez ama facebook tan arkadaşlarını bu duaya ortak ediyor :)
HDP Genel Merkezine Polis Operasyonu 02:41
HDP Genel Merkezine Polis Operasyonu 159 izlenme - 1 yıl önce Hdp'de Selahatin Demirtaş,Figen Yüksekdağ ve 7 milletvekilinin gözaltına alınmasından sonra HDP genel merkezine operasyon yapılıyor
HDP Genel Merkezi'ne Polis Baskını 02:00
HDP Genel Merkezi'ne Polis Baskını 111 izlenme - 1 yıl önce Gözaltına alınmayan milletvekilleri HDP Genel Merkezi'nde bir araya gelerek toplantı yaptı. Toplantı sırasında HDP Genel Merkezi'ne de Terörle Mücadele ekipleri tarafından operasyon düzenlendi. Gözaltına alınmayan milletvekilleri HDP Genel Merkezi'nde bir araya gelerek toplantı yaptı. Toplantı sırasında HDP Genel Merkezi'ne de Terörle Mücadele ekipleri tarafından operasyon düzenlendi. Ekipler parti genel merkezinde arama yaptı. Öte yandan gözaltına alınan Yüksekdağ'ın evine kapısını açmaması üzerine çilingir yardımıyla girilirken, Yüksekdağ'a savcılığın talimatı okutuldu. Yüksekdağ'ın gözaltına alınırken direndiği görüldü. .
Kanal E Gündemi 07:36
Kanal E Gündemi 359 izlenme - 5 yıl önce AktifSağlık-Sen basın açıklaması 08.03.2013
 CHP Genel Merkezinde olay! 02:39
CHP Genel Merkezinde olay! 55 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen CHP'li 3 kadın parti binasından içeri alınmadı.]]> Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...
Hdp Genel Merkezi Önünde Etekli Protesto 03:11
Hdp Genel Merkezi Önünde Etekli Protesto 18 izlenme - 1 yıl önce Hdp Genel Merkezi önünde etekli protesto gösterisi gerçekleştirildi.
AK Parti Genel Merkeze Girişler 05:01
AK Parti Genel Merkeze Girişler 2 izlenme - 6 ay önce AK Parti Genel Merkeze girişler.
Devlet Bahçeli, Ameliyatın Ardından İlk Kez Genel Merkezde 1 09:00
Devlet Bahçeli, Ameliyatın Ardından İlk Kez Genel Merkezde 1 4 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, ameliyatın ardından ilk kez genel merkezde Geçirdiği kalp ameliyatının ardından bir süredir dinlenen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Merkeze gelerek çalışmalarına başladı.
Atalay: 06:09
Atalay: "Myk'da Ana Gündemimiz Seçimdi. En Fazla Aday Adayı Başvurusu Olan Partiyiz" 3 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Beşir Atalay partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, "MYK'da ana gündemimiz seçimdi.
Başbakan Davutoğlu, Genel Merkez Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi 00:37
Başbakan Davutoğlu, Genel Merkez Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi 3 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Davutoğlu, Genel Merkez Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldiankara (aa) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Parti Genel Merkezi Personeliyle Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi.