Hoşgeldiniz!

geo

Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 46:56
Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 133.239 izlenme - 2 yıl önce Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması Aslanlar Hakkında: Aslan ya da Arslan (Panthera leo), kedigiller (Felidae) ailesinden etçil süper yırtıcı memeli bir hayvan türüdür. Afrika aslanı, dünyanın en büyük dört kedisinden (kaplan, aslan, jaguar, leopar) biridir. Erkek Afrika aslanı ortalama 250kg'dır. Kaydedilmiş en ağır aslan 1970 yılında İngiltere'deki Colchester Zoo adlı hayvanat bahçesindeki Simba adlı aslandır. Ağırlığı 435 kg olarak kaydedilmiştir. Dişiler ise ortalama 150 kg'mı bulabilir. Postu kahverengimsi sarıdır. Erkeğin yelesi kahverengimsi sarıdan siyaha kadar değişir. Geniş alınlı, güçlü çeneli, uzayıp çekilebilen tırnaklı, sarımtırak kısa ve yatık tüylüdür. Kuyruğunun ucu püsküllüdür. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır. Pençelerinin büyük olması, yere sağlam basmasını sağlar. Aslanlar birbirleriyle bölgeleri için kavga eder. Genellikle bu ölümle sonuçlanabilir. Aslanların pençeleri ve dişleri çok keskindir. Bir insanı bir vuruşta öldürebilir veya yaralayabilir. Genellikle Afrika kıtasında yaşamlarını sürdürürler.Aslanlar dünya üzerinde yaşayan kedi türleri içinde en sosyal cinstir. Diğer tüm kedi cinsleri antisosyal olup yalnız yaşamayı tercih ederken aslanlar büyük gruplar oluşturan tek kedi cinsidir. Grup oluşturmalarının en büyük sebebi kendilerinden çok hızlı olan avlarını grupsal pusu kurarak yakalamak olduğu bazı bilim dünyasınca öne sürülmektedir.
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar  By Doolfy 50:35
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar By Doolfy 125.111 izlenme - 5 yıl önce National Geographic Kanalının Türkçe Yayımlanan Müthiş Bir Av Belgeseli - Selim Orhan Çitak " Bunlar bütün diğer hayvanların korktuğu hayvanlar. "
Yeşil Örümceklerin Doğuşu 00:45
Yeşil Örümceklerin Doğuşu 4.784 izlenme - 1 yıl önce Siyah eşek arısıyla kavga eden olarak bilinen abimizin bir başka videosu,bu sefer de yeşil örümcekler yavrularının doğuşunu gösteriyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276952/siyah-essek-arisiyla-kavga-eden-adam
geo da silva - ill do you like a truck 02:19
geo da silva - ill do you like a truck 27.915 izlenme - 7 yıl önce olmak isteyeceğiniz bir tır ve akılda kalıcı nakarata bir de yaz sıcağı klip iyi seyirler
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 01:54
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 6.362 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel sakatlık geçiriyor ve zamana oynuyor. Buna dair hazırlanan bir videoyu izliyoruz, iyi ya da kötü fikir sizin artık.
Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax feat. Alexandra Mitroi - Kiss Me 03:33
Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax feat. Alexandra Mitroi - Kiss Me 583 izlenme - 2 ay önce Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax - Kiss Me feat. Alexandra Mitroi (Official Video) [Video Klip 2016] – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Directed by: Ovidiu Roteliuc Music: Gheorghe Constantin Cristinel, Basasteanu Cosmin Lyri cs: Gheorghe Constantin Cristinel, Alexandra Mitroi Arranged: Gheorghe Constantin Cristinel, L?c?tu?u Gabriel Mixing & Mastering: Mr. Pit Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax - Kiss Me feat. Alexandra Mitroi” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax feat. Alexandra Mitroi - Kiss Me”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
national geo nun en inanılmaz sahneleri 09:52
national geo nun en inanılmaz sahneleri 15.228 izlenme - 7 yıl önce bu videoyu izlemeyen ben belgesel izlemeyi seviyorum demesin.
geo da silva - like a flipper remix 2009 03:48
geo da silva - like a flipper remix 2009 29.376 izlenme - 7 yıl önce www.turkkeyfi.com | zevk-ü sefa diyarında keyifli dakikalar...
Boyka VS Chambers 08:09
Boyka VS Chambers 4.373 izlenme - 3 yıl önce Real Fight By Proka Geo (Zaimu Andrei VS Proka Geo) Gerçek kavga
Aynı Anda 40 Farklı Meyve Verebilen Doğa Harikası Ağaç 04:05
Aynı Anda 40 Farklı Meyve Verebilen Doğa Harikası Ağaç 2.117 izlenme - 1 yıl önce Sam Van Aken isimli adam Syracuse Üniversitesi Sanat profesörlüğü yapıyor ve küçüklüğü bir çiftlikte geçti. Küçüklükten gelen bilgiler ve sanat yaşamında öğrendikleri ile bir doğa harikası ağaç yaratma düşüncesine kapılan Sam çabalarının sonucunda aynı anda 40 farklı meyve verebilen bu 'Aşure' ağacını geliştirdi. 2008'de bir meyve bahçesinin kapanmakta olduğunu öğrenen Sam burada bulunan 100 ila 200 yıllık meyve ağaçlarının da varlığı ve değerinin farkında olmasından dolayı burayı satın aldı. Daha sonra ise bu meyve ağaçlarını tek bir ağaçta birleştirdi.
Saniyede 4 Bebek - 2 Bölüm 44:11
Saniyede 4 Bebek - 2 Bölüm 719 izlenme - 8 ay önce Tüm belgesellerimiz için http://www.belgun.tv/
Geo Da Silva & Sean Norvis - I Wanna Feel Love 03:08
Geo Da Silva & Sean Norvis - I Wanna Feel Love 831 izlenme - 7 ay önce Geo Da Silva & Sean Norvis - I Wanna Feel Love (Official Video) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
geo_da_silva_feat_sahara_andy_romano_belezza 03:49
geo_da_silva_feat_sahara_andy_romano_belezza 5.739 izlenme - 7 yıl önce
sahara ft. geo dasilva - bellezza 03:44
sahara ft. geo dasilva - bellezza 5.762 izlenme - 7 yıl önce geo da silva ft sahara- bellezza (official music video)
World's Deadliest - Croc Trap 02:21
World's Deadliest - Croc Trap 2.491 izlenme - 2 yıl önce World\'s Deadliest - Croc Trap
Köpeklere Fısıldayan Adam Cesar Millan'ın Isırılması 02:59
Köpeklere Fısıldayan Adam Cesar Millan'ın Isırılması 1.834 izlenme - 2 yıl önce "Köpeklere Fısıldayan Adam" olarak da bildiğimiz köpek uzmanı Cesar Millan'ın 9. sezon 14. bölümde Holly adlı köpek tarafından ısırılma anı... Özetleyecek olursak; Holly yemek yerken mama kabına dokunulduğunda inanılmaz hırçınlaşıyor ve insanları ısırıyor. Cesar da bu hırçın köpeği rehabilite etmeye çalışırken olanlar oluyor. İzliyoruz...
geo da silva - i'll do you like a truck 03:14
geo da silva - i'll do you like a truck 3.186 izlenme - 7 yıl önce www.dreamer-s.info
geo da silva 04:08
geo da silva 6.503 izlenme - 8 yıl önce dj joker.
geodasilva&sahara& andy romano-bellezza 03:44
geodasilva&sahara& andy romano-bellezza 2.321 izlenme - 7 yıl önce www.dreamer-s.info
sahara feat. geo dasilva - bellezza 03:44
sahara feat. geo dasilva - bellezza 2.415 izlenme - 6 yıl önce sahara feat. geo dasilva - bellezza
National Geographic Wild The Lion Army Hd 01:04:07
National Geographic Wild The Lion Army Hd 1.498 izlenme - 2 yıl önce National Geographic Wild The Lion Army Hd
geo da silva like 03:41
geo da silva like 4.317 izlenme - 8 yıl önce hareketli bir parça
Geo Da Silva & Saftik - Hey Mr. Dj Get Up 03:37
Geo Da Silva & Saftik - Hey Mr. Dj Get Up 2.223 izlenme - 4 yıl önce Geo Da Silva & Saftik - Hey Mr. DJ Get Up (Official Video)
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Awela Hey 03:19
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Awela Hey 1.164 izlenme - 2 yıl önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Awela Hey (Video Klip 2014)
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney 03:14
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney 1.025 izlenme - 2 yıl önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Official Video)
Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena 03:12
Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena 817 izlenme - 1 yıl önce Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena (Official Video) Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena Geo Da Silva, Jack Mazzoni & Alien Cut - Morena
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee 03:46
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee 1.930 izlenme - 4 yıl önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee (Video Klip 2013)
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 01:54
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 604 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel sakatlık geçiriyor ve zamana oynuyor. Buna dair hazırlanan bir videoyu izliyoruz, iyi ya da kötü fikir sizin artık.
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Alien Cut Remix)  03:52
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Alien Cut Remix) 431 izlenme - 11 ay önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Alien Cut Remix) Official Video 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): Sen kalk, bir minik mikrofonunu getir Bak jak burada mikrofonuna tak Kağıt kalem bir de ilham alınacak Tam gaz choppers, havada düşman avına çıkalım Akalım, haydi bu battle'ı kazanalım (We started in the Midwest) (Now we 'bout to take it) (All over the world, baby!) (This is the pinnacle!) (Yeah, Tech N9ne!) Follow me, all around the planet, I run the gamut on psychology They could never manage, we do damage wit' no apology Pick ‘em out the panic, a little manic 'cause I gotta be Frantic, I'ma jam it 'cause I'm an oddity Down for the trackin' like I'm grabbin' at my binoculars I could pop at you, papa, 'cause I'm partners wit' Waka Flocka Gimme the top of hip-hop and watch ‘im make ‘em rock With a show-stopper, chakras poppin' off the(Worldwide Choppers) If you anybody, you notice it Tech is the pinnacle, now the ideal nickel solos it Little coders to pull agai
Dj Kral Ft. Dj Ateş - 03:20
Dj Kral Ft. Dj Ateş - 3.710 izlenme - 7 yıl önce gel desen gelrım _by dj ates ft gecelerın yargıcı