Hoşgeldiniz!

Geo Videoları

Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 46:56
Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması 156.914 izlenme - 2 yıl önce Afrika Vahşi Yaşam Belgeseli Aslanların Avlanması Aslanlar Hakkında: Aslan ya da Arslan (Panthera leo), kedigiller (Felidae) ailesinden etçil süper yırtıcı memeli bir hayvan türüdür. Afrika aslanı, dünyanın en büyük dört kedisinden (kaplan, aslan, jaguar, leopar) biridir. Erkek Afrika aslanı ortalama 250kg'dır. Kaydedilmiş en ağır aslan 1970 yılında İngiltere'deki Colchester Zoo adlı hayvanat bahçesindeki Simba adlı aslandır. Ağırlığı 435 kg olarak kaydedilmiştir. Dişiler ise ortalama 150 kg'mı bulabilir. Postu kahverengimsi sarıdır. Erkeğin yelesi kahverengimsi sarıdan siyaha kadar değişir. Geniş alınlı, güçlü çeneli, uzayıp çekilebilen tırnaklı, sarımtırak kısa ve yatık tüylüdür. Kuyruğunun ucu püsküllüdür. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır. Pençelerinin büyük olması, yere sağlam basmasını sağlar. Aslanlar birbirleriyle bölgeleri için kavga eder. Genellikle bu ölümle sonuçlanabilir. Aslanların pençeleri ve dişleri çok keskindir. Bir insanı bir vuruşta öldürebilir veya yaralayabilir. Genellikle Afrika kıtasında yaşamlarını sürdürürler.Aslanlar dünya üzerinde yaşayan kedi türleri içinde en sosyal cinstir. Diğer tüm kedi cinsleri antisosyal olup yalnız yaşamayı tercih ederken aslanlar büyük gruplar oluşturan tek kedi cinsidir. Grup oluşturmalarının en büyük sebebi kendilerinden çok hızlı olan avlarını grupsal pusu kurarak yakalamak olduğu bazı bilim dünyasınca öne sürülmektedir.
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar  By Doolfy 50:35
Belgesel - En Vahşi Hayvanlar By Doolfy 128.084 izlenme - 6 yıl önce National Geographic Kanalının Türkçe Yayımlanan Müthiş Bir Av Belgeseli - Selim Orhan Çitak " Bunlar bütün diğer hayvanların korktuğu hayvanlar. "
99 Milyon Yıllık Dinozor Kuyruğu - National Geographic 01:28
99 Milyon Yıllık Dinozor Kuyruğu - National Geographic 2.176 izlenme - 3 ay önce Sıradışı bir şekilde iyi korunmuş pofuduk tüylerle kaplı bir dinozor kuyruğu, bir parça kehribar içinde sıkışmış halde bulundu. Kuyruğun ait olduğu hayvan yaklaşık 99 milyon önce yaşamış. Çin ve Kanada'dan araştırmacılar, hayvanı, iki ayağı üstünde yürüyen kuş benzeri dinozor türlerini içeren coelurosaur'un bir çeşidinin yavrusu olarak tanımlıyorlar. Fakat kuyruğun kemikleri bir kuşun kuyruğundaki gibi kaynaşmış değil, esnek olduğu için; fosil, normal bir kuştan ziyade karada yaşayan bir dinozora ait olmalı. Keşfi ilan eden çalışmanın yazarı Lida Xing, kehribarı Kuzey Myanmar pazarında satılık olarak bulmuş. Çeviri bana ait, National Geographic'in açıklamasıdır.
Yeni Delhi'deki Hava Kirliliği 01:00
Yeni Delhi'deki Hava Kirliliği 1.933 izlenme - 4 ay önce Hava kirliliğinde Pekin'i geride bırakan Hindistan'ın başkenti Delhi'de 1 Ocak'tan itibaren tek, çift plaka uygulamasına geçilecekmiş. *Kirliliğin temel sebebi kömürlü termik santraller, sürekli artan motorlu taşıtlar ve kurumlu egzoz çıkaran eski kamyonlar olarak gösteriliyor. *Dünya ısınıyor.
Geo Da Silva - İll Do You Like A Truck 02:19
Geo Da Silva - İll Do You Like A Truck 27.952 izlenme - 8 yıl önce olmak isteyeceğiniz bir tır ve akılda kalıcı nakarata bir de yaz sıcağı klip iyi seyirler
Yeşil Örümceklerin Doğuşu 00:45
Yeşil Örümceklerin Doğuşu 4.796 izlenme - 1 yıl önce Siyah eşek arısıyla kavga eden olarak bilinen abimizin bir başka videosu,bu sefer de yeşil örümcekler yavrularının doğuşunu gösteriyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/276952/siyah-essek-arisiyla-kavga-eden-adam
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 01:54
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 6.368 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel sakatlık geçiriyor ve zamana oynuyor. Buna dair hazırlanan bir videoyu izliyoruz, iyi ya da kötü fikir sizin artık.
İlk Kez Görüntülenen Hayalet Köpekbalıği 01:29
İlk Kez Görüntülenen Hayalet Köpekbalıği 506 izlenme - 2 ay önce Efendim bu tür 300 milyon yıldır yaşıyormuş. 6700 metre derinlikte uzaktan kumandalı bir deniz aracı ile Pasifik Okyanusunda çekilmiş. Kafasındaki noktalar yiyecek bulmak için sensör görevi görüyormuş. Kafalarında da bir penis bulunuyormuş (bu haberin kaynağı onedio, diğerleri netgeo). İzleyelim.
national geo nun en inanılmaz sahneleri 09:52
national geo nun en inanılmaz sahneleri 15.258 izlenme - 8 yıl önce bu videoyu izlemeyen ben belgesel izlemeyi seviyorum demesin.
Geo Da Silva - Like A Flipper Remix 2009 03:48
Geo Da Silva - Like A Flipper Remix 2009 29.465 izlenme - 8 yıl önce www.turkkeyfi.com | zevk-ü sefa diyarında keyifli dakikalar...
Boyka VS Chambers 08:09
Boyka VS Chambers 4.435 izlenme - 3 yıl önce Real Fight By Proka Geo (Zaimu Andrei VS Proka Geo) Gerçek kavga
Aynı Anda 40 Farklı Meyve Verebilen Doğa Harikası Ağaç 04:05
Aynı Anda 40 Farklı Meyve Verebilen Doğa Harikası Ağaç 2.134 izlenme - 2 yıl önce Sam Van Aken isimli adam Syracuse Üniversitesi Sanat profesörlüğü yapıyor ve küçüklüğü bir çiftlikte geçti. Küçüklükten gelen bilgiler ve sanat yaşamında öğrendikleri ile bir doğa harikası ağaç yaratma düşüncesine kapılan Sam çabalarının sonucunda aynı anda 40 farklı meyve verebilen bu 'Aşure' ağacını geliştirdi. 2008'de bir meyve bahçesinin kapanmakta olduğunu öğrenen Sam burada bulunan 100 ila 200 yıllık meyve ağaçlarının da varlığı ve değerinin farkında olmasından dolayı burayı satın aldı. Daha sonra ise bu meyve ağaçlarını tek bir ağaçta birleştirdi.
Saniyede 4 Bebek - 2 Bölüm 44:11
Saniyede 4 Bebek - 2 Bölüm 1.079 izlenme - 12 ay önce Tüm belgesellerimiz için http://www.belgun.tv/
Geo_da_silva_feat_sahara_andy_romano_belezza 03:49
Geo_da_silva_feat_sahara_andy_romano_belezza 5.739 izlenme - 7 yıl önce
Sahara Ft. Geo Dasilva - Bellezza 03:44
Sahara Ft. Geo Dasilva - Bellezza 5.765 izlenme - 7 yıl önce geo da silva ft sahara- bellezza (official music video)
World's Deadliest - Croc Trap 02:21
World's Deadliest - Croc Trap 2.682 izlenme - 3 yıl önce World\'s Deadliest - Croc Trap
Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax feat. Alexandra Mitroi - Kiss Me 03:33
Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax feat. Alexandra Mitroi - Kiss Me 610 izlenme - 6 ay önce Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax - Kiss Me feat. Alexandra Mitroi (Official Video) [Video Klip 2016] – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Directed by: Ovidiu Roteliuc Music: Gheorghe Constantin Cristinel, Basasteanu Cosmin Lyri cs: Gheorghe Constantin Cristinel, Alexandra Mitroi Arranged: Gheorghe Constantin Cristinel, L?c?tu?u Gabriel Mixing & Mastering: Mr. Pit Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax - Kiss Me feat. Alexandra Mitroi” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Geo Da Silva, DJ Gabro & Mr. Sax feat. Alexandra Mitroi - Kiss Me”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
Köpeklere Fısıldayan Adam Cesar Millan'ın Isırılması 02:59
Köpeklere Fısıldayan Adam Cesar Millan'ın Isırılması 1.974 izlenme - 2 yıl önce "Köpeklere Fısıldayan Adam" olarak da bildiğimiz köpek uzmanı Cesar Millan'ın 9. sezon 14. bölümde Holly adlı köpek tarafından ısırılma anı... Özetleyecek olursak; Holly yemek yerken mama kabına dokunulduğunda inanılmaz hırçınlaşıyor ve insanları ısırıyor. Cesar da bu hırçın köpeği rehabilite etmeye çalışırken olanlar oluyor. İzliyoruz...
Geo Da Silva - İ'll Do You Like A Truck 03:14
Geo Da Silva - İ'll Do You Like A Truck 3.186 izlenme - 7 yıl önce www.dreamer-s.info
Geo Da Silva & Sean Norvis - I Wanna Feel Love 03:08
Geo Da Silva & Sean Norvis - I Wanna Feel Love 832 izlenme - 12 ay önce Geo Da Silva & Sean Norvis - I Wanna Feel Love (Official Video) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Geo Da Silva 04:08
Geo Da Silva 6.503 izlenme - 8 yıl önce dj joker.
Geodasilva&sahara& Andy Romano-Bellezza 03:44
Geodasilva&sahara& Andy Romano-Bellezza 2.321 izlenme - 7 yıl önce www.dreamer-s.info
Sahara Feat. Geo Dasilva - Bellezza 03:44
Sahara Feat. Geo Dasilva - Bellezza 2.417 izlenme - 6 yıl önce sahara feat. geo dasilva - bellezza
National Geographic Wild The Lion Army Hd 01:04:07
National Geographic Wild The Lion Army Hd 1.560 izlenme - 3 yıl önce National Geographic Wild The Lion Army Hd
Geo Da Silva Like 03:41
Geo Da Silva Like 4.317 izlenme - 8 yıl önce hareketli bir parça
Geo Da Silva & Saftik - Hey Mr. Dj Get Up 03:37
Geo Da Silva & Saftik - Hey Mr. Dj Get Up 2.233 izlenme - 4 yıl önce Geo Da Silva & Saftik - Hey Mr. DJ Get Up (Official Video)
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Awela Hey 03:19
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Awela Hey 1.221 izlenme - 3 yıl önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Awela Hey (Video Klip 2014)
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney 03:14
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney 1.048 izlenme - 2 yıl önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Na Ru Ney (Official Video)
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee 03:46
Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee 1.937 izlenme - 4 yıl önce Geo Da Silva & Jack Mazzoni - Booma Yee (Video Klip 2013)
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 01:54
Volkan Demirel'in Süreye Oynadığı Dakikalar - Nat Geo 668 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel sakatlık geçiriyor ve zamana oynuyor. Buna dair hazırlanan bir videoyu izliyoruz, iyi ya da kötü fikir sizin artık.