Hoşgeldiniz!

george clooney

Para Canavarı - Money Monster (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 02:31
Para Canavarı - Money Monster (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 401.161 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde, 27 Mayıs’ta vizyona girecek PARA CANAVARI / MONEY MONSTER filminin Türkçe altyazılı fragmanı. Yönetmenliğini Jodie Foster’ın üstlendiği filmin başrollerinde, George Clooney ile Julia Roberts yer alıyorlar.
Suburbicon (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:30
Suburbicon (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 127.214 izlenme - 1 yıl önce George Clooney'nin yönettiği, Matt Damon'ın başrolde olduğu 2017 yapımı Suburbicon filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Tomorrowland (2015) Fragman 2 02:27
Tomorrowland (2015) Fragman 2 240.538 izlenme - 4 yıl önce Konusu hakkında henüz bir bilgi verilmeyen filmin yönetmen koltuğunda The Incredibles ve Ratatouille filmlerinin yönetmeni Brad Bird, senaryo ayağında ise Jeff Jensen ile Prometheus ve Cowboys & Aliens filmlerinden tanıdığımız Damon Lindelof bulunuyor. Filmde yer alacağı duyurulan oyuncular George Clooney, Hugh Laurie ve Raffey Cassidy
Yarının Dünyası - Tomorrowland (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Yarının Dünyası - Tomorrowland (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 66.732 izlenme - 4 yıl önce 22 Mayıs 2015'te Türkiye'de gösterime girecek Disney filmi Tomorrowland (Yarının Dünyası) filminin fragmanı. Filmde George Clooney ve Britt Robertson başrolde.
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Fragman 01:48
Yerçekimi Türkçe Altyazılı Fragman 60.630 izlenme - 5 yıl önce Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir.
Yerçekimi 11 Ekim’de sinemalarda 01:44
Yerçekimi 11 Ekim’de sinemalarda 42.654 izlenme - 5 yıl önce George Clooney ve Sandra Bullock ile ‘Gravity/ Yerçekimi’ 11 Ekim’de sinemalarda!
Money Monster (2016) 1. Resmi Fragman 02:34
Money Monster (2016) 1. Resmi Fragman 19.934 izlenme - 3 yıl önce 2016 yapımı Money Monster filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmde George Clooney, Julia Roberts ve Jack O'Connell başrolde oynuyorlar.
Tomorrowland (2015) Fragman 01:57
Tomorrowland (2015) Fragman 13.532 izlenme - 4 yıl önce George Clooney'nin başrolde oynadığı Tomorrowland filminin fragmanı. Filmi Brad Bird yönetiyor. Filmde ayrıca House dizisinden tanınan Hugh Laurie de oynuyor.
Gulclooney 00:06
Gulclooney 12.446 izlenme - 5 yıl önce Abdullah Gül, George Clooney Benzerligi
Yerçekimi - Kamera Arkası ve Röportaj 03:50
Yerçekimi - Kamera Arkası ve Röportaj 6.257 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sandra Bullock ve George Clooney'nin yer aldığı Yerçekimi filminin oyuncularla ve yönetmenle yapılan röportaj videosu.
George Clooney Filmlerinde Kelimelere İhtiyaç Duymuyor! 01:50
George Clooney Filmlerinde Kelimelere İhtiyaç Duymuyor! 2.413 izlenme - 3 yıl önce George Clooney Filmlerinde Kelimelere İhtiyaç Duymuyor! Ünlü oyuncu George Clooney filmlerinde bir şeyleri anlatmak için kelimelere ihtiyaç duymuyor!
George Clooney - Fiat Idea Reklamı 00:45
George Clooney - Fiat Idea Reklamı 2.021 izlenme - 4 yıl önce Tam yılını bilmediğim, George Clooney'in başrolünü oynadığı Fiat Idea reklamı. Not: Arabaya George Clooney dahil edilmemiştir.
Yarının Dünyası (Tomorrowland) Türkçe Dublajlı Fragman 02:22
Yarının Dünyası (Tomorrowland) Türkçe Dublajlı Fragman 1.485 izlenme - 4 yıl önce 2015'te gösterime girecek Tomorrowland (Yarının Dünyası) filminin Türkçe dublajlı fragmanı. Filmde George Clooney başrolde oynuyor.
Hazine Avcıları Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Hazine Avcıları Türkçe Altyazılı Fragman 2.858 izlenme - 5 yıl önce 21 Mart'ta Sinemalarda. Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney'nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor.
özel kuvvetler filmi fragmanı 02:03
özel kuvvetler filmi fragmanı 4.629 izlenme - 9 yıl önce özel kuvvetler filmi fragmanı
GRAVITY KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 22:58
GRAVITY KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 2.699 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
aklı havada filmi fragmanı izle 02:25
aklı havada filmi fragmanı izle 2.427 izlenme - 9 yıl önce aklı havada filmi fragmanı izle
George Clooney'ye Evlenme Teklif Etmek - Burcu Esmersoy 00:39
George Clooney'ye Evlenme Teklif Etmek - Burcu Esmersoy 916 izlenme - 4 yıl önce Efenim Elle Ödülleri 2012 gecesinde tasarımcı Tolga Turan sahnede Tanem Sivar sunum yaparken sevgilisine evlenme teklif etmiş. Mutluluk gözyaşları içinde birbirlerine sarılan çift konuklar tarafından uzun uzun alkışlanmış felan buraya kadarı normal diyelim (nasıl normalse) sonrasında da bu olayı kendine örnek alan Burcu Esmersoy bakın neler yapmış. Gül gül öldük Burcucuğum ha ha ha
Yer Çekimi 2 Fragman 01:37
Yer Çekimi 2 Fragman 1.605 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sandra Bullock, George Clooney, Eric Michels gibi isimlerin yer aldığı Yer Çekimi (Gravity) filminin resmi fragmanı.
Gravity / Yerçekimi Filminin Türkçe Altyazılı 3. Fragmanı 01:34
Gravity / Yerçekimi Filminin Türkçe Altyazılı 3. Fragmanı 1.378 izlenme - 5 yıl önce 25 Ekim'de sinemalarda! Yerçekimi/Gravity' Akademi Ödüllü® Sandra Block (The Blind Side," "The Proposal") ve George Clooney'nin ("Up in the Air," "Syriana") başrollerini paylaştığı, izleyicileri uzayın acımasız ve uçsuz bucaksız derinliklerine çeken bir gerilim filmi. Filmin yönetmenliğini Oscar® adayı Alfonso Cuarón ("Children of Men") üstleniyor. Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır.-birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir. 'Yerçekimi/Gravity' Alfonso Cuarón & Jonás Cuarón tarafından yazıldı. Filmin yapımcıları Alfonso Cuarón ve David Heyman. ( "Harry Potter" serisi) Yönetici Yapımcılar; Chris deFaria, Nikki Penny ve Stephen Jones. Sahne arkasında bir çok defa Oscar'a aday olmuş görüntü yönetmeni Emmanuel Lubezki ("Children of Men," "The New World"), yapım tasarımcısı Andy Nicholson ( "Alice in Wonderland" filminin sanat yönetimi süpervizörü), editör Mark Sanger (VFX editör "Alice in Wonderland") ve kostüm tasarımcısı Jany Temime ( "Harry Potter" serisi) yer alıyor. Efektler Oscar adayı görüntü efektleri süpervizörü Timothy Webber ("The Dark Knight") ve Oscar Ödüllü özel efekt yöneticisi Neil Corbould'a ("Gladiator") ait. " Yerçekimi/Gravity" in tamamı Londra'daki Shepperton Stüdyolarında çekildi. 4 Ekim 2013'ten itibaren vizyoan girmesi planlanan "Yerçekimi/Gravity" filminin dağıtımı bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından tüm dünyada 3D ve 2D olarak yapılacaktır.
O Brother Where Art Though - I Am A Man Of Constant Sorrow 02:08
O Brother Where Art Though - I Am A Man Of Constant Sorrow 909 izlenme - 4 yıl önce Coen Biraderler'in 2000 yapımı O Brother Where Art Though filminin en güzel sahnelerinden biri. Türkiye'de "Nerdesin Be Birader?" ismiyle gösterime giren filmin işbu sahnesinde 4 kafadar bir radyo istasyonuna giderek "The Soggy Bottom Boys" ismiyle hafif country ama daha çok ballad tarzında bir şarkı seslendiriyor. Şarkı orijinalinde 1913 yılında Dick Burnett tarafından yazılmış.
George Clooney Film Portföyü 02:37
George Clooney Film Portföyü 704 izlenme - 4 yıl önce Sinemanın üst tabaka oyuncularından biri olan George Clooney e ait film portföyü.Gravity filmi sinemada yeni bir soluk olmasının yanında özellikle Özel Kuvvetler filmindeki performansı benim için takdir edilesiydi...
Yerçekimi Fragman 01:51
Yerçekimi Fragman 989 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sandra Bullock, George Clooney, Eric Michels gibi isimlerin yer aldığı Gravity (Yerçekimi) filminin resmi fragmanı.
The Monuments Men (2013) – Fragmanı 01:46
The Monuments Men (2013) – Fragmanı 1.053 izlenme - 5 yıl önce Tarihin en büyük hazine avının gerçek hikayesinden uyarlanan The Monuments Men tuhaf bir 2. Dünya Savaşı müfrezesini anlatıyor. Bu müfrezedekiler FDR tarafından sanat eserlerini Nazi hırsızlarından kurtarmak ve sahiplerine ulaştırmak için Almanya’ya gitmekle görevlendiriliyorlar. Ancak bu imkansız bir görevdir: düşman hattının arkasında kalan sanat eserleri ve her şeyi yok etme emir almış Alman ordusuyla, bu adamlar – hiç askeri deneyimi olmayan yedi müze müdürü, koleksiyon yöneticisi ve sanat tarihçisi- nasıl başarılı olabilir ki? Ancak Monuments Men olarak bilinen bu adamlar kendilerini 1000 yıllık kültürün yok olmasını önlemek için zamana karşı yarışırken, insanoğlunun en büyük başarılarını korumak için hayatlarını da riske atacaklardır.
Gravity Fragman 01:30
Gravity Fragman 1.059 izlenme - 6 yıl önce Başrollerinde Sandra Bullock, George Clooney, Basher Savage gibi isimlerin yer aldığı Gravity filminin resmi fragmanı.
Yarının Dünyası (Tomorrowland) 2015 Türkçe Altyazılı Fragman Sinemalar com 02:18
Yarının Dünyası (Tomorrowland) 2015 Türkçe Altyazılı Fragman Sinemalar com 545 izlenme - 4 yıl önce Film Özeti Bilime çok meraklı bir genç olan Casey Newton (Britt Robertson) ile mucit Frank Walker (George Clooney) yalnızca hafızalarında yer alan bir yer ve zamana, gizemli bir yolculuğa çıkarlar. Vizyon Tarihi:22 Mayıs 2015
Tomorrowland (2015) Fragman 02:23
Tomorrowland (2015) Fragman 465 izlenme - 4 yıl önce Konusu hakkında henüz bir bilgi verilmeyen filmin yönetmen koltuğunda The Incredibles ve Ratatouille filmlerinin yönetmeni Brad Bird, senaryo ayağında ise Jeff Jensen ile Prometheus ve Cowboys & Aliens filmlerinden tanıdığımız Damon Lindelof bulunuyor. Filmde yer alacağı duyurulan oyuncular George Clooney, Hugh Laurie ve Raffey Cassidy.
Efsane Avcıları – The Monuments Men (2013) – 2. Fragmanı 02:28
Efsane Avcıları – The Monuments Men (2013) – 2. Fragmanı 712 izlenme - 5 yıl önce Tarihin en büyük hazine avının gerçek hikayesinden uyarlanan The Monuments Men tuhaf bir 2. Dünya Savaşı müfrezesini anlatıyor. Bu müfrezedekiler FDR tarafından sanat eserlerini Nazi hırsızlarından kurtarmak ve sahiplerine ulaştırmak için Almanya’ya gitmekle görevlendiriliyorlar. Ancak bu imkansız bir görevdir: düşman hattının arkasında kalan sanat eserleri ve her şeyi yok etme emir almış Alman ordusuyla, bu adamlar – hiç askeri deneyimi olmayan yedi müze müdürü, koleksiyon yöneticisi ve sanat tarihçisi- nasıl başarılı olabilir ki? Ancak Monuments Men olarak bilinen bu adamlar kendilerini 1000 yıllık kültürün yok olmasını önlemek için zamana karşı yarışırken, insanoğlunun en büyük başarılarını korumak için hayatlarını da riske atacaklardır.
Çılgın Çocuklar Spy Kids Film Fragmanı  (2001) 02:12
Çılgın Çocuklar Spy Kids Film Fragmanı (2001) 531 izlenme - 4 yıl önce Küçük Carmen ve Juni Cortez kardeşler, hikayedeki ajanların anne ve babaları olduğunun farkında bile değillerdir. Fakat ailesinin ajan olmak için yeterince 'cool' olmadıklarını söyleyen Carmen ve kardeşi Juni'nin gerçeği öğrenmeleri uzun sürmez. Gerçekte Ingrid ve Gregorio Cortez dünyanın en zorlu iki ajanıdır ve şimdi yeni bir tehditle karşı karşıya kalan dünyayı kurtarmak için yeniden göreve çağrılmışlardır. Gregorio ve Ingrid için eski günlere geri dönmenin ve çocuklarına büyük bir gerçeği anlatmanın zamanı gelmiştir.
The Monuments Men- Efsane Avcıları Fragmanı 02:22
The Monuments Men- Efsane Avcıları Fragmanı 694 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Matt Damon, George Clooney, Cate Blanchett gibi isimlerin yer aldığı The Monuments Men filminin resmi fragmanı. Başarılı aktör, yönetmen ve yapımcı George Clooney'nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor. Filmin Inglorious Basterds ve Ocean's 11'e benzer yanları olduğu konusunda IMDB'de şimdiden tartışma konusu açıldı bile.