Hoşgeldiniz!

Gerard Deulofeu

Barça'lı Yıldızdan Cr7 Taklidi! 00:34
Barça'lı Yıldızdan Cr7 Taklidi! 1.922 izlenme - 2 yıl önce Nou Camp'a Antrenmana Gelen Barcelonalı Yıldız Gerard Deulofeu, Real Madrid'in Portekizli Yıldızı Cristiano Ronaldo'nun Gol Sevinci Taklidini Yaptı...
Barcelona yeni Messi'sini buldu 02:37
Barcelona yeni Messi'sini buldu 761 izlenme - 3 yıl önce Katalan ekibi alt yapı oyuncusu olan ve 'Yeni Messi' olarak gösterilen Gerard Deulofeu'nun sözleşmesini 2017 yılına kadar uzattı. İşte yeni Messi olarak lanse edilen Deulofeu'nun gelişimi.
Gerard Deulofeu'dan Cristiano Ronaldo Taklidi 00:36
Gerard Deulofeu'dan Cristiano Ronaldo Taklidi 64 izlenme - 2 yıl önce Barcelonalı futbolcu Gerard Deulofeu antrenman için tesislerde Cristiano Ronaldo'nun gol sonrası yaptığı ben buradayım hareketini yapıyor.
Barçalı Yıldızdan inanılmaz Ronaldo Taklidi 00:16
Barçalı Yıldızdan inanılmaz Ronaldo Taklidi 44 izlenme - 2 yıl önce Nou Camp'a antrenmana gelen Barcelonalı yıldız Gerard Deulofeu, Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun gol sevinci taklidini çıkardı...
Barcelona yeni Messi'sini buldu! 01:48
Barcelona yeni Messi'sini buldu! 42 izlenme - 3 yıl önce Katalan ekibi alt yapı oyuncusu olan ve 'Yeni Messi' olarak gösterilen Gerard Deulofeu'nun sözleşmesini 2017 yılına kadar uzattı. İşte yeni Messi olarak lanse edilen Deulofeu'nun gelişimi.
İspanya idmanında müthiş kapışma! | Deulofeu vs. Alcacer 01:13
İspanya idmanında müthiş kapışma! | Deulofeu vs. Alcacer 24 izlenme - 3 yıl önce FIFA U20 Dünya Kupası için ülkemizde bulundan İspanya Milli Takımının yıldız oyuncuları Gerard Deulofeu ve Paco Alcacer antrenmanda karşı karşıya geldi.
Everton deplasmanda güldü! 03:01
Everton deplasmanda güldü! 2 izlenme - 11 ay önce İngiltere Lig Kupası'nda Everton deplasmanda Middlesbrough'u Deulofeu vs Lukaku'nun golleriyle 2-0 mağlup etti.