Hoşgeldiniz!

Gerard Deulofeu Videoları İzle

Barça'lı Yıldızdan Cr7 Taklidi! 00:34
Barça'lı Yıldızdan Cr7 Taklidi! 1.940 izlenme - 3 yıl önce Nou Camp'a Antrenmana Gelen Barcelonalı Yıldız Gerard Deulofeu, Real Madrid'in Portekizli Yıldızı Cristiano Ronaldo'nun Gol Sevinci Taklidini Yaptı...
Gerard Deulofeu'nun golü video hakem kararıyla verildi 00:54
Gerard Deulofeu'nun golü video hakem kararıyla verildi 116 izlenme - 3 ay önce İspanya, Fransa karşısında skoru 2-0 yaptı. Video hakem sayesinde maçtaki 2. yanlış karar da düzeltildi. Yeniden izlenen pozisyonda gol kararı çıktı.
Barcelona yeni Messi'sini buldu 02:37
Barcelona yeni Messi'sini buldu 833 izlenme - 4 yıl önce Katalan ekibi alt yapı oyuncusu olan ve 'Yeni Messi' olarak gösterilen Gerard Deulofeu'nun sözleşmesini 2017 yılına kadar uzattı. İşte yeni Messi olarak lanse edilen Deulofeu'nun gelişimi.
Gerard Deulofeu'nun golü video hakem kararıyla verildi 00:54
Gerard Deulofeu'nun golü video hakem kararıyla verildi 32 izlenme - 3 ay önce İspanya, Fransa karşısında skoru 2-0 yaptı. Video hakem sayesinde maçtaki 2. yanlış karar da düzeltildi. Yeniden izlenen pozisyonda gol kararı çıktı.
Gerard Deulofeu'dan Cristiano Ronaldo Taklidi 00:36
Gerard Deulofeu'dan Cristiano Ronaldo Taklidi 64 izlenme - 3 yıl önce Barcelonalı futbolcu Gerard Deulofeu antrenman için tesislerde Cristiano Ronaldo'nun gol sonrası yaptığı ben buradayım hareketini yapıyor.
İtalyan Devi Milan, Gerard Deulofeu'u Önce Açıkladı, Sonra Paylaşımı Sildi 00:58
İtalyan Devi Milan, Gerard Deulofeu'u Önce Açıkladı, Sonra Paylaşımı Sildi 2 izlenme - 5 ay önce İtalyan ekibi Milan, Everton'dan Gerard Deulofeu'yu kiraladığını sosyal medya hesabından duyurdu, ardından problem çıkınca 2 saat sonra paylaşımı sildi.
Everton deplasmanda güldü! 03:01
Everton deplasmanda güldü! 3 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Lig Kupası'nda Everton deplasmanda Middlesbrough'u Deulofeu vs Lukaku'nun golleriyle 2-0 mağlup etti.