Hoşgeldiniz!

Gerçeğin Videoları İzle

Yalçın Çakır : Gerçeğin Peşinde - Sarı Tutku 05:13
Yalçın Çakır : Gerçeğin Peşinde - Sarı Tutku 43.574 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Çakır : Gerçeğin Peşinde - Sarı Tutku
Yalçın Çakır Seçme Canlı Yayın Küfürleri 03:55
Yalçın Çakır Seçme Canlı Yayın Küfürleri 9.087 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Çakır'ın sunduğu Gerçeğin Peşinde programından toplanan küfürlü sahneler
Gerçeğin Peşinde Fragman 02:26
Gerçeğin Peşinde Fragman 6.008 izlenme - 4 yıl önce Görevden ihraç edilmiş eski bir polis olan Nick Cassidy (Sam Worthington), Manhattan'da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunur. Bir kadının çığlığı üzerine New York Polis Departmanı'ndan görevlendirilen bir ekip olay yerine gelir ve psikolog polis memuru Lydia Anderson (Elizabeth Banks), Nick'i ikna edip indirmesi için görevlendirilir. Bu arada Nick ana caddeye basınla birlikte büyük bir kalabalık toplayıp, ilgi çekmeyi de başarmıştır.
Bu Gancığı Eve Getirdim (Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde) 00:53
Bu Gancığı Eve Getirdim (Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde) 6.376 izlenme - 4 yıl önce Bu Gancığı Eve Getirdim
Yalçın Çakır - Yüzsüz  Koca 02:50
Yalçın Çakır - Yüzsüz Koca 990 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abimiz bu kez yüzsüz kocayı konuk ediyor. Adam hem karıyı aldatıyor hem de ota boka gülüyor. Ne kadar inandırıcı olduğunu ya da olmadığını Yalçın abimiz hemen çakıyor zaten.
Yalçın Çakır Espiriyi Patlatır ! 00:43
Yalçın Çakır Espiriyi Patlatır ! 1.424 izlenme - 5 yıl önce 'SUMO ,GÜREŞÇİSİ' ,Yalçın ,Çakır ,Gerçeğin
Yalçın Çakır - Eşin Hamile Mahmut 03:46
Yalçın Çakır - Eşin Hamile Mahmut 524 izlenme - 2 yıl önce Kimsesizlere sahip çıkan,kayıpları bulan Yalçın Çakır abimiz bu sefer doğmamış çocuğu buluyor karısı hamile olan ve bunu bilmeyen mahmut isimli vatandaşa eşinin hamile olduğunu söyleyen Yalçın abimiz türk televizyonlarında bir ilke imza atıyor.
20 Dakika Dizi Müzikleri - Gerçeğin Peşinde 01:55
20 Dakika Dizi Müzikleri - Gerçeğin Peşinde 1.156 izlenme - 4 yıl önce 20 Dakika Dizi Müzikleri - Gerçeğin Peşinde
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 01:00
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 482 izlenme - 2 yıl önce Kızı kurtarılan anne yayına bağlandıktan sonra son gelişmeleri Yalçın Çakır a anlatmaya başlar...Fakat Yalçın Abi birden eski anılarını hatırlar ve yaşadığı önemli bir olayı tüm izleyicileriyle paylaşır...Büyük adamsın Yalçın Abi...
random hearts fragmanı 1 02:31
random hearts fragmanı 1 1.672 izlenme - 6 yıl önce washington d.c.'de polis olarak çalışan çavuş dutch karısı peyton ve new hampsire'da senatör olan kay'ın kocası cullen'in bulunduğu uçak düşer. kazadan hiç kimse kurtulamamıştır. bu olay dutch ve kay'in eşleri hakkındaki bazı gerçekleri aydınlatmakla kalmaz aralarında kendilerini karı koca olarak tanıttıkları ortaya çıkmıştır. birbirlerini hiç tanımayan dutch ve kay ilginç bir tesadüf sonucu bir araya gelmişlerdir. uğradıkları ihanet bu çifti garip şekilde yaşamlarını birleştirir.
Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 03:52
Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 619 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde programına katılan kadın "evcilik oynarken falan" hamile kaldığını dile getiriyor.
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 03:06
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 516 izlenme - 2 yıl önce Sürekli onun kayınçosu, bunun yengesi, dünürün kaybolan altını, bilmemnenin kayıp kızı, öbürünün eltisi derken giderek ruh sağlığından endişe etmeye başladığımız Yalçın Abimiz yaka mikrofonunun azizliğine uğruyor. Altınları alıp kaçan gelini bulmaya çalışırken diğer yandan sürekli laf anlatmaya çalıştığı damada da çıkışıyor... 1.42 civarı dikkat edelim...
 Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 03:52
Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 612 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde programına katılan kadın "evcilik oynarken falan" hamile kaldığını dile getiriyor.
Yalçın Çakır'a Bozulup Canlı Yayını Terketmek 01:24
Yalçın Çakır'a Bozulup Canlı Yayını Terketmek 430 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının abisi Yalçın Abi her zamanki gibi kayıpları bulmaya çalışıyor o sırada bir konuğun hareketlerinden rahatsız olan Yalçın Abi sen de tik mi var diye soruyor,konuk ise bu duruma çok içerleyip ben gidiyorum diyor izleyelim.
Yalçın Çakır - Telefonda Koyunla Konuşmak 01:53
Yalçın Çakır - Telefonda Koyunla Konuşmak 357 izlenme - 2 yıl önce Her bölümünde canlı yayın tarihine girecek olayların yaşandığı Yalçın Çakır'la Gerçeğin Peşinde programında bu sefer de "16 yaşındaki genç kızı kara sevdaya tutulan yakını mı kaçırdı" konulu olayla izliyoruz, telefonda konuşmaya çalıştığı kişiyle iletişim kuramayıp koyunlarla iletişime geçen Yalçın Çakır bir de meee'leyerek koyunlara mesaj gönderdi...
Yeni Nesil Apaçi Dansı - Yalçın Çakır 01:53
Yeni Nesil Apaçi Dansı - Yalçın Çakır 347 izlenme - 2 yıl önce Sonunda bu da oldu. Galiba gençlerimiz evrimleşmeye başladılar. Araştırmacı, gazeteci ve hacker Yalçın Abi gene farkını farkettirecekbir fark yaratmıştır. Oysa ki herşey masum bir dansla başlamıştı...
Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde - Face'ne Ben Girdim 01:48
Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde - Face'ne Ben Girdim 313 izlenme - 2 yıl önce Yılların eskitemediği saçma televizyon programı yaratma uzmanı Yalçın Çakır'ın Gerçeğin Peşinde programında emo diline ve her türlü şifre kırma, hackerlık işine ne kadar hakim olduğunu gösterdiği ibretlik saçmalıkta görüntüler.
Yalçın Çakır - Çarpık İlişkiler 09:53
Yalçın Çakır - Çarpık İlişkiler 369 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abi programda yine delleniyor. Başka bi heriften hamile kaldıktan sonra o çocuğu öz hakiki kocasına ''bizim veled'' diye yutturmaya çalışan kadına Yalçın abimiz sert yüzünü gösteriyor, hakkaten çok baba adam Yalçın abimiz, her şekilde yapabileceğini yapıyor
Canlı Yayında Almanca Dersi - Yalçın Çakır 03:25
Canlı Yayında Almanca Dersi - Yalçın Çakır 334 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın Dünya kültür mirasına armağan ettiği binlerce güzellikten sadece birini izleyeceksiniz. Flash tv ve Yalçın Çakır'ı muhakkak takip ediniz.
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde - Koyunlarımı Bulun 03:18
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde - Koyunlarımı Bulun 215 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abimiz bu sefer başka bir gerçeğin peşinde, koyunların peşinde.Koyunları bildik biri çalmış Hamlet bildiğimiz Hamlet.Şekspirin yeğeni hamlet.Yalçın abimizin bir ricası var lütfen "kayıp koyunları gördük teşhis ederiz" diye ekrandaki numaraları aramayalım.
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 01:12
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 342 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'da hergün farklı olaylar yaşanmakta başka dramlar yaşanmakta ve bu dramlar arasında kendini Stüdyodan çıkarmaya çalışan bir seyirci.
Yalçın Çakır - 13 Yaş Yaşlandırma Tekniği 03:15
Yalçın Çakır - 13 Yaş Yaşlandırma Tekniği 219 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının efsane ismi Yalçın Çakır'la gene çığır açacak bir televizyonculuk olayına şahit olacağız. Kendisi, tahinin pekmeze yakıştığı gibi Falsh Tv'ye yakışmaktadır. Çok yaşa Yalçın reis...
tribün ağzına kadar dolu :)) 00:20
tribün ağzına kadar dolu :)) 590 izlenme - 6 yıl önce yalçın abi tribün dolu deyince ve boş koltuklar ekrana yansıyınca oturan konuklar da etrafına bakıp gülüyor
O P.zevengi Getirme Eve - Yalçın Çakır 01:55
O P.zevengi Getirme Eve - Yalçın Çakır 303 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki, biranın yanında tuzlu fıstık, rakının yanında beyaz peynir tüketilmesin. İşte Yalçın Çakır programlarında da küfürlü bir canlı yayın izlemek bu kadar normal bir durumdur. Yalçın Abi'nin son zamanlardaki fiziksel değişimini de üzülerek izliyoruz.
Yalçın Çakır İle Gerçeğin Peşinde 03:52
Yalçın Çakır İle Gerçeğin Peşinde 272 izlenme - 3 yıl önce "EVCİLİK OYNARKEN HAMİLE KALDIM" Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde.. Ekranların 'Yalçın Abisi' olarak bilinen Yalçın Çakır'ın programına katılan ve evcilik oynarken farkında olmadan hamile kaldığını iddia eden bu kadın çok konuşulmuştu...
Dayak Yedim Ama Lisanslı Boksörüm - Yalçın Çakır 00:46
Dayak Yedim Ama Lisanslı Boksörüm - Yalçın Çakır 192 izlenme - 2 yıl önce İnternette sayısız videosu bulunmasına rağmen hoşgürüsünü düşürmemiş bir tv fenomeni,yardımseverlik konusunda video da dediği üzere ruhastası,lisanslı boksör... Evet, sevgili yalçın çakırdan bahsediyorum.Bu videoda kendisinin bjk den lisanslı boksör olduğunu öğreniyor,saygımızı eksik etmiyoruz.
Yalçın Çakır'ın Reality Show'lara Veda Etmesi 02:02
Yalçın Çakır'ın Reality Show'lara Veda Etmesi 318 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Abi reality şovları bıraktı Flash TV'nin sembol ismi Yalçın Çakır, önceki gün sunuculuğunu üstlendiği Gerçeğin Peşinde programını kapatırken reality programlara veda ettiğini açıkladı. Sitemizde onca Yalçın abi içeriği varken vedasının olmaması ayıp olur diyerek, vefalıların sitesi alkışlarla yaşıyorum..
Olmayan Konuğa Selam Göndermek - Yalçın Çakır 00:51
Olmayan Konuğa Selam Göndermek - Yalçın Çakır 179 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki Yalçın Abi'nin sunduğu Gerçeğin Peşinde programında bir garipliğe rastlamayalım.Bu sefer ki garipliğimiz Yalçın Abi'ye gelen maille alakalı,mail de Yalçın Abi'nin olmayan sağındaki konuğa selam gönderen izleyici Yalçın Abi'den ayarı yiyor.
10 İnsan Gücünde Hapşırık - Yalçın Çakır 00:23
10 İnsan Gücünde Hapşırık - Yalçın Çakır 246 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır abimiz bu seferki programında hapşırık kurbanı oluyor,konuklardan biri çok şiddetli hapşırınca Yalçın Çakır abimiz önce endişelenip konuğa bakıyor,ardından reklama gidiyor.
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde; Joe Dalton'a Benziyorsun 01:12
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde; Joe Dalton'a Benziyorsun 377 izlenme - 4 yıl önce joe dalton'a benzettiği konuğa ''sen nerelisin?!'' diye sorması da manidar olmuş.