Hoşgeldiniz!

gerçeğin

Ağızları Açık Bırakan Dolandırılma Hikayesi (Gerçeğin Peşinde) 08:16
Ağızları Açık Bırakan Dolandırılma Hikayesi (Gerçeğin Peşinde) 6.519 izlenme - 2 ay önce Serap Paköz'ün sunumuyla ekrana gelen 'Gerçeğin Peşinde' programına katılan genç kız, Türk televizyon tarihine geçecek dolandırılma hikayesini canlı yayında anlattı.
İsmini Vermek İstemeyen Kadını İfşa Eden Muhabir 00:58
İsmini Vermek İstemeyen Kadını İfşa Eden Muhabir 12.582 izlenme - 5 ay önce Serap Ezgü'nün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında ismini vermek istemeyen gizli tanıkla konuşan muhabir Seda Hanım diyip kadını ifşa etmiş.
Reyting Uğruna Muhabirin Hayatını Hiçe Sayması (Gerçeğin Peşinde) 02:58
Reyting Uğruna Muhabirin Hayatını Hiçe Sayması (Gerçeğin Peşinde) 6.756 izlenme - 5 ay önce Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında Türk televizyon tarihine geçecek bir olay yaşanmış. 13 yaşındaki Hakan Ekinci'nin öldürülmesi olayı aydınlatılmaya çalışılırken Ekinci'nin evinde çekim yapan muhabir balkonda canlandırma yapmak için 3 kattan aşağıya sarkınca ortaya bu görüntüler çıkmış.
Gerçeğin Peşinde 01:44
Gerçeğin Peşinde 4.640 izlenme - 6 ay önce video
Yalçın Çakır : Gerçeğin Peşinde - Sarı Tutku 05:13
Yalçın Çakır : Gerçeğin Peşinde - Sarı Tutku 46.399 izlenme - 5 yıl önce Yalçın Çakır : Gerçeğin Peşinde - Sarı Tutku
Serap Ezgü'ün Programının Çığırından Çıktığı Anlar (Gerçeğin Peşinde 31 Temmuz Pazartesi) 03:43
Serap Ezgü'ün Programının Çığırından Çıktığı Anlar (Gerçeğin Peşinde 31 Temmuz Pazartesi) 2.757 izlenme - 7 ay önce Tv 8 ekranlarının fenomen haline dönüşen yaşam programında büyük bir tartışma yaşandı. Kendi öz çocuğunun acısını kalbine gömmeye çalışan talihsiz anne suçlamalar karşısında daha fazla dayanamayarak rahatsızlandı. Canlı yayında program ekibinden kişilerce ilk müdahale yapıldı. Serap Paköz ekibinde çalışanlara ve güvenliklere seslenerek olayı büyüten Ayşe isimli kadının birdaha içeri alınmaması talimatını verdi. Canlı yayında yaşanan bu tartışmanın ardından program aniden reklam arasına girdi. Reklamlardan sonra Serap Paköz söz alarak yaşanan tartışmadan dolayı seyircilerden özür diledi. Ayşe Hanım'ın olayı ajite ederek gereksiz suçlamalarda bulunduğunu belirtti. Bu ve buna benzer tartışmaların yaşanmaması için Serap Paköz Gerçeğin Peşinde 31 Temmuz Pazartesi günü tedbirleri arttıracakları söyledi
Gerçeğin Peşinde Fragman 02:26
Gerçeğin Peşinde Fragman 7.609 izlenme - 5 yıl önce Görevden ihraç edilmiş eski bir polis olan Nick Cassidy (Sam Worthington), Manhattan'da bir otelin çatı katına çıkarak masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunur. Bir kadının çığlığı üzerine New York Polis Departmanı'ndan görevlendirilen bir ekip olay yerine gelir ve psikolog polis memuru Lydia Anderson (Elizabeth Banks), Nick'i ikna edip indirmesi için görevlendirilir. Bu arada Nick ana caddeye basınla birlikte büyük bir kalabalık toplayıp, ilgi çekmeyi de başarmıştır.
Yalçın Çakır Seçme Canlı Yayın Küfürleri 03:55
Yalçın Çakır Seçme Canlı Yayın Küfürleri 9.326 izlenme - 5 yıl önce Yalçın Çakır'ın sunduğu Gerçeğin Peşinde programından toplanan küfürlü sahneler
Bu Gancığı Eve Getirdim (Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde) 00:53
Bu Gancığı Eve Getirdim (Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde) 6.493 izlenme - 4 yıl önce Bu Gancığı Eve Getirdim
Yalçın Çakır - Yüzsüz  Koca 02:50
Yalçın Çakır - Yüzsüz Koca 1.202 izlenme - 3 yıl önce Yalçın abimiz bu kez yüzsüz kocayı konuk ediyor. Adam hem karıyı aldatıyor hem de ota boka gülüyor. Ne kadar inandırıcı olduğunu ya da olmadığını Yalçın abimiz hemen çakıyor zaten.
Yalçın Çakır Espiriyi Patlatır ! 00:43
Yalçın Çakır Espiriyi Patlatır ! 1.425 izlenme - 6 yıl önce 'SUMO ,GÜREŞÇİSİ' ,Yalçın ,Çakır ,Gerçeğin
random hearts fragmanı 1 02:31
random hearts fragmanı 1 2.175 izlenme - 7 yıl önce washington d.c.'de polis olarak çalışan çavuş dutch karısı peyton ve new hampsire'da senatör olan kay'ın kocası cullen'in bulunduğu uçak düşer. kazadan hiç kimse kurtulamamıştır. bu olay dutch ve kay'in eşleri hakkındaki bazı gerçekleri aydınlatmakla kalmaz aralarında kendilerini karı koca olarak tanıttıkları ortaya çıkmıştır. birbirlerini hiç tanımayan dutch ve kay ilginç bir tesadüf sonucu bir araya gelmişlerdir. uğradıkları ihanet bu çifti garip şekilde yaşamlarını birleştirir.
Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 03:52
Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 826 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde programına katılan kadın "evcilik oynarken falan" hamile kaldığını dile getiriyor.
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 01:00
Yalçın Çakır - Ben de Onlara Sıktım 555 izlenme - 3 yıl önce Kızı kurtarılan anne yayına bağlandıktan sonra son gelişmeleri Yalçın Çakır a anlatmaya başlar...Fakat Yalçın Abi birden eski anılarını hatırlar ve yaşadığı önemli bir olayı tüm izleyicileriyle paylaşır...Büyük adamsın Yalçın Abi...
20 Dakika Dizi Müzikleri - Gerçeğin Peşinde 01:55
20 Dakika Dizi Müzikleri - Gerçeğin Peşinde 1.167 izlenme - 5 yıl önce 20 Dakika Dizi Müzikleri - Gerçeğin Peşinde
Yalçın Çakır - Eşin Hamile Mahmut 03:46
Yalçın Çakır - Eşin Hamile Mahmut 593 izlenme - 2 yıl önce Kimsesizlere sahip çıkan,kayıpları bulan Yalçın Çakır abimiz bu sefer doğmamış çocuğu buluyor karısı hamile olan ve bunu bilmeyen mahmut isimli vatandaşa eşinin hamile olduğunu söyleyen Yalçın abimiz türk televizyonlarında bir ilke imza atıyor.
Yeni Nesil Apaçi Dansı - Yalçın Çakır 01:53
Yeni Nesil Apaçi Dansı - Yalçın Çakır 478 izlenme - 3 yıl önce Sonunda bu da oldu. Galiba gençlerimiz evrimleşmeye başladılar. Araştırmacı, gazeteci ve hacker Yalçın Abi gene farkını farkettirecekbir fark yaratmıştır. Oysa ki herşey masum bir dansla başlamıştı...
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 03:06
Yalçın Çakır - Hay Senin ..ına (Küfür İçerir) 595 izlenme - 3 yıl önce Sürekli onun kayınçosu, bunun yengesi, dünürün kaybolan altını, bilmemnenin kayıp kızı, öbürünün eltisi derken giderek ruh sağlığından endişe etmeye başladığımız Yalçın Abimiz yaka mikrofonunun azizliğine uğruyor. Altınları alıp kaçan gelini bulmaya çalışırken diğer yandan sürekli laf anlatmaya çalıştığı damada da çıkışıyor... 1.42 civarı dikkat edelim...
 Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 03:52
Yalçın Çakır - Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 663 izlenme - 4 yıl önce Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde programına katılan kadın "evcilik oynarken falan" hamile kaldığını dile getiriyor.
Yalçın Çakır - Telefonda Koyunla Konuşmak 01:53
Yalçın Çakır - Telefonda Koyunla Konuşmak 423 izlenme - 3 yıl önce Her bölümünde canlı yayın tarihine girecek olayların yaşandığı Yalçın Çakır'la Gerçeğin Peşinde programında bu sefer de "16 yaşındaki genç kızı kara sevdaya tutulan yakını mı kaçırdı" konulu olayla izliyoruz, telefonda konuşmaya çalıştığı kişiyle iletişim kuramayıp koyunlarla iletişime geçen Yalçın Çakır bir de meee'leyerek koyunlara mesaj gönderdi...
Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde - Face'ne Ben Girdim 01:48
Yalçın Çakır - Gerçeğin Peşinde - Face'ne Ben Girdim 447 izlenme - 2 yıl önce Yılların eskitemediği saçma televizyon programı yaratma uzmanı Yalçın Çakır'ın Gerçeğin Peşinde programında emo diline ve her türlü şifre kırma, hackerlık işine ne kadar hakim olduğunu gösterdiği ibretlik saçmalıkta görüntüler.
Yalçın Çakır'a Bozulup Canlı Yayını Terketmek 01:24
Yalçın Çakır'a Bozulup Canlı Yayını Terketmek 477 izlenme - 3 yıl önce Türk televizyonlarının abisi Yalçın Abi her zamanki gibi kayıpları bulmaya çalışıyor o sırada bir konuğun hareketlerinden rahatsız olan Yalçın Abi sen de tik mi var diye soruyor,konuk ise bu duruma çok içerleyip ben gidiyorum diyor izleyelim.
Yalçın Çakır - Çarpık İlişkiler 09:53
Yalçın Çakır - Çarpık İlişkiler 479 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abi programda yine delleniyor. Başka bi heriften hamile kaldıktan sonra o çocuğu öz hakiki kocasına ''bizim veled'' diye yutturmaya çalışan kadına Yalçın abimiz sert yüzünü gösteriyor, hakkaten çok baba adam Yalçın abimiz, her şekilde yapabileceğini yapıyor
Berke: Caner'le Birlikteyken Su Alacak Paramız Bile Yoktu (Gerçeğin Peşinde) 04:20
Berke: Caner'le Birlikteyken Su Alacak Paramız Bile Yoktu (Gerçeğin Peşinde) 11 izlenme - 3 hafta önce Gerçeğin Peşinde programına konuk olan Berke, ''Caner'le birlikteyken afedersiniz su alacak paramız bile yoktu. Gidip çalışayım deyince tepki gösterdi bana. Eşim bana saygılı, hürmetini hiçbir zaman esirgemediği taktirde ben ekmek de yerim zeytin de, yağmurun altında da yürürüm.'' dedi.
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde - Koyunlarımı Bulun 03:18
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde - Koyunlarımı Bulun 282 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abimiz bu sefer başka bir gerçeğin peşinde, koyunların peşinde.Koyunları bildik biri çalmış Hamlet bildiğimiz Hamlet.Şekspirin yeğeni hamlet.Yalçın abimizin bir ricası var lütfen "kayıp koyunları gördük teşhis ederiz" diye ekrandaki numaraları aramayalım.
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 01:12
Yalçın Çakır - Kendini Kendini Kovan Adam 388 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır'da hergün farklı olaylar yaşanmakta başka dramlar yaşanmakta ve bu dramlar arasında kendini Stüdyodan çıkarmaya çalışan bir seyirci.
tribün ağzına kadar dolu :)) 00:20
tribün ağzına kadar dolu :)) 590 izlenme - 7 yıl önce yalçın abi tribün dolu deyince ve boş koltuklar ekrana yansıyınca oturan konuklar da etrafına bakıp gülüyor
Canlı Yayında Almanca Dersi - Yalçın Çakır 03:25
Canlı Yayında Almanca Dersi - Yalçın Çakır 346 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın Dünya kültür mirasına armağan ettiği binlerce güzellikten sadece birini izleyeceksiniz. Flash tv ve Yalçın Çakır'ı muhakkak takip ediniz.
Yalçın Çakır - 13 Yaş Yaşlandırma Tekniği 03:15
Yalçın Çakır - 13 Yaş Yaşlandırma Tekniği 264 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyonlarının efsane ismi Yalçın Çakır'la gene çığır açacak bir televizyonculuk olayına şahit olacağız. Kendisi, tahinin pekmeze yakıştığı gibi Falsh Tv'ye yakışmaktadır. Çok yaşa Yalçın reis...
O P.zevengi Getirme Eve - Yalçın Çakır 01:55
O P.zevengi Getirme Eve - Yalçın Çakır 364 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki, biranın yanında tuzlu fıstık, rakının yanında beyaz peynir tüketilmesin. İşte Yalçın Çakır programlarında da küfürlü bir canlı yayın izlemek bu kadar normal bir durumdur. Yalçın Abi'nin son zamanlardaki fiziksel değişimini de üzülerek izliyoruz.