Hoşgeldiniz!

Gerçek Kesit Videoları İzle

İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 06:29
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 107.357 izlenme - 9 ay önce Merve imam hatipli bir kızdır. Ama şeytan onu sürekli erkeklerle buluşmak, tanışmak ve kısa etek almak için zorlar. Onu günaha sevk eder. Bakalım Merve şeytanın vesveseleri ile başa çıkabilecek mi? 9 dalda oskar adayı olan bu filmimizi Kayseri Anadolu Kız İmam Hatip lisesi öğrencileri ve öğretmenleri çekmiştir. İzlerken kah gülecek, kah gerilecek, kah korkacak, kah ağlayacaksınız. İyi seyirler.
Biraz Şahin K, Biraz Gerçek Kesit Tadında Azeri Filmi 04:08
Biraz Şahin K, Biraz Gerçek Kesit Tadında Azeri Filmi 24.654 izlenme - 8 ay önce Kardeş ülke Azerbaycan'dan bizden esintiler taşıyan muhteşem bir film. Esas oğlan Reci ablamızın gönlünü hoş etmeyince ablamız çıldırıyor ve intikam almanın yollarını arıyor...
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 03:12
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 2.664 izlenme - 2 ay önce Felçli karısını boşayıp üstüne nafaka alan avukat tefeci arkadaşıyla sauna keyfi yapar.
Gerçek Kesik - Kumanda Cinayeti! / Babo Films 03:57
Gerçek Kesik - Kumanda Cinayeti! / Babo Films 34.759 izlenme - 1 yıl önce Merhaba sevgili babocular bu haftaki video skeç bölümümüzde "Gerçek Kesik" adlı programımızın 1. bölümü olan "KUMANDA CİNAYETİ"ni işledik, Lütfen duyarlı olalım ve kumandamızı paylaşalım =) Flash Tv Gerçek Kesit Parodi Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Ufak Bir Espriye Dibi Düşen Kızın Hazin Sonu (Burcu Esmersoy İçerir) 00:51
Ufak Bir Espriye Dibi Düşen Kızın Hazin Sonu (Burcu Esmersoy İçerir) 9.101 izlenme - 7 ay önce Çektikleri vineler ve ilginç flash tv parodileri ile tanınan Fatih Yasin ve Atakan Özyurt bu kez de konuk oyuncu olarak Burcu Esmersoy'u yanlarına almışlar ve Gerçek Kesit parodisi yapmışlar...
Benim Adım Kazım Bana Keyif Lazım - Sarı Bıyık 00:26
Benim Adım Kazım Bana Keyif Lazım - Sarı Bıyık 1.496 izlenme - 1 ay önce Flaş tv'vin bizlere ibret veren ''gerçek kesit'' programından sarı bıyık abimizin iş başında olduğu bir kesiti izliyoruz arkadaşlar.
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 00:56
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 5.733 izlenme - 5 ay önce Aslında çok da gülünecek bir şey yok ama insan onları bir arada görünce bile mutlu oluyor burada dursun istedim.
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 02:13
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 27.661 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Merhaba arkadaşlar bu hafta sizler için video skeç olarak "Gerçek Kesit"in 2. bölümü olan "Perili Ev" videomuzu yayınlıyoruz, İnanılmaz çok korkunç perili ev sahnesi =) Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 2.837 izlenme - 6 ay önce Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Üvey Anneyi Vurmaya Çalışırken Babayı Vurmak Sarı Bıyık İçerir. 02:41
Üvey Anneyi Vurmaya Çalışırken Babayı Vurmak Sarı Bıyık İçerir. 1.198 izlenme - 2 ay önce Karısı ölünce genç bir eş alan adam karısının kendisini aldattığını öğrenir ve karısı ve aşığını öldürmeye gider. Daha sonra oğlu müdahil olur ve oğlu üvey annesini öldürmeye çalışırken babası olaya karışır ve oğul babayı vurur.
Hadi Bu Akşam İçmeğa Gidelim Reloaded 00:36
Hadi Bu Akşam İçmeğa Gidelim Reloaded 2.592 izlenme - 6 ay önce Gerçek kesit en dikkat çeken karakteri hadi içmeğa gidelim gerçek adı ufuk durmaz'ı abiyi bulmuş bir arkadaşımız. hadi içmeğa gidelim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6566/gercek-kesit-hadi-bu-aksam-icmega-gidelim
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 01:34
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 3.559 izlenme - 10 ay önce Gerçek Kesit'in Sarı Bıyık'tan sonra gelen fenomeni "kaleci saçlı adamı" o yıllardan beri hiç görememiştik. Meğerse kendisi Emrah'ın istemediği oğluna abilik yapmış senelerdir. saçları geçen senelerle beyazlaşsa da o bakışlar hala aynı abimizin.
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 02:18
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 165 izlenme - 3 hafta önce Gerçek Kesit adlı TV programında oynayan oyuncuların ilk ve son hallerinin kolajlandığı videoyu izliyoruz.
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 5.112 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 03:04
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 2.313 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaya yüz tutmuş Çin geleneklerinden biri olan karabataklarla balık tutma, az sayıda balıkçı tarafından günümüzde yaşatılıyormuş. Karabatakların boynuna bağlanan iple, yakaladıkları balığın boğazını genişleterek yutması engelleniyor. Evcilleştirilen bu hayvanların balık yakalama ustalığından/içgüdüsünden faydalanıyor. Avın sonunda Karabataklar ödüllendirilerek motive ediliyor. Kimilerine göreyse bu durum hayvan istismarı. Bir köpeği ya da bir kartalı, şahini avlanma aracı olarak kullanmak gibi. *Belki tv de denk gelmişsinizdir Stan Lee'nin süper insanları diye bir belgesel dizi var. Orda görmüştüm. Fakat onu bulamadım. Altyazı yoktur. Gerekte yok gibi. **Bizim gerçek kesitteki Cesi'yi hatırlattı. "Benim adım Cesi, keserim ötmeyene sesi. Kuşlarım var benim. Salıyorum onları para getiriyorlar bana."
İşsizlik - Kısa Film - Gazi Üniversitesi 05:22
İşsizlik - Kısa Film - Gazi Üniversitesi 1.246 izlenme - 2 yıl önce Gazi üniversitesi genç girişimciler topluluğu işsizlik üzerine kısa film çekmeye çalışmış.işsiz genç kız rolündeki kızımızın oyunculuğu gerçek kesit oyunculuğuna rahmet okutacak cinsten.bişe yapıyorsunuz bari azcık özenin ya işsiz kız iphone kullanıyor buna bari dikkat edeydiniz.izliyoruz
Kemal Sunal - Dom Dom Kurşunu & Buradan Bir Atlı Geçti 02:58
Kemal Sunal - Dom Dom Kurşunu & Buradan Bir Atlı Geçti 1.495 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal ve Gerçek Kesit'ten tanıdığımız ablamız Perihan Savaş'ın başrollerini paylaştığı 1985 yapımı Sosyete Şaban filminden scream vokallerle dolu müthiş bir serenat.
Gerçek Kesit Original Soundtrack 02:27
Gerçek Kesit Original Soundtrack 1.187 izlenme - 2 yıl önce Adem aslında iyi çocuktu... Her akşam iş çıkışı biraneye gider bi kaç saat takılırdık.. O akşam iş çıkışı Adem yarım saat sonra geleceğini söyledi.. Adem'i son görüşüm oydu.. Halbüse cinnet geçirecek bir arkadaş değildi.. Şeytan işte şeytan.. Bi anlık vesveseyle..
Dünyalılardan Tiskiniyorum (Tiskiniyorum) - G.O.R.A 01:20
Dünyalılardan Tiskiniyorum (Tiskiniyorum) - G.O.R.A 1.737 izlenme - 2 yıl önce Cem abimizin yakın sinema tarihimizde kült olmayı başarmış bir filmidir G.o.r.a. .Fransızların her şeyi bize borçlu olmasını bu gerçek kesitten öğrendim. Uzaylıda olsa insan insandır. 0:05'deki şafak abimizin hareketi de candır.
Parmak İzi Efsanesi (2001) 14:12
Parmak İzi Efsanesi (2001) 1.117 izlenme - 2 yıl önce Ülkecek kurgudan çok gerçeği ekranlar da daha çok izlediğimiz yıllarda şimdi müziğini duysanız bile irkileceğiniz,çocukluğumuzun korkulu rüyası parmak izi adlı bir reality show çıkmıştı ekrana.Gerçek kesitten farklı olarak olaylar biraz daha profesyonel bir biçimde anlatılıyordu ve davudi bir ses tarafından aktarılıyordu seyirciye.Her hafta cuma geceyarısı parmak izini bekler olmuştuk böylece.Olayların gerçek olması bu showu daha izlenilir kılıyordu. Yıllarca çeşitli kanallarda yayınlanan ve herkesin hafızasında yer etmiş olan parmak izini izliyoruz..
Dünyanın En Öfkeli Adamı - Gözünü Öldürürüm 02:00
Dünyanın En Öfkeli Adamı - Gözünü Öldürürüm 1.215 izlenme - 2 yıl önce Köylüsüyle yaşadığı bir anlaşmazlıktan sonra çılgına dönen Öfkeli Adam Ali, 3 metre yakınına yaklaşan herkese bağırma ve onları ölümle tehdit etme yeteneğine sahiptir... Cansız nesnelerle bile kavga edebilen Ali ''gözünü öldürürrüm'' cümlesiyle ne kadar ciddi olduğunu tüm hane halkına göstermiştir... Abartılı el kol hareketleri, mimikleri, ayarsız ses tonları ile gerçek bir Flash Tv oyunculuğu sergileyen Öfkeli Adam Ali'yi alkışlıyoruz. Ders niteliğinde bir oyunculuk..
kesİt ötesİ 11:57
kesİt ötesİ 2.462 izlenme - 9 yıl önce
Hata Kimde - Disko Çılgını Gürdal Abi 04:42
Hata Kimde - Disko Çılgını Gürdal Abi 958 izlenme - 2 yıl önce Ortam yılanı Gürdal Abi bu sefer genç flörtüyle disko alemlerine akıyor. Yazlık disko, köpük şov, titreşimdeki telefonun kızın hoşuna gitmesi (?), amatör ötesi dublaj, Şanzelize Cafe ortamı, Gürdal Abi'nin hatunu elleme çabası fakat kızın ofsayt bir durum olmaması için müdahaleleri... Hepsi hepsi bu videoda!
Gülben Ergen - İki Kızkardeş (Flash Tv) 02:45
Gülben Ergen - İki Kızkardeş (Flash Tv) 1.158 izlenme - 3 yıl önce Gülben Ergen zamanında, Gerçek Kesit’in ilk kadrosunda yer almak için uzun uğraş vermiş; fakat oyunculuğu yeterli bulunamadığı gerekçesiyle Flash TV ekibince daha düşük bütçeli olan “İki Kızkardeş” dizisinde Perihan Savaş'la birlikte oynatılmıştır.
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 02:55
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 1.202 izlenme - 3 yıl önce Hamdi Uçar Amcanın hayatta tek beklentisi 38 yaşındaki oğlu Aydın'ın milli takıma dahil olmasıdır.Bu uğurda kirada oturan Halim ile Salim'den yardım almaya karar veren dertli amcamız istekleri gerçekleştikten sonra çok cömert davranacaktır.Oyunculuk ve senaryo konusunda gerçek kesitten çok daha başarılı bir kesit izlediğimiz ise su götürmez bir gerçektir.
Gürdal Abiyle Ateşli Dakikalar 01:56
Gürdal Abiyle Ateşli Dakikalar 764 izlenme - 2 yıl önce Flash tv nin tv filmi formatında ki "Hata Kimde ?" adlı muhteşem ötesi filminin muhteşem başrol oyuncusu Kırmızı tişört, Beyaz çorap, Kundura üçgeni ile bütünleşen Gürdal Abinin yer yer kendinden geçtiği gündüz düşleri sizlerle
Top Gibiyim 01:59
Top Gibiyim 581 izlenme - 3 yıl önce Gerek IQ gerekse EQ seviyem normal zekaya sahip bir insanın çok üzerindedir. Yaptığım analizler sayesinde oturan herkesin top olduğu sonucuna varmış bulunuyorum. Eğer bacaklarımız olmadığı zaman top gibi oluyorsak bacaklarımızı kullanmadığımız zamanlarda mesela otururken, uyurken top oluyoruz demektir. 32000 tıklama ( clicking ) barajını aşmış bir insan olarak buradan sitedaşlarıma selam ederim.
Gerçek Kesit Soundtrack 2 03:01
Gerçek Kesit Soundtrack 2 389 izlenme - 2 yıl önce Gerçek Kesit'in unutulmaz soundtrack'lerinden biri daha. Bu müziği dinlerken sarı bıyığın cinayet, kaleci saçlı adamın da kız kaçırma planları yaptığı sahneler aklınıza gelebilir, gelsin de.
Flash Tv - Sırlar Kapısı 04:55
Flash Tv - Sırlar Kapısı 754 izlenme - 3 yıl önce Kusursuz oyunculuk, muhteşem kadro, işte beklenen kesit, işte son darbe
Kaleci Saçlı Adam ve İleri Söğüşleme Teknikleri 01:21
Kaleci Saçlı Adam ve İleri Söğüşleme Teknikleri 410 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Kaleci Saçlımız tam bir uyanık, tam bir anasının gözü, tam bir kandırıkçı olarak karşımıza çıkmakta. Tekel Bayii açıcam hesabı manitanın menkullerini cebe indiren Kaleci Saçlı, sonra da utanmadan bu paraları gazete kağıdı üzerinde kumar oynarak yemektedir. Paranın nerden geldiğini soran kumar arkadaşlarına da''Buldum yavru gibi bi keklik, evlenicem ayağına söğüşlüyom kerizi'' diye keyifli keyifli anlatmaktadır. Not: Hiç konuşmayan ve ortada duran abimiz ise ''hakiki kaleci saçlı adam benim'' tavrıyla görsel etkisini sergilemektedir.