Hoşgeldiniz!

gerçek kesit

Flash TV - Aynı Evden Sabit Telefonla Aramak 00:15
Flash TV - Aynı Evden Sabit Telefonla Aramak 3.179 izlenme - 4 gün önce Bir Flash TV iç yapımı olan dizide en yüksek teknoloji ürünler kullanılmaktadır. Zira dizide kullanılan telefonun sesi öyle kalitelidir ki konuştuğunuz kişi sizinle aynı evde, hatta bir yan odanızda gibi hissettirmektedir.
Gerçek Kesit: Manyak - Fragman 02:18
Gerçek Kesit: Manyak - Fragman 35.081 izlenme - 3 ay önce Annesine çok düşkün bir adam olan Rıza belediyede temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Annesine olan düşkünlüğü onun kendi yuvasını kurmasına engel olur. Fakat karşı apartmana taşınan Serpil sayesinde Rıza evlilik fikrine sıcak bakmaya başlar. Bir yandan evlenmek isteyen bir yandan da hislerinden dolayı suçluluk duyan Rıza bir süre sonra gerçek ile hayali ayırt edememeye başlar. Annesinin ölümünün farkında olmayan, onunla birlikte yaşantısına devam ettiğini düşünen Rıza, Serpil’le ilişki kurmak için çabalar..
Biraz Şahin K, Biraz Gerçek Kesit Tadında Azeri Filmi 04:08
Biraz Şahin K, Biraz Gerçek Kesit Tadında Azeri Filmi 96.694 izlenme - 2 yıl önce Kardeş ülke Azerbaycan'dan bizden esintiler taşıyan muhteşem bir film. Esas oğlan Reci ablamızın gönlünü hoş etmeyince ablamız çıldırıyor ve intikam almanın yollarını arıyor...
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 06:29
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 114.198 izlenme - 2 yıl önce Merve imam hatipli bir kızdır. Ama şeytan onu sürekli erkeklerle buluşmak, tanışmak ve kısa etek almak için zorlar. Onu günaha sevk eder. Bakalım Merve şeytanın vesveseleri ile başa çıkabilecek mi? 9 dalda oskar adayı olan bu filmimizi Kayseri Anadolu Kız İmam Hatip lisesi öğrencileri ve öğretmenleri çekmiştir. İzlerken kah gülecek, kah gerilecek, kah korkacak, kah ağlayacaksınız. İyi seyirler.
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 00:56
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 19.761 izlenme - 1 yıl önce Aslında çok da gülünecek bir şey yok ama insan onları bir arada görünce bile mutlu oluyor burada dursun istedim.
Gerçek Kesit Manyak Fragmanı 00:59
Gerçek Kesit Manyak Fragmanı 2.524 izlenme - 3 ay önce Gerçek Kesit geri dönüyor. Sarı bıyık, öfkeli adam ve birçok kült ismin olduğu Gerçek Kesit Manyak ben ve benim gibi birçok GK fanıyla bekleniyordu. Hayırlı uğurlu olsun.
Gerçek Kesik - Kumanda Cinayeti! / Babo Films 03:57
Gerçek Kesik - Kumanda Cinayeti! / Babo Films 34.966 izlenme - 2 yıl önce Merhaba sevgili babocular bu haftaki video skeç bölümümüzde "Gerçek Kesik" adlı programımızın 1. bölümü olan "KUMANDA CİNAYETİ"ni işledik, Lütfen duyarlı olalım ve kumandamızı paylaşalım =) Flash Tv Gerçek Kesit Parodi Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 02:13
Aşırı Korkunç Perili Ev / Gerçek Kesik 27.960 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Merhaba arkadaşlar bu hafta sizler için video skeç olarak "Gerçek Kesit"in 2. bölümü olan "Perili Ev" videomuzu yayınlıyoruz, İnanılmaz çok korkunç perili ev sahnesi =) Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Flash TV - Oyunculuk Dersi 00:16
Flash TV - Oyunculuk Dersi 1.431 izlenme - 4 ay önce Karısının metresine hesap sormasına çok sinirlenen Sarı Bıyık, cinnet geçirip karısını pencereden aşağı atar. Fakat karısı o sırada sokakta oynamakta olan bir çocuğun üzerine düşerek hastanelik olmasına sebep olur. Küçük çocuğun abisinin hastanede yaşadığı üzüntü ise milyonların gözyaşlarını dökecek, yıllarca sinema okullarda ders olarak gösterilecektir. ("Cinnet" bölümünden)
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 03:12
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 3.072 izlenme - 1 yıl önce Felçli karısını boşayıp üstüne nafaka alan avukat tefeci arkadaşıyla sauna keyfi yapar.
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 3.531 izlenme - 1 yıl önce Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Gerçek Kesitin Gta V Versiyonu 02:30
Gerçek Kesitin Gta V Versiyonu 2.021 izlenme - 11 ay önce Bir Youtube kanalının iÅŸsizlik sınırlarını ne kadar zorlayabileceÄŸini ortaya koyan örneklerden bir tanesi. Orjinal video: https://youtu.be/gJXbPrQqlYY Ä°lham alınan gerçek kesit bölümü: https://youtu.be/2_zu7Pehpbs (ilgili kısım 14:50'de baÅŸlıyor)
Flash TV - Reklam ve Program Tanıtımları (1998) 06:49
Flash TV - Reklam ve Program Tanıtımları (1998) 1.131 izlenme - 6 ay önce Flash TV'nin halaylı programlara başlamadan önceki dönemlerinden bir kesit izleyeceğiz.
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 01:34
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 4.044 izlenme - 2 yıl önce Gerçek Kesit'in Sarı Bıyık'tan sonra gelen fenomeni "kaleci saçlı adamı" o yıllardan beri hiç görememiştik. Meğerse kendisi Emrah'ın istemediği oğluna abilik yapmış senelerdir. saçları geçen senelerle beyazlaşsa da o bakışlar hala aynı abimizin.
Hadi Bu Akşam İçmeğa Gidelim Reloaded 00:36
Hadi Bu Akşam İçmeğa Gidelim Reloaded 2.711 izlenme - 1 yıl önce Gerçek kesit en dikkat çeken karakteri hadi içmeğa gidelim gerçek adı ufuk durmaz'ı abiyi bulmuş bir arkadaşımız. hadi içmeğa gidelim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6566/gercek-kesit-hadi-bu-aksam-icmega-gidelim
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 8.299 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
Gerçek Kesit  - Sahte Aşk 40:47
Gerçek Kesit - Sahte Aşk 161 izlenme - 2 ay önce Bir Flash TV klasiği olan Gerçek Kesit'in ''Sahte Aşk'' adlı bölümünü sizlerle paylaşıyorum. Bu bölümümüzde jilet gibi olan iki kardeş kendilerini internet ortamında pilot olarak tanıtıp tanıştığı kadınları dolandırıyorlar. İbretle izliyoruz.
Kemal Sunal - Dom Dom Kurşunu & Buradan Bir Atlı Geçti 02:58
Kemal Sunal - Dom Dom Kurşunu & Buradan Bir Atlı Geçti 2.972 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal ve Gerçek Kesit'ten tanıdığımız ablamız Perihan Savaş'ın başrollerini paylaştığı 1985 yapımı Sosyete Şaban filminden scream vokallerle dolu müthiş bir serenat.
İşsizlik - Kısa Film - Gazi Üniversitesi 05:22
İşsizlik - Kısa Film - Gazi Üniversitesi 1.708 izlenme - 3 yıl önce Gazi üniversitesi genç girişimciler topluluğu işsizlik üzerine kısa film çekmeye çalışmış.işsiz genç kız rolündeki kızımızın oyunculuğu gerçek kesit oyunculuğuna rahmet okutacak cinsten.bişe yapıyorsunuz bari azcık özenin ya işsiz kız iphone kullanıyor buna bari dikkat edeydiniz.izliyoruz
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 03:04
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 2.425 izlenme - 3 yıl önce Unutulmaya yüz tutmuş Çin geleneklerinden biri olan karabataklarla balık tutma, az sayıda balıkçı tarafından günümüzde yaşatılıyormuş. Karabatakların boynuna bağlanan iple, yakaladıkları balığın boğazını genişleterek yutması engelleniyor. Evcilleştirilen bu hayvanların balık yakalama ustalığından/içgüdüsünden faydalanıyor. Avın sonunda Karabataklar ödüllendirilerek motive ediliyor. Kimilerine göreyse bu durum hayvan istismarı. Bir köpeği ya da bir kartalı, şahini avlanma aracı olarak kullanmak gibi. *Belki tv de denk gelmişsinizdir Stan Lee'nin süper insanları diye bir belgesel dizi var. Orda görmüştüm. Fakat onu bulamadım. Altyazı yoktur. Gerekte yok gibi. **Bizim gerçek kesitteki Cesi'yi hatırlattı. "Benim adım Cesi, keserim ötmeyene sesi. Kuşlarım var benim. Salıyorum onları para getiriyorlar bana."
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 02:18
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 724 izlenme - 1 yıl önce Gerçek Kesit adlı TV programında oynayan oyuncuların ilk ve son hallerinin kolajlandığı videoyu izliyoruz.
Parmak İzi Efsanesi (2001) 14:12
Parmak İzi Efsanesi (2001) 1.710 izlenme - 3 yıl önce Ülkecek kurgudan çok gerçeği ekranlar da daha çok izlediğimiz yıllarda şimdi müziğini duysanız bile irkileceğiniz,çocukluğumuzun korkulu rüyası parmak izi adlı bir reality show çıkmıştı ekrana.Gerçek kesitten farklı olarak olaylar biraz daha profesyonel bir biçimde anlatılıyordu ve davudi bir ses tarafından aktarılıyordu seyirciye.Her hafta cuma geceyarısı parmak izini bekler olmuştuk böylece.Olayların gerçek olması bu showu daha izlenilir kılıyordu. Yıllarca çeşitli kanallarda yayınlanan ve herkesin hafızasında yer etmiş olan parmak izini izliyoruz..
Dünyalılardan Tiskiniyorum (Tiskiniyorum) - G.O.R.A 01:20
Dünyalılardan Tiskiniyorum (Tiskiniyorum) - G.O.R.A 2.044 izlenme - 3 yıl önce Cem abimizin yakın sinema tarihimizde kült olmayı başarmış bir filmidir G.o.r.a. .Fransızların her şeyi bize borçlu olmasını bu gerçek kesitten öğrendim. Uzaylıda olsa insan insandır. 0:05'deki şafak abimizin hareketi de candır.
Gerçek Kesit Original Soundtrack 02:27
Gerçek Kesit Original Soundtrack 1.213 izlenme - 3 yıl önce Adem aslında iyi çocuktu... Her akşam iş çıkışı biraneye gider bi kaç saat takılırdık.. O akşam iş çıkışı Adem yarım saat sonra geleceğini söyledi.. Adem'i son görüşüm oydu.. Halbüse cinnet geçirecek bir arkadaş değildi.. Şeytan işte şeytan.. Bi anlık vesveseyle..
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 02:55
Erotik Kesit - Bakire Oğluma Yardım Edin 1.795 izlenme - 4 yıl önce Hamdi Uçar Amcanın hayatta tek beklentisi 38 yaşındaki oğlu Aydın'ın milli takıma dahil olmasıdır.Bu uğurda kirada oturan Halim ile Salim'den yardım almaya karar veren dertli amcamız istekleri gerçekleştikten sonra çok cömert davranacaktır.Oyunculuk ve senaryo konusunda gerçek kesitten çok daha başarılı bir kesit izlediğimiz ise su götürmez bir gerçektir.
Gerçek Kesit Manyak - Fragman (23 Mart'ta Sinemalarda) 02:18
Gerçek Kesit Manyak - Fragman (23 Mart'ta Sinemalarda) 88 izlenme - 3 ay önce 90’lı yıllarda ekrana gelen ve daha sonra fenomene dönüşen reality dizi ‘Gerçek Kesit’ sinema filmi olarak dönüyor. Onur Ünlü imzalı filmde 'Sarı Bıyık' karakterini canlandıran Cahit Kaşıkçılar rol alıyor.
Kesit Ötesi 11:57
Kesit Ötesi 2.483 izlenme - 10 yıl önce
Gerçek Kesit Tadında Kısa Film Çekmek - Kıskançlık 05:59
Gerçek Kesit Tadında Kısa Film Çekmek - Kıskançlık 804 izlenme - 3 yıl önce Sevgili alkışlarla yaşayan üyeler... Ben yıllar yılı kısa metrajlı filmler çekebilmek için, sinema okulunda okumaya çalışan, ama okuyamadığı için sürekli sinema teorisiyle alakalı kitaplar dergiler belgeselleri takip eden, bir tane Canon 5d alabilmek için dişini tırnağına takıp çalışan para biriktiren bir adamım... Bunlarla niye sizin kafanıza tecavüz ettiğimi merak edenler vardır. Bende medeni cesaret yok biraz dostlarım... Yani aklımdan nice senaryolar, çekim planları falan geçiyor ama alıp elime dandik bir kamera çekip de internette yayınlamaya cesaret edemiyorum. Fakat bu videodaki arkadaşlar öğrenebildiğim kadarıyla Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde ya sinema okuyorlarmış ya da güzel sanatlar ya da onunla alakalı birşey... Okuduklarımın yalancısıyım. Bakın bu arkadaşlarımız gısgançlık gibi çağımızın ve memleketimizin bu yegane problemi, barajların dolmamasına, kar yağınca yolların tıkanmasına sebep olan yaramızı nasıl da aktarmışlar beyaz perdeye... İşte sosyal cesaret budur... Alkışlıyorum sizi çocuklar... Kişisel Not: Aşk acısı çekenler izlemesin rica ediyorum...
Top Gibiyim 01:59
Top Gibiyim 761 izlenme - 4 yıl önce Gerek IQ gerekse EQ seviyem normal zekaya sahip bir insanın çok üzerindedir. Yaptığım analizler sayesinde oturan herkesin top olduğu sonucuna varmış bulunuyorum. Eğer bacaklarımız olmadığı zaman top gibi oluyorsak bacaklarımızı kullanmadığımız zamanlarda mesela otururken, uyurken top oluyoruz demektir. 32000 tıklama ( clicking ) barajını aşmış bir insan olarak buradan sitedaşlarıma selam ederim.
Gürdal Abiyle Ateşli Dakikalar 01:56
Gürdal Abiyle Ateşli Dakikalar 836 izlenme - 3 yıl önce Flash tv nin tv filmi formatında ki "Hata Kimde ?" adlı muhteşem ötesi filminin muhteşem başrol oyuncusu Kırmızı tişört, Beyaz çorap, Kundura üçgeni ile bütünleşen Gürdal Abinin yer yer kendinden geçtiği gündüz düşleri sizlerle