Hoşgeldiniz!

gerçek kesit

Gerçek Kesit: Manyak - Fragman 02:18
Gerçek Kesit: Manyak - Fragman 115.114 izlenme - 4 yıl önce Annesine çok düşkün bir adam olan Rıza belediyede temizlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Annesine olan düşkünlüğü onun kendi yuvasını kurmasına engel olur. Fakat karşı apartmana taşınan Serpil sayesinde Rıza evlilik fikrine sıcak bakmaya başlar. Bir yandan evlenmek isteyen bir yandan da hislerinden dolayı suçluluk duyan Rıza bir süre sonra gerçek ile hayali ayırt edememeye başlar. Annesinin ölümünün farkında olmayan, onunla birlikte yaşantısına devam ettiğini düşünen Rıza, Serpil’le ilişki kurmak için çabalar..
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 06:29
İmam Hatipli Merve ve Şeytan - Ödüllü İbretlik Kısa Film (Altyazılı) 118.296 izlenme - 6 yıl önce Merve imam hatipli bir kızdır. Ama şeytan onu sürekli erkeklerle buluşmak, tanışmak ve kısa etek almak için zorlar. Onu günaha sevk eder. Bakalım Merve şeytanın vesveseleri ile başa çıkabilecek mi? 9 dalda oskar adayı olan bu filmimizi Kayseri Anadolu Kız İmam Hatip lisesi öğrencileri ve öğretmenleri çekmiştir. İzlerken kah gülecek, kah gerilecek, kah korkacak, kah ağlayacaksınız. İyi seyirler.
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 16.419 izlenme - 7 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 5.685 izlenme - 5 yıl önce Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Flash TV - Aynı Evden Sabit Telefonla Aramak 00:15
Flash TV - Aynı Evden Sabit Telefonla Aramak 3.659 izlenme - 4 yıl önce Bir Flash TV iç yapımı olan dizide en yüksek teknoloji ürünler kullanılmaktadır. Zira dizide kullanılan telefonun sesi öyle kalitelidir ki konuştuğunuz kişi sizinle aynı evde, hatta bir yan odanızda gibi hissettirmektedir.
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 02:18
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 4.643 izlenme - 5 yıl önce Gerçek Kesit adlı TV programında oynayan oyuncuların ilk ve son hallerinin kolajlandığı videoyu izliyoruz.
Gerçek Kesit - Suratında Sigara Söndürülünce Küsen Adam 00:44
Gerçek Kesit - Suratında Sigara Söndürülünce Küsen Adam 2.614 izlenme - 4 yıl önce Bir Flash TV iç yapımı olan bu bölümde, kabadayı Zeynel haraç almak için gittiği yerden olumsuz yanıt alınca basıyor mekan sahibinin suratına sigarayı. Zavallı adam ise bu hareketine çok alınıp küsüyor, kalbi kırılıyor. ("Göl" bölümünden)
Çakma Mükremin'den Baltalı İnfaz 00:19
Çakma Mükremin'den Baltalı İnfaz 2.113 izlenme - 3 yıl önce Suç makinesi çakma mükremin sağ elinde tabanca sol elinde balta ile etrafa dehşet saçıyor.Köyün orta yerinde nokta atışla kurbanının canına kıyan çakma mükremin belki canı çekmiştir diye baltayı sarı bıyığa ikram etmeyi de unutmuyor.
Kemal Sunal - Dom Dom Kurşunu & Buradan Bir Atlı Geçti 02:58
Kemal Sunal - Dom Dom Kurşunu & Buradan Bir Atlı Geçti 5.568 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal ve Gerçek Kesit'ten tanıdığımız ablamız Perihan Savaş'ın başrollerini paylaştığı 1985 yapımı Sosyete Şaban filminden scream vokallerle dolu müthiş bir serenat.
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 03:12
Karıyı Boşayıp Sauna Keyfi Yapmak 3.315 izlenme - 5 yıl önce Felçli karısını boşayıp üstüne nafaka alan avukat tefeci arkadaşıyla sauna keyfi yapar.
En Gerçek Kesit (Beyaz Çorap İçerir) 00:29
En Gerçek Kesit (Beyaz Çorap İçerir) 1.570 izlenme - 2 yıl önce Beyaz çorap arabaya çarpmıştı sarı bıyığın olaya dahil olması ile içmağa gidişlerini izliyoruz.
Gerçek Kesit - Kapı Gıcırtıları 01:28
Gerçek Kesit - Kapı Gıcırtıları 3.271 izlenme - 3 yıl önce Yılların eskitemediği bir efsane olan Gerçek Kesit dizilerinin değişmez unsuru olan kapı gıcırtılarından küçük bir kesit.
Gerçek Kesit Manyak Fragmanı 00:59
Gerçek Kesit Manyak Fragmanı 2.707 izlenme - 4 yıl önce Gerçek Kesit geri dönüyor. Sarı bıyık, öfkeli adam ve birçok kült ismin olduğu Gerçek Kesit Manyak ben ve benim gibi birçok GK fanıyla bekleniyordu. Hayırlı uğurlu olsun.
Gerçek Kesit ile Oyunculuk Dersi 00:16
Gerçek Kesit ile Oyunculuk Dersi 1.130 izlenme - 2 yıl önce Abimiz, kardeşinin üzerine pencereden atılan kadının düşmesi sonucu yaşadığı üzüntüyü öylesine gerçekçi şekilde yansıtıyor ki, gözyaşları sel olup gidiyor.
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 01:34
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 4.660 izlenme - 6 yıl önce Gerçek Kesit'in Sarı Bıyık'tan sonra gelen fenomeni "kaleci saçlı adamı" o yıllardan beri hiç görememiştik. Meğerse kendisi Emrah'ın istemediği oğluna abilik yapmış senelerdir. saçları geçen senelerle beyazlaşsa da o bakışlar hala aynı abimizin.
İnanılmaz Gerçekçi Vurulma Sahnesi (Brezilya Gerçek Kesit'i) 00:10
İnanılmaz Gerçekçi Vurulma Sahnesi (Brezilya Gerçek Kesit'i) 1.781 izlenme - 3 yıl önce Özellikle ölüm ve vurulma sahneleriyle Türk televizyonları tarihine adını altın harflerle yazdıran Gerçek Kesit'e Brezilya'dan çok dişli bir rakip geldi. İzleyenlerin kanını donduran bu sahneyi tüm gerçekliği ile izliyoruz. (Obrigado à Matar filminden)
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık Müziği 03:01
Gerçek Kesit - Sarı Bıyık Müziği 1.156 izlenme - 3 yıl önce Gerçek kesitte kötü olayların habercisi nice kalplere korku salmış olan sarı bıyık müziği.Gözlerinizi kapatıp hayal edin sarı bıyığın çatık kaşlarla sinsilik düşündüğünü göreceksiniz.Programdan bağımsız olarak art arda 2-3 kere dinleyince müziğin etkisiyle hayatınızı sorgulamaya başlıyorsunuz. Orijinal Müzik: Anastasia - Coming Back Home
Flash TV - Oyunculuk Dersi 00:16
Flash TV - Oyunculuk Dersi 1.767 izlenme - 4 yıl önce Karısının metresine hesap sormasına çok sinirlenen Sarı Bıyık, cinnet geçirip karısını pencereden aşağı atar. Fakat karısı o sırada sokakta oynamakta olan bir çocuğun üzerine düşerek hastanelik olmasına sebep olur. Küçük çocuğun abisinin hastanede yaşadığı üzüntü ise milyonların gözyaşlarını dökecek, yıllarca sinema okullarda ders olarak gösterilecektir. ("Cinnet" bölümünden)
Bıçaklarken Alev Çıkaran Sarı Bıyık (Flash Tv - Gerçek Kesit) 00:13
Bıçaklarken Alev Çıkaran Sarı Bıyık (Flash Tv - Gerçek Kesit) 1.944 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'nin oscarlık oyunculuklara sahne olan dizisi Gerçek Kesit'de Sarı Bıyık yine muhteşem bir oyunculuğu imza atmış.
Ev Yapımı Gerçek Kesit (Sarı Bıyık İçerir) 05:33
Ev Yapımı Gerçek Kesit (Sarı Bıyık İçerir) 871 izlenme - 2 yıl önce Karantina günlerinde Sarı Bıyık Cahit abimiz yeni bir projeye imza atmış ve amatör oyuncularla bir parodi gerçek kesit bölümü hazırlamış. Konuk oyuncuların Gerçek Kesit hayranı olduklarını söyleyen Cahit abi, bu bölümlerin devamının geleceğini söylüyor.
Karısının Gönlünü Ekmekle Alan Çakma Mükremin (Flash Tv) 00:18
Karısının Gönlünü Ekmekle Alan Çakma Mükremin (Flash Tv) 1.844 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'nin oscarlık oyunculukların sergilendiği Gerçek Kesit dizisinden bir sahne. Sabah karısına şiddet uygulayan eleman , karısının gönlünü almak için bir tane ekmek almış.
Gerçek Kesitin Gta V Versiyonu 02:30
Gerçek Kesitin Gta V Versiyonu 2.087 izlenme - 5 yıl önce Bir Youtube kanalının iÅŸsizlik sınırlarını ne kadar zorlayabileceÄŸini ortaya koyan örneklerden bir tanesi. Orjinal video: https://youtu.be/gJXbPrQqlYY Ä°lham alınan gerçek kesit bölümü: https://youtu.be/2_zu7Pehpbs (ilgili kısım 14:50'de baÅŸlıyor)
Hadi Bu Akşam İçmeğa Gidelim Reloaded 00:36
Hadi Bu Akşam İçmeğa Gidelim Reloaded 2.873 izlenme - 5 yıl önce Gerçek kesit en dikkat çeken karakteri hadi içmeğa gidelim gerçek adı ufuk durmaz'ı abiyi bulmuş bir arkadaşımız. hadi içmeğa gidelim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6566/gercek-kesit-hadi-bu-aksam-icmega-gidelim
Flash Tv'nin Beyin Yakan Kopan Kol Sahnesi 00:32
Flash Tv'nin Beyin Yakan Kopan Kol Sahnesi 1.857 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv'nin gerçek kesit isimli dizisinde oynayan sarı bıyık abimiz yine beyin yakan bir performansa imza atmış. Sarı bıyığın kolu kopmuş yenisini alacakmış.
Eniştesini Öperek Helallik İsteyen Sarı Bıyık 00:53
Eniştesini Öperek Helallik İsteyen Sarı Bıyık 1.086 izlenme - 2 yıl önce Türk televizyon tarihinin en unutulmaz karakterlerinden biri oldu Cahit Kaşıkçılar nam-ı diğer Sarı Bıyık anlaşılmaz biçimde bir cinayet işlemiş. Sonra özür dilemiş.
İşsizlik - Kısa Film - Gazi Üniversitesi 05:22
İşsizlik - Kısa Film - Gazi Üniversitesi 1.854 izlenme - 7 yıl önce Gazi üniversitesi genç girişimciler topluluğu işsizlik üzerine kısa film çekmeye çalışmış.işsiz genç kız rolündeki kızımızın oyunculuğu gerçek kesit oyunculuğuna rahmet okutacak cinsten.bişe yapıyorsunuz bari azcık özenin ya işsiz kız iphone kullanıyor buna bari dikkat edeydiniz.izliyoruz
Flash TV - Reklam ve Program Tanıtımları (1998) 06:49
Flash TV - Reklam ve Program Tanıtımları (1998) 1.465 izlenme - 4 yıl önce Flash TV'nin halaylı programlara başlamadan önceki dönemlerinden bir kesit izleyeceğiz.
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 03:04
SAS Karabatak Takımıyla Balık Avı - Çin 2.959 izlenme - 6 yıl önce Unutulmaya yüz tutmuş Çin geleneklerinden biri olan karabataklarla balık tutma, az sayıda balıkçı tarafından günümüzde yaşatılıyormuş. Karabatakların boynuna bağlanan iple, yakaladıkları balığın boğazını genişleterek yutması engelleniyor. Evcilleştirilen bu hayvanların balık yakalama ustalığından/içgüdüsünden faydalanıyor. Avın sonunda Karabataklar ödüllendirilerek motive ediliyor. Kimilerine göreyse bu durum hayvan istismarı. Bir köpeği ya da bir kartalı, şahini avlanma aracı olarak kullanmak gibi. *Belki tv de denk gelmişsinizdir Stan Lee'nin süper insanları diye bir belgesel dizi var. Orda görmüştüm. Fakat onu bulamadım. Altyazı yoktur. Gerekte yok gibi. **Bizim gerçek kesitteki Cesi'yi hatırlattı. "Benim adım Cesi, keserim ötmeyene sesi. Kuşlarım var benim. Salıyorum onları para getiriyorlar bana."
Gerçek Kesit  - Sahte Aşk 40:47
Gerçek Kesit - Sahte Aşk 931 izlenme - 4 yıl önce Bir Flash TV klasiği olan Gerçek Kesit'in ''Sahte Aşk'' adlı bölümünü sizlerle paylaşıyorum. Bu bölümümüzde jilet gibi olan iki kardeş kendilerini internet ortamında pilot olarak tanıtıp tanıştığı kadınları dolandırıyorlar. İbretle izliyoruz.
Gerçek Kesit - Kapı Gıcırtıları 2 02:22
Gerçek Kesit - Kapı Gıcırtıları 2 1.111 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de sizler için ilkini hazırladığım efsane dizi Gerçek Kesit'in kapı gıcırtılarından oluşan videosunun ikincisi. İyi seyirler.