Hoşgeldiniz!

Geri Almak Videoları İzle

Çalınan Facebook Hesabını % 100 Geri Almak 2012 Yeni 02:06
Çalınan Facebook Hesabını % 100 Geri Almak 2012 Yeni 5.498 izlenme - 5 yıl önce Yaklaşık 8 yıldır hemen hemen Facebook kurulduğundan bu yana bir çok kişinin kişisel hataları yüzünden facebook'u kötü niyetli kişiler tarafından çalınıyor bizler bu sorunun farkındayız ve bir nebze olsun insanların acılarını azaltmak amacı ile bu video'yu hazırladık video'nun hazırlanmasında herhangibi bir çıkar ve beklenti söz konusu değildir hayırlı olsun.
Çarı Geri Almak 34:20
Çarı Geri Almak 359 izlenme - 4 yıl önce İsteksiz Bir Vidyo Bana Ait Olan Bir Oyunu Soymak Şerefsizler Yüzünden
İbrahim Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe'nin 1 Yıldızı Geri Alınacak 01:08
İbrahim Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe'nin 1 Yıldızı Geri Alınacak 73 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Fenerbahçe bu sezon 4. yıldız için mücadele ediyor; ancak 1 yıldızı geri alınacak." dedi.
Lütfen Bıraktığınız Bombayı Geri Alınız! 01:30
Lütfen Bıraktığınız Bombayı Geri Alınız! 62 izlenme - 2 yıl önce Bursa da soygun amacıyla girdiği PTT şubesinde paraları aldıktan sonra düzeneği olay yerinde bırakan şüpheli kaçarken gişe görevlisi ısrarla bomba şeklindeki düzeneği geri vermeye çalışıyor..O bırakıyor ,o geri veriyor..Ya belki ufak bir hediyedir neden geri vermek için zorluyorsun ki..
Maç Bitmeden Formayı Taraftara Verip Sonra Geri Almak 00:37
Maç Bitmeden Formayı Taraftara Verip Sonra Geri Almak 62 izlenme - 2 yıl önce Arsenalli futbolcular 4-0 yenik durumua düşüp 7-5 ile kazandıkları Reading maçında heyecandan maç bitmeden formaları taraftarlara fırlatıyorlar ama o da ne bir bakıyorlar maç bitmemiş. Bir de güzel geri dönüp formaları taraftarlardan geri alıyorlar. Haa bu olay biz de olsa o forma geri gelir miydi gelmez miydi orası bilinmez ama zaten bizde taraftarla futbolcu bu kadar yakın olamıyor maalesef mesafe olarak.
Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe'nin 1 Yıldızı Geri Alınacak 01:08
Hacıosmanoğlu: Fenerbahçe'nin 1 Yıldızı Geri Alınacak 17 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bu sezon 4. yıldızı takmak istedikleri takımın 1 yıldızı geri alınacak" diyerek üstü kapalı Fenerbahçe'ye gönderme yaptı.
Saatlerinizi Geri Almayı Unutmadınız Değil Mi? 01:42
Saatlerinizi Geri Almayı Unutmadınız Değil Mi? 9 izlenme - 4 yıl önce Saatlerinizi Geri Almayı Unutmadınız Değil Mi?