Hoşgeldiniz!

geri geri

Jetta'nın Mustang Karşısında Hunharca Ezilmesi 00:21
Jetta'nın Mustang Karşısında Hunharca Ezilmesi 128.129 izlenme - 2 yıl önce 2015 model Mustang ile Volkswagen Jetta'nın drag yarışını izliyoruz. Normal şartlar altında herkesin tahmin edeceği sonuç gerçekleşeceğinden, adamlar Jetta'ya büyük kıyak yapmışlar. Ama gel gelelim sonuç yine değişmiyor. Tok kapı sesi sevici arkadaşlar, siz siz olun ne ters ne düz böyle arabalara kafa tutmayın.
honda cıvıc geri geri sıfır çizme 00:17
honda cıvıc geri geri sıfır çizme 21.295 izlenme - 6 yıl önce honda cıvıc geri geri sıfır çizme
Geri Geri Araç Çekmek - Haliç 09:46
Geri Geri Araç Çekmek - Haliç 665 izlenme - 4 ay önce İstanbul'da gece saatlerinde Haliç Köprüsü'nde minibüs sürücüsü, bir otomobili halatla kilometrelerce geri geri çekti.
Havada Geri Geri Yürümeye Çalışmak 00:15
Havada Geri Geri Yürümeye Çalışmak 763 izlenme - 3 yıl önce İzlerken kıskana kıskana bakıyodum, bende niye göbek var da bunda yok diye, sonra dedim ki bırak göbek olsun lan bunda kafa yokmuş ya la dedim.
Geri Geri Oynanan Bowling )) 00:52
Geri Geri Oynanan Bowling )) 892 izlenme - 9 yıl önce geri geri oynanan bowling )) - ata66kan
Polisten Geri Geri Kaçan Ankaralı Yarışçı 01:00
Polisten Geri Geri Kaçan Ankaralı Yarışçı 465 izlenme - 5 yıl önce Polisten Geri Geri Kaçan Ankaralı Yarışçı
Artist Dolmuşçunun Hazin Sonu 01:26
Artist Dolmuşçunun Hazin Sonu 333 izlenme - 4 yıl önce Ben böyle bile bile kaza yapmak için uğraşan insan görmedim
Tokyo'da Geri Geri Yürüyüp Görüntüyü Tersten Oynatmak 05:00
Tokyo'da Geri Geri Yürüyüp Görüntüyü Tersten Oynatmak 391 izlenme - 3 yıl önce Fransa'da bir televizyon programi icin Tokyo'da 9 saat geri geri yuruyen ve videosu tersten oynatildigi icin normal yolda gidiyor ve diger insanlarinda bu sefer geri geri yuruyormus izlenimi veren ilginc goruntusu.. Duz yuruyor izlenimi vermek hicte kolay degilmis ve video'yu cekmeden once yogun bir bicimde calisilmis. Ben bunu 9 saat izlerim aga diyenler: http://www.youtube.com/watch?v=70Xx2eEcOaE
Ruslar Yürüyen Araba Yaptı 00:42
Ruslar Yürüyen Araba Yaptı 268 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da çekilen görüntülerde, geri geri gitmeye çalışan arabanın "yürüyüşü" izleyen herkesi güldürüyor.
Tehlikeyi Önceden Sezen Adam 00:50
Tehlikeyi Önceden Sezen Adam 250 izlenme - 3 yıl önce Rusya Sochi'de yaşanan olayda beyaz arabalı tehlikeyi görüyor ve geri ffitese takıyor, sonrası malum.
Takla Mı Attın Geri Geri Takla 01:53
Takla Mı Attın Geri Geri Takla 302 izlenme - 4 yıl önce Takla Mı Attın Geri Geri Takla
Arşmahal / Dön Geri 03:31
Arşmahal / Dön Geri 297 izlenme - 6 yıl önce arşmahal / dön geri. (2011)
Geri Geri Bisiklet Kullanırken Taklaya Gelmek 00:28
Geri Geri Bisiklet Kullanırken Taklaya Gelmek 174 izlenme - 5 yıl önce Allahın sopası yok..:)
 Ruslar Yürüyen Araba Yaptı 00:42
Ruslar Yürüyen Araba Yaptı 70 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da çekilen görüntülerde, geri geri gitmeye çalışan arabanın "yürüyüşü" izleyen herkesi güldürüyor.
Kınyarakani 01:45
Kınyarakani 69 izlenme - 6 yıl önce
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 00:26
Tony Parker'ın Antrenmanda Geri Geri Attığı Mükemmel Basket 70 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın efsane oyuncusu, NBA'da boy gösteren Tony Parker'ın antrenmanda geri geri attığı mükemmel basketi izliyorsunuz. Çoğuna göre imkansız, çoğuna göre şans ama imkansız denilebilecek bir basketi attığı aşikar. Bu güzel görüntüyü sizinle paylaşmak istedim efendim. İzleyelim..
İstanbul'daki Tünelde Geri Geri Giden Adam 00:23
İstanbul'daki Tünelde Geri Geri Giden Adam 16 izlenme - 1 yıl önce Bir tünelde otomobilin geri geri gitmesi görenleri şaşkına çevirdi. Yolcunun cep telefonu ile çekilen görüntüler İstanbul'dan. Otobüste yolculuk yaparken tünelden geçtikleri sırada tam önünde geri geri ilerleyen otomobil görenleri şaşkına çevirdi. Bir yolcu hemen cep telefonunu çıkararak o anları kaydedip sosyal medyada paylaştı. Tüneli geçtikten sonra geri giden otomobil İstanbul trafiğinde kayıplara karıştı. Hürriyet TV YouTube kanalına abone olun: https://goo.gl/jplTkj Hürriyet TV: http://webtv.hurriyet.com.tr/ Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook: https://www.facebook.com/hurriyettvcom Twitter: https://twitter.com/hurriyettvcom
Kutay Flex - Geri Sayım 01:47
Kutay Flex - Geri Sayım 70 izlenme - 6 yıl önce