Hoşgeldiniz!

Geri Vites Videoları İzle

Sürücünün Geri Vitesle İmtihanı 00:32
Sürücünün Geri Vitesle İmtihanı 361.161 izlenme - 4 yıl önce Romanya'da geri vitesle manevra yaparken aracından düşen, sonrasında aracının peşine düşen kadın sürücünün trafikteki görüntüleri güldürüyor
Anında Geri Vitese Takmak 00:35
Anında Geri Vitese Takmak 14.059 izlenme - 12 ay önce Ergenliğin verdiği bi ateşle artistlenen ergenin hazin sonunu izliyoruz. -aaa yavşağa bak -ne diyon len -buraya gel len -yok abi, çocukla konuşuyom abi
Dünyanın En Sevimli Geri Vitesini Yaptı  00:21
Dünyanın En Sevimli Geri Vitesini Yaptı 134 izlenme - 16 saat önce Karşınızda babasıyla bebeğine isim tartışması yapan kız çocuğunun bebeğine ismi jülide olsun diye nbabasına olmasın deyip babasının küçük kızmasıyla geri vites yapan çocuğu izliyoruz
Otomatik Vites Arabayı Suya Düşürmek 00:48
Otomatik Vites Arabayı Suya Düşürmek 4.589 izlenme - 4 ay önce Olay Doğu Çin'in Jiangsu Eyaleti, Yangzhong Şehrinde gerçekleşmiş. Arkadaşını gören soyismi Zhang olan Çinli arkadaşına selam vermek için arabasını kenara çekmiş. Ancak otomatik vites olan arabayı N'de bırakmış. Bir süre sonra araba geri geri kayma başlayınca arabayı durdurmak isteyen Zhang yanlışlıkla arabayı geri vitese almış.
Putin'e Atarlanan Dayının Geri Vitesi 00:43
Putin'e Atarlanan Dayının Geri Vitesi 11.740 izlenme - 1 yıl önce Bilindiği üzere geçmiş günlerde eline almış oldugu kamerayla putine "Teneke, gevşek" gibi kelimeler kullanıp, iş yeri adresini veren dayının u dönüşünü ve son durumunu izliyoruz
Boa Yılanını Görünce Geri Vites Yapan Köpek 01:07
Boa Yılanını Görünce Geri Vites Yapan Köpek 8.182 izlenme - 2 yıl önce Direğe bağlı duran agresif köpek gelen geçen herkese kafa tutarken. Karşısına çıkartılan boa yılanını görünce ne yapacağını şaşırmış.
Sanal Alemin Son Meşhuru: Geri Vites 03:36
Sanal Alemin Son Meşhuru: Geri Vites 21.699 izlenme - 4 yıl önce Otomobil tanıtım programlarıyla ilgili Tavşanlı şivesiyle hazırlanmış mizah videosu.
Park Sensörüyle Memoli Soundtrack Çalmak 00:28
Park Sensörüyle Memoli Soundtrack Çalmak 4.319 izlenme - 1 yıl önce Memoli'nin unutulmaz soundtrack'i, flütten sonra şimdi de park sensörü tonlarıyla çalındı.
Geri Vites Yapan Pkk Sempatizanı 01:09
Geri Vites Yapan Pkk Sempatizanı 328 izlenme - 3 ay önce Dağlara çıkan teröristlerden bile daha tehlikeli olan kişilerdir bunlar. Böylesi bir oluşuma sempati duyabilmek içinde yer almaktan daha kötüdür.Sosyal medyada pkk ya verdiği destekle ilgili videosu yayınlanan bu genç bir anda geri vites yapıp Türkiye'yi sever olmuş.
Geri Vites 03:36
Geri Vites 4.916 izlenme - 4 yıl önce Otomobil tanıtım programlarıyla ilgili Tavşanlı şivesiyle hazırlanmış mizah videosu. İyi seyirler. Yönetmen-Yasin Coşkun, Oyuncu-Mehmet Emin Özden, Prodüksiy...
Astra H Geri Gorus Kamerasi 02:53
Astra H Geri Gorus Kamerasi 2.903 izlenme - 7 yıl önce astra h geri gorus kamerasi
Murat 131 Reklamı 01:59
Murat 131 Reklamı 1.138 izlenme - 2 yıl önce Siz harcayın paraları bir araba için, onbinlerce lira para dökün bi arabaya. Meğersem bunca sene kıymetini bilememişiz Murat'ın Oysa neymiş bu Murat 131. Gelin inanmazsanız gözlerinizle görün.
0'dan 100'e Programı - Palio  (Geri Vites) 03:36
0'dan 100'e Programı - Palio (Geri Vites) 1.599 izlenme - 2 yıl önce Hep Doğuş Oto'nun sponsorluğunda NTV'de Celal Pir'in ve yancısı pilot abimizin sunumuyla izlediğimiz araç tanıtım programlarını bir de Tavşanlı Oto Sanayii'nin sponsorluğuyla izleyelim.
honda civic-geri vites 0 çiziyor! 00:17
honda civic-geri vites 0 çiziyor! 3.256 izlenme - 7 yıl önce ~_~x~_~
Küfür Ettiği Şoförün İnmesiyle Geri Vites Yapan Taksici 00:50
Küfür Ettiği Şoförün İnmesiyle Geri Vites Yapan Taksici 100 izlenme - 3 ay önce Taksici ve Minibüsçü abimiz arasındaki gerilim dolu anlar.Küfür ettiği şoförün inmesiyle geri vites yapan taksici komik duruma düşmüş.
Bmw 316i 320d F30 Kasa Dvd Ve Geri Vites Kamerası 06:03
Bmw 316i 320d F30 Kasa Dvd Ve Geri Vites Kamerası 2.049 izlenme - 4 yıl önce Bmw 316i 320d F30 Kasa Dvd Ve Geri Vites Kamerası Demo Caraudıosoul Aracınıza Uygun Geri Vites Kamerası Dvd Vs Uygulamaları
Gaz Fren Şanzıman - Önder Açıkbaş 04:46
Gaz Fren Şanzıman - Önder Açıkbaş 826 izlenme - 2 yıl önce Önder Açıkbaş nasıl ünlü oldu? diye sordurtan bir videoyla karşı karşıyayız. Gerçi ÖTV programı komple bu soruyu sorduruyor o da ayrı mesele ama neyse. Bi ara kütahyalı bi arkadaş çıkmıştı 'geri vites' diye bi program yapmıştı, devamı gelmedi yazık oldu. Sanırım çakma ünlü Önder o videodan esinlenerek programında böyle bi köşe hazırlamış, ama olmamış...
Kamerayı Görünce Geri Vites Yapan Hırsız 00:45
Kamerayı Görünce Geri Vites Yapan Hırsız 72 izlenme - 3 ay önce ATM'de para çeken kişiyi gözüne kestiren hırsız bir anda kameraya yakalandığını görünce bir anda U dönüşü yaptı. Ortaya komik görüntüler çıktı.
Zorba Liseli Vs Gocuk Giyen Mazlum Çocuk 02:48
Zorba Liseli Vs Gocuk Giyen Mazlum Çocuk 937 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuz şahit olmuşuzdur okul yıllarımızda.. Sınıfın kuul ve gevşek çocuğu, sınıfın en gariban yada en sessiz çocuğuyla taşak geçer, ezer, tokatlar, tekmeler ve şakşakçılarına şov yapar. Çanakkale de bir lise de çekilen bu videoda da bunu izleyeceğiz. Lakin atar yiyince geri vites yapan zorba liseliyi yuhalıyor ve gocuk giyen çocuğu alkışlıyoruz.
Geri Vites Mustafa - Rize 01:30
Geri Vites Mustafa - Rize 680 izlenme - 2 yıl önce Rize'den yine farklı bir haber. Rizeli Mustafa Mert engebeli arazide tam 10 km geri geri giderek ilginç bir denemeye imza attı. Mert, yörenin engebeli arazisinde aracını geri vitese takarak kilometrelerce yol katediyor. Bu yeteneğiyle Guinness rekorlar kitabına girmek isteyen Karadenizli'nin yanında bir de yardımcı arkadaşı var. Merak ettiğim şey bu arkadaşın beynini bir kuşa taksak hakikaten geri geri uçar mı?
Araba Tanıtım Programı Geri Vites (Kütahyalı Gencin Anlatımıyla) 03:36
Araba Tanıtım Programı Geri Vites (Kütahyalı Gencin Anlatımıyla) 1.034 izlenme - 4 yıl önce Kütahyalı Genç Mehmet Emin Özden Tarafından Hazırlanan Bir Video İzlenme Rekorları Kırıyor. Geri Vites Programı Adını Verdiğini Videoda Kütahya Şivesi Kullan...
Mehmet Topal vs Boğa (Geri Vites İçerir) 00:43
Mehmet Topal vs Boğa (Geri Vites İçerir) 521 izlenme - 2 yıl önce M.S 16. yüzyılda Roma İmparatorluğunda başlayan,günümüzde asıl amacından saparak turistlerin eğlencesi ve kültürel faaliyet haline gelen boğa güreşinin Milli Futbolcumuz Mehmet Topal tarafından yapılmış ufak bir denemesini izliyoruz..
Most Wanted Geri Vites Bug 00:37
Most Wanted Geri Vites Bug 1.540 izlenme - 7 yıl önce most wanted geri vites bug
Halil Koçak - Geri Vites Yapma (Nerde Kaldın  Full Albüm) 04:14
Halil Koçak - Geri Vites Yapma (Nerde Kaldın Full Albüm) 899 izlenme - 5 yıl önce
Freni Patlayan Otobüsten Kaçmak 00:13
Freni Patlayan Otobüsten Kaçmak 443 izlenme - 2 yıl önce Video sessiz bir video ama ses olsaydı gerçekten bu kadar sakinlermiydi yoksa bağırış çağrış ve çığlık eşliğindemi kaçtılar insan gerçekten merak ediyor. Freni patlayan bir otobüs ve kıl payı kurtulan bir arabayı izliyoruz.
Yalancı Yeminciden İbretlik Geri Vites 01:32
Yalancı Yeminciden İbretlik Geri Vites 570 izlenme - 2 yıl önce Güven Bana isimli yarışmada partnerine madik atarak gündeme oturan yarışmacı pişmanmış efenim ve de parayı paylaşacakmış. Bence Nihat Hatipoğlu'nun çıkışı oldukça etkileyici olmuş. Ne diyelim haydi hayırlı traşlar, Haluk Abi yaptın işi hadi iyisin program bi süre daha tutar belki bu salvolarla.
Bmw 316i 320d F30 Kasa Dvd Ve Gerı Vıtes Camerası Demo 2 Caraudıosoul 03:01
Bmw 316i 320d F30 Kasa Dvd Ve Gerı Vıtes Camerası Demo 2 Caraudıosoul 912 izlenme - 4 yıl önce Bmw 316i 320d F30 Kasa Dvd Ve Gerı Vıtes Camerası Demo 2 Caraudıosoul Aracınıza Uygun Geri Vites Camerası Dvd Vs Uygulamaları
Arabadan Düşen Kadın Sürücü 00:32
Arabadan Düşen Kadın Sürücü 497 izlenme - 2 yıl önce Romanya'da geri vitesle manevra yaparken arabadan düşen kadın sürücü, arabasını yakalayıp durdurabilmek için peşinden koştu. Sürücü düştükten sonra aracın manevraya devam edip herhangi bir araca çarpmaması olayın ilginç tarafı.
Geri Vites 03:35
Geri Vites 296 izlenme - 2 yıl önce Yasin Bozkurt, Zulala, album, Türkçe Rock, Geri Vites ilk defa izlesene'de şarkı sözleri lyrics
EGE ŞİVSİYLE ARABA TANITIMI BÖYLE YAPILIR :) 03:36
EGE ŞİVSİYLE ARABA TANITIMI BÖYLE YAPILIR :) 532 izlenme - 3 yıl önce Otomobil tanıtım programlarıyla ilgili Tavşanlı şivesiyle hazırlanmış mizah videosu. İyi seyirler.