Hoşgeldiniz!

gerici

El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Çomar 02:20
El Ele Yürüyen Çifte Saldıran Çomar 15.334 izlenme - 10 ay önce Diyarbakır’da bir gericinin yolda yürüyen bir çifte, “Burada böyle yürüyemezsiniz” diye saldırdığı görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde, gerici çomarın önce çiftin erkeğe yönelik sözlü tacizde bulunduğu sonra saldırmaya başladığı görülüyor. Yüzüne yumruk darbesi alarak sersemleyen çomar, erkeği dövemeyeceğini anlayınca bu kez kadına saldırmaya başlıyor.
Celâl Şengör ve Genco Erkal - Okan Bayülgen 08:49
Celâl Şengör ve Genco Erkal - Okan Bayülgen 2.894 izlenme - 1 yıl önce Celâl Şengör ve Genco Erkal'ın 2009'da konuk oldukları program.
Üstad Necip Fazıl'dan İlerici-Gerici Yanıtı 01:20
Üstad Necip Fazıl'dan İlerici-Gerici Yanıtı 3.760 izlenme - 8 yıl önce üstad necip fazıl'dan gerici diyenlere yanıt
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 06:44
Sofistike Bir Sohbet - Menzil Çayocağı (Geğirmeli ve Feyzli) 3.194 izlenme - 3 yıl önce Menzilin kodaman sofilerinden Hacı Mıstafa'nın mükemmel sohbetinden kesitleri, menzildeki çay ve çorbaya teşvik eden müzikler; geğirti, feyz ve bunaltıların eşliğinde izliyoruz. Orjinal video bu linklerde gurbanlar: http://www.youtube.com/watch?v=a_LMdNsJCgg http://www.youtube.com/watch?v=qGmZxjcv1oA
Nişantaşı Halkını Acınası Olarak Tanımlayan Osmanlıcı 01:48
Nişantaşı Halkını Acınası Olarak Tanımlayan Osmanlıcı 1.099 izlenme - 3 yıl önce Nişantaşı civarında takılan, yemek yiyen, eğlenen insanlardan rahatsız olan Osmanlıcı, garip bakışlar altında üzüntüsünü dile getiriyor.
Aziz Nesin - Geri Kalmış Ülkeler ve Buluşlar 02:03
Aziz Nesin - Geri Kalmış Ülkeler ve Buluşlar 980 izlenme - 3 yıl önce Aziz Nesin, doğruları söyleyip bedelini ödemiştir.bu ülkenin yüzde 80'i aptaldır gibi müthiş bir tespiti de vardır kendisinin. İslamcı Gericiler hakkındaki tespitlerini hep birlikte izliyoruz efem.
İlker Başbuğ'un Cemaatler Hakkında Konuşması 06:02
İlker Başbuğ'un Cemaatler Hakkında Konuşması 942 izlenme - 3 yıl önce İlker Başbuğ'un Genel Kurmay Başkanı'yken yaptığı konuşmanın bir kısmını dinleyeceğiz.
Antalya'da Haremlik Selamlık  Plaj 01:46
Antalya'da Haremlik Selamlık Plaj 417 izlenme - 3 yıl önce artık hiçbir şey'e şaşırmadığım güzel ülkemde dünya'nın en güzel şehri olan memleketim antalya'nın sarısu plajı 2014 yılının ortalarında olduğumuz bu günlerde kadınlar plajı erkekler plajı olarak ikiye ayrılacakmış kime sordular acaba? tabiki hiç kimseye.yorumu size bırakıyorum ben burda yazarsam yayınlanmaz.
Melek Baykal'ın Gericilik Sorunsalı? 05:06
Melek Baykal'ın Gericilik Sorunsalı? 199 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu konudan haberiniz var mı bilmiyorum bende paylaşmak istedim Kanal 7 sunucusu Zeki Kazım ARSLAN, Melek BAYKAL'ın instagram üzerinden saygısızca yapmış olduğu açıklamayı ele almış. Şöyle bir durum benim de canımı çok sıktı, madem resim çektirdin neden paylaştın Melek BAYKAL, insanları rencide etmek için mi hakir görmek için mi? Her yöre her toplum her kıta kendine özgü davranışları giyimleri vardır. Herkes senin düşündüğün kafada olursa insan olmanın ne anlamı var. Hayvanlarda öyle ya bir cinsin hepsi aynı karakteristik özellik gösterir.
Ferhan Şensoy Oyununa Gerici Saldırı 01:33
Ferhan Şensoy Oyununa Gerici Saldırı 230 izlenme - 3 yıl önce Ders çıkışı Ferhan Şensoy'un oyununa giden İstanbul Üniversitesi hukuk fakültesi öğrencileri içinden gerici faşist dinci bir grup oyun sonunda salonda provokasyon yarattı.
Ehli Sunnet TV'de Alkıslarla Yasıyorum'a Osmanlı Tokadı 08:08
Ehli Sunnet TV'de Alkıslarla Yasıyorum'a Osmanlı Tokadı 382 izlenme - 3 yıl önce Ehli Sunnet TV'de Alkıslarla Yasıyorum'a Osmanlı Tokadı, Ehli Sünnet Tv ataklarını sıklaştırdı, durduramıyoruz, efendim.
Necip Fazil Kisakürek-Gerici İlerici Sohbeti 01:17
Necip Fazil Kisakürek-Gerici İlerici Sohbeti 459 izlenme - 6 yıl önce
İstanbul'un Kalbinde Kadın Düşmanı Bildiri 01:59
İstanbul'un Kalbinde Kadın Düşmanı Bildiri 153 izlenme - 2 yıl önce Taksim'de kadını erkeğin kölesi olmaya çağıran bir broşür dağıtan gerici grup, kadınların tepkisi sonucu kaçmak zorunda kaldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26meda
RedHack - Türkiye Gerçekleri 13:02
RedHack - Türkiye Gerçekleri 278 izlenme - 3 yıl önce 13 dakikası da dikkatlice izlenecek bir yapım. Birileri özgürlüğün teminatının kendilerinde olduğunu söyleyip insanların direnişini görmemezlikten geliyorsa burada büyük sorun vardır.
Kur'an'daki Başörtüsü Gerçeğini Duyunca Şok Olacaksınız ! - Mehmet Yıldız 08:55
Kur'an'daki Başörtüsü Gerçeğini Duyunca Şok Olacaksınız ! - Mehmet Yıldız 57 izlenme - 1 yıl önce Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın: http://goo.gl/g280CI Kuran-ı Kerim de tesettür geçiyor mu ? Kuran'a göre tesettür nasıl olmalı ? Örtünmemi Allah kabul eder mi? Tesettür ile sorularınıza cevap bulacağınız videoyu sizler için hazırladık.. İyi Seyirler.. İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar Mehmet Yıldız'ın Tüm Videoları - https://goo.gl/5kqdlp Kaderin Benle Bu Derdi Ne? - https://goo.gl/LRbXER Birçok Gencin NAMAZA Başladığı İşte O Sohbet - https://goo.gl/GDyDQP Laf Sokma Sanatı - https://goo.gl/afLsJS Bana Nasıl Kız Tavlanır Diye Sordu - https://goo.gl/Zrhrjm Ateist Genç Bu Müslümana Neden Teşekkür Etti ? - https://goo.gl/C5j32Y Bana Öyle Bir Şey Söyle ki NAMAZA Başlayayım - https://goo.gl/K2WFt5 Cem Yılmaz Bile ÖLECEK ! - https://goo.gl/1eSL8U İşte Beklenen İslami Rap Parça - Hayalhanem - https://goo.gl/uA5Syl Dinlenme Rekorları Kıran İslami RAP Parça - https://goo.gl/S1NDGr
Cami Kürsüsünde Charlie Hebdo ve Cumhuriyet Gazetesini Yırtmak 04:54
Cami Kürsüsünde Charlie Hebdo ve Cumhuriyet Gazetesini Yırtmak 145 izlenme - 3 yıl önce İmamlarımızın müftülerimizin bu zamnda ne kadar siyasete bulaştıklarının açık bir örneğidir bu ışid sempatizanlarının silah alıp illegal işlere bulaşmayıcaklarını nerden bilebiliriz çok vahim.
DARBE YANLISI CHP GERİCİ KAFİRLER YİNE İSLAMA ŞERİATA KİN KUSTU CUMHURİYETİN PUT KEMALIN BATSIN TUFF 05:26
DARBE YANLISI CHP GERİCİ KAFİRLER YİNE İSLAMA ŞERİATA KİN KUSTU CUMHURİYETİN PUT KEMALIN BATSIN TUFF 6 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA