Hoşgeldiniz!

gerzek

Gerzek Şaban'daki Subliminal Mesaj 03:04
Gerzek Şaban'daki Subliminal Mesaj 5.169 izlenme - 4 ay önce Rastgele dolaşırken bulduğum bu videoyu hazırlayan arkadaş filmde subliminal mesaj olduğunu iddia ediyor. Ben de sizin gibi hadi len dedim ama sizde izleyin istedim.. Millet kafayı bozmuş illuminatiyle hadi hayırlısı
Dev Kertenkele Eve Girmeye Çalışırken Yakalandı ! 01:12
Dev Kertenkele Eve Girmeye Çalışırken Yakalandı ! 5.187 izlenme - 1 yıl önce Tayland'ın Samut Prakan eyaletinde yaklaşık 2 metre boyunda dev bir kertenkele eve girmeye çalışırken ev sahipleri tarafından yakalandı. İngiliz The Mirror gazetesinin haberine göre; aile, dev kertenkeleyi kapıya yaslanmış şekilde kuyruğunu öne arkaya sallarken görünce korktu ve paniğe kapıldı. Güçlü arka ayakları üzerinde dururken, ağzıyla kapıyı açmaya çalışan kertenkele kameraya kaydedilirken, belirtilmeyen bir adamın da iple kertenkeleyi yakalamaya çalıştığı görüntülendi. Ailenin köpeğini yemek için eve girmeye çalıştığı tahmin edilen dev kertenkelenin, yakalanıp ormana bırakıldığı belirtildi.
Gerzek Şaban Film Müziği - Hayri Şahin 06:01
Gerzek Şaban Film Müziği - Hayri Şahin 2.831 izlenme - 2 yıl önce Gerzek Şaban filminin en dokunaklı sahnesinde çalan şarkı. Tesadüf sonucu birbirlerinin hayatlarına giren figüran Osmanla, ünlü gangster Seyfi'nin yaşadığı komik olayları anlatan film. Aralarında hiçbir bağ olmamasına rağmen Osmanla Seyfi birbirlerine ikiz kardeş kadar benzemektedir. Osman'ı gittiği bir gazinoda Seyfi sanan, gazino sahibi, ona haraç verir. Bu, birkaç sefer daha tekrarlanır. Kendi bölgelerinden haraç alındığını öğrenen diğer mafya babaları, Seyfi'yi öldürmeye karar verirler. Seyfi'yi öldüresiye dövüp bir kenara atarlar. Bu sırada Seyfi'nin adamları tesadüf sonucu, bizim figüran Osman'a rastlarlar. Onu Seyfi sansalar da gerçeği öğrenirler. Fakat bu benzerlikten yararlanmak için Osman'a bir kardeşi olduğu ve öldürüldüğü, kardeşinin intikamını alması gerektiğini söylerler. İşte tam burada çalan şarkı. Hayri Şahin - Kader
Kemal Sunal - Gerzek şaban 00:27
Kemal Sunal - Gerzek şaban 4.651 izlenme - 9 yıl önce
Patronun Karısına Mariz - Gerzek Şaban 02:27
Patronun Karısına Mariz - Gerzek Şaban 2.997 izlenme - 7 yıl önce patronun karısına mariz - gerzek şaban
Gerzek Şaban - Patronun Karısını Şamarlıyor 02:56
Gerzek Şaban - Patronun Karısını Şamarlıyor 1.293 izlenme - 3 yıl önce Bir sinema çekimine denk gelen Şaban, adresi şaşırıp patronun karısına saydırıyor. Yirmincisinden sonrasını sayamadım.
Gerzek Şaban Film Müziği 01:34
Gerzek Şaban Film Müziği 579 izlenme - 2 yıl önce Esin Eser yerine patronun karısını tokatlayan osman'ın ikiz kardeşi mafya babası seyfi ile beraber maceralarının anlatıldığı gerzek şaban filminin unutulmaz müziği
vay mal vayy 00:14
vay mal vayy 3.980 izlenme - 9 yıl önce izlerken ben kasıldım yaff :)
Odalisque - Gerzek Şaban (Herbie Mann) 07:43
Odalisque - Gerzek Şaban (Herbie Mann) 551 izlenme - 2 yıl önce Bir 'Herbie Mann' klasiğini daha sizlerle paylaşmaktan gurur duyarım sayın alkışlarlayaşıyorum fanatikleri. karşınızda 'helvacıoğlu flüt' ile bu kadarı da yapılamaz dedirten, dinlerken gülümseten, unutulmaz Gerzek Şaban filminin müziklerinden biri..."Odalisque"
The Five Faces of Jazz - Yavuz 06:51
The Five Faces of Jazz - Yavuz 548 izlenme - 1 yıl önce 1989 yapımı başrollerde Kemal Su.. Neyse olum kime anlatıyorum iyi seyirler..
Gerzek Şaban - Arap Sen İçme Bokunu Çıkarıyorsun 00:23
Gerzek Şaban - Arap Sen İçme Bokunu Çıkarıyorsun 592 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Kemal abimizi anlatmaya kelimeler yetmez de, Türk sineması'nın en akılda kalıcı repliklerinden birisi. Mikrofonlarımız Gerzek Şaban'da..
Bölgeme Tecavüz Ettin Seyfi ! 01:30
Bölgeme Tecavüz Ettin Seyfi ! 597 izlenme - 2 yıl önce Kendi bölgesi olmayan mekanlardan haraç aldığı için ortamda adı kötüye çıkan Seyfiye yağan tehdit telefonları. Kolormatik gözlüklü, bıyıklı eleman Seyfi'nin konuşmasına fırsat bile vermeden tehditini savurur: "Bölgeme tecavüz ettin Seyfi. Bir daha yapma affetmem!" Bonus : "Sen kalleş birisin"
Ertuğrul Kürkçü - Hepiniz Gerzeksiniz 00:58
Ertuğrul Kürkçü - Hepiniz Gerzeksiniz 986 izlenme - 3 yıl önce BDP Mersin milletvekili Ertuğrul Kürkçü meclis kürsüsünden gezi parkı direnişi ve yaşanan polis şiddeti hakkında konuşurken AKP'li bir vekilin laf atması üzerine söyledikleri...
Berserk Şaban 05:27
Berserk Şaban 632 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal şahane filmi Gerzek Şaban'dan bir sahne. Mahallelinin gazına gelen Osman(Kemal Sunal) görünmeyen adam kılığına girip ortalığa dehşet saçar, rahmetli Yadigar Ejder'e dayağın hasını atar. not: Filmin adı Gerzek Şaban olmasına rağmen filmde şaban diye bir karakter yoktur. Yeşilçamla ilgili bir gizem daha..
Kardeşimin İntikamını Alacam - Kemal Sunal 01:57
Kardeşimin İntikamını Alacam - Kemal Sunal 458 izlenme - 2 yıl önce Bu film başlı başına bir Natuk Baytan mizahıdır aslında. Gerek başındaki, filmden tamamen bağımsız 10 dakikalık "sahte bekçi" sahnesiyle, gerek içeriğindeki alıştığımız motifleri ve mizanseniyle, çoğumuzun en sevdiği Kemal Sunal döneminden izler taşır.(B. Mülayim, Yedi Bela Hüsnü vb) Fakat bu sahne bambaşka bir sahne. Absürdlüğün dibine çivi çakıyor Baytan usta..
Ayı Abbas Terminolojisi (Gerzek Hamdi İçerir) 00:29
Ayı Abbas Terminolojisi (Gerzek Hamdi İçerir) 670 izlenme - 2 yıl önce Abbas abimizin mülayimi yakalamak için adamlarıyla ayaküstü yaptığı hasbihalde fedakar arkadaşımız Gerzek Hamdi'yi aşağıladı sahneyi izleyelim.
Mafyayı Olimpiyatlara Hazırlamak - Gerzek Şaban 00:51
Mafyayı Olimpiyatlara Hazırlamak - Gerzek Şaban 433 izlenme - 2 yıl önce 1980 Yapımı , efsane sanatçı güzel insan Kemal Sunal 'ın baş rolünde oynadığı hem de iki rol birden canlandırdığı "Gerzek Şaban" isimli filmden unutulmaz bir sahne.Geçenlerde televizyona çıkan bir sosyolog Kemal Sunal'a bu kadar aşık olmamızın ve her filmini 1000'er kez izlememize rağmen her seferinde daha fazla gülmemizin nedenini "Kemal Sunal filmleri kötülerin ve kendilerini güçlü zannedenlerin kaybettiği/yenildiği en eğlenceli platformdur , biz hayatta kaybedenler olarak orada "Şaban" kazanınca hepimiz kazanmışcasına seviniriz" demişti. Bu tespiti çok tuttum efendim.. Ruhun şad olsun büyük ve gerçek sanatçı..
Herbie Mann - Gerzek Şaban Film Müzikleri 23:17
Herbie Mann - Gerzek Şaban Film Müzikleri 706 izlenme - 2 yıl önce Sitede bulunan Odalisque, Yavuz ve Dance of the Semites'in haricindeki müzikleri bir araya topladım. Filmde Herbie Mann'ın 1967 yılında çıkardığı Impressions Of The Middle East plağının müzikleri kullanılmıştır. Her biri birbirinden muhteşem bu müzikleri hatırlayalım. Ağlamak yok. 00:00 - 07:15 İncence 07:16 - 12:09 Turkish Coffee 12:10 - 17:06 The Oud and the Pussycat 17:07 - 19:39 Doo Wah Diddy 19:40 - 23:17 Uskudar
Hayri Şahin - Kader (Plak'dan) 06:20
Hayri Şahin - Kader (Plak'dan) 354 izlenme - 2 yıl önce Söz ve Müzik: Halil Yılmaz Kemal Sunal'ın Oynadığı Gerzek Şaban Filminde Bi sahnede'de çalmıştı.!
Dance Of The Semites - Herbie Mann (Gerzek Şaban) 04:29
Dance Of The Semites - Herbie Mann (Gerzek Şaban) 356 izlenme - 2 yıl önce "gerzek şaban" adlı filmde duyulan, meşhur sahneleri biraz daha komikleştiren, ilk dinlediğinizde sanki içimizden birinin yaptığı bir müzik bu dedirten 'dance of the semites'.. "Herbie Mann"; 'gerzek şaban' filmindeki çoğu sahnede çalınan müziklerin yaratıcısı usta flüt sanatçısıdır. doğu ezgileriyle flütü ve hatta darbukayı birleştirmiştir. ayrıca çaylaklık yıllarında helvacıoğlu flüt çaldığına dair havadisler de vardır.
Yadigar Ejder's Effect - Gerzek Şaban (1980) 01:00
Yadigar Ejder's Effect - Gerzek Şaban (1980) 491 izlenme - 2 yıl önce Gerzek Şaban filmini hepimiz biliriz, Natuk Baytan ustanın mükemmel çekim tekniğiyle bir yumruğun çevreye etkilerini izliyoruz. Düşen abimiz Muhteşem Durukan (Konyakçı)'ı saygıyla anıyoruz.. İyi seyirler..
Hoş Memo (1995) 02:13
Hoş Memo (1995) 465 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Star tv de senaryosu Kemal Sunal filmlerinden alıntı olan filmler furyası vardı, onlardan biriydi işte Hoş Memo, Sinan Bengier aslında güzel rol yapmıştı zamanında ama değil kendisi kimse onun gibi olamaz.
cem yılmaz - erkeklerin gerzek görevleri 1 03:17
cem yılmaz - erkeklerin gerzek görevleri 1 1.046 izlenme - 8 yıl önce süper :)))
Korkusuz Korkak - Al Hacı Bekir Lokumu! 03:25
Korkusuz Korkak - Al Hacı Bekir Lokumu! 484 izlenme - 2 yıl önce Mülayim'in hakkından gelemeyen Ayı Abbas ve aldığı işi bitirmek isteyen Gaddar Kerim bir anda Mülayim'in üstüne çullanırlar.Ama onun adı koskoca Bombacı Mülayim,kolay mı öyle başa çıkmak.Yine yapar yapacağını ve kurtulur belalılarından. Bu aradan paranın dik gelmesini hala çözemedim
Online Rus Ruleti 00:06
Online Rus Ruleti 235 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki dünya üzerinde bir deli daha türemesin. Bu arkadaşımız ölmeyi bayılma zannedip Rus ruletini bildiğimiz anlık olarak silahta deniyor. Şansı varmış ki merminin olduğu hazne denk gelmemiş.
Cüneyt Arkın'ın Gerzek Çocuğu 02:49
Cüneyt Arkın'ın Gerzek Çocuğu 73 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt zevcesi ve iki çocuğu ile pikniğe çıkar. Ama işler planladığı gibi gitmeyecektir. Bir adamın mutluluğun zirvesinden dibine inmesi ancak bu kadar güzel anlatılırdı. Filmin adı Kuşçu: senesi 1974 Yönetmen Vural Pakel.