Hoşgeldiniz!

Getto Videoları

Bob Marley - Burnin' And Lootin' 04:14
Bob Marley - Burnin' And Lootin' 10.965 izlenme - 2 yıl önce Güzel insan Bob Marley'in 1973'teki Burnin' albümünden güzel bir şarkı. Sözleri isyan içerir ve kendisine aittir. Get Up, Stand Up gibi başka bir anlamlı şarkı da bu albümdedir. Düzgün bir çeviri bulamadım ama yazacak biri çıkarsa iyi olur. Aynı zamanda La Haine filminin girişinde çalar ve şarkıyla görüntüler birleştiğinde etkisi bir kat daha artar. This morning I woke up in a curfew Oh god, I was a prisoner too - yeah Could not recognise the faces standing over me They were all dressed in uniforms of brutality How many rivers do we have to cross Before we can talk to the boss All that we got seems lost We must have really paid the cost (That's why we gonna be) Burnin' and a-lootin' tonight (Say we gonna burn and loot) Burnin' and a-lootin' tonight (One more thing) Burnin all pollution tonight (Oh yeah, yeah) Burning all illusions tonight Oh stop them Give me the food and let me grow Let the roots man take a blow All them drugs gonna make you slow now It's not the music of the ghetto Weeping and a-wailing tonight (Ooh can't stop the tears) Weepin' and a-wailin' tonight (We've been suffering all these long, long years) Weeping and a-wailing tonight Give me the food and let me grow Let the roots man take a blow All them drugs gonna make you slow now It's not the music of the ghetto
Gettoda İnsanların Üzerinden Atlamak (Şaka İçerir) 03:02
Gettoda İnsanların Üzerinden Atlamak (Şaka İçerir) 3.225 izlenme - 2 yıl önce Kendi tayfası hakkında ileri geri konuşulduğunu iddia eden adamımız kısa süreli bir şok yaşattıktan sonra gelen tayfa üyeleri insanların üzerlerinden atlıyor.
AK26 - Getto Platina 02:59
AK26 - Getto Platina 952 izlenme - 1 yıl önce AK26 - Getto Platina (Official Music Video 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Toplu İnfaz Sahnesi - Piyanist 01:42
Toplu İnfaz Sahnesi - Piyanist 1.789 izlenme - 2 yıl önce O yıllarda yaşananları konu alan filmin can alıcı sahnelerinden biri. Çalıştıkları İnşaattan Gettoya götürülen işçileri, aniden bir alman subay durduruyor ve aralarından seçtiği 8 kişiyi sebepsiz bir şekilde tek kurşunla öldürüyor. Güzel filmdir izlememiş olanlar için tavsiyemdir.
Ben Apaçi Değilim 02:32
Ben Apaçi Değilim 442 izlenme - 3 yıl önce İstanbul, sadece "doğu ile batıyı birbirine bağlamak"la kalmıyor, farklı kimliklerin ve yaşam tarzlarının, arada kalmış ruh hallerinin de yüzyıllardır başkenti olarak varolmayı sürdürüyor. Türkiye’de doğudan batıya yaşanan göç dalgaları sonrası İstanbul'da doğup dışında kaldıkları kente uyum sağlamaya çalışan "Apaçi Gençlik " üzerine bir belgesel-film.
Getto-34 05:26
Getto-34 1.252 izlenme - 8 yıl önce getto34
Turkish Rap! 04:15
Turkish Rap! 1.545 izlenme - 9 yıl önce Sevdiğim rapperlar...
Dramelodi Project - Getto Ağzı 03:07
Dramelodi Project - Getto Ağzı 357 izlenme - 6 yıl önce
MC Ceja - Prendelo (ft. Guelo Star, Getto, Gastam)  04:22
MC Ceja - Prendelo (ft. Guelo Star, Getto, Gastam) 11 izlenme - 2 ay önce MC Ceja - Prendelo (Official Video) ft. Guelo Star, Getto, Gastam Music video for Prendelo feat. Guelo Star, Getto y Gastam (Official Video) performed by MC Ceja. Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Esemen Rhyme ve Çılgın Rap Ortamı 01:52
Esemen Rhyme ve Çılgın Rap Ortamı 86 izlenme - 2 yıl önce "O kadın sürtük" parçasının tutulmasından sonra, şöhreti yakalayan esemen rhyme zencilerin arasında inci gibi parlayan Eminem misali Bursalı getto fun'larıyla nasıl bir ortamı olduğunu, o çılgınca rap'ini yaparken gözler önüne seriyor.
Dramelodi Project - Getto Ağzi 2011 [organize Oluyoruz] 03:02
Dramelodi Project - Getto Ağzi 2011 [organize Oluyoruz] 171 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
''İstanbul 2011'' Türk HipHop Belgeseli 44:18
''İstanbul 2011'' Türk HipHop Belgeseli 165 izlenme - 2 yıl önce 2011 yılında Almanya'dan gelen David Schmenger ve Lucas Schmenger tarafından üniversite tezi olarak hazırlanan bu belgesel dikkate alınması gereken değerli ve informatif bir görsel olup, ayrıca bu filmin bazı kısımlarında sitede de sıklıkla gündeme gelen arabesk-rap müzik tarzına dair ince mesajlar bulunmaktadır. Dolayısı ile henüz bilmeyenlerin de aslında arabesk rap denen müziğin burada ki çoğu üye gibi kültür seviyesi daha yüksek insanların eğlence kapısı olmaktan ziyade hayatın bir de renksiz ve tatsız tarafını anlatan, hiphop kültürünün Türk kültürüyle harmanından oluşan ve insanları uyandırmaya veya farkındalığa çağıran bir tarz olduğunu gözler önüne sermektedir bu yapıt. Yorumlarınızı merak ediyorum. Saygılar
Ego & Murrat - Biz Buradayız Klip 03:04
Ego & Murrat - Biz Buradayız Klip 187 izlenme - 7 yıl önce albüm öncesi klip sizlerle arkadaşlar . . .
??? 04:13
??? 105 izlenme - 8 yıl önce :)
dramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.net 03:04
dramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.net 146 izlenme - 5 yıl önce türkiye'nin en geniş kapsamlı rap müzik arşivi www.hiphopgame.net dramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.netdramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.netdramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.netdramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.netdramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.netdramelodi project - getto ağzı @ hiphopgame.net rap dinle rap müizk indir rap dinle rap indir rap müizk indir türkçe rap rap türkçe rap dinle rap dinle hiphopgame.net hiphopgame.net hiphoplife
Dramelodi Project - Getto Ağzı 03:02
Dramelodi Project - Getto Ağzı 47 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Organize Oluyoruz Volume 1 Çıkış Tarihi: 19.07.2011 Hip Hop Şarkı Sözleri: - Kodes - Yara bandını ağzına tak gel Hiphop'tan eser bu sokaklara karayel. Yine dağ gibi yığılır o şehrime karışır, O torbalar için hadi para ver. Katil bu bi tatil uzaktaki sahile bi bakire kirala. Okşa yanağı silahla döner rulet hala, Ömrün tek bileti bedava; bi dakka… Metropole bi yama gerek ama yine denek o;teneke sesi gibi gelir. İşi bitirir elindeki kartlara rest in peace kodi, Beni yenemedi. Akademi kara dumanına bulaşır o bacaları tüten İstanbul yine karışır. Para dolu çantalar içi boş kafiye, Hiphop denk tonla sterline! Kendine gel enjektör müzik Clubına sallanan o kadınlar delik. Hadi gaz ver aşka gel içindeki katile, Mermi domdom ve aşka kondom gerek. Peki, döndü mü dünya? Durdur şu plağı bitsin rüya… Herkes sussa da ben ses vercem. Dinleyen olsa şu boynumu kescem! - Nakarat - Bana gerçeği göster hiphop Sağ baştan say hiphop hiphop! Sana kendini anlatan hiphop Aynaya bak budur hiphop hiphop! -Sorgu- Besmele çek ve başla, beni taşla, bu gettoda serserilik revaçta şimdi… Maskeler indi, herkes suçlu şileplere bindi, indi! Burası bi farklı ve piç dolu (piç dolu!) Bulamadın yolunu sen iç bunu (iç bunu…) Yine mi titreyen o ses tonu (ses tonu!) Anılara yazılacak yok konu… Yani legalitenin adı var sadece, kendisi yok notu iletiriz gelince… Hadi çek beni tam kadraja girince, Bedenine kafa tutan en ince sivilce diyince bana ben o ‘eyvallah'ımı da bahşederek sana hediyenin hasını, Esefle kınama yolu verdim aç ağzını, Tevfik bana kalsın oku sen Nazım'ı! Karmaşık halim ! Sokakta büyüdüm, ordan okula gidip orda da büyüdüm, Pederle maça gidip orda bi büyüdüm, Sonra kitaplara dalıp da büyüdüm. Bak ben işte bu ; bi bakıma serseri. Her yolun içine giren o Türk şair… Popülarite dediğin kiridir elin, O Messi olabilir ama Maradona benim !
Dramelodi Project - Getto Ağzı 03:08
Dramelodi Project - Getto Ağzı 45 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Organize Oluyoruz Volume 1 Albüm Yılı: 2011 Şarkı Sözleri(lyrics): - Kodes - Yara bandını ağzına tak gel Hiphop'tan eser bu sokaklara karayel. Yine dağ gibi yığılır o şehrime karışır, O torbalar için hadi para ver. Katil bu bi tatil uzaktaki sahile bi bakire kirala. Okşa yanağı silahla döner rulet hala, Ömrün tek bileti bedava; bi dakka… Metropole bi yama gerek ama yine denek o;teneke sesi gibi gelir. İşi bitirir elindeki kartlara rest in peace kodi, Beni yenemedi. Akademi kara dumanına bulaşır o bacaları tüten İstanbul yine karışır. Para dolu çantalar içi boş kafiye, Hiphop denk tonla sterline! Kendine gel enjektör müzik Clubına sallanan o kadınlar delik. Hadi gaz ver aşka gel içindeki katile, Mermi domdom ve aşka kondom gerek. Peki, döndü mü dünya? Durdur şu plağı bitsin rüya… Herkes sussa da ben ses vercem. Dinleyen olsa şu boynumu kescem! - Nakarat - Bana gerçeği göster hiphop Sağ baştan say hiphop hiphop! Sana kendini anlatan hiphop Aynaya bak budur hiphop hiphop! -Sorgu- Besmele çek ve başla, beni taşla, bu gettoda serserilik revaçta şimdi… Maskeler indi, herkes suçlu şileplere bindi, indi! Burası bi farklı ve piç dolu (piç dolu!) Bulamadın yolunu sen iç bunu (iç bunu…) Yine mi titreyen o ses tonu (ses tonu!) Anılara yazılacak yok konu… Yani legalitenin adı var sadece, kendisi yok notu iletiriz gelince… Hadi çek beni tam kadraja girince, Bedenine kafa tutan en ince sivilce diyince bana ben o ‘eyvallah'ımı da bahşederek sana hediyenin hasını, Esefle kınama yolu verdim aç ağzını, Tevfik bana kalsın oku sen Nazım'ı! Karmaşık halim ! Sokakta büyüdüm, ordan okula gidip orda da büyüdüm, Pederle maça gidip orda bi büyüdüm, Sonra kitaplara dalıp da büyüdüm. Bak ben işte bu ; bi bakıma serseri. Her yolun içine giren o Türk şair… Popülarite dediğin kiridir elin, O Messi olabilir ama Maradona benim !
Domino - Getto Jam 04:17
Domino - Getto Jam 17 izlenme - 2 yıl önce Here we go, here we go as the tune starts to bloom With a phat phat track pumpin' gas 1 2 3 and this is O G The freaks would ya move ya pretty a-ass The getto jam is about to slam With some notes from the diggady d-de As I key what's really goin' on Would ya reminisce with me-e Saturday morning just gettin' up With a hangover smellin' like a fuck I really can't remember 'cause I'm still kinda faded So I close my eyes and thank God that I made it Now I'm gettin' flashbacks of some O.J. With a green glass, that's tangere Took it to the hand gulped it down with the quickness Now I need a trick so I can handle my business What do you know, a freak's in my reach Threw her on the flo', stuck it in her deep She's screamin' and she's screamin' and she's screamin', gettin' horse But then I busted her gut, and that was that, so kick the chorus Here we go, here we go as the tune starts to bloom With a phat phat track pumpin' gas 1 2 3 and this is O G The freaks would ya move ya pretty a-ass The getto jam is about to slam With some notes from the diggady d-de As I key what's really goin' on Would ya reminisce with me-e My homies are down, chillin' in the hood Got them hootchies, well they ain't no good To the other man, well she might be some good cat But the homies in the hood label her as a hood rat She's standing there So those with game can dare And ooh, she'll pound that ass real fast If it ain't that big And when your in that thing She'll make the homies sing Dubabwaa, dubabwaa, dubabwaa But you don't hear me doe Ain't nuthin' wrong with being a Trojan man When ya ridin' So let's kick the chorus please If ya like it Here we go, here we go as the tune starts to bloom With a phat phat track pumpin' gas 1 2 3 and this is O G The freaks would ya move ya pretty a-ass The getto jam is about to slam With some notes from the diggady d-de As I key what's really goin' on Would ya reminisce with me-e My homies crowding in this dope yellow Chevy 2:03 to be prox Ken was kickin' that funk in the trunk Clean with the rag on top, yeah Rollin' down the shore, guess what we saw Some hootchies They're fine as wine, is doggin' me She's showing booty So I approached the freak of the week And I played it like a game of blackjack And for all that ass that she toted around Well I offered a backpack And since I'm a mack Well, you know how the story goes So all ya bros, freaks ya know Here we go Here we go, here we go as the tune starts to bloom With a phat phat track pumpin' gas 1 2 3 and this is O G The freaks would ya move ya pretty a-ass The getto jam is about to slam With some notes from the diggady d-de As I key what's really goin' on Would ya reminisce with me-e Here we go, here we go as the tune starts to bloom With a phat phat track pumpin' gas 1 2 3 and this is O G The freaks would ya move ya pretty a-ass The getto jam is about to slam With some notes from the diggady d-de As I key what's really goin' on Would ya reminisce with me-e Here we go, here we go as the tune starts to bloom With a phat phat track pumpin' gas 1 2 3 and this is O G The freaks would ya move ya pretty a-ass The getto jam is about to slam With some notes from the diggady d-de As I key what's really goin' on Would ya reminisce with me-e
Domino - Getto Jam 04:17
Domino - Getto Jam 1 izlenme - 7 ay önce Şarkı Sözleri: Here we go here we go as the tune starts to bloom With a phat phat phat chorus 1-2-3 if this is O.G The freaks would ya move ya booties The getto jam is about to slam With some notes from the diggady D-E As I key what's really goin on Would ya reminisce with me-e [Verse 1: Domino] Saturday mornin' just gettin up With a hangover smellin' like I fucked I really can't remember cause I'm still kinda faded So I close my eyes and thank God that I made it Now I'm gettin flashbacks of some O.J With a green glass, says Tanqueray Took it to the head, gulped it down with the quickness Now I need a bitch so I can handle my business What do you know, a freak's in my reach Threw her on the flo', stuck it in her deep She's screamin and she's screamin and she's screamin, gettin hoarse But then I busted a nut, and that was that So kick the chorus [Chorus] [Verse 2: Domino] My homies are down, chillin' in the hood But them hood bitches, well they ain't no good To another man well she might be some good cat But homies in the hood label her as a hood rat She's scandalous So those with game can fuck And ooh, she'll clown your ass real fast, if you're quick to nut And when you're in that thi-ing She'll make a nigga si-ng Duh-du-dway, duh-dum-dway, duh-dum-dway But you don't hear me doe Ain't nuthin wrong with being a Trojan man, when ya ridin So let's kick the chorus please if ya like it [Chorus] [Verse 3: Domino] My homie's clownin' in his dope, yellow chevy Too O.D.'ed to be dropped Kenwood's kickin that funk in the trunk Clean with the rag on top, yeah Rollin down the 'Shaw, guess what we saw, some bitches The finest one is on my nuts, she's blowing kisses So I approached the freak of the week And I played it like a game of blackjack And for all that ass that she toted around Well I offered a backpack And since I'm a mack Well you know how the story goes So all ya hoes and their bros here we go