Hoşgeldiniz!

Geuvanio

Fenerbahçe'nin gözdesinden efsane gol 00:13
Fenerbahçe'nin gözdesinden efsane gol 868 izlenme - 2 yıl önce Santos’ta forma giyen ve Fenerbahçe’nin radarında olduğu ileri sürülen 23 yaşındaki yıldız adayı Geuvanio, attığı golle herkesi kendine hayran bıraktı.
Kaleye füze yolladı! 00:57
Kaleye füze yolladı! 407 izlenme - 3 yıl önce Santos ile İtuano arasında oynanan eyalet ligi maçında Geuvanio harika bir gol kaydetti. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Brezilyalı Geuvanio'dan Kaleciyi Rencide Eden Gol! 00:13
Brezilyalı Geuvanio'dan Kaleciyi Rencide Eden Gol! 110 izlenme - 2 yıl önce Santos’ta forma giyen ve Fenerbahçe’nin radarında olduğu ileri sürülen 23 yaşındaki yıldız adayı Geuvanio, attığı golle herkesi kendine hayran bıraktı.
Kaleye füze yolladı! 00:57
Kaleye füze yolladı! 119 izlenme - 3 yıl önce Santos ile İtuano arasında oynanan eyalet ligi maçında Geuvanio harika bir gol kaydetti. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Fenerbahçe'nin gözdesinden efsane gol 00:13
Fenerbahçe'nin gözdesinden efsane gol 22 izlenme - 2 yıl önce Santos’ta forma giyen ve Fenerbahçe’nin radarında olduğu ileri sürülen 23 yaşındaki yıldız adayı Geuvanio, attığı golle herkesi kendine hayran bıraktı.
Neymar'ın takımından Galatasaray'a 03:20
Neymar'ın takımından Galatasaray'a 20 izlenme - 3 yıl önce Santosta forma giyen 23 yaşındaki yetenekli oyuncu Geuvanionun Cimbomun takibinde olduğu belirtiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."