Hoşgeldiniz!

gey

Gey Kaplumbağalar (Gay Turtle) 02:59
Gey Kaplumbağalar (Gay Turtle) 43.166 izlenme - 3 hafta önce 1 mağaza, 3 gün, 8 gizli kamera ve 1 kaplumbağa. Son 5 yılda homofobi ve transfobi nedeniyle yüzlerce nefret suçu işlendi. En az 41 kişi nefret cinayeti sonucu hayatını kaybetti. Sevgi kalpten gelir, nefret etmek ise tercihtir. #gayturtle
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 06:12
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 5.486 izlenme - 3 ay önce Müthiş bir ses müthiş bir yorum, yolun açık olsun basarılarının arkası gelir insallah. Suphanallah
Star Deniz - Twerk Dansı 00:14
Star Deniz - Twerk Dansı 16.145 izlenme - 1 yıl önce Star Deniz'i tanımayanımız yoktur sanırım,o halde açıklamayada gerek yoktur fazla. Brezilya usulü terk yapmış bizim için.
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 16.082 izlenme - 1 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
Arka Kapıyı Kollayın - Orjinal Gay Kondomu 01:09
Arka Kapıyı Kollayın - Orjinal Gay Kondomu 8.375 izlenme - 9 ay önce Satış stratejilerini orijinal gey kondomu olarak kurgulayan Stag Condoms, eşcinsellere yönelik yepyeni bir reklam kampanyası geliştirdi. ”Arka kapınızı kollayın” sloganıyla ev güvenliğini kullanarak anal sekse gönderme yapan eğlenceli reklam filmi, şimdiden sosyal medya fenomeni haline geldi.İşte bu eğlenceli reklam filmi. Video Stag Condoms 'dan alınmıştır.
gay lerin aşkı 01:15
gay lerin aşkı 42.181 izlenme - 9 yıl önce ????????????kim bunlar.çok azgınlar
ACUN ILICALI - GAY 00:21
ACUN ILICALI - GAY 34.200 izlenme - 9 yıl önce acun ılıcalı ve gaylerle olan muhabbeti
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 03:20
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 4.195 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da yapılacak olan Miss International Queen Pageant yarışmasının finalistleri belli oldu.yarışma 07.11.2014'te Tayland saati ile 22:30'da. Türkiye saati ile 17:30'da yayınlanacak. 1:53 my name is yankı,turkeyyy :))
Amy Winehouse Hayranını Yumrukluyor 00:50
Amy Winehouse Hayranını Yumrukluyor 3.063 izlenme - 12 ay önce Amy ablamız sözlü tacizden midir bilinmez ama fena yumruklamış, yumruklarken orgazm olur gibi bir ses çıkarıyor ayrıca, yorum sizin.
Gaylerin Aşkı 01:31
Gaylerin Aşkı 12.607 izlenme - 9 yıl önce Comics..Kaynak Şeylerrr
Travesti Yağmur - Röportaj 05:08
Travesti Yağmur - Röportaj 1.581 izlenme - 1 yıl önce İş yok, güç yok, dövme yapmaya başladım nefrete maruz kaldım. Sonra; neden fuhuş yapıyorlar? Alın size cevabı.
Gaylerle Sidik Yarışmaya Kalkan Genç 02:29
Gaylerle Sidik Yarışmaya Kalkan Genç 1.733 izlenme - 1 yıl önce "Gay off challenge" denilen meydan okumaların bir de gey versiyonu var, aman siz olun yarışmadan önce iki kere düşünün sonra kayalara gelirsiniz felan.. Gencin Dramının instagramı: http://instagram.com/thekorsoto
Erkek Görünce Dibi Düşen Eşcinsel Oğlan Sahibi Perihan Savaş 02:34
Erkek Görünce Dibi Düşen Eşcinsel Oğlan Sahibi Perihan Savaş 1.517 izlenme - 12 ay önce Evlat (2003) filminden bir sahne. Barış eczanede annesine yardım etmektedir. Yakışıklı bir erkek müşteri gelir ve Barış kendinden geçer.. Oğlunun bakışlarını farkeden Perihan Savaş yıkılır..
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik Olmalı mı? 01:40
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik Olmalı mı? 869 izlenme - 11 ay önce Bir de bu yönden bakın… -------Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
Travestilerin Kavgası - Tayyip Dün Vardı Bugün Yok 01:41
Travestilerin Kavgası - Tayyip Dün Vardı Bugün Yok 1.140 izlenme - 1 yıl önce Polis sakızağacı taksicilerinin işbirliğiyle Trans seks işçisi diyarbakırlı Gamze linç edildi şuan hastane. Travesti Gamze'nin yakınları linç olayına karışanlarla gergin anlar yaşadı.
Vericem Vericem-Drag queen Versiyon 00:09
Vericem Vericem-Drag queen Versiyon 1.001 izlenme - 1 yıl önce Bu kez travesti mi yoksa drag queen mi anlamadım ama yeni ve hoş bir versiyon,dualarımız kabul oldu veriyorlar.
Benim Çocuğum Fragmanı - Lgbt Aileleri 00:58
Benim Çocuğum Fragmanı - Lgbt Aileleri 1.869 izlenme - 1 yıl önce BENİM ÇOCUĞUM / MY CHILD Çocuğunuz size eşcinsel, biseksüel veya trans olduğunu açıklarsa ne olur? Benim Çocuğum çocukları eşcinsel, biseksüel veya trans bireyler olan Türkiyeli bir grup anne ve babanın içten hikayelerini seyirciye taşıyan uzun metraj bir belgeseldir. www.benimcocugumbelgeseli.com www.mychilddocumentary.com facebook.com/listagfilm twitter.com/listagfilm
Erotik Dergiler Düşürüp Hallenme Şakası 05:31
Erotik Dergiler Düşürüp Hallenme Şakası 1.155 izlenme - 1 yıl önce Yardımsever insanları ağına düşürüp videosuna malzeme arayan Geyus Travestus türünün maceralarını izliyorsunuz. Kim bilir belki bir gün sizin başınıza da gelebilir, işte o an olacakları kestiremiyoruz ..
LGBT Defilesi - Marco Marco Collection 10:53
LGBT Defilesi - Marco Marco Collection 493 izlenme - 8 ay önce başarılı bir moda tasarımcısı. yeni koleksiyonunu LGBT ile tanıtmış ve oldukça iddialı bir defile sunmuş,izliyoruz. Müzik: Crookers - That Laughing Track
Geylerin Ölümüne Kavgası 01:19
Geylerin Ölümüne Kavgası 906 izlenme - 1 yıl önce Geyler ölümüne işte böyle kavga ediyor,olanları ağzım açık izledim,sizde izleyin istedim. İyi seyirler.
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 585 izlenme - 8 ay önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
Tel Aviv Gay Pride - 100.000 Kişi 02:50
Tel Aviv Gay Pride - 100.000 Kişi 542 izlenme - 8 ay önce Bu yılki Gay Pride Parade kutlayan ve Tel Aviv.I güzel Charles Clore Plajı'nda üzerinde 100.000 inanılmaz insanlar, üç ay önce Tel Aviv taşındı ve şehir kalbim tekrar tekrar atlamak için yönetir.
Amsterdam'ın Gay Serserileri 03:29
Amsterdam'ın Gay Serserileri 309 izlenme - 6 ay önce 2014 Amsterdam, lgbt yürüyüşne katılan ponkers ekibi, topluluk arasında gezerken ne olbum delisi olup tuhaf hal ve harakatler sergilemektedirler, önüne geleni mıncıklamak, twerkümsü şeyler yapmak gibi saçmalamalarını seyretmekteyiz ama eğleniyorlar, sizde eğlenmek istiyorsanız buyrun izleyin Video ponkers'den alınmıştır.
Dilara Fersiz - Alkışlarla Yaşıyorum'a İsyanı ve Twerk Dansı 03:29
Dilara Fersiz - Alkışlarla Yaşıyorum'a İsyanı ve Twerk Dansı 934 izlenme - 1 yıl önce Dilara hanım kendisi hakkında kötü yorum yapan kullanıcılara fena ti ye almış, sonunda da alkışlarla yaşıyorum kullanıcılarına özel twerk dansı yapmış. Dipnot: dişlerini sakızla kamufle etmiş.
Yok Yere Gittin - Cahide Airlines Ekibi 00:15
Yok Yere Gittin - Cahide Airlines Ekibi 297 izlenme - 5 ay önce Cahide varya hani istanbul harbiyede,eglence mekanlarının maskotu izzet çapa abimizin şirin mi şirin elemanları işte bunlar...
İran'da Eşcinsel Olmak 04:58
İran'da Eşcinsel Olmak 609 izlenme - 1 yıl önce İran'da eşcinsel hayatın zorluğundan kaçıp Türkiye'ye sığınan 4 İranlı gencin kısa öyküsünü izleyelim.
Bir Travestinin Günlüğü 06:12
Bir Travestinin Günlüğü 385 izlenme - 8 ay önce Açıklama yapmaya gerek yok,zaten yazdığımız açıklamanın hakkını kötü yorumculardan dolayı alamıyoruz. site medeniyetten yoksun kullanıcılar yüzünden psikolojik bir çöküntü yaşıyor, neyse travesti ablamızın evinde geçirdiği sıradan bir günü izliyoruz.
Lgbtt - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 00:40
Lgbtt - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 783 izlenme - 1 yıl önce Hakları için yürüyen LGBTT'nin sloganı. Bir süre sonra bağımlılık yapabiliyor.
Travestilere Linç Girişimi 01:29
Travestilere Linç Girişimi 660 izlenme - 1 yıl önce ablalarımız kürt,alevi,ibne,büyük memeli,memesiz,ve allahsız oldukları için linç girişimine maruz kalmışlar. allahım sen büyüksün.
GayMag - Türkiye'nin İlk Gay Magazin Dergisi Tanıtımı 01:39
GayMag - Türkiye'nin İlk Gay Magazin Dergisi Tanıtımı 727 izlenme - 1 yıl önce Seyahat bölümümüzün sponsoru GayVille'in katkılarıyla Tel Aviv'de Çekilen Eliad Cohen'li GayMag reklamı karşınızda! 2008 yılından bu yana online olarak yayınlanan GayMag 5 Temmuz itibarıyla tüm D&R Müzik Marketlerde