Hoşgeldiniz!

gey

Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 06:12
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 3.533 izlenme - 4 gün önce Müthiş bir ses müthiş bir yorum, yolun açık olsun basarılarının arkası gelir insallah. Suphanallah
Arka Kapıyı Kollayın - Orjinal Gay Kondomu 01:09
Arka Kapıyı Kollayın - Orjinal Gay Kondomu 7.628 izlenme - 6 ay önce Satış stratejilerini orijinal gey kondomu olarak kurgulayan Stag Condoms, eşcinsellere yönelik yepyeni bir reklam kampanyası geliştirdi. ”Arka kapınızı kollayın” sloganıyla ev güvenliğini kullanarak anal sekse gönderme yapan eğlenceli reklam filmi, şimdiden sosyal medya fenomeni haline geldi.İşte bu eğlenceli reklam filmi. Video Stag Condoms 'dan alınmıştır.
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 03:42
HDP'nin Travesti Adayı Asya Özgür 14.836 izlenme - 1 yıl önce lgbti'yi temsil etmesi için hdp kadıköy meclis üyesi adayı olarak gösterilen asya elmas neden çöp kutusunun olmadığını soruyor. cevabı: sadece kadıköy meydanı değil, istiklal caddesi, bahariye caddesinin bir kısmı , bağdat caddesi ve bilimum kalabalık lokasyonlarda yaşanan bomba bırakma eylemlerine karşı çöp kutuları konmamaktadır. istanbul'da ve türkiye'deki belli başlı birçok şehirde insanların kalabalık olduğuğu hemen tüm sokaklarda, meydanlara çöp kutuları konulmamaktadır. Soru: Asya Elmas LGBTI hareketini temsil edebilecek kapasiteye sahip mi?
Star Deniz - Twerk Dansı 00:14
Star Deniz - Twerk Dansı 13.905 izlenme - 1 yıl önce Star Deniz'i tanımayanımız yoktur sanırım,o halde açıklamayada gerek yoktur fazla. Brezilya usulü terk yapmış bizim için.
gay lerin aşkı 01:15
gay lerin aşkı 42.112 izlenme - 9 yıl önce ????????????kim bunlar.çok azgınlar
ACUN ILICALI - GAY 00:21
ACUN ILICALI - GAY 34.198 izlenme - 9 yıl önce acun ılıcalı ve gaylerle olan muhabbeti
Amy Winehouse Hayranını Yumrukluyor 00:50
Amy Winehouse Hayranını Yumrukluyor 3.031 izlenme - 9 ay önce Amy ablamız sözlü tacizden midir bilinmez ama fena yumruklamış, yumruklarken orgazm olur gibi bir ses çıkarıyor ayrıca, yorum sizin.
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 03:20
Travesti Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi Temsil Eden Güzel Kızımız 3.791 izlenme - 1 yıl önce Tayland'da yapılacak olan Miss International Queen Pageant yarışmasının finalistleri belli oldu.yarışma 07.11.2014'te Tayland saati ile 22:30'da. Türkiye saati ile 17:30'da yayınlanacak. 1:53 my name is yankı,turkeyyy :))
Gaylerin Aşkı 01:31
Gaylerin Aşkı 12.594 izlenme - 9 yıl önce Comics..Kaynak Şeylerrr
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik Olmalı mı? 01:40
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik Olmalı mı? 838 izlenme - 8 ay önce Bir de bu yönden bakın… -------Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
Gaylerle Sidik Yarışmaya Kalkan Genç 02:29
Gaylerle Sidik Yarışmaya Kalkan Genç 1.492 izlenme - 1 yıl önce "Gay off challenge" denilen meydan okumaların bir de gey versiyonu var, aman siz olun yarışmadan önce iki kere düşünün sonra kayalara gelirsiniz felan.. Gencin Dramının instagramı: http://instagram.com/thekorsoto
Erkek Görünce Dibi Düşen Eşcinsel Oğlan Sahibi Perihan Savaş 02:34
Erkek Görünce Dibi Düşen Eşcinsel Oğlan Sahibi Perihan Savaş 1.240 izlenme - 9 ay önce Evlat (2003) filminden bir sahne. Barış eczanede annesine yardım etmektedir. Yakışıklı bir erkek müşteri gelir ve Barış kendinden geçer.. Oğlunun bakışlarını farkeden Perihan Savaş yıkılır..
Travesti Yağmur - Röportaj 05:08
Travesti Yağmur - Röportaj 1.229 izlenme - 1 yıl önce İş yok, güç yok, dövme yapmaya başladım nefrete maruz kaldım. Sonra; neden fuhuş yapıyorlar? Alın size cevabı.
Travestilerin Kavgası - Tayyip Dün Vardı Bugün Yok 01:41
Travestilerin Kavgası - Tayyip Dün Vardı Bugün Yok 952 izlenme - 1 yıl önce Polis sakızağacı taksicilerinin işbirliğiyle Trans seks işçisi diyarbakırlı Gamze linç edildi şuan hastane. Travesti Gamze'nin yakınları linç olayına karışanlarla gergin anlar yaşadı.
Erotik Dergiler Düşürüp Hallenme Şakası 05:31
Erotik Dergiler Düşürüp Hallenme Şakası 1.032 izlenme - 1 yıl önce Yardımsever insanları ağına düşürüp videosuna malzeme arayan Geyus Travestus türünün maceralarını izliyorsunuz. Kim bilir belki bir gün sizin başınıza da gelebilir, işte o an olacakları kestiremiyoruz ..
Yok Yere Gittin - Cahide Airlines Ekibi 00:15
Yok Yere Gittin - Cahide Airlines Ekibi 253 izlenme - 3 ay önce Cahide varya hani istanbul harbiyede,eglence mekanlarının maskotu izzet çapa abimizin şirin mi şirin elemanları işte bunlar...
Vericem Vericem-Drag queen Versiyon 00:09
Vericem Vericem-Drag queen Versiyon 785 izlenme - 1 yıl önce Bu kez travesti mi yoksa drag queen mi anlamadım ama yeni ve hoş bir versiyon,dualarımız kabul oldu veriyorlar.
Amsterdam'ın Gay Serserileri 03:29
Amsterdam'ın Gay Serserileri 201 izlenme - 3 ay önce 2014 Amsterdam, lgbt yürüyüşne katılan ponkers ekibi, topluluk arasında gezerken ne olbum delisi olup tuhaf hal ve harakatler sergilemektedirler, önüne geleni mıncıklamak, twerkümsü şeyler yapmak gibi saçmalamalarını seyretmekteyiz ama eğleniyorlar, sizde eğlenmek istiyorsanız buyrun izleyin Video ponkers'den alınmıştır.
Geylerin Ölümüne Kavgası 01:19
Geylerin Ölümüne Kavgası 782 izlenme - 1 yıl önce Geyler ölümüne işte böyle kavga ediyor,olanları ağzım açık izledim,sizde izleyin istedim. İyi seyirler.
Çeşitli Sanatçılar - Ene Gey 02:09
Çeşitli Sanatçılar - Ene Gey 2.361 izlenme - 4 yıl önce
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 364 izlenme - 5 ay önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
İran'da Eşcinsel Olmak 04:58
İran'da Eşcinsel Olmak 522 izlenme - 11 ay önce İran'da eşcinsel hayatın zorluğundan kaçıp Türkiye'ye sığınan 4 İranlı gencin kısa öyküsünü izleyelim.
Lgbtt - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 00:40
Lgbtt - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 752 izlenme - 1 yıl önce Hakları için yürüyen LGBTT'nin sloganı. Bir süre sonra bağımlılık yapabiliyor.
Sevgilin Eşcinsel Olduğunu Açıklasa Ne Yapardın ? 01:38
Sevgilin Eşcinsel Olduğunu Açıklasa Ne Yapardın ? 357 izlenme - 9 ay önce "Nasıl bir kızsam, komple kızlardan soğutmuşum çocuğu !? " Scorp is launched to shape the social and the visual media. Create a topic and get video responses! App Store Linkimiz: https://appsto.re/tr/geiH2.i
LGBT Defilesi - Marco Marco Collection 10:53
LGBT Defilesi - Marco Marco Collection 231 izlenme - 5 ay önce başarılı bir moda tasarımcısı. yeni koleksiyonunu LGBT ile tanıtmış ve oldukça iddialı bir defile sunmuş,izliyoruz. Müzik: Crookers - That Laughing Track
Travestilere Linç Girişimi 01:29
Travestilere Linç Girişimi 597 izlenme - 1 yıl önce ablalarımız kürt,alevi,ibne,büyük memeli,memesiz,ve allahsız oldukları için linç girişimine maruz kalmışlar. allahım sen büyüksün.
Dilara Fersiz - Alkışlarla Yaşıyorum'a İsyanı ve Twerk Dansı 03:29
Dilara Fersiz - Alkışlarla Yaşıyorum'a İsyanı ve Twerk Dansı 677 izlenme - 1 yıl önce Dilara hanım kendisi hakkında kötü yorum yapan kullanıcılara fena ti ye almış, sonunda da alkışlarla yaşıyorum kullanıcılarına özel twerk dansı yapmış. Dipnot: dişlerini sakızla kamufle etmiş.
Bir Travestinin Günlüğü 06:12
Bir Travestinin Günlüğü 213 izlenme - 5 ay önce Açıklama yapmaya gerek yok,zaten yazdığımız açıklamanın hakkını kötü yorumculardan dolayı alamıyoruz. site medeniyetten yoksun kullanıcılar yüzünden psikolojik bir çöküntü yaşıyor, neyse travesti ablamızın evinde geçirdiği sıradan bir günü izliyoruz.
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 01:00
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 412 izlenme - 1 yıl önce Olay, Antalya'nın Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde telefon bayilerinin bulunduğu bölgede meydana geldi. Alışverişe çıktıklarını söyleyen, Eda ve Sudenaz adlarını kullanan iki travestiye, iddiaya göre, telefon bayilerinden, "Burada gezemezsiniz lan i..ler" diye laf atıldı. Bunun üzerine esnaf ile travestiler arasında sözlü tartışma çıktı. Diğer işyerlerinden çıkan kalabalık bir grubun arasında kalan travestiler, dövüldü.Linç girişimi olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile engellenirken, adının Sudenaz olduğunu söyleyen travesti bayıldı. Yaralı travestiler, çağrılan 112 Acil ambulansıyla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Travestiler Kıvanç'ın Önünü Kesti 02:28
Travestiler Kıvanç'ın Önünü Kesti 484 izlenme - 1 yıl önce Nişantaşı'ndaki "Piyasa" adlı gece kulübünün çıkışında inanılmaz bir olay yaşandı.Seda Sayan'ın eski eşi Gökhan Şükür mekandan iki kız arkadaşıyla birlikte çıktı. Beyaz cipe az sonra yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'da bindi. Belli ki Gökhan Şükür arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'u evine bırakacaktı.Olanlarda tam o sırada oldu,usturalı travesti eşref,kıvançın önünü kesti.