Hoşgeldiniz!

geyik

Fotoğrafının Çekilmesine Sinirlenen Geyik 00:26
Fotoğrafının Çekilmesine Sinirlenen Geyik 280.126 izlenme - 5 yıl önce Fotoğrafının Çekilmesine Sinirlenen Geyik En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
İktidara Ayaklanan Geyik 00:11
İktidara Ayaklanan Geyik 252.680 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Londra'nın kuzey doğusundaki Chelmsford kent merkezine giren bir geyik sokaktaki genç bir kadını yüzünden yaraladı. Olay pazar günü öğleden sonra meydana geldi. Sokaktaki bir bir alışveriş merkezinin yöneticisi olan, Mick McDonagh adlı görgü tanığı, ''Geyik genç kadının üzerinden atlamaya çalıştı, ama maalesef çarptı kendisine'' dedi.
Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor 00:17
Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor 575.743 izlenme - 7 yıl önce Bir geyik avcısının ormanlık alanda görüntülediği bu yaratık görenleri şaşkına çeviriyor. tanrıların arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran isviçreli ufo yazarı eric von daeniken, uzaylılar 6 yıl sonra almanya'ya inecek" iddiasında bulunmuştu. louisiana eyaletinin morgan city bölgesinin berwick kasabasındaki bir ormanlık alanda açlılıkların arasından zıplayarak geyik avcısının önüne çıkan yaratık ilk bakışta hollywood filmlerindeki örümcek adam spider man karakterini hatırlatıyor.
Taciz Ve Tecavüz Mağdurları 02:57
Taciz Ve Tecavüz Mağdurları 438.065 izlenme - 11 yıl önce tecavüze uğramış iki bayanın hazin dolu öyküsü
Ala Geyik - Türk Vine 00:05
Ala Geyik - Türk Vine 155.824 izlenme - 4 yıl önce Ala Geyik - Türk Vine Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Geyikleri dım dım yar 00:40
Geyikleri dım dım yar 105.757 izlenme - 4 yıl önce Entarisi dım dım yar şarkısında geyikler dans ederse
Dağ Aslanının Maket Geyikle Trollenmesi 00:58
Dağ Aslanının Maket Geyikle Trollenmesi 7.270 izlenme - 2 ay önce ABD'nin Idaho eyaletinde bulunan bir ormanlık dağ aslanının maket geyikle avcılar tarafından trollenmesi kameraya böyle yansımış.
 Rusya’da, kartal geyiği böyle avladı 00:31
Rusya’da, kartal geyiği böyle avladı 91.698 izlenme - 4 yıl önce Rusya’da bir doğa koruma alanında kaya kartalının bir geyiği avlaması, objektiflere yansıdı. Rusya’da bir doğa koruma alanında kaya kartalının bir geyiği avlaması, objektiflere yansıdı.Rusya’daki Sibirya kaplanlarının hareketlerini gözlemlemek amacıyla kurulan kameralara ilginç bir olay yansıdı. Kameranın önünden geçen bir geyiğin aniden düşerek ölmesi araştırmacıların dikkatinden kaçmadı ve fotoğraflar geriye dönük incelendiğinde gerçek ortaya çıktı. 2 metreden fazla kanat açıklığına sahip olan bir kaya kartalının pençelerini geyiğe geçirerek öldürdüğü ve sonra yediği anlaşıldı.Fotoğrafları basınla paylaşan Londra Zooloji Derneği, kartalların geyik avlamasının görüntülemesinin ender bir olay olduğunu belirtti. Dernekten Linda Kerley yaptığı açıklamada, “Kar üzerinde geniş bir etobur canlının izi yoktu ve geyiğin koşarken aniden durarak öldüğü gözüküyordu. Geriye dönük olarak kayıtları incelediğimizde ise gördüğümüz şey karşısında hayrete düştük” dedi.Fotoğrafların 2011 Aralık ayında çekildiği ve bu ay yayınlanan bilimsel makalede yer almasının ardından basınla paylaşıldığı ifade edildi.
Hunharca Geyik Katleden Hayvan Herif 01:08
Hunharca Geyik Katleden Hayvan Herif 5.359 izlenme - 3 ay önce Av hakketen kötü bir şey,görüntüde sanki savaşa çıkar gibi son model silahla ava çkıp hunharca geyik öldüren adamı izlicez
Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü 00:25
Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü 78.462 izlenme - 4 yıl önce Geyik Hayatının Hatasını Yaptı. Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü
Entarisi Dım Dım Yar - Market Edition 00:34
Entarisi Dım Dım Yar - Market Edition 90.246 izlenme - 4 yıl önce Markette, geyikler ile entarisi dım dım yar eşliğinde muhteşem dans
Ala Geyik 00:06
Ala Geyik 73.503 izlenme - 5 yıl önce Ala Geyik Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yudum - Ala Geyik 04:16
Yudum - Ala Geyik 78.876 izlenme - 6 yıl önce
akrep vs geyik böceği 02:10
akrep vs geyik böceği 172.228 izlenme - 10 yıl önce geyik şampiyon
İsveç'te Beyaz Geyiğin Görüntülenmesi 01:21
İsveç'te Beyaz Geyiğin Görüntülenmesi 8.573 izlenme - 7 ay önce İsveç'in Varmland bölgesinde doğada çok ender olarak görülen bir beyaz geyik amatör kameraya böyle yansımış.
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 00:34
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 67.195 izlenme - 3 yıl önce Ölü taklidi yapan geyik! Sırtlan ters köşe oldu Ölü taklidi yapan geyik, ölümden döndü. Sırtlanın dişleri arasındayken, hareketsizce yerde yatarak ölü taklidi yapan geyik, sırtlanın bir anlık boşluğundan faydalanarak kaçmayı başardı.
Geyik Heykellerine Hallenen Azgın Geyik 00:58
Geyik Heykellerine Hallenen Azgın Geyik 2.162 izlenme - 4 ay önce Gözü dönmüş geyik arkadaş heykel meykel dinlemeden dalmış. Bir taraflarını kırmamıştır umarım.
Skype Üzerinden Dayı Trollemek 04:32
Skype Üzerinden Dayı Trollemek 26.407 izlenme - 3 yıl önce Kardeşimin bilgisayarından buldum beyler videoyu, büyük ihtimalle piç arkadaşları yapmış bunu adama. benim hoşuma gitti 60 70 yaşına gelmişin kızın yaşında kızlara sarkıyosun be gavat çok da iyi olmuş haci hele o finaldeki suratı priceless anam.
Kepçe Operatörü'nün İşine Salça Olan Geyik 02:58
Kepçe Operatörü'nün İşine Salça Olan Geyik 19.046 izlenme - 2 yıl önce Biriken çamur bir alanı temizleyerek işini yapmaya çalışan kepçe operatörü, çalışma yaptığı yerde işine istemsizce engel olan geyiği özen göstererek kurtardı. Hayvana zarar gelmemesi için elinden geleni yaptı. O hoş anları izliyoruz efendim.
Osuran Geyik Kameralara Yakalandı 00:10
Osuran Geyik Kameralara Yakalandı 25.146 izlenme - 4 yıl önce Ormanda Yemek Yiyen Geyik Osuruyor
haneler - yaban (geyik repliği) 00:44
haneler - yaban (geyik repliği) 51.010 izlenme - 9 yıl önce geyikleri severim ama boynuzlanmak beni delii ediyor
Geyikle Maymun İşi Pişirirken Yakalanırsa 00:59
Geyikle Maymun İşi Pişirirken Yakalanırsa 7.897 izlenme - 1 yıl önce Japon şebeği olarakta geçen maymun geyiğe tacizde bulunuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ölü taklidi yapan geyik 01:08
Ölü taklidi yapan geyik 34.459 izlenme - 4 yıl önce Avcı kalp krizinden gidiyordu.
piton ve geyik (belgesel) 05:10
piton ve geyik (belgesel) 63.118 izlenme - 10 yıl önce
Köpeğin Boğulmak Üzere Olan Yavru Geyiği Kurtarması 01:04
Köpeğin Boğulmak Üzere Olan Yavru Geyiği Kurtarması 4.801 izlenme - 8 ay önce Storm adındaki kahraman köpek boğulmak üzere olan yavru bir geyiğin yardımına yetişmiş ve onu kıyıya kadar çıkartarak hayatını kurtarmış.
Kaygısızlar - Taksiiiii, Yolcuuuuuu 01:16
Kaygısızlar - Taksiiiii, Yolcuuuuuu 24.243 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de yapılmış en kaliteli en absürd komedi dizilerinden bir tanesi olan Kaygısızlardan unutulmaz bir replik.
Geyikle Maymunun Seks Çabasındayken Yakalanması 01:26
Geyikle Maymunun Seks Çabasındayken Yakalanması 6.186 izlenme - 1 yıl önce Geyikle Maymunun Seks Çabasındayken Yakalanması Japon şebeği olarakta geçen maymun geyiğe tacizde bulunuyor.
Donmak Üzere Olan Geyiği Askerler Kurtardı 01:47
Donmak Üzere Olan Geyiği Askerler Kurtardı 1.069 izlenme - 2 ay önce Belarus'ta buz kaplı gölde beline kadar saplı kalan geyik bölgeden geçen askerler tarafından zorlukla kurtarıldı.
Japonyada Geyik İstilası 06:39
Japonyada Geyik İstilası 17.222 izlenme - 5 yıl önce Japonyada Geyik İstilası
Vurulduktan Sonra Canlanan Geyik 01:08
Vurulduktan Sonra Canlanan Geyik 19.391 izlenme - 3 yıl önce Avcı tarafından vurulan geyik, hareketsiz yatarken bir anda canlandı.Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...