Hoşgeldiniz!

geyik

İktidara Ayaklanan Geyik 00:11
İktidara Ayaklanan Geyik 241.433 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de Londra'nın kuzey doğusundaki Chelmsford kent merkezine giren bir geyik sokaktaki genç bir kadını yüzünden yaraladı. Olay pazar günü öğleden sonra meydana geldi. Sokaktaki bir bir alışveriş merkezinin yöneticisi olan, Mick McDonagh adlı görgü tanığı, ''Geyik genç kadının üzerinden atlamaya çalıştı, ama maalesef çarptı kendisine'' dedi.
Fotoğrafının Çekilmesine Sinirlenen Geyik 00:26
Fotoğrafının Çekilmesine Sinirlenen Geyik 275.655 izlenme - 3 yıl önce Fotoğrafının Çekilmesine Sinirlenen Geyik En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor 00:17
Dünya Bu Görüntüyü Konuşuyor 574.951 izlenme - 6 yıl önce Bir geyik avcısının ormanlık alanda görüntülediği bu yaratık görenleri şaşkına çeviriyor. tanrıların arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran isviçreli ufo yazarı eric von daeniken, uzaylılar 6 yıl sonra almanya'ya inecek" iddiasında bulunmuştu. louisiana eyaletinin morgan city bölgesinin berwick kasabasındaki bir ormanlık alanda açlılıkların arasından zıplayarak geyik avcısının önüne çıkan yaratık ilk bakışta hollywood filmlerindeki örümcek adam spider man karakterini hatırlatıyor.
Ala Geyik - Türk Vine 00:05
Ala Geyik - Türk Vine 155.779 izlenme - 3 yıl önce Ala Geyik - Türk Vine Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
taciz ve tecavüz mağdurları 02:57
taciz ve tecavüz mağdurları 437.852 izlenme - 10 yıl önce tecavüze uğramış iki bayanın hazin dolu öyküsü
Kepçe Operatörü'nün İşine Salça Olan Geyik 02:58
Kepçe Operatörü'nün İşine Salça Olan Geyik 14.730 izlenme - 4 ay önce Biriken çamur bir alanı temizleyerek işini yapmaya çalışan kepçe operatörü, çalışma yaptığı yerde işine istemsizce engel olan geyiği özen göstererek kurtardı. Hayvana zarar gelmemesi için elinden geleni yaptı. O hoş anları izliyoruz efendim.
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 00:34
Ölü Taklidi Yapan Geyik Sırtlan Ters Köşe Oldu 61.283 izlenme - 1 yıl önce Ölü taklidi yapan geyik! Sırtlan ters köşe oldu Ölü taklidi yapan geyik, ölümden döndü. Sırtlanın dişleri arasındayken, hareketsizce yerde yatarak ölü taklidi yapan geyik, sırtlanın bir anlık boşluğundan faydalanarak kaçmayı başardı.
Geyikleri dım dım yar 00:40
Geyikleri dım dım yar 104.562 izlenme - 3 yıl önce Entarisi dım dım yar şarkısında geyikler dans ederse
 Rusya’da, kartal geyiği böyle avladı 00:31
Rusya’da, kartal geyiği böyle avladı 82.178 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da bir doğa koruma alanında kaya kartalının bir geyiği avlaması, objektiflere yansıdı. Rusya’da bir doğa koruma alanında kaya kartalının bir geyiği avlaması, objektiflere yansıdı.Rusya’daki Sibirya kaplanlarının hareketlerini gözlemlemek amacıyla kurulan kameralara ilginç bir olay yansıdı. Kameranın önünden geçen bir geyiğin aniden düşerek ölmesi araştırmacıların dikkatinden kaçmadı ve fotoğraflar geriye dönük incelendiğinde gerçek ortaya çıktı. 2 metreden fazla kanat açıklığına sahip olan bir kaya kartalının pençelerini geyiğe geçirerek öldürdüğü ve sonra yediği anlaşıldı.Fotoğrafları basınla paylaşan Londra Zooloji Derneği, kartalların geyik avlamasının görüntülemesinin ender bir olay olduğunu belirtti. Dernekten Linda Kerley yaptığı açıklamada, “Kar üzerinde geniş bir etobur canlının izi yoktu ve geyiğin koşarken aniden durarak öldüğü gözüküyordu. Geriye dönük olarak kayıtları incelediğimizde ise gördüğümüz şey karşısında hayrete düştük” dedi.Fotoğrafların 2011 Aralık ayında çekildiği ve bu ay yayınlanan bilimsel makalede yer almasının ardından basınla paylaşıldığı ifade edildi.
Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü 00:25
Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü 73.582 izlenme - 3 yıl önce Geyik Hayatının Hatasını Yaptı. Bizona Kafa Tutan Geyik Öldü
Entarisi Dım Dım Yar - Market Edition 00:34
Entarisi Dım Dım Yar - Market Edition 89.503 izlenme - 3 yıl önce Markette, geyikler ile entarisi dım dım yar eşliğinde muhteşem dans
Ala Geyik 00:06
Ala Geyik 73.495 izlenme - 3 yıl önce Ala Geyik Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Skype Üzerinden Dayı Trollemek 04:32
Skype Üzerinden Dayı Trollemek 25.868 izlenme - 1 yıl önce Kardeşimin bilgisayarından buldum beyler videoyu, büyük ihtimalle piç arkadaşları yapmış bunu adama. benim hoşuma gitti 60 70 yaşına gelmişin kızın yaşında kızlara sarkıyosun be gavat çok da iyi olmuş haci hele o finaldeki suratı priceless anam.
geyigin intikamı 00:43
geyigin intikamı 189.292 izlenme - 10 yıl önce geyik intikam alırsa
Yudum - Ala Geyik 04:16
Yudum - Ala Geyik 78.834 izlenme - 4 yıl önce
akrep vs geyik böceği 02:10
akrep vs geyik böceği 169.829 izlenme - 8 yıl önce geyik şampiyon
Osuran Geyik Kameralara Yakalandı 00:10
Osuran Geyik Kameralara Yakalandı 24.791 izlenme - 3 yıl önce Ormanda Yemek Yiyen Geyik Osuruyor
Ölü taklidi yapan geyik 01:08
Ölü taklidi yapan geyik 34.325 izlenme - 3 yıl önce Avcı kalp krizinden gidiyordu.
Buzlu Nehirde Geyiğin Ölüm Kalım Savaşı 02:01
Buzlu Nehirde Geyiğin Ölüm Kalım Savaşı 7.865 izlenme - 8 ay önce Çarşamba günü Colorado'da buzlarla kaplanmış olan Büyük Thompson Nehiri'ne düşen geyik zor anlar yaşadı. Dakikalarca soğuk sudan çıkmak için mücadele veren geyiğin yardımına iki orman bekçisi yetişti.
haneler - yaban (geyik repliği) 00:44
haneler - yaban (geyik repliği) 50.773 izlenme - 7 yıl önce geyikleri severim ama boynuzlanmak beni delii ediyor
Vurulduktan Sonra Canlanan Geyik 01:08
Vurulduktan Sonra Canlanan Geyik 17.651 izlenme - 2 yıl önce Avcı tarafından vurulan geyik, hareketsiz yatarken bir anda canlandı.Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Zıplayarak Boynuzlarını Döken Geyik! 00:46
Zıplayarak Boynuzlarını Döken Geyik! 10.365 izlenme - 1 yıl önce Zıplayarak Boynuzlarını Döken Geyik! Geyik ______________: Geyik, geyikgiller (Latince: Cervidae) familyasında geviş getiren otçul memeli hayvanların ortak adıdır. Çift toynaklılar takımında bulunan akraba familyalardaki benzer hayvanlar da genel olarak geyik diye adlandırılmaktadır. Geyikler Antarktika ve Avustralya dışındaki kıtalarda oldukça yaygın olarak dağılmıştır. Afrika kıtasında Kuzey bölümünde Tunus ve Cezayir'in Atlas Dağları'nda bir miktar kızıl geyik bulunmaktadır. Geyikler tundradan tropikal yağmur ormanlarına kadar çeşitli biyomlarda yaşar. Her ne kadar ormanlarla bağdaştırılsa da birçok geyik türü ekotondur yani ormanlar ve çalılıklar ile kırlık ve savanlar arasındaki geçiş bölgelerinde yaşar. Büyük geyik türlerinin çoğu tüm dünyada ılıman yaprak döken ağaç ormanlarında, dağlık karışık ibreli ağaç ormanlarında, tropikal mevsimlik/kuru ormanlarda ve savanlarda bulunur. Ormanlar içinde bazı
Japonyada Geyik İstilası 06:39
Japonyada Geyik İstilası 17.148 izlenme - 3 yıl önce Japonyada Geyik İstilası
Cenk & Erdem GTA V Oynarsa 07:38
Cenk & Erdem GTA V Oynarsa 5.537 izlenme - 8 ay önce Radyo ve TV program sunucuları Cenk & Erdem, MSI GeForce GTX 980 ile GTA V oynuyorlar. İlk bölümde oynayacakları karakteri yaratmaya çalışıyorlar. İyi seyirler. "Alıntıdır"
piton ve geyik (belgesel) 05:10
piton ve geyik (belgesel) 62.890 izlenme - 8 yıl önce
Geyik, Tavşan, Hayvan Hep Beraber Avcıya 00:44
Geyik, Tavşan, Hayvan Hep Beraber Avcıya 1.996 izlenme - 4 ay önce 4 arkadaş toplanıp av temalı şaka hazırlamışlar. Tabii kurban olarak da yine bir avcı seçmişler.
Parmak İzi ile Geyik Yapmak 01:15
Parmak İzi ile Geyik Yapmak 30.730 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/parmak-izi-ile-geyik-yapmak Yılbaşı ağacınızın süslerinde biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz? Hem de fazla vaktinizi almayacak. Sadece parmağınızın ucunu boyayıp yılbaşı toplarına baskı yapıyorsunuz. Maksadımız ise parmak izi ile geyik yapmak. İhtiyacınız olacak şeyler, parmak boyası, asetatlı kalem ve yılbaşı topları! Sonucun nasıl olduğunu görmek istemez misiniz?
küçük emrah 00:54
küçük emrah 47.368 izlenme - 10 yıl önce matrak
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 01:49
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 4.805 izlenme - 6 ay önce 2000 yılında vizyona giren şu ana kadar çekilmiş en iyi gençlik komedi filmlerin arasında yer alan ''Geyik Muhabbeti'' filminden müthiş komik bir sahne.
ata demirer beyaz showda geyik skeci 02:08
ata demirer beyaz showda geyik skeci 89.847 izlenme - 8 yıl önce ata demirer